Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...Medvepapa
2+5. deal 😀braxa88
pickeket vihetnek, meg kiderült a minnesotaban sérült elkapók nálunk egészségesek tudnak maradni 😀 nem elszólni kívánom
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...Medvepapa
2+5. deal 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikes
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Percy is told to be available....
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha FA akkor KRUGER!
bár kb őt minden csapat akarja.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
freeneyt pleytkálják.
örülnénk? én nemtom. nyílván egy klasszis pass rusher, de nem mai már. braxa88
Ha elfogadja az 1éves szerződést, szerintem ok.Duff
Egyik kedvencem, de 33, sémaváltás ide v. oda lelassult, nem tudom mennyire motivált még, stb. Ha már veterán, Osi jobb lenne...Medvepapa
Osi soft Shady szerint, és Sapp szerint is 😊 . Nyílván örülnék azért neki! Utóbbi években kevesebb km-t tettek bele, nyílván nem ok nélkül!
Freeney-t nagyon le kéne tesztelni, nem tudom, mennyi maradt a tankban. John Abraham is 1000 éves, aztán még mindig meghatározó a jelenléte.
Szerintem húzni fogunk egy vadállatot az 5-7 körben, vagy hozunk valakit Kanadából 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
freeneyt pleytkálják.
örülnénk? én nemtom. nyílván egy klasszis pass rusher, de nem mai már. braxa88
Ha elfogadja az 1éves szerződést, szerintem ok.Duff
Egyik kedvencem, de 33, sémaváltás ide v. oda lelassult, nem tudom mennyire motivált még, stb. Ha már veterán, Osi jobb lenne...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113
freeneyt pleytkálják.
örülnénk? én nemtom. nyílván egy klasszis pass rusher, de nem mai már. braxa88
Ha elfogadja az 1éves szerződést, szerintem ok.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
freeneyt pleytkálják.
örülnénk? én nemtom. nyílván egy klasszis pass rusher, de nem mai már.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.rantotthus
SOS alapján valóban, bár nem sokkal. Rams 4. Cards 7. 9ers 9. Hawks 11. petey
Na ez az amire nem igazán adok(SOS). Sőt a home/away tekintetben a Frisco áll a legjobban. Nekünk nem gyenge túráink lesznek. Ugye a 3 csop. ellenfél mellett Atlanta, Houston, Indi, NYG, és a Panthers sem lesz rossz csapat...Medvepapa
Szerintem Ez azért nem ugorhatatlan.Helmut Zimmer
Persze, hogy nem, de nem is sétagalopp. 😊Medvepapa
Mindenki tudja, mit jelent manapság az NFC West! Szerintem ők jobban tartanak a Hoxtól, mint fordítva. Carroll sem lesz még egyszer olyan ostoba,mint a Falcons ellen! Coltsnak, Falconsnak kifejezetten örülök! 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.rantotthus
SOS alapján valóban, bár nem sokkal. Rams 4. Cards 7. 9ers 9. Hawks 11. petey
Na ez az amire nem igazán adok(SOS). Sőt a home/away tekintetben a Frisco áll a legjobban. Nekünk nem gyenge túráink lesznek. Ugye a 3 csop. ellenfél mellett Atlanta, Houston, Indi, NYG, és a Panthers sem lesz rossz csapat...Medvepapa
Szerintem Ez azért nem ugorhatatlan.Helmut Zimmer
Persze, hogy nem, de nem is sétagalopp. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.rantotthus
SOS alapján valóban, bár nem sokkal. Rams 4. Cards 7. 9ers 9. Hawks 11. petey
Na ez az amire nem igazán adok(SOS). Sőt a home/away tekintetben a Frisco áll a legjobban. Nekünk nem gyenge túráink lesznek. Ugye a 3 csop. ellenfél mellett Atlanta, Houston, Indi, NYG, és a Panthers sem lesz rossz csapat...Medvepapa
Szerintem Ez azért nem ugorhatatlan.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Jó, akkor ki a kezdő Guard Tackle páros?Helmut Zimmer
Okung, Carpenter, Unger, McQuistan/Sweezy/Moffit, GiacoSeaSzilaHawk
Nalátod 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.rantotthus
SOS alapján valóban, bár nem sokkal. Rams 4. Cards 7. 9ers 9. Hawks 11. petey
Na ez az amire nem igazán adok(SOS). Sőt a home/away tekintetben a Frisco áll a legjobban. Nekünk nem gyenge túráink lesznek. Ugye a 3 csop. ellenfél mellett Atlanta, Houston, Indi, NYG, és a Panthers sem lesz rossz csapat...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.rantotthus
SOS alapján valóban, bár nem sokkal. Rams 4. Cards 7. 9ers 9. Hawks 11.

több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Számok alapján a csoportban nekünk lesz a legkönnyebb sorsolásunk.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez így érdekes lehet, kéne Bennett FA-ról:
Clemons had another good year, but his injury was serious and late. It generally takes twelve months to recover from a torn ACL, so the team should not expect him back next season. Should he make a miraculous recovery, great, but the front office cannot count on it. With Clemons due only $1.5M guaranteed next season, parting ways becomes a real possibility. I am not sure I see the front office paying him $8M to spend the season on IR. Replacing Clemons would be extremely difficult as he has a rare combination of ability to rush the passer and make plays against the run.
Medvepapa
Hát nem tudom, én nem sírnék ha netán nem térne vissza. A lényeg, h csempioncsip offszízonunk legyen.
De tudod, h nekem Kruger/Melton FA-ről és Margus Hunt drafton maga a mennyország lenne 😀SeaSzilaHawk
Ha Clem valóban cut lesz, Irvin még nem lehet LEO, draftról sem látom a megbízható megoldását a dolognak, nálam Bennett favorit FA target így, Hawks múltja is van ugyebár, és a legalkalmasabb lehet Clem pótlására...Osi sign is egyre inkább tetszik, kérdés, hogy belemegy-e az 1 éves szerződésbe, mert hosszabbat biztos nem ajánlunk neki. Aztán drafton WILL/DT/RT/WR/TE/CB/S nem feltétlenül ebben a sorrendben. Érdekes lesz.Medvepapa
Az a baj, h OS-ben olyan lassan telik az idő... minden kis morzsának örülünk. Meg tervezünk, találgatunk... már annyi dolgot felvázoltunk, h valamelyik biztosan bejön 😀 csak első körben ne TE-t húzzunk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ez így érdekes lehet, kéne Bennett FA-ról:
Clemons had another good year, but his injury was serious and late. It generally takes twelve months to recover from a torn ACL, so the team should not expect him back next season. Should he make a miraculous recovery, great, but the front office cannot count on it. With Clemons due only $1.5M guaranteed next season, parting ways becomes a real possibility. I am not sure I see the front office paying him $8M to spend the season on IR. Replacing Clemons would be extremely difficult as he has a rare combination of ability to rush the passer and make plays against the run.
Medvepapa
Hát nem tudom, én nem sírnék ha netán nem térne vissza. A lényeg, h csempioncsip offszízonunk legyen.
De tudod, h nekem Kruger/Melton FA-ről és Margus Hunt drafton maga a mennyország lenne 😀SeaSzilaHawk
Ha Clem valóban cut lesz, Irvin még nem lehet LEO, draftról sem látom a megbízható megoldását a dolognak, nálam Bennett favorit FA target így, Hawks múltja is van ugyebár, és a legalkalmasabb lehet Clem pótlására...Osi sign is egyre inkább tetszik, kérdés, hogy belemegy-e az 1 éves szerződésbe, mert hosszabbat biztos nem ajánlunk neki. Aztán drafton WILL/DT/RT/WR/TE/CB/S nem feltétlenül ebben a sorrendben. Érdekes lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez így érdekes lehet, kéne Bennett FA-ról:
Clemons had another good year, but his injury was serious and late. It generally takes twelve months to recover from a torn ACL, so the team should not expect him back next season. Should he make a miraculous recovery, great, but the front office cannot count on it. With Clemons due only $1.5M guaranteed next season, parting ways becomes a real possibility. I am not sure I see the front office paying him $8M to spend the season on IR. Replacing Clemons would be extremely difficult as he has a rare combination of ability to rush the passer and make plays against the run.
