Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
két hét mulva draft. minek örülnénk?
OLB? DT? OL? BPA?braxa88
Winfieldnek! 😊 Na de, OLB, OL, DT most nálam a sorrend első háromra.Medvepapa
szal megint jönne 4.körben DT? nem hiszem, v hamar (2.kör) v draft végén
bár lehet Howard instantszar, és jön DT középső körben is akár
nekem az OLB az ami nem fontos. sőt sztem Malcolm Smith lesz a kezdő, és csak backup jön majd később
Én OL-nek örülnék, ami lehet akár OG v OT is,( inkább előbbi). De DT is jöhet: Sylvester Williams

ami amugy tök jol zajlik h sok a pickünk, de ebből 4(v5? most nemtom hirtelen) 7.körös, amiből jó ha 1ből lesz stabil backup
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
két hét mulva draft. minek örülnénk?
OLB? DT? OL? BPA?braxa88
Winfieldnek! 😊 Na de, OLB, OL, DT most nálam a sorrend első háromra.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
két hét mulva draft. minek örülnénk?
OLB? DT? OL? BPA?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Állítólag A.Winfield jön hozzánk vizitre a hét elején majd.Medvepapa
közel a megegyezés. jól mutat majd a két toronyóra közt nickelben 😀Höri
nagyon imádnám ha jönne
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Volt már?


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állítólag A.Winfield jön hozzánk vizitre a hét elején majd.Medvepapa
közel a megegyezés. jól mutat majd a két toronyóra közt nickelben 😀Höri
jól, de az biztos, hogy ő lesz a hármas esze! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag A.Winfield jön hozzánk vizitre a hét elején majd.Medvepapa
közel a megegyezés. jól mutat majd a két toronyóra közt nickelben 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
sokkal jobb csere QBra nincs szükség meg nincs is nagyon a piacon. ha ő volt a legjobb a "tryouton", akkor ok
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
"Seahawks and quarterback Brady Quinn officially have agreed to terms, team announced."

(bocs a képért, 1 hsz-ben láttam a hír alatt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherm a hokis pályafutáson gondolkozik. 😀 Canucks osztotta meg ezt a képet:

