NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Sziasztok,

Tudom, hogy nem az a gond, hogy nagyobb és erősebb lesz, hanem az ettől való lassulás…stb. Azért jó lenne ha OLB tudna maradni és nem lenne 3-4 DE utóbb. Annak nem biztos hogy elég nagydarab tudna lenni és szerintem a cikkíró félelme inkább az lehetett, hogy a kettő között (valahol a 3-4 OLB és 3-4 DE közt ) ragad majd meg az izmosodás és növekedés miatt, vagyis inkább 4-3 DE-nek lenne jó.

Én azt mondom, hogy: we cross the bridge when we get there… vagyis ne aggódjunk előre. 😊 Mindenesetre érdekes felvetés volt nekem.Hollywood
be tudnád linkelni a cikket?

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sziasztok,

Tudom, hogy nem az a gond, hogy nagyobb és erősebb lesz, hanem az ettől való lassulás…stb. Azért jó lenne ha OLB tudna maradni és nem lenne 3-4 DE utóbb. Annak nem biztos hogy elég nagydarab tudna lenni és szerintem a cikkíró félelme inkább az lehetett, hogy a kettő között (valahol a 3-4 OLB és 3-4 DE közt ) ragad majd meg az izmosodás és növekedés miatt, vagyis inkább 4-3 DE-nek lenne jó.

Én azt mondom, hogy: we cross the bridge when we get there… vagyis ne aggódjunk előre. 😊 Mindenesetre érdekes felvetés volt nekem.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Osztom ulpi nézetét, szinte elkerülhetetlen hogy egy profi atléta ne izmosodjon bármelyik magasan jegyzett ligában.
Aldon barátunk, mivel ugye ő 4-3 DE, abban a poziban is megállja a helyét, mivel nem csak OLB-t fog játszani hanem bizonyos passz packagekben tuti le is fogja tenni a kezét. Pass rushernek hoztuk, így gondolom oda fognak rá figyelni a trénerek hogy túl sok izmot ne pakoljanak fel rá. Ware tökéletes példa, de említhetem Orakpot is ugye aki nem kicsi, mégis halmozta a sackeket.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Olvastam egy elemzést arról, hogy kik a good fit-ek és kik a questionable fit-ek a választott játékosok közül és Aldon Smith kérdőjeles megjelölést kapott mert: Smith magas és viszonylag vékony alkatú (6-4. 263) nagyon hosszú kezekkel és lábakkal. 20 éves és valószínűleg az edzőteremben felpakol magára majd bizonyos mennyiségű izmot és így lehet, hogy „kinő” a pozícióból. DeMarcus Ware kb ugyanilyen magas és súlyú mint Smith most, csak ő ugye 28 éves már. Tamba Hali kb. 273 font, tehát szerintem nem lesz feltétlenül gond a súly és izomnövekedés, de nem szabad engedni, hogy rászabaduljon a tömegnövelő dobozra 😀

Érdekes felvetés, de ha tartani tudja ezt a súlyt és alkatot, akkor rendben, de ha nőni fog, akkor lehet gond. Szerintetek?Hollywood
Semelyik poszton nem önmagában gond, hogy valaki túl nagy. A gond, hogy ettől lassul, és fáradékonyabb lesz, egy szint fölött sérülékenyebb is.
Persze, ha felmegy 285 fölé, nyilván átteszik DLbe, még egy kis úszógumit feltesz, az alacsony súlypont miatt, és ott is jó lesz. Mert miért ne lenne ez előny akár?
Egy kis tömeget fel fog szedni, az biztos. De ha izomban, akkor az nem nagy probléma (Sőt, jelen esetben ezt írják is, hogy kellene), az izom nehezebb, mint a zsír, ránézésre akkora nagy benga nem lesz ettől, és nem is lassul tőle.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Olvastam egy elemzést arról, hogy kik a good fit-ek és kik a questionable fit-ek a választott játékosok közül és Aldon Smith kérdőjeles megjelölést kapott mert: Smith magas és viszonylag vékony alkatú (6-4. 263) nagyon hosszú kezekkel és lábakkal. 20 éves és valószínűleg az edzőteremben felpakol magára majd bizonyos mennyiségű izmot és így lehet, hogy „kinő” a pozícióból. DeMarcus Ware kb ugyanilyen magas és súlyú mint Smith most, csak ő ugye 28 éves már. Tamba Hali kb. 273 font, tehát szerintem nem lesz feltétlenül gond a súly és izomnövekedés, de nem szabad engedni, hogy rászabaduljon a tömegnövelő dobozra 😀

Érdekes felvetés, de ha tartani tudja ezt a súlyt és alkatot, akkor rendben, de ha nőni fog, akkor lehet gond. Szerintetek?
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Camp Alex-ben folynak az edzések, ott van pár rookie is, Gore, Crabtree, Morgan, Zeigler. az OL egy része valamint a D is tiszteletét tette. Alex leszervezte a SJS vezetőségével hogy használhatják a konditermet, stadiont az edzéshez.
Sőt szervezett osztálytermi tanulást is, az új playbookból.
Nagyon odateszi magát a fiú. Még ha divernek nem is tetszik 😛petey
Tévedsz tetszik a hozzállása (mondjuk ez a minimum szerintem) 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
UPDATE at 10:56 a.m.: First-round draft pick Aldon Smith arrived to work out, along with fellow Missouri product Justin Smith. It's the first time the seventh overall pick has been spotted in the Bay Area since the day after the 49ers selected the outside linebacker.

Baas said he's been told the 49ers want him back and he wants to be backm (He has a home here). Hence, his presence today. Szorri Fucu 😀 😛

I've seen some really bad 49ers practices in past few years. These guys look organized and ball is not hitting ground as much as expected.

Mt. Singelary, lockout version 😂
http://lockerz.com/s/109153228

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Camp Alex-ben folynak az edzések, ott van pár rookie is, Gore, Crabtree, Morgan, Zeigler. az OL egy része valamint a D is tiszteletét tette. Alex leszervezte a SJS vezetőségével hogy használhatják a konditermet, stadiont az edzéshez.
Sőt szervezett osztálytermi tanulást is, az új playbookból.
Nagyon odateszi magát a fiú. Még ha divernek nem is tetszik 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
persze hogy ott volt Alex, ő az egyik szervező 😊
Kaepernick pedig az öbölbe költözött szóval rendszeresen fogja látogatni az edzéseket. És már dobálgatott a bokaműtéte után.

sőt Carr is csatlakozott 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pénteken, azaz tegnap a játékosok által szervezett közös edzésen, gyakorláson, parkban dobálozáson ott volt már Colin Kaepernick és dobált is. Egyébként Alex Smith is ott volt.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
A legújabb Bonstonker video. Enjoy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=WxzR8fjfKW8

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
LOS ANGELES, CA - MAY 20: Colin Kaepernick attends the NFL PLAYERS Premiere League Flag Football Game at UCLA on May 20, 2011 in Los Angeles, California.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Day of the Condor: http://blogs.sacbee.com/49ers/archives/2011/05/day-of-the-cond.html
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.csnbayarea.com/05/11/11/bMaioccob-49ers-like-all-teams-work-out-/l_49ers.html?full_args=05/11/11/bMaioccob-49ers-like-all-teams-work-out-/l_49ers&blockID=521128&feedID=5936

pár játékos öntevékeny edzése. diver nagy bánatára Alekszünk is ott van 😀petey
Nincs bánatom ezzel kapcsolatban. 😊 Edzen csak (ráfér).
Troy nem váltotta meg a világot: lapát.
Alex maradt: Megváltó 😊
LÉnyeg hogy legyen szezon, QB meg majd csak alakul pár év múlva. De ha Alex lesz az MVP annak utánad én fogok a legjobban örülni 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Troy Smith megmarad nálatok, vagy már lapát is lett... vagy mi a szándék Vele kapcsolatban?Collapo
Lapát. Nem váltotta meg a világot.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Troy Smith megmarad nálatok, vagy már lapát is lett... vagy mi a szándék Vele kapcsolatban?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
http://www.csnbayarea.com/05/11/11/bMaioccob-49ers-like-all-teams-work-out-/l_49ers.html?full_args=05/11/11/bMaioccob-49ers-like-all-teams-work-out-/l_49ers&blockID=521128&feedID=5936