Medvepapa
Hát nem tudom, én nem sírnék ha netán nem térne vissza. A lényeg, h csempioncsip offszízonunk legyen.
De tudod, h nekem Kruger/Melton FA-ről és Margus Hunt drafton maga a mennyország lenne 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ez így érdekes lehet, kéne Bennett FA-ról:
Clemons had another good year, but his injury was serious and late. It generally takes twelve months to recover from a torn ACL, so the team should not expect him back next season. Should he make a miraculous recovery, great, but the front office cannot count on it. With Clemons due only $1.5M guaranteed next season, parting ways becomes a real possibility. I am not sure I see the front office paying him $8M to spend the season on IR. Replacing Clemons would be extremely difficult as he has a rare combination of ability to rush the passer and make plays against the run.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Jó, akkor ki a kezdő Guard Tackle páros?Helmut Zimmer
Okung, Carpenter, Unger, McQuistan/Sweezy/Moffit, Giaco

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊Helmut Zimmer
enyhe túlzás ez azért... a szezon első felében nagyon gyengék voltak, az OLine minden posztján, max Max nem volt az. De Okung is csak bénázott az első pár meccsen. Sztem ez igenis oda vezethető vissza, h nem bíztak még RW-ben. Ugye mindig azért sírtunk, h O hívások kimerültek a Run-run-pass sémában, amit az ellenfelek simán olvastak és hozták az egész házat az OL-ra. Na meg ugye kellett összeszokni is.
A szezon második felére, ahogy az edzői stáb is kezdte kitalálni, h mit is kell tenni, a falunk is jól dolgozott.
Pl. Breno-t nagyon sokat szidtam, de végül is nézőpont kérdése a futások végén összeszedett büntik. Negatív értelemben hülye, mert már vége a játéknak, de pozitív oldalról meg amit mindig mondanak, h Finish. Na ő tényleg mindig befejezte a blokkokat.
A futásban mindenki elfogadható volt, sőt. A passz ellen voltak hibák főleg a szezon első felében, de a második felére feljavultak.
Nem azt mondom, hogy all-pro világverő elit gárda van a jobb oldalunkon, de elfogadható. Upgrade-elni lehet, de sztem az általam felsorolt needek/upgrade posztok most fontosabbak. (DT, DE, WR, TE, WLB, slot CB).SeaSzilaHawk
Jó, akkor ki a kezdő Guard Tackle páros?
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊Helmut Zimmer
enyhe túlzás ez azért... a szezon első felében nagyon gyengék voltak, az OLine minden posztján, max Max nem volt az. De Okung is csak bénázott az első pár meccsen. Sztem ez igenis oda vezethető vissza, h nem bíztak még RW-ben. Ugye mindig azért sírtunk, h O hívások kimerültek a Run-run-pass sémában, amit az ellenfelek simán olvastak és hozták az egész házat az OL-ra. Na meg ugye kellett összeszokni is.
A szezon második felére, ahogy az edzői stáb is kezdte kitalálni, h mit is kell tenni, a falunk is jól dolgozott.
Pl. Breno-t nagyon sokat szidtam, de végül is nézőpont kérdése a futások végén összeszedett büntik. Negatív értelemben hülye, mert már vége a játéknak, de pozitív oldalról meg amit mindig mondanak, h Finish. Na ő tényleg mindig befejezte a blokkokat.
A futásban mindenki elfogadható volt, sőt. A passz ellen voltak hibák főleg a szezon első felében, de a második felére feljavultak.
Nem azt mondom, hogy all-pro világverő elit gárda van a jobb oldalunkon, de elfogadható. Upgrade-elni lehet, de sztem az általam felsorolt needek/upgrade posztok most fontosabbak. (DT, DE, WR, TE, WLB, slot CB).

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”