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?garrett27
Nem tudom. De azt kétlem, hogy sokáig tartanánk 2 db 10 M-t kereső WR-t, pláne hogy ugye jön majd ET, Sherm, Wilson hosszabbítás. Plusz ugye jövőre FA lesz Baldwin és Tate is, utóbbival kérdés, hogy meg tudunk-e egyezni. Úgy néz ki, hogy Tate is Wilson között jó lesz a "kémia", tehát valszeg marasztalni fogják(pláne ha idén ez továbbfejlődik) , így viszont Rice - és főleg az ő 10 millája - válik feláldozhatóvá. Ha így van, akkor meg ugye keresni kell Rice helyettesét is. Depth is kell, a Rice/Tate/Harvin/Baldwin 4-es mellett most talán csak Kearse-nek van jó esélye a rosterre, tehát középső/hátsó körökben még bőven jöhet 1(2) játékos. Patton pl. 3-4. kör, de 5. körben Mellette sem lenne rossz. Én szeretném ha rápróbálnánk Marquess Wilsonra, sleeper gyanús, helyi(amit szeret a stáb), és ami fontos, remek RZ target lehet.Medvepapa
Rice mehet. Nem méltő a teljesítménye ehhez a kaliberű pénzhez,
Hozunk helyette egy youngstert draftról jövőre és meg is van oldva.undisputedly
mit kéne még csinálnia?
komolyan már. mindent elkap amit felé dobnak, olykor bravurral is. kevés yardja bumm. nem passzol a csapat sokat, és mellette ott volt még Tate is.
ki a faszt érdekel mennyit keres, főleg akkor ha van csomó hely a sapka alatt. nehogy már elakard küldeni egy SB esélyes csapattól, csak mert sokat keres...
nem értem ezt a felfogást, mintha a te zsebedből szedné ki Rice a pénzt.braxa88
Rice-t én is megvédem. A számok nem mutatják - de nagyon jól játszik - pont amiatt amit braxa mond. Én nem mondtam, hogy el kell őt engedni, Geri kérdésére válaszoltam, hogy ez is lehet egy végkifejlet, de persze nem látunk bele a FO fejébe. 😀 Én örülnék a legjobban, ha összetudnánk tartani ezt az elkapó gárdát még 2-3 évig, de kétlem, h sikerülni fog. De bárcsak. Én abban sem vagyok biztos ,- ha Wilson is konzisztensen jó(jobb) lesz - hogy maradunk run-heavy csapat, hiába mondják PC-ék. Jaj, kezdődjön már! 😊Medvepapa
Kapásból emlékszek az idei rájátszásból pár hatalmas hibájára.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?garrett27
Nem tudom. De azt kétlem, hogy sokáig tartanánk 2 db 10 M-t kereső WR-t, pláne hogy ugye jön majd ET, Sherm, Wilson hosszabbítás. Plusz ugye jövőre FA lesz Baldwin és Tate is, utóbbival kérdés, hogy meg tudunk-e egyezni. Úgy néz ki, hogy Tate is Wilson között jó lesz a "kémia", tehát valszeg marasztalni fogják(pláne ha idén ez továbbfejlődik) , így viszont Rice - és főleg az ő 10 millája - válik feláldozhatóvá. Ha így van, akkor meg ugye keresni kell Rice helyettesét is. Depth is kell, a Rice/Tate/Harvin/Baldwin 4-es mellett most talán csak Kearse-nek van jó esélye a rosterre, tehát középső/hátsó körökben még bőven jöhet 1(2) játékos. Patton pl. 3-4. kör, de 5. körben Mellette sem lenne rossz. Én szeretném ha rápróbálnánk Marquess Wilsonra, sleeper gyanús, helyi(amit szeret a stáb), és ami fontos, remek RZ target lehet.Medvepapa
Rice mehet. Nem méltő a teljesítménye ehhez a kaliberű pénzhez,
Hozunk helyette egy youngstert draftról jövőre és meg is van oldva.undisputedly
mit kéne még csinálnia?
komolyan már. mindent elkap amit felé dobnak, olykor bravurral is. kevés yardja bumm. nem passzol a csapat sokat, és mellette ott volt még Tate is.
ki a faszt érdekel mennyit keres, főleg akkor ha van csomó hely a sapka alatt. nehogy már elakard küldeni egy SB esélyes csapattól, csak mert sokat keres...
nem értem ezt a felfogást, mintha a te zsebedből szedné ki Rice a pénzt.braxa88
Rice-t én is megvédem. A számok nem mutatják - de nagyon jól játszik - pont amiatt amit braxa mond. Én nem mondtam, hogy el kell őt engedni, Geri kérdésére válaszoltam, hogy ez is lehet egy végkifejlet, de persze nem látunk bele a FO fejébe. 😀 Én örülnék a legjobban, ha összetudnánk tartani ezt az elkapó gárdát még 2-3 évig, de kétlem, h sikerülni fog. De bárcsak. Én abban sem vagyok biztos ,- ha Wilson is konzisztensen jó(jobb) lesz - hogy maradunk run-heavy csapat, hiába mondják PC-ék. Jaj, kezdődjön már! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?garrett27
Nem tudom. De azt kétlem, hogy sokáig tartanánk 2 db 10 M-t kereső WR-t, pláne hogy ugye jön majd ET, Sherm, Wilson hosszabbítás. Plusz ugye jövőre FA lesz Baldwin és Tate is, utóbbival kérdés, hogy meg tudunk-e egyezni. Úgy néz ki, hogy Tate is Wilson között jó lesz a "kémia", tehát valszeg marasztalni fogják(pláne ha idén ez továbbfejlődik) , így viszont Rice - és főleg az ő 10 millája - válik feláldozhatóvá. Ha így van, akkor meg ugye keresni kell Rice helyettesét is. Depth is kell, a Rice/Tate/Harvin/Baldwin 4-es mellett most talán csak Kearse-nek van jó esélye a rosterre, tehát középső/hátsó körökben még bőven jöhet 1(2) játékos. Patton pl. 3-4. kör, de 5. körben Mellette sem lenne rossz. Én szeretném ha rápróbálnánk Marquess Wilsonra, sleeper gyanús, helyi(amit szeret a stáb), és ami fontos, remek RZ target lehet.Medvepapa
Rice mehet. Nem méltő a teljesítménye ehhez a kaliberű pénzhez,
Hozunk helyette egy youngstert draftról jövőre és meg is van oldva.undisputedly
mit kéne még csinálnia?
komolyan már. mindent elkap amit felé dobnak, olykor bravurral is. kevés yardja bumm. nem passzol a csapat sokat, és mellette ott volt még Tate is.
ki a faszt érdekel mennyit keres, főleg akkor ha van csomó hely a sapka alatt. nehogy már elakard küldeni egy SB esélyes csapattól, csak mert sokat keres...
nem értem ezt a felfogást, mintha a te zsebedből szedné ki Rice a pénzt.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?garrett27
Nem tudom. De azt kétlem, hogy sokáig tartanánk 2 db 10 M-t kereső WR-t, pláne hogy ugye jön majd ET, Sherm, Wilson hosszabbítás. Plusz ugye jövőre FA lesz Baldwin és Tate is, utóbbival kérdés, hogy meg tudunk-e egyezni. Úgy néz ki, hogy Tate is Wilson között jó lesz a "kémia", tehát valszeg marasztalni fogják(pláne ha idén ez továbbfejlődik) , így viszont Rice - és főleg az ő 10 millája - válik feláldozhatóvá. Ha így van, akkor meg ugye keresni kell Rice helyettesét is. Depth is kell, a Rice/Tate/Harvin/Baldwin 4-es mellett most talán csak Kearse-nek van jó esélye a rosterre, tehát középső/hátsó körökben még bőven jöhet 1(2) játékos. Patton pl. 3-4. kör, de 5. körben Mellette sem lenne rossz. Én szeretném ha rápróbálnánk Marquess Wilsonra, sleeper gyanús, helyi(amit szeret a stáb), és ami fontos, remek RZ target lehet.Medvepapa
Rice mehet. Nem méltó a teljesítménye ehhez a kaliberű pénzhez,
Hozunk helyette egy youngstert draftról jövőre és meg is van oldva.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?garrett27
Nem tudom. De azt kétlem, hogy sokáig tartanánk 2 db 10 M-t kereső WR-t, pláne hogy ugye jön majd ET, Sherm, Wilson hosszabbítás. Plusz ugye jövőre FA lesz Baldwin és Tate is, utóbbival kérdés, hogy meg tudunk-e egyezni. Úgy néz ki, hogy Tate is Wilson között jó lesz a "kémia", tehát valszeg marasztalni fogják(pláne ha idén ez továbbfejlődik) , így viszont Rice - és főleg az ő 10 millája - válik feláldozhatóvá. Ha így van, akkor meg ugye keresni kell Rice helyettesét is. Depth is kell, a Rice/Tate/Harvin/Baldwin 4-es mellett most talán csak Kearse-nek van jó esélye a rosterre, tehát középső/hátsó körökben még bőven jöhet 1(2) játékos. Patton pl. 3-4. kör, de 5. körben Mellette sem lenne rossz. Én szeretném ha rápróbálnánk Marquess Wilsonra, sleeper gyanús, helyi(amit szeret a stáb), és ami fontos, remek RZ target lehet.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Akik iránt érdeklődést mutattunk:



Érdekesség, hogy csak 1 LB van a listán, megy a ködösítés. Állítólag sokra tartjuk Pattont. Matt Scott is célpont lehet a 2. napon, a mi 4. körös húzásunkra már nem lesz bent. Hacsak nem hozzuk Russell-t... 😀 😂Medvepapa
Azután szokás szerint teljesen más lesz. PC-éknél ez természetes.
Egyébként sokallom a WR-t. Még mindig kell, vagy csak félünk Rice meg Harvin sérülékenységétől?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Akik iránt érdeklődést mutattunk:



Érdekesség, hogy csak 1 LB van a listán, megy a ködösítés. Állítólag sokra tartjuk Pattont. Matt Scott is célpont lehet a 2. napon, a mi 4. körös húzásunkra már nem lesz bent. Hacsak nem hozzuk Russell-t... 😀 😂

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
csere QB jelöltek: Brady Quinn, Matt Leinart, Seneca Wallace, és Tyler Thigpen.braxa88
Leinart botrányos volt tavaly.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
csere QB jelöltek: Brady Quinn, Matt Leinart, Seneca Wallace, és Tyler Thigpen.braxa88
THIGPEEEEEEEEN!!! 😀a.kacsa
lófaszt. SENECA! 😂
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csere QB jelöltek: Brady Quinn, Matt Leinart, Seneca Wallace, és Tyler Thigpen.braxa88
THIGPEEEEEEEEN!!! 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
csere QB jelöltek: Brady Quinn, Matt Leinart, Seneca Wallace, és Tyler Thigpen.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Index.hu cimlap most! Mi az easter egg rajta? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Állítólag A.Winfield jön hozzánk vizitre a hét elején majd.Medvepapa
Nah ha őt is elszipkázzátok morci leszek vagy Hawks bandwagonista még nem döntöttem 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állítólag A.Winfield jön hozzánk vizitre a hét elején majd.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
The Seahawks explored the possibility of acquiring Tim Tebow, but are not expected to pursue him further.
The Seattle Times reported that the Seahawks did "look into acquiring" Tebow, but he's no longer thought to be a consideration. With Matt Flynn dealt to Oakland, Seattle is left only with newly signed Josh Portis as Russell Wilson's backup. The Times named Seneca Wallace, Tyler Thigpen, Brady Quinn, and Matt Leinart as candidates to back up Wilson. Wallace and Thigpen are the likeliest fits.empty taxi
Pf... Tebow
Mentalitása egyedül ami NFL szintű.
Amúgy Bowman nyilatkozatot adott a Hawks-szel kapcsolatos gondolatairól. Egyetértek velük nagyrészt.Nem mindenben,de sok mindenben hasonlóan látom. Amit véleményesnek tartok az az,hogy "ki kell érdemelni a respectet". Szerintem kiérdemeltük azzal,hogy kőkemény focit játszunk, és egyedüli csapatként otthon veretlenek lettünk. A többi viszont reális. Az emberek kíváncsiak a "következő bumm"-ra, és még a konzisztenciát az "elit" szinten maradásban bizonyítani kell.