San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree jövőbeli szerződése is sokban függ Kaepernickétől, nekik kettejüknek maradniuk kell bármi pénzért, mert annyira jól nyomják együtt, hogy bűn lenne szétszakítani őket. Én naívan azt hiszem, hogy a klasszisaink is itt akarnak maradni, mert tudják, hogy a gyűrű fontosabb mint akár 1-2 millió dollár évente. Reklám szerződésekben simán visszajöhet az a pénz. Szintén naívan azt gondolom, hogy egy jó közösséget alkotnak, és szeretnek együtt játszani. Talán ezt igazolja Willis szerződésének átstruktúrálása is. Hiszem azt, hogy aki lenyomott itt 6-7-8 évet jó pénzért annak már nem csak a pénz számít. Biztosan tévedek...mert én pénzt sem kapok, de soha nem hagynám el a 9erst. Tudom naív vagyok...
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.Alabama Niners
egyszerüen fogalmaztál minek szaporítani a szót 😀 nyerjünk
de
 www.sacbee.com/2014/05/30/6445210/mr-smoothie-why-vernon-davis-might.html
oké hogy megy a hiszti.... de TE poszton nem állunk olyan jól hogy elbírjunk egy hisztis Davist, vagy ki pótolja majd ha elválnak az útjaink?
menjen? azért ő nem keres rosszul, kulcsember ezt tudja... de ha neki engednek akkor nem áll meg a dominó, dőlni fog
én azt mondom nagyon szép számokat produkált tavaly, DE nem volt WR sor ami most igen csak fullos lett... szerintem nem érdemel több pénzt, sok mindent csinál és egy polihisztor a srác, de 30 lett és nem fog megszakadni a pályán... inkább Boonék kapjanak emelést....
mi a ti véleményetek srácok?Josszi
Szerintem az általad leírtak vannak a háttérben. 30 éves, most még tud kötni egy jó nagy szerződést, az eddigi eredményei alapján. Továbbá az elkapósor várható feljavulása kihatással lehet a számaira idén, és ez is közrejátszhat. Mindamellett nem sajnálom tőle a pénzt, mert rengeteget tett a csapatért, és itt van a draftolása óta, igazi Niners. Boone-t nagyon kedvelem, de őt könnyebb helyettesíeni, mint Vernont és vele talán tavaly kötöttünk szerződést. Iupatira viszont ne sajnáljuk a zsetont, mert nagyon fontos láncszem! Aldonra lehívtuk az 5. évet, és vele is hosszabbítunk majd, nála viszont a balhéi és az esetleges eltiltása a pénzét lefelé viszi. Nagyon sok függ attól is, hogy Kaepernicket mennyiért tudjuk itt tartani, biztos nem kevés összegért, mert a QB fizuk rettentően elszálltak, viszont nem várom, hogy a legjobban fizetett QB-t csináljuk belőle. Szerencsére a fizetési sapka is dinamukusan emelkedik a következő években, így talán sikerül minden fontos játékosunkat megtartani. Remélem a következő 2 idényen belül sikerül egy SB győzelmet összehozni, mert ennek a keretnek van jogosultsága egy gyűrűre!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.Alabama Niners
egyszerüen fogalmaztál minek szaporítani a szót 😀 nyerjünk
de
 www.sacbee.com/2014/05/30/6445210/mr-smoothie-why-vernon-davis-might.html
oké hogy megy a hiszti.... de TE poszton nem állunk olyan jól hogy elbírjunk egy hisztis Davist, vagy ki pótolja majd ha elválnak az útjaink?
menjen? azért ő nem keres rosszul, kulcsember ezt tudja... de ha neki engednek akkor nem áll meg a dominó, dőlni fog
én azt mondom nagyon szép számokat produkált tavaly, DE nem volt WR sor ami most igen csak fullos lett... szerintem nem érdemel több pénzt, sok mindent csinál és egy polihisztor a srác, de 30 lett és nem fog megszakadni a pályán... inkább Boonék kapjanak emelést....
mi a ti véleményetek srácok?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ja-ja. Boone, Vernon, ehhez jön majd Iupati, Crabtree, Aldon (?), és majd Jimbo bácsi is.
"When teams win like the 49ers have in recent year, everybody wants to get paid"diverdoc
paid the man... azért nem lesz jó ha az offense falunkban ilyen problémák (is) lesznek... vagy idén nyerünk... vagy indul az építkezés... vagy? nah van dolga a Baalkeéknak

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hárbó bére nem érinti a sapkát, és nem hiszem, hogy az agyoncsapná pénzügyileg a csapatot, biztos ki tudunk neki fizetni akár 2-3 misivel többet egy évre. Végülis 3 NFC konferencia döntő 3 év alatt önmagáért beszél.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jogosak ezek az igények, mert tényleg jól teljesítenek, csak ennek az lesz a vége, hogy páran elmennek kissebb csapatokba nagyobb pénzért, lásd: Goldson, Walker. Ennyi sztárral nehéz lesz beférni a sapka alá. Gyorsan nyerni kell 1-2 SB-t, hogy a szurkolók nyugodtak lehessenek.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja-ja. Boone, Vernon, ehhez jön majd Iupati, Crabtree, Aldon (?), és majd Jimbo bácsi is.
"When teams win like the 49ers have in recent year, everybody wants to get paid"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nah Boone és Vernon is elégedetlen a fizetésével... ha Kap megkapja a nagy pénzt lesz itt még belső harc....
 bleacherreport.com/articles/2079742-vernon-davis-contract-latest-news-and-rumors-on-negotiations-with-49ers?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
The Last of the Stick 😕

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
És aki van az is balhés 😀Janek
ugyan 😊

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
És aki van az is balhés 😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem tudom a masik videot nem néztem...
Ami szamomra erdekes minek ennyi DB?Janek
abból sosem lehet elég 😊 pláne nálunk, ahol nem dúskálunk a jobbnál jobb DB-kben

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom a masik videot nem néztem...
Ami szamomra erdekes minek ennyi DB?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
THE FAITHFUL

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Studios-The-Faithful-Coming-This-Fall/ebca99ac-aa05-44ba-bb73-affb2562c35bAlabama Niners
várós lesz
de ebben meg van egy kérdés Magyarországról 😉 (nem én voltam😀)
 www.49ers.com/video/videos/Niner_Talk_49ers_WR_Depth_Is_Loaded/7cf7420f-9355-44a0-8d1c-62956e0a789e
tegnap láttam egy nénit a buszmegállóban reggel, Alabama Crimson Tide-os dzseki volt rajta o_o egy bazi nagy elefánttal a hátán 😊 jól nézett kipetey
ebben is

 www.49ers.com/news/article-2/Niner-Talk-Bonus-Is-There-a-Madden-Cover-Curse/c842656a-2663-4c51-a7c4-c37364ed41e1Janek
ez ugyanaz nem? 😊

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
THE FAITHFUL

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Studios-The-Faithful-Coming-This-Fall/ebca99ac-aa05-44ba-bb73-affb2562c35bAlabama Niners
várós lesz
de ebben meg van egy kérdés Magyarországról 😉 (nem én voltam😀)
 www.49ers.com/video/videos/Niner_Talk_49ers_WR_Depth_Is_Loaded/7cf7420f-9355-44a0-8d1c-62956e0a789e
tegnap láttam egy nénit a buszmegállóban reggel, Alabama Crimson Tide-os dzseki volt rajta o_o egy bazi nagy elefánttal a hátán 😊 jól nézett kipetey
ebben is

 www.49ers.com/news/article-2/Niner-Talk-Bonus-Is-There-a-Madden-Cover-Curse/c842656a-2663-4c51-a7c4-c37364ed41e1

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Na jól sikerült a draftunk?he7edik
elvileg igen, gyakorlatilag majd kiderül, a 2011-es úgy néz ki nagyon jó lett és beérett 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 www.sacbee.com/2014/05/22/6425119/space-jam-bowman-alters-contract.html

49ers LB Navorro Bowman tweaks contract for 2014. Converts $3.27M of $4M base salary into signing bonus. Cap space creating move. 2.6M szabadul fel

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Zseniális ez az amcsi igazságszolgáltatás. Van olyan amikor az a jó, ha nem vallod magadat bűnösnek, van olyan amikor meg az a jó, ha bűnösnek vallod. Függetlenül attól, hogy valójában az vagy-e vagy sem. Tényleg az ügyvédek paradicsoma. 😀peterk2005
igen, mert ha nem vallja magát bűnösnek, akkor lesz rendes tárgyalás/ügyész,ügyvéd/és a bíró a hallottak/bizonyítékok alapján hoz ítéletet.
itt, mivel a "no contest" volt részéről, ez kizárja pl a polgári peres keresetet amikor lövöldözés volt a házánál, ergo azt nem vehetik figyelembe. így marad az állam kontra AS ügyek. mondjuk trükkös ez ez igazságszolgáltatás valóban, mert ezzel hogy "no contest" gyakorlatilag bűnösnek mondja magát azzal hogy nem 😀 mivel nem fog fellebbezni az ítélet ellen. viszont van valami alku a háttérben akkor.
ha jól tudom több országban(Kanad, Anglia, Ausztrália) ezt nem engedélyezik. ott bűnösnek/nem bűnösnek vallod magad.
'Murica yaeh!

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na jól sikerült a draftunk?he7edik
naná 😊

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Na jól sikerült a draftunk?


több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Zseniális ez az amcsi igazságszolgáltatás. Van olyan amikor az a jó, ha nem vallod magadat bűnösnek, van olyan amikor meg az a jó, ha bűnösnek vallod. Függetlenül attól, hogy valójában az vagy-e vagy sem. Tényleg az ügyvédek paradicsoma. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
megvolt Aldon meghallgatása, nem mondta magát bűnösnek, de az ítéletet elfogadja, nem fog védekezni. az ítélethozatal július 25-e lesz.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
THE FAITHFUL

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Studios-The-Faithful-Coming-This-Fall/ebca99ac-aa05-44ba-bb73-affb2562c35bAlabama Niners
várós lesz
de ebben meg van egy kérdés Magyarországról 😉 (nem én voltam😀)
 www.49ers.com/video/videos/Niner_Talk_49ers_WR_Depth_Is_Loaded/7cf7420f-9355-44a0-8d1c-62956e0a789e
tegnap láttam egy nénit a buszmegállóban reggel, Alabama Crimson Tide-os dzseki volt rajta o_o egy bazi nagy elefánttal a hátán 😊 jól nézett kipetey
biztos anyám volt!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
THE FAITHFUL

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Studios-The-Faithful-Coming-This-Fall/ebca99ac-aa05-44ba-bb73-affb2562c35bAlabama Niners
várós lesz
de ebben meg van egy kérdés Magyarországról 😉 (nem én voltam😀)
 www.49ers.com/video/videos/Niner_Talk_49ers_WR_Depth_Is_Loaded/7cf7420f-9355-44a0-8d1c-62956e0a789e
tegnap láttam egy nénit a buszmegállóban reggel, Alabama Crimson Tide-os dzseki volt rajta o_o egy bazi nagy elefánttal a hátán 😊 jól nézett ki

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
THE FAITHFUL

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Studios-The-Faithful-Coming-This-Fall/ebca99ac-aa05-44ba-bb73-affb2562c35b