San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛petey
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛petey
Azért hogy, legyen kivel felkészülnie a Cards kezdő irányítói feladataira...
....Wilsonnal csak nem készülhet, elmenne az egésztől a kedve.

Azért hogy megerősítse Ariansnak, hogy megér-e Kaepernick egy 4. kört?

Azért, mert mélyen hívő, és az életét hãtrãnyosh elesettek istápolásának szenteli;

Mert Fucu írt neki levelet.

Hirtelen ezek a tippjeim, de amúgy nem tudom...
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv skacok!

Lesz új HC, új QB coach és szerintem új OC is.
És akkor a kérdéseim:
Szerintetek a következő szezon vízválasztó lesz K.A.E.P. fejlődését illetően?
Mit vártok: Őt kell beleilleszteni egy rendszerbe majd, vagy köré fog épülni a playbook?

Csak azért kérdezem, mert egyrészt nagyon egyetértek Helmut elemzésével Harbough-ról(remélem olvastátok), és az Ő jelenlétének hatásairól a csapatokra, csoportra. És bár Ő távozott, szerintem ez a hatás nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni, de nagyon erősítené a dolgot, ha a két csapatban egy-egy átlag feletti QB dolgozna. Ehhez viszont rendbe kell tenni a dolgokat, nem kétség. Miben látjátok a megoldást, elsősorban K.A.E.P. számára?

Aztán nekünk szurkolni vasárnap hajnalban! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
@NFLdraftboard: I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
@Jeff_LJ_Lloyd would make a ton of sense. Said 2 other teams also contacted him, but 49ers his top.

Dooo eeetttt!

*bár szerintem Shanny lesz*

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."emberke22
nincs elég baja a Billsnek?????Alabama Niners
a Tampa is hívta OC-nak nemrég

lulz

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."emberke22
nincs elég baja a Billsnek?????
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Holmgrent meg sem kerestük, pedig várta állítólag :cool: .petey
Bizony. Aranyszívem, csórikám😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.Josszi
Shanny is mondta 😛
amúgy Florio egy meh író...ez mind csak spekuláció, hirtelen Kap mekkora béna lett, miután vele elértük az SB-t és az NFCCG-t tavaly előtt. hiszem azt hogy kell mellé egy olyan, mint Shanny akár, aki ezredszerre is végigmegy vele a drilleken, playbookon. és igen, Kap képes lenne WCO-t játszani, rövid dropok, és nem mindig a mély labdák, amit idén láthattunk(sack/fumble).
de nem forszírozom tovább, mert Helm is pár napja filozófust ebédelt és keresi az élet értelmét a hsz-eimben 😊
nem mondom hogy nem örülnék másnak(kivéve Mora, JMD :#), de nem fogok eret vágni ha nem ő lesz. részemről ennyi.

"In his second full season as a starter, the dual-threat Kaepernick often struggled as a pocket passer. Former 49ers quarterback Steve Young has given Shanahan a large amount of credit for his transformation from a running quarterback into a polished pocket passer. Shanahan was the 49ers offensive coordinator from 1992-94 and put Young through endless hours of painstaking work in the film room. “Mike Shanahan used to drive me crazy and I was in mid-career,” Young said to The Chronicle in November. “I’d say ‘Mike, I can’t take it any more. I’m a guy that went to law school, I’m used to this stuff, but I can’t do it any more.’ He’d say, ‘C’mon, one more time. One more time.’ And we’d go through it again. But I know, looking back, that’s how it gets done"

meg aztán úgy látom itt senki nem jó akárki jön 😛

jöjjön Málcájtpetey
Mondtam h pletyka 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Kaep sztem tipikusan nem WestC system QB. Shanahan pedig egy emberi nulla. Pont abból az időből amin a képen van már aggályaim vannak(de mondjuk én hihetetlenül elfogult vagyok Joe papa irányába és Young a SB ellenére sem szivem csücske), de RGIII kapcsán az ellenszenv hatványozódott. Ebbe itt nem akarok belemenni, annak idején elég sokat vitakoztam a skins topikon erről.Elég annyi, hogy barokkos túlzás, hogy a management erőltette és ő nem RG-t. Én remélem nem ő lesz. De ha már ennyire WCO meg régi idők miért ne Holmgren? 😊 Ryannak se örülnék annyira.
A másik témához: eredménykövetőt nem nagyon szabad nézni, főleg, ha a niners játszik 😊diverdoc
Holmgrent meg sem kerestük, pedig várta állítólag :cool: csütörtökön a Rooney rule is le lesz tudva, aztán jövő héten sztem bejelentik hogy ki lesz....

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kaep sztem tipikusan nem WestC system QB. Shanahan pedig egy emberi nulla. Pont abból az időből amin a képen van már aggályaim vannak(de mondjuk én hihetetlenül elfogult vagyok Joe papa irányába és Young a SB ellenére sem szivem csücske), de RGIII kapcsán az ellenszenv hatványozódott. Ebbe itt nem akarok belemenni, annak idején elég sokat vitakoztam a skins topikon erről.Elég annyi, hogy barokkos túlzás, hogy a management erőltette és ő nem RG-t. Én remélem nem ő lesz. De ha már ennyire WCO meg régi idők miért ne Holmgren? 😊 Ryannak se örülnék annyira.
A másik témához: eredménykövetőt nem nagyon szabad nézni, főleg, ha a niners játszik 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-hahe7edik
ettől neked(nekünk) jobb?Josszi
Egy gyökér Bengals szurkoló miatt örülök csak neki aki igen féreg módon viselkedett tavaly az eredmény követőben.he7edik
hehe, melyikben? csak nem a tavalyi Panthers/9ers-ben? na az egy undormány volt pasztmek

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.Josszi
Shanny is mondta 😛
amúgy Florio egy meh író...ez mind csak spekuláció, hirtelen Kap mekkora béna lett, miután vele elértük az SB-t és az NFCCG-t tavaly előtt. hiszem azt hogy kell mellé egy olyan, mint Shanny akár, aki ezredszerre is végigmegy vele a drilleken, playbookon. és igen, Kap képes lenne WCO-t játszani, rövid dropok, és nem mindig a mély labdák, amit idén láthattunk(sack/fumble).
de nem forszírozom tovább, mert Helm is pár napja filozófust ebédelt és keresi az élet értelmét a hsz-eimben 😊
nem mondom hogy nem örülnék másnak(kivéve Mora, JMD :#), de nem fogok eret vágni ha nem ő lesz. részemről ennyi.

"In his second full season as a starter, the dual-threat Kaepernick often struggled as a pocket passer. Former 49ers quarterback Steve Young has given Shanahan a large amount of credit for his transformation from a running quarterback into a polished pocket passer. Shanahan was the 49ers offensive coordinator from 1992-94 and put Young through endless hours of painstaking work in the film room. “Mike Shanahan used to drive me crazy and I was in mid-career,” Young said to The Chronicle in November. “I’d say ‘Mike, I can’t take it any more. I’m a guy that went to law school, I’m used to this stuff, but I can’t do it any more.’ He’d say, ‘C’mon, one more time. One more time.’ And we’d go through it again. But I know, looking back, that’s how it gets done"

meg aztán úgy látom itt senki nem jó akárki jön 😛

jöjjön Málcájt

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
élve a joggal nem engedtük DC interjúra Fangiot Washingtonba
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/03/bills-49ers-wont-let-defensive-coordinators-interview-in-washington/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-hahe7edik
ettől neked(nekünk) jobb?Josszi
Egy gyökér Bengals szurkoló miatt örülök csak neki aki igen féreg módon viselkedett tavaly az eredmény követőben.


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos tervJosszi
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!


...bocs még próbálok visszaállni az időzónák között 😊 😊Helmut Zimmer
LOL
alább a reddites 49ers drukkerek szóhasználatában leggyakoribb 100 szó 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
pfff jó az a magas ló mi? :[] csak elmondtam hogy nem akkora tragédia ha Shanny jönne...

a college vonalhoz meg, csak mert régen pedzegettük, bedobok egy rumort:

 twitter.com/NFLdraftboard/status/552209228988174337

I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
petey
Nem akkora tragedia, persze hogy nem akkora tragedia, mintha a Billhez menne...
Peti az a csoka amoralis... de Te tudod.

Bocs, ha az elozo kommentemben paraszt voltam... sorryHelmut Zimmer
ha jól tudom akkor most az a lényeg, hogy egy szakmához értő edzőt hozzanak. ez szerintem eléggé kipipálható Shannynál.
vagy nem értem, hogy most mi köze az erkölcshöz neki, illetve annak hiányához?

no para

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀empty taxi
Aha tényleg, Pats meg adna egy 4. kört Kopernikuszért.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
pfff jó az a magas ló mi? :[] csak elmondtam hogy nem akkora tragédia ha Shanny jönne...

a college vonalhoz meg, csak mert régen pedzegettük, bedobok egy rumort:

 twitter.com/NFLdraftboard/status/552209228988174337

I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
petey
Nem akkora tragedia, persze hogy nem akkora tragedia, mintha a Billhez menne...
Peti az a csoka amoralis... de Te tudod.

Bocs, ha az elozo kommentemben paraszt voltam... sorry
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos tervJosszi
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!


...bocs még próbálok visszaállni az időzónák között 😊 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos terv

The Amazing Racoon