NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊Helmut Zimmer
Futás blokkolásban elmentek, pass rush-ban voltak hiányosságok, hogy finom legyek(pld. Rams meccs otthon). Viszont Sweezy még csak első éves, ráadásul védő oldalról rakták át, tehát ő még sokat fejlődhet. Breno más ügy ő benne már nincs sok potenciál. Szerintem a DL-ben sokkal nagyobb needek vannak. Képzeld el milyen jó lenne ez a védelem egy jó belső emberrel aki folyamatosan nyomást tudna helyezni a qb-ra. Irvinék is sokkal hatékonyabbak lennének.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊Helmut Zimmer
RT ha jön, Carp lenne(csak lenne egészséges) LG, McQuistan meg vissza RG-nek. Nálam ez a kiindulási alap, Sweezy depthbe bőven(Moffitt hm...) elèg. Persze én ettől még Ertz-et mindenképp szeretném. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊Helmut Zimmer
Már hogyne lenne. Mentünk is néhány kilométert miattuk büntiből hátrafelé az idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

konkréran nincs jobb oldala az OL-nek 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.fieldgulls.com/2013/2/4/3953596/seahawks-vs-patriots-soundfx
still fun as hell 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem ez a need!
1. RG, RT,
2. DL
3. WR
Helmut Zimmer
én még egy nickel cbt is ide tenném. a.kacsa
1. DL(pass rushkivül-belül) PC megmondta!
2. Will LB
3. WR/TE
4. Nickel Cb
Tessu
Sztem meg így vannak a needek:
1. A legfontosabb a DL: azon belül is, legnagyobb need-nek egy jó pass rusholó, double team-et vonzó DT a legfontosabb. Egy DE is kell Clemons helyére, bár még Irvin-ről nem mondtam le, van ideje fejlődni, bár nem a legfiatalabb. Ugye nem tudjuk Chris mikor tud visszajönni, és egyáltalán milyen formában. Tehát biztosan kell oda segítség.
2. WR: én még most is tartom, h Tate nem egy számokon kívüli elkapó... többet tudna elérni amolyan Percy Harvin-os, mindent csinálok helyzetben, de főleg slot-ból tudna a legjobban villogni. Egy magas, jó egyenes sebességű elkapó kell, nem is annyira fontos a route running, csak a magas, mély veszély a lényeg... a többit RIce, Baldwin és Tate megoldja.
3. Weak side (Will) LB- LeRoy már megcsinálta a balhét, bár ő úgy sem lenne már megoldás, max csere, és Malcolm Smith-nek meg kell a competition... aztán let the best man win.
4. TE: ez ugyancsak, mint Will esetében, inkább upgrade, mint need. Ide amolyan H-Back-et várnék, aki FB helyéről és TE helyéről is veszélyes, mint Zach Miller... nem kell a legjobb elkapó TE, vagy a legjobban blokkoló TE... elég hogyha mindenben jócska, nem kell kiemelkedő legyen semmiben, de mindent jól csináljon.
5. CB/S- még kell vagy 2 CB a compettition miatt, aztán kell csere Safety is.

A DL-ban reményeim szerit legalább 4 új arcot hoznak, és aztán off meg pre-seasonben eldöntik, h ki marad és ki mehet.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Szerintem ez a need!
1. RG, RT,
2. DL
3. WR
Helmut Zimmer
én még egy nickel cbt is ide tenném. a.kacsa
1. DL(pass rushkivül-belül) PC megmondta!
2. Will LB
3. WR/TE
4. Nickel Cb
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Szerintem ez a need!
1. RG, RT,
2. DL
3. WR
Helmut Zimmer
én még egy nickel cbt is ide tenném.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Szerintem ez a need!
1. RG, RT,
2. DL
3. WR
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért mennyivel jobb állapotban várhatjuk az offseasont, mint a korábbi években. 11-5-ös mérleg, fiatal tehetséges csapat. Megtaláltuk a legfontosabb posztra a jövő emberét(aki már a jelen embere is a felkészültsége miatt), egyértelmű need-nek csak a DL-t tudom megemlíteni, tehát különösebb teher nélkül piacolhatunk FA-n és a drafton egyaránt. Hosszú, ugyanakkor érdekfeszítő, izgalmas hónapok elé nézünk. Go Hawks! 😊

Hozzáteszem ahhoz, hogy SB contender csapat legyünk, az OL-be is kell az erősítés, elsősorban Giaco helyére kellene egy T, aki adott esetben G-t is tud játszani. RT-ként kevés, ha csak futásblokkolásban vagy jó...nézzük meg az idei döntősök támadó falait...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Jövőre akkor mi játsszuk? 😀Hanni
nem, jövőre megnyerjük 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna... 156 ponttal 23. lettem a tippjátékon... nem is olyan rossz 😀
meg azt is tudtam, h kinek kell szurkolni a Superbowlon...
Mondjuk elég gáz volt az áramszünet... leégés.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
ErniBand Seattle Seahawks Oregon Ducks 7
Jövőre akkor mi játsszuk? 😀Hanni
Én nagyon remélem, bár ahogy már többen is leírták kemény lesz a csoportunk 😊
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Jövőre akkor mi játsszuk? 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
Így van Helmut, mindenki 'Hawks fannak születik, csak van, aki tovább fejlődik!

(A legutolsó szint NEM a Vikes tagság. A művészi mazohizmus epikus kivitelezéséhez Jets fannak kell lenni! Szerencsére e sorok írója letett ezen álmok megvalósításáról!!)

Természetesen csak komolytalankodok ám, így SB előtt.😊Go Vikings!
Így jobb 😛

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
harcoskodok és harcoskodtam Schneider, RW vagy Wagner mellett, mert ha van okom azt gondolni, h valamelyik jobban megérdemelte, mint aki végül kapta, akkor azt szóva teszem.. . de végső soron mivel lennénk boldogabbak, ha bármelyikük megkapta volna valamelyik díjat? két napig beszélnénk róla és ennyi. max a rezuméba lenne amit beletegyenek. De nekünk nem ez a fontos, végre úgy felpezsdült a csapat körül a levegő, hogy öröm nézni. Nekem az a fontos, h contenderek vagyunk... és ha netán tán, mégis odaérnénk, akkor... áhh nem is akarok ilyenekre gondolni... még messze vagyunk...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Így van Helmut, mindenki 'Hawks fannak születik, csak van, aki tovább fejlődik!

(A legutolsó szint NEM a Vikes tagság. A művészi mazohizmus epikus kivitelezéséhez Lions fannak kell lenni! Szerencsére e sorok írója letett ezen álmok megvalósításáról!!)

Természetesen csak komolytalankodok ám, így SB előtt.😊Go Vikings!
én is kérek abból amit ittál 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Így van Helmut, mindenki 'Hawks fannak születik, csak van, aki tovább fejlődik!

(A legutolsó szint NEM a Vikes tagság. A művészi mazohizmus epikus kivitelezéséhez Lions fannak kell lenni! Szerencsére e sorok írója letett ezen álmok megvalósításáról!!)

Természetesen csak komolytalankodok ám, így SB előtt.😊Go Vikings!
Te mán ittál valamit! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Így van Helmut, mindenki 'Hawks fannak születik, csak van, aki tovább fejlődik!

(A legutolsó szint NEM a Vikes tagság. A művészi mazohizmus epikus kivitelezéséhez Lions fannak kell lenni! Szerencsére e sorok írója letett ezen álmok megvalósításáról!!)

Természetesen csak komolytalankodok ám, így SB előtt.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Úristen mi lesz most??!
A foci azon részéről beszélgetünk, ami sokkal közelebb áll a toronyugráshoz, vagy a ritmikus sportgimnasztikához, tehát az ilyen-lyan szubjektív módon megítélt egyéni címekről. Viszont a foci csapatsport, amelyet pontra játszanak, így aztán engem ezek a díjak nem érdekelnek. Hogy senki sem szereti a Hoxot, ez nem igaz! Sokan szeretik ezt a csapatot, csak még nem jöttek rá. 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hé azt nem én írtam (még tényleg bizonyítéknak veszi valaki, hogy sobri feltörte az accomat 😀), én csak lefordítottam a cikkben írtakat 😀

Amúgy a PBMVP cím lószar, csak ha már semmit nem kapott meg egyik seattlei sem, akkor az is idejön 😛
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
se wilson, se wagner, se sherman, se carroll, se schenider.
nem szeretnek minket.braxa88
Tény (hogy fetomy-t is idézzem), hogy titeket senki se szeret.😊

(Mi bűn az emberiség ellen, hogy a nagy Pro Bowl MVP cím se jött idén össze!)

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
se wilson, se wagner, se sherman, se carroll, se schenider.
nem szeretnek minket.braxa88
Ez tisztán látszott a Pro Bowl-on is, amikor kínjukban odