NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
dehogy vagy egyedül, P.Willis is nekik fog 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Ennyit még a Sherman-sztorihoz:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nbsq2ewpy4aivmoamy12
Darrelle Revis: Richard Sherman all 'me, me, me, me'
Richard Sherman says he's the best cornerback in the NFL, but the man who's gotten used to holding that unofficial title, the Tampa Bay Bucs' Darrelle Revis, doesn't share the Seahawks star's opinion.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolbanpetey
Ezt már többször is írtad, de szerintem abszolút nem igaz.
Jelenleg 4 millió van a sapka alatt.
Akinek lejár az McQuistan, őt boldogan küldjük el ha kell, mert szar. T-Jax csere qb, Hau kicker, nem lesznek nagy pénz.
Egyedül Bennett, Tate és Doug Baldwin van akiket hosszabbítani kell és "pénzbe" kerülnek, viszont a Rice-Clem-Miller hármas kivágásával abból a 4 millióból 24 lesz, ami elég arra,hogy minden fontos láncszem visszakerüljön, és akkor az átstrukturálásról nem is beszéltem.
Ergo bőven jó helyzetben leszünk, szerintem sima ligaátlag.

Szerk: És még Giacomini, de mivel a pickek java O-falba fog vélhetően menni,nem lepődnék meg ha elengednénk 😊undisputedly
azért nem ennyire egyszerű a helyzet hogy 4-ből 24 lesz. fájdalmas döntéseket kell hozni. nem lehet megtartani Tate-et, Baldwint és Harvint, és Rice-t. még ha ki is rakjátok Sidneyt az 2,5-be fog fájni kb. és ez csak a WR sor.
szóval nemcsak azokkal kell számolni akiknek lejár, hanem akik még itt vannak. ezért írtam hogy ez az összeg nem lesz elég hogy megmaradjon Bennett, Clem, Avril. aztán ott a jövő szezon, amikor Wilson, Wagner, Sherman, ET is jön.
szóval ha hosszabb távon nézed bizony elég kemény lesz az idei év, és a következő. nem mondom hogy nem megoldható, de vezéráldozatokkal járhat.petey
Na várj, Rice szénája már kb akkor eldőlt amikor leigazoltuk Harvint. Egyértelmű lett,hogy két 10 milliós elkapót nem fog egy low-score focit játszó csapat tartani, éppen ezért elfogadhatatlan Miller hasonló fizetése is, mert egyrészt lassú a hosszabb routokra, másrészt idén blokkok terén is sokszor megverték, harmadrészt nem használjuk a TE-eket olyan szinten,hogy egy ilyen fizu indokolt legyen. Ők ketten már egy tonnányi nullát szabaddá tesznek.
Baldwin RFA, szőval Ő sanszos,hogy marad. Tate ésszerű áron maradhat, Ő lenne egyedül veszteség,de Ő is csak 2. számú elkapó, hiába tartjuk clutch játékosnak.
Bennett a legnehezebb feladat. Ha nyerünk egy gyűrűt, szerintem lelép Chicagoba ha onnan jobb ajánlatot kap.O# falba McQ , Gia és Jeanpierre lesz FA, előbbi kettőt kb simán cserélhetjük.
Browner lett volna fájdalmas elengedés-mert az lett volna- de az eltiltása megoldotta. Thurmond pedig egy esetleges gyűrűvel biztosan találna új alkalmazót aki többet fizet. A Maxwell-Lane kettőssel a háta mögött nem érdemes rá "költeni".
Szóval ha megnézzük, annyira nem fájdalmas döntések ezek.
Clem és Miller egyedül érzelmi okokból,nem pedig a teljesítményük miatt.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolbanpetey
Ezt már többször is írtad, de szerintem abszolút nem igaz.
Jelenleg 4 millió van a sapka alatt.
Akinek lejár az McQuistan, őt boldogan küldjük el ha kell, mert szar. T-Jax csere qb, Hau kicker, nem lesznek nagy pénz.
Egyedül Bennett, Tate és Doug Baldwin van akiket hosszabbítani kell és "pénzbe" kerülnek, viszont a Rice-Clem-Miller hármas kivágásával abból a 4 millióból 24 lesz, ami elég arra,hogy minden fontos láncszem visszakerüljön, és akkor az átstrukturálásról nem is beszéltem.
Ergo bőven jó helyzetben leszünk, szerintem sima ligaátlag.

Szerk: És még Giacomini, de mivel a pickek java O-falba fog vélhetően menni,nem lepődnék meg ha elengednénk 😊undisputedly
azért nem ennyire egyszerű a helyzet hogy 4-ből 24 lesz. fájdalmas döntéseket kell hozni. nem lehet megtartani Tate-et, Baldwint és Harvint, és Rice-t. még ha ki is rakjátok Sidneyt az 2,5-be fog fájni kb. és ez csak a WR sor.
szóval nemcsak azokkal kell számolni akiknek lejár, hanem akik még itt vannak. ezért írtam hogy ez az összeg nem lesz elég hogy megmaradjon Bennett, Clem, Avril. aztán ott a jövő szezon, amikor Wilson, Wagner, Sherman, ET is jön.
szóval ha hosszabb távon nézed bizony elég kemény lesz az idei év, és a következő. nem mondom hogy nem megoldható, de vezéráldozatokkal járhat.

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
undinak nem lesz gyűrűje, csak Carollnak, Wilsonnak, Lynchnek... 😊JayB
ŰŰŰŰŰŰberláááájk 😀
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. szaszia
Viccelsz? Feladom a karrierem és a replika gyűrűt fényesítem éjjel-nappal! Nem lenne nekem időm ide kommentelni!
Na jó, betenném avatar képnek, és teljesen semmitmondó kommenteket tolnék,hogy az orrotok alá dörgöljem 😕)undisputedly
Tudod, a hétvégén rájöttem, hogy nekem a családom, a gyerekeim és a hivatásom ennél sokkal többet ér, és amikor rád gondolok, gyakran eszembe jut Máté Evangéliuma (5.3.) is....
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
undinak nem lesz gyűrűje, csak Carollnak, Wilsonnak, Lynchnek... 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. szaszia
Viccelsz? Feladom a karrierem és a replika gyűrűt fényesítem éjjel-nappal! Nem lenne nekem időm ide kommentelni!
Na jó, betenném avatar képnek, és teljesen semmitmondó kommenteket tolnék,hogy az orrotok alá dörgöljem 😕)
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
azért neked sem lehet könnyű az életed... 😊szaszia
Azért rájátszom, de Elway Isten földi helytartója... el is távolodtam a Chargerstől.
Ha véletlenül- nem gondolom- komolyabban megzúzzuk a Broncost, az tényleg nem lesz nevetős.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
azért neked sem lehet könnyű az életed... 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
100%-ban egyetértek!
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
ÁÁÁÁ... csak vicceltem. Go Hawks!!! 😛

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
A apósom unokatestvére Denverben lakik egyértelmű, hogy a Broncosnak drukkolok én is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mivel kisfiam Denveres pulcsiját lenyúlom, és felrakom a 49ers-Broncos londoni meccsének a sálját, ezért Denver. Meg aki ellenfél az ellenfél marad örökre. De nem ellenség!!! Ezt sokan összekeverik.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)ThundersNFL
Ha Roman marad akkor elég nagy hátránnyal indulunk neki az idénynek...de még messze van szeptember, reménykedjünk...red6t6
Még OC-nak elviheti a Browns 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Én is hókszos leszek, a trollon kívül semmi baj nincs a csapattal, szimpatikusabb mint a Denver. Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én is a Denvernek szurkolok, de csak a hóksz miatt

Brownsnál is van már HC meg ahogy tudom minenhol, szóval marad Roman...nem örülök...

Több mockban is olvastam, hogy olyan WR kéne nekünk a két posession WR mellé aki nagyon gyors és megtudjuk vele nyújtani a pályát, Kap jól dobja a hosszú labdákat, kérdésem, hogy kik azok az elkapók drafton akik ilyen típusúak?
CB draft is nagyon kell, de FA-ről is hozni kén egy jobbfélét
QB meg ráér hátsőbb körben is, nem hiszem h második körbe irányítót választanánk
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)ThundersNFL
Ha Roman marad akkor elég nagy hátránnyal indulunk neki az idénynek...de még messze van szeptember, reménykedjünk...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
Én is a Hawksnak fogok szurkolni. Szerintem megérdemelnék, sokkal rögösebb utat jártak végig, mint a Denver... egyébként is utálom az amerikai álom beteljesülését, lásd a tavalyi SB-t. Mondjuk PM-ben legalább van annyi tökösség, hogy nem szellőzteti meg, hogy vissza fog vonulni... 😊 Nagyon várom már, hogy mit tud felmutatni a Broncos egy valódi védelem ellen.
És nem utolsó sorban, milyen jó lesz játszani a gyűrűhordozókkal jövőre kétszer is... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
Meg Shongoku:-P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
Omahának és a zebráknak.. 😀
most úgy érzem a Denvernek de ez meccs közben változhat

The Amazing Racoon