pár játékos öntevékeny edzése. diver nagy bánatára Alekszünk is ott van 😀

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Keapernick pedig összehaverkodott Luck-al tavaly nyáron és most fog Sant Clara-ba költözni, ami 15 percre van a Stanford kampusztól így első kézből fogja tudni megtanulni Harbaugh rendszerét 😊Fucu
nagyszerű életkép, hogy egy profi KúBé Luckhoz jár továbbképzésre 😀Höri
Amennyiben a tényeket vesszük nincs ezzel gond, hisz egy olyantól tanulhatja meg a rendszer egyes részeit, aki abban játszott. Ugye a lockout miatt nem beszélhet az edzővel, így kénytelenek kiskapukat keresni. Jelen helyzetben ennél jobbat nem tehet. Béna egy helyzet ez.

Colin has "Luck" 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Aldon Smith-ről az NFLN-ön.
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d81fb7a1e/Field-demo-Aldon-Smith

egyre jobban tetszik ez a pick mondjuk Prince-el vagy Quinnel szemben. Justin Smith sack rekordját megdöntötte a Mizzoun, most egymás mellett állatkodhatnak.
Tibi szerint akkora bust lesz mint a ház 😛 Remélem jól rácáfol 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Ha ugye az új HC-t és edzői stábot is ideszámítjuk, nem hiszem hogy lenne olyan csapat, akit jobban sújtana a lockouttal járó edzőtábor részének/egészének elmaradása...JJ
ezt mondom én is, de többen reflektáltak erre az akkori lockoutos topikban, hogy ez csak kifogás lesz egy rossz szezon esetén. WTF mondtam én...

Ha jól tudom akkor Miller nem kizárólagos FB lesz, hanem kap snapeket mint DE/OLB is. Persze nem hinném hogy olyan óriási játékidőket kap majd. Viszont ha a méreteit nézzük, tök egyforma Marecic-el, és Miller is szeret zúzni, szóval nem fog távol állni tőle ez a szerepkör szerintem.

Kaepernick meg jó lesz WCO-ba. Vicces lesz ha Luck-ot fogja Coachnak szólítani 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Keapernick pedig összehaverkodott Luck-al tavaly nyáron és most fog Sant Clara-ba költözni, ami 15 percre van a Stanford kampusztól így első kézből fogja tudni megtanulni Harbaugh rendszerét 😊Fucu
nagyszerű életkép, hogy egy profi KúBé Luckhoz jár továbbképzésre 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez egy érdekes dolog, mert amikor nem volt lockut abban a másfél napban több játékos is kapott egy másolatot a playbookból és együtt gyakorolnak többen is, köztük Alex barátunk is.
Keapernick pedig összehaverkodott Luck-al tavaly nyáron és most fog Sant Clara-ba költözni, ami 15 percre van a Stanford kampusztól így első kézből fogja tudni megtanulni Harbaugh rendszerét 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
Ha ugye az új HC-t és edzői stábot is ideszámítjuk, nem hiszem hogy lenne olyan csapat, akit jobban sújtana a lockouttal járó edzőtábor részének/egészének elmaradása...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát igen.....
Nagy pech ez neki.

A végén kiderül egy PC féle zseni, aki mindenkiben mást lát.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
Más....
Miéééért kellett Bruce Millert konvertálni FB nek? Miééééért????
Kétszeres def player of the year.Delonso_
"Miller said the 49ers were the only team to talk to him about being a fullback. He said some teams talked to him about being a linebacker. "That was a little more realistic than fullback," Miller admitted.

😊

The 49ers needed an outside linebacker, so they drafted a defensive end. They needed a West Coast quarterback, and went with the Pistol arm. There are two left tackles who will move to center, and a defensive end who's never played fullback in his life, who was drafted to play fullback.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal