San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
még ezt érteném, de egy hete miért rúgtuk akkor ki? Mindenesetre sztem nagyobb a baj mint gondoltamdiverdoc
Nem rúgták ki, csak nem érvényesítették a főedzőváltással a szerződésében levő opciót, így szabadon interjúzhatott más csapatoknál (nem úgy Fangio, aki Manginitől eltérően nem mehetett el rögtön a Redskins-hez elbeszélgetésre...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ezt magyarázza meg nekem vki plííííz!:-/
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article7760280.htmldiverdoc
így működik az nfl
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/kibol_lehet_2014-ben_nfl_vezetoedzo/1261388baggio
Tehát adott az O#consultantunk, akit két év után JimmyT kinevezése után kirúgunk, majd egy hét múlva DC-nek vissza akarunk venni. Az OK, hogy táblázat, meg így működik az nfl, de továbbra sem értemdiverdoc
fogynak a haverok
petey és korábban én is ezt emeltem ki, hogy a legnagyobb probléma általában a pozíciós edzőkből lett HC-kkel (pláne azokkal, akik egy helyen dolgoztak hosszabb ideig), hogy nincs meg a megfelelő kapcsolatrendszerük egy normális stáb összeállításához.

Az NFL edzőkre pláne igaz, hogy azokkal szeretnek együtt dolgozni, akiket ismernek, na Tomsula korábbi kollégái közül hány elérhető jelenleg? Az NFL Europe-osok közül alig ragadt meg valaki a profiknál, 2007 óta a Frisco-nál Bill Davis (Philly), Manusky (Colts) és Fangio (Bears) fordult meg DC-ként, így Mangini mellett maximum még Mike Nolan adná magát.baggio
még ezt érteném, de egy hete miért rúgtuk akkor ki? Mindenesetre sztem nagyobb a baj mint gondoltam


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Na ezt magyarázza meg nekem vki plííííz!:-/
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article7760280.htmldiverdoc
így működik az nfl
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/kibol_lehet_2014-ben_nfl_vezetoedzo/1261388baggio
Tehát adott az O#consultantunk, akit két év után JimmyT kinevezése után kirúgunk, majd egy hét múlva DC-nek vissza akarunk venni. Az OK, hogy táblázat, meg így működik az nfl, de továbbra sem értemdiverdoc
fogynak a haverok
petey és korábban én is ezt emeltem ki, hogy a legnagyobb probléma általában a pozíciós edzőkből lett HC-kkel (pláne azokkal, akik egy helyen dolgoztak hosszabb ideig), hogy nincs meg a megfelelő kapcsolatrendszerük egy normális stáb összeállításához.

Az NFL edzőkre pláne igaz, hogy azokkal szeretnek együtt dolgozni, akiket ismernek, na Tomsula korábbi kollégái közül hány elérhető jelenleg? Az NFL Europe-osok közül alig ragadt meg valaki a profiknál, 2007 óta a Frisco-nál Bill Davis (Philly), Manusky (Colts) és Fangio (Bears) fordult meg DC-ként, így Mangini mellett maximum még Mike Nolan adná magát.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ezt magyarázza meg nekem vki plííííz!:-/
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article7760280.htmldiverdoc
így működik az nfl
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/kibol_lehet_2014-ben_nfl_vezetoedzo/1261388baggio
Tehát adott az O#consultantunk, akit két év után JimmyT kinevezése után kirúgunk, majd egy hét múlva DC-nek vissza akarunk venni. Az OK, hogy táblázat, meg így működik az nfl, de továbbra sem értem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Na ezt magyarázza meg nekem vki plííííz!:-/
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article7760280.htmldiverdoc
így működik az nfl
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző? - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ezt magyarázza meg nekem vki plííííz!:-/
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article7760280.html


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Olvastam a Bears topicot, és meglepő, hogy sokan félnek Fangio-tól, nem volt túlzott hurráoptimizmus.
Pedig a védelmük.....Alabama Niners
Örülünk neki, de fenntartásokkal azért. Legalább is én. Írtam Bears topikba is, hogy két éve milyen jó döntésnek tartotta mindenki Tuckert, aztán ez lett belőle. Rengeteg a lyuk a védelemben, rengeteg a kérdőjel. Majd meglátjuk mi lesz ebből.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Úgy tűnik megvan, miért nem lett Adam Gaseből Niners HC:

Buzz around Mobile. Adam Gase screwed up the 49ers HC job in the last interview. He had it locked up before final meetingiktriad
imádom az ilyen pletykákat...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Olvastam a Bears topicot, és meglepő, hogy sokan félnek Fangio-tól, nem volt túlzott hurráoptimizmus.
Pedig a védelmük.....
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vic Fangio Csikkágóban kötött ki, lesz min dolgoznia. A magyar Alex Smith biztos örül neki 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik megvan, miért nem lett Adam Gaseből Niners HC:

