Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/SEAHAWKS
nem egyszerű sorsoláspetey
A tavalyihoz képest könnyebbnek tűnik, pláne, ha az O# az első héttől hozza az év végi formáját.
És persze mindenki bízik, az erős L.O.B.B.Y. tevékenységben. 😀12
nem a csapatok sorrendjére, inkább arra hogy lesz 5 korai meccs, 1 idegenbeli TNF, 3 egymás utáni kemény meccs(NO,@SF,@NYG), ebből MNF a NO ellen aztán egyből SF rövid héten, 5/8 idegenben a szezon első felében.petey
Háát, nem is tudom NO-otthon; SF-13pont/meccs tavaly (mondjuk a második meccsen ez is bravúr volt...), NYG-2011-ben is megvertük őket, mi erősödtünk, ők gyengültek - valahogy ettől a három meccstől nincs bennem a zabszem... A texas-colts keményebbnek tűnik, vagy ha már mindenféleképpen triplet, akkor TB+ATL+Min... bár... fényes nappal a Király utcában jobban rettegek...

((Kicsit csalódott vagyok, hogy nem kérdeztél rá, mi az a lobby? 😀 ))

Annyi a szerencse, hogy a 3 kemény meccsre rá tudunk pihenni, fel tudunk készülni. Persze ez rosszul is jöhet, ha kiesünk a ritmusból.
A Rams elleni szezonzáró meg már lassan kőbe lesz vésve.Sebii
Bármi jöhet rosszkor, sérülés, balfaszkodás, meglátjuk RW tényleg az-e, akinek mutatja magát, például, hogy mit tud kezdeni PHval?!

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/SEAHAWKS

nem egyszerű sorsoláspetey
A tavalyihoz képest könnyebbnek tűnik, pláne, ha az O# az első héttől hozza az év végi formáját.
És persze mindenki bízik, az erős L.O.B.B.Y. tevékenységben. 😀12
nem a csapatok sorrendjére, inkább arra hogy lesz 5 korai meccs, 1 idegenbeli TNF, 3 egymás utáni kemény meccs(NO,@SF,@NYG), ebből MNF a NO ellen aztán egyből SF rövid héten, 5/8 idegenben a szezon első felében.petey
Annyi a szerencse, hogy a 3 kemény meccsre rá tudunk pihenni, fel tudunk készülni. Persze ez rosszul is jöhet, ha kiesünk a ritmusból.

A Rams elleni szezonzáró meg már lassan kőbe lesz vésve.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/SEAHAWKS

nem egyszerű sorsoláspetey
A tavalyihoz képest könnyebbnek tűnik, pláne, ha az O# az első héttől hozza az év végi formáját.
És persze mindenki bízik, az erős L.O.B.B.Y. tevékenységben. 😀12
nem a csapatok sorrendjére, inkább arra hogy lesz 5 korai meccs, 1 idegenbeli TNF, 3 egymás utáni kemény meccs(NO,@SF,@NYG), ebből MNF a NO ellen aztán egyből SF rövid héten, 5/8 idegenben a szezon első felében.

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Carolinában kezdünk, ideális első ellenfél. Kemény védelem, akiket passzal azért meg lehet verni, lesz lehetőség Harvin tesztelésére. Jó erőpróba lesz a felforgatott védőfalnak a Newton-Stewart-Williams trió. Verhető, de nem könnyű ellenfél.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/SEAHAWKS

nem egyszerű sorsoláspetey
A tavalyihoz képest könnyebbnek tűnik, pláne, ha az O# az első héttől hozza az év végi formáját.
És persze mindenki bízik, az erős L.O.B.B.Y. tevékenységben. 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
 www.nfl.com/schedules/2013/REG/SEAHAWKS

nem egyszerű sorsolás

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Tudom, de én csíptem és hittem benne. Sajnos máshogy alakult.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hát 2010ben volt 1db sackje. sok könnycseppet ne hullajtsunk már 😛
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Waiveltük Dexter Davist. Túl nagy reményeket fűztünk hozzá sokáig szerintem(bár nem indult rosszul), az újrasérülése meg megadta a kegyelemdöfést. Azért biztos rápróbál majd valaki még.Medvepapa
Sajnálom, mert ígéretesen indult a karrierje.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Waiveltük Dexter Davist. Túl nagy reményeket fűztünk hozzá sokáig szerintem(bár nem indult rosszul), az újrasérülése meg megadta a kegyelemdöfést. Azért biztos rápróbál majd valaki még.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Caplan szerint volt workouton itt a mi ex RTnk/Gnk Eben Britton. Van egy olyan tippem, hogy nem kap majd szerződést Carolléktól....iktriad
miért? simán kaphat. OGt és OTt is tud szarul játszani, belefér 😀braxa88
Igazad van. Végül is pár éve Tim Couch is volt nálunk 4. számú QB pár hétig, Britton is eltengetheti napjait itt.
Mondjuk Caplan azt írta a workout már megvolt, szerződtetésről viszont nincs infó egyelőre.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Adam Caplan szerint volt workouton itt a mi ex RTnk/Gnk Eben Britton. Van egy olyan tippem, hogy nem kap majd szerződést Carolléktól....iktriad
miért? simán kaphat. OGt és OTt is tud szarul játszani, belefér 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Caplan szerint volt workouton itt a mi ex RTnk/Gnk Eben Britton. Van egy olyan tippem, hogy nem kap majd szerződést Carolléktól....
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az FO munkája továbbra is kiemelkedő. Tetszik,hogy ha egyértelmű need kell valahová,nem próbáljuk meg "forintos" megoldásokkal upgrade-elni.

Winfield 2012 highlight:

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Igen, sokan észrevettek bennünket, de idáig meg mindig azért sírtunk, h senkit sem érdekel, hogy mi történik nálunk. Ohhh Happyyy Dayyy... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
Kell ő, ha Sherman vagy Browner megőrül megint menet közben.
Közben lassan de biztosan szaporodnak az irigyeink. Nem mondom kissé szokatlan, hogy most már az ismertebb játékosoknak is feltűnt a térképen Seattle. Sokan már előre látják, hogy az új Dream Team ugyanakkorát fog bukni, mint az Eagles. Talán tényleg esélyesek vagyunk a SB-ra, de ez nem egy összevásárolt csapat, sok év nélkülözése van ennek a csapatnak a felépítésében. Az irigyek pár éve még röhögtek rajtunk, amikor meccsenként 20 pontokkal kaptunk ki. Most viszont már félnek!garrett27
én nem tudom honnan van ez a mindenki irigy rátok.
meg félnek? mutass olyat aki retteg 😀

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Antoine Winfield 1 éves szerződést írt alá veletek, sajnos. 😕KmetyG
Nagy kiralysag, nem sajnos! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Kell ő, ha Sherman vagy Browner megőrül megint menet közben.
Közben lassan de biztosan szaporodnak az irigyeink. Nem mondom kissé szokatlan, hogy most már az ismertebb játékosoknak is feltűnt a térképen Seattle. Sokan már előre látják, hogy az új Dream Team ugyanakkorát fog bukni, mint az Eagles. Talán tényleg esélyesek vagyunk a SB-ra, de ez nem egy összevásárolt csapat, sok év nélkülözése van ennek a csapatnak a felépítésében. Az irigyek pár éve még röhögtek rajtunk, amikor meccsenként 20 pontokkal kaptunk ki. Most viszont már félnek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
na zsír. lehet örülni,
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Antoine Winfield 1 éves szerződést írt alá veletek, sajnos. 😕KmetyG
Dehogy sajnos, àlàlàlà! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Antoine Winfield 1 éves szerződést írt alá veletek, sajnos. 😕
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Szerintem megint az O falba fognak húzni a 2. körben, aztán elkezdenek variálni, így bármi lehet onnantól kezdve. TE WR lesz benne.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Én DT-t hoznék 2. körben, 3-ban pedig egy OT-t. Onnantól BPA.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
két hét mulva draft. minek örülnénk?
OLB? DT? OL? BPA?braxa88
Winfieldnek! 😊 Na de, OLB, OL, DT most nálam a sorrend első háromra.Medvepapa
szal megint jönne 4.körben DT? nem hiszem, v hamar (2.kör) v draft végén
bár lehet Howard instantszar, és jön DT középső körben is akár
nekem az OLB az ami nem fontos. sőt sztem Malcolm Smith lesz a kezdő, és csak backup jön majd később
Én OL-nek örülnék, ami lehet akár OG v OT is,( inkább előbbi). De DT is jöhet: Sylvester Williams

ami amugy tök jol zajlik h sok a pickünk, de ebből 4(v5? most nemtom hirtelen) 7.körös, amiből jó ha 1ből lesz stabil backupbraxa88
Ha 56.-ra bent van még, Sly simán jöhet, én örülnék neki, belső pass rush-t megoldaná. De bármelyik említett posztra húzhatunk 2. körben, nehéz találgatni. Sőt BPA is lehet, belefér. Howardból még lehet valami, fontos év lesz ez neki. Szerintem meg Smith-t megversenyeztetik, kap egy jó prospectet. 😊 Viszont Brennan Williams-t el tudnám viselni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"