San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Még nem biztos:
"Source says Adam Gase has not yet agreed to terms to become 49ers coach. Still could happen. But not yet. @ProFootballTalk" Ma tárgyal vele a Broncos
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"Általános Doktor
Igeeeen! 😀
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 021 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Vic Lombardi retweetelte
Nate Lundy @natelundy · 2 órával ezelőtt:
"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk"

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.SFGaben
Először is üdvözlünk köztünk!!!
Fangio nem marad, ha nem ő lesz a HC. Ha Tomsula lesz szerintem akkor sem. Az ő scenarioja a az. Hogy ő a HC, Kyle Shanahan az OC, és Donatell a DCdiverdoc
Nem vagyok eldőlve ettől az opciótól, Kyle szerintem gyenge OC, ide jobb kell!Alabama Niners
Részemről detto


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.SFGaben
Először is üdvözlünk köztünk!!!
Fangio nem marad, ha nem ő lesz a HC. Ha Tomsula lesz szerintem akkor sem. Az ő scenarioja a az. Hogy ő a HC, Kyle Shanahan az OC, és Donatell a DCdiverdoc
Köszönöm, már egy jó ideje olvasgatom a fórumot.
Örülnék az általad említett felállásnak, bár lehet, hogy teljesen új impulzusokra van szüksége a keretnek.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.SFGaben
Először is üdvözlünk köztünk!!!
Fangio nem marad, ha nem ő lesz a HC. Ha Tomsula lesz szerintem akkor sem. Az ő scenarioja a az. Hogy ő a HC, Kyle Shanahan az OC, és Donatell a DCdiverdoc
Nem vagyok eldőlve ettől az opciótól, Kyle szerintem gyenge OC, ide jobb kell!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.SFGaben
Először is üdvözlünk köztünk!!!
Fangio nem marad, ha nem ő lesz a HC. Ha Tomsula lesz szerintem akkor sem. Az ő scenarioja a az. Hogy ő a HC, Kyle Shanahan az OC, és Donatell a DC


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fangio, ha nem lesz HC, valószínű nem marad.... ha csak nem esetleg Tomsula kerül oda, de felőle már régóta nincsenek hírek.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sziasztok!
Új hozzászólóként remélem, hogy ha Gase-re esik a választás Ő és Fangio megfér majd egymás mellett az új stábban.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
akkor Bowles Jets. még egy áthúzott név a listán 😀

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Borland a PFWA all-rookie teamben!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Fangio-t elengedni, és helyette Rarface....háááát nem tudom mit művel a vezetőség nálatok de tartok tőle, hogy nem lesz jó vége... lehet inkább JH-t kellett volna megerősíteni, mint nálunk CK-t, nem pedig kiebrudalni, amellett, hogy nem egyszerű természet ő sem. Nyilván nem látunk belülre teljesen, hogy mi miért történik. De az idő majd megmondja mi volt a jobb lépés.dande
még nem kész tény Shanny, de ahogy látom nem arrafelé megyünk. egyedül csak a Bills van rendben, a többi csapat is keresgél.
most két dolog van,
1, várunk valakire
2, college tárgyalások vannak

Fangiot annyira nem értem, a legjobban fizetett DC, eddig nem hangoztatta hogy HC akarna lenni. vagy megjött az étvágya 😊
Gase-t én annyira nem preferálom, bár fiatal harapós edző. D felfogású HC-t meg nem látom hogy hoznánk, mikor az O szorul sok segítségre.

Harbó ügyben meg sokminden elhangzott. pro és kontra. ami az egyik klubnál működik, nem biztos a másiknál is.
szóval nem látunk be a zárt ajtók mögé, de lassan vége lehetne a várakozásnak.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fangio-t elengedni, és helyette Rarface....háááát nem tudom mit művel a vezetőség nálatok de tartok tőle, hogy nem lesz jó vége... lehet inkább JH-t kellett volna megerősíteni, mint nálunk CK-t, nem pedig kiebrudalni, amellett, hogy nem egyszerű természet ő sem. Nyilván nem látunk belülre teljesen, hogy mi miért történik. De az idő majd megmondja mi volt a jobb lépés.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Michael Silver ‏@MikeSilver 10 p10 perccel ezelőtt
I'm told word in coaching circles is 49ers DC Vic Fangio now wants out of SF unless he gets HC job... or Mike Shanahan does.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
The #49ers are expected to meet with and make a final push for #Broncos OC Adam Gase tonight, source said.
 twitter.com/RapSheet/status/554771473014210560

pfff ha ez igaz

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 213
petey
😮

GO JETS!!!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár

több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Greg Roman lett a Bills új Offensive Coordinatora 😊emberke22
Szegények...
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Greg Roman lett a Bills új Offensive Coordinatora 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The 49ers will conduct a second interview with Todd Bowles, who remains in play for the Falcons and Bears HC jobs as wellempty taxi
miért? mikor itt van Fangio, sokkal jobb Defenzzel.
Per Maiocco, Bowles's agent said he does not have direct knowledge of any 49ers plans to bring in Bowles for a second interview.

per La Canfora: San Francisco is not going in that direction [on the 49ers hiring Mike Shanahan]

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
The 49ers will conduct a second interview with Todd Bowles, who remains in play for the Falcons and Bears HC jobs as well


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Rexit megusztuk 😀 😀 😀 szerencsere lehuzhato a listarol 😀Vegita
Pedig szerintem nagyon jól jártatok volna vele. Én örülök, hogy nem titeket választott.Sebii
az elso 2 szezonja volt egyedul ertekelheto a Jetsnel, onnantol kezdve csalodas, lejtmenet. nem tudom elkepzelni, mit tehetett volna hozza a ninershoz. de most mar nem is kell szerencsere 😊Vegita
A legtöbb sikeres edző azért nem az első állomáshelyén szokott nagyot alkotni. Lásd Carroll, BB, Coughlin. Szerintem Ryan-ben minden megvan ami egy jó HC-hez kell és a Jets-nél már megfizette a tanulópénzt.
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Rexit megusztuk 😀 😀 😀 szerencsere lehuzhato a listarol 😀Vegita
Pedig szerintem nagyon jól jártatok volna vele. Én örülök, hogy nem titeket választott.Sebii
az elso 2 szezonja volt egyedul ertekelheto a Jetsnel, onnantol kezdve csalodas, lejtmenet. nem tudom elkepzelni, mit tehetett volna hozza a ninershoz. de most mar nem is kell szerencsere 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Rexit megusztuk 😀 😀 😀 szerencsere lehuzhato a listarol 😀Vegita
Pedig szerintem nagyon jól jártatok volna vele. Én örülök, hogy nem titeket választott.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most lehet, hogy sokan megkövetnek, de remélem, nem kapjátok meg JMD-t 😊