Buzz around Mobile. Adam Gase screwed up the 49ers HC job in the last interview. He had it locked up before final meeting
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mit gondoltok bejelentik ma Chudzinski-t, mint OC-t? Jó lenne már tudni milyen stábbal fog dolgozni Jimmy T.
Egyébként ha Tomsula kinevezése egy tévedés lesz, bukni fog vele Baalke is? Ilyen megközelítésből elég rizikós lépés volt Jimmy T. Vagy Jed ki fog tartani Baalke mellett minden körülmények között?SFGaben
Sztem mivel a mostani edző kimondva-kimondatlanul a GM és a fejesek "bábja" akkor mennie kell a gm-nek is ha ő bukik.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár


sok sikert Vic! ellenünk mondjuk ne 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsi, hogy csak így bekérdezek, de mik a tapasztalatok Fangioról?hpeter93
Szerintem olvass vissza s topic hangulata Peteyvel az élen jelzi mit gondolnak arról hogy nem ő lett a HC s ez mást is jelez 😛
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Bocsi, hogy csak így bekérdezek, de mik a tapasztalatok Fangioról?hpeter93
zseni 😊 amit idén kihozott az állományból, az megsüvegelendő(kezdő LB, NT, DB, OLB nélkül)
egy biztos, nem blitz happy, inkább a 4 man rushban hisz, ez néha megbosszulta magát.

én csak felsőfokban tudok róla nyilatkozni

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bocsi, hogy csak így bekérdezek, de mik a tapasztalatok Fangioról?

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
...mert a jó draft pozíció következménye, hogy előtte 4-5 hónapig csak szenvedsz az alapszakasz alatt!Alabama Niners
Úgy látszik, nem volt elég nagy a smiley a mondat végén... 😊red6t6
kellett volna vagy ötöt raknod!
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
...mert a jó draft pozíció következménye, hogy előtte 4-5 hónapig csak szenvedsz az alapszakasz alatt!Alabama Niners
Úgy látszik, nem volt elég nagy a smiley a mondat végén... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
A Jags is sokra ment azzal, hogy az utóbbi 7 évben mindig a Top 10ben draftolt (2× feltraddel - de kikért, jaj) és idén is ezt teszi majd egy Top 3 as pickkel... 😀😀iktriad
Az első köreink azért elég jól bejöttek, főleg, ha TOP10-ben vagy ahhoz közel draftoltunk. (1/6)V. Davis,(1/11) P.Willis, (1/10)Crabtree, (1/18)Staley, (1/17)Iupati,(1/11) A.Davis, (1/7)A.Smith,(1/18)Reid.
Akiket bebuktunk: Balmer, AJ Jenkins
Azért ez messze nem rossz. A két bebukott 1/30 és 1/29 volt.Alabama Niners
Reméljük idén is jól sikerül az első kör, mondjuk egy jó kis WR jöhetne
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Közben Bethea a Pro Bowl keretben, Chancellor helyett. Azt hiszem ő igazán megérdemli
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
A Jags is sokra ment azzal, hogy az utóbbi 7 évben mindig a Top 10ben draftolt (2× feltraddel - de kikért, jaj) és idén is ezt teszi majd egy Top 3 as pickkel... 😀😀iktriad
Az első köreink azért elég jól bejöttek, főleg, ha TOP10-ben vagy ahhoz közel draftoltunk. (1/6)V. Davis,(1/11) P.Willis, (1/10)Crabtree, (1/18)Staley, (1/17)Iupati,(1/11) A.Davis, (1/7)A.Smith,(1/18)Reid.
Akiket bebuktunk: Balmer, AJ Jenkins
Azért ez messze nem rossz. A két bebukott 1/30 és 1/29 volt.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ne szaladjunk ennyire előre 😊 Azért van egy viszonylag jó keret. Egész más lesz a felkészülés, ha azon mindenki részt vesz, a sérültek is fel fognak épülni. A védelemmel eddig sem volt gond, támadó oldalon kell egy jó off. guru aki ki tudja aknázni Kaep képességeit. Várjuk meg kik lesznek a koordinátorok, hátha okoz az FO egy kis kellemes meglepetést.😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
A Jags is sokra ment azzal, hogy az utóbbi 7 évben mindig a Top 10ben draftolt (2× feltraddel - de kikért, jaj) és idén is ezt teszi majd egy Top 3 as pickkel... 😀😀
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
...mert a jó draft pozíció következménye, hogy előtte 4-5 hónapig csak szenvedsz az alapszakasz alatt!Alabama Niners
Direkt megjegyeztem,hogy IRÓNIA(!),én előszőr megvárnám,hogy alakul a tavasz,majd a szezon....most még nem temetném el a csapatom(főleg nem 3 évre).

A jó draft pozíció meg adott idén😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Látom a napok múlásával egyre optimistább vagy.Én 0-16-nál nem is merek jobbra gondolni,de a 0-20-at se tartom elképzelhetetlennek😕csrnyei
Lesz egy remek draft pozíciónk...miért olyan rossz az? 😊red6t6
...mert a jó draft pozíció következménye, hogy előtte 4-5 hónapig csak szenvedsz az alapszakasz alatt!