NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.braxa88
meg hát azért a csoporton belüli draftokra is figyelhetünk. főleg a ramsre leszek kíváncsi h ők kiket tudnak megszerezni a két elsővela.kacsa
Úgy biza... nálam a Rams a sötét ló a szezonban. Akár meg is lephetik a csoportot. Mi meg elkaristolunk majd CP-vel.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.braxa88
meg hát azért a csoporton belüli draftokra is figyelhetünk. főleg a ramsre leszek kíváncsi h ők kiket tudnak megszerezni a két elsővel
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
attól még h mi (valszeg) ma nem leszünk, én nagyon várom az estét. nagyon izgi lesz, megjósolhatatlan a top10, a top5 is.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Még nehogy kitradeljünk másodikból is extra 3. körért... 😀

Mondjuk a holnap úgy is adja. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊silent7939
Olcsó poénokkal mulatjuk az időt, ha már eltradeltük a mai cetlinket 😊undisputedly
Tiszta 😊 Na de majd holnap 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊silent7939
Olcsó poénokkal mulatjuk az időt, ha már eltradeltük a mai cetlinket 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊undisputedly
😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?silent7939
Igen 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...undisputedly
Elsőben?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alig várom az első kört, ti is!? 😀Medvepapa
Van egy érzésem,hogy egy WR jön!
Habár ki tudja...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Alig várom az első kört, ti is!? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Megvan a Chancellor hosszabbítás, ahogy az kell! 😊 Szép volt JS!

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162313/article/seattle-seahawks-signs-kam-chancellor-through-2017Medvepapa
Na vegre, ez jo hir! 😊 Nem gyenge a 17 millas garantalt fizuja.endorphyn
Érdekes kérdés. Lefoglalunk egy nagy szeletet a sapkából,hogy -a kinti fórumokat idézve- egy olyan poszton kössünk magunkhoz játékost, amelyik könnyebben helyettesíthető, mint mondjuk a CB1, vagy a TE.
Másrészről viszont itt egy játékos, aki sokadik körös draft pickből tényleg probowler, hírhedt hardhit mester lett, és példát mutathat vele a frencsájz. "Nem számít honnan jössz,ha keményen dolgozol és teljesítesz, kapod a nagy pénzt" 😊 Megérdemelte.undisputedly
hát nem tudom, én a TE kérdést annyira nem érzem vészesnek. zach jövőre ki lesz rugva, felszabadul azzal elég sok pénz, aztán majd draftról hoznak vkit. sherman is meg fogja kapni a pénzét, sztem az első körben mindenki boldog lesz, russeles résznél lesz majd érdekesebb, h rajta kívül ki h kap majd.

egyébként meddig vághatjuk ki zachet h ne legyen dead cap a fizuja?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megvan a Chancellor hosszabbítás, ahogy az kell! 😊 Szép volt JS!

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162313/article/seattle-seahawks-signs-kam-chancellor-through-2017Medvepapa
Na vegre, ez jo hir! 😊 Nem gyenge a 17 millas garantalt fizuja.endorphyn
Érdekes kérdés. Lefoglalunk egy nagy szeletet a sapkából,hogy -a kinti fórumokat idézve- egy olyan poszton kössünk magunkhoz játékost, amelyik könnyebben helyettesíthető, mint mondjuk a CB1, vagy a TE.
Másrészről viszont itt egy játékos, aki sokadik körös draft pickből tényleg probowler, hírhedt hardhit mester lett, és példát mutathat vele a frencsájz. "Nem számít honnan jössz,ha keményen dolgozol és teljesítesz, kapod a nagy pénzt" 😊 Megérdemelte.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megvan a Chancellor hosszabbítás, ahogy az kell! 😊 Szép volt JS!

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162313/article/seattle-seahawks-signs-kam-chancellor-through-2017Medvepapa
Na vegre, ez jo hir! 😊 Nem gyenge a 17 millas garantalt fizuja.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Megvan a Chancellor hosszabbítás, ahogy az kell! 😊 Szép volt JS!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uyojehnblmlzdo6dugus
Kam Chancellor re-ups with Seattle Seahawks
The Seattle Seahawks aren't done making big moves this offseason. On Monday, they took care of one of their homegrown success stories in Kam Chancellor.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Így, hogy Revis kalóz lett, lesz Sherman-Revis showndown és trash háború...amán lesz jóóó! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hauschka olyan ehhh... közelről meg középtávoliról nagyon jó, de ha a meccs végén 50+-os rúgás kell, akkor beopjuk vele...SeaSzilaHawk
Ja, erősödnie kellene, de remélem olyan jó lesz a Offense, hogy csak extra pontokat kell rugdosni, meg kickoffot, abban meg jó. 😊krankovics
hát igen... ebben én is kiegyeznék, csak sajnos ez az nfl 😀SeaSzilaHawk
Hauschka csak csere lesz, Harvin fog rúgni is! 😀 De komolyan, kíváncsi vagyok, hogy 1 év v. több, és hogy megversenyeztetik-e Wiggs-el a TC-ben. Azt tudni kell, hogy Wiggs ágyúlábú. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hauschka olyan ehhh... közelről meg középtávoliról nagyon jó, de ha a meccs végén 50+-os rúgás kell, akkor beopjuk vele...SeaSzilaHawk
Ja, erősödnie kellene, de remélem olyan jó lesz a Offense, hogy csak extra pontokat kell rugdosni, meg kickoffot, abban meg jó. 😊krankovics
hát igen... ebben én is kiegyeznék, csak sajnos ez az nfl 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hauschka olyan ehhh... közelről meg középtávoliról nagyon jó, de ha a meccs végén 50+-os rúgás kell, akkor beopjuk vele...SeaSzilaHawk
Ja, erősödnie kellene, de remélem olyan jó lesz a Offense, hogy csak extra pontokat kell rugdosni, meg kickoffot, abban meg jó. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hauschka olyan ehhh... közelről meg középtávoliról nagyon jó, de ha a meccs végén 50+-os rúgás kell, akkor beopjuk vele...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na Hauschka marad. Örülünk?krankovics
Nyilvan. Eleg jokis rugo. Plane, ha rendbejon a laba.endorphyn
Elég jó, csak ne legyen sok 50+ kísérlete. Akkor nem lesz baj vele.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407


Offseason 2. rész + sorsolás.
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/04/20/Irany_a_Super_Bowl/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na Hauschka marad. Örülünk?krankovics
Nyilvan. Eleg jokis rugo. Plane, ha rendbejon a laba.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Na Hauschka marad. Örülünk?krankovics
persze 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na Hauschka marad. Örülünk?

http://seahawks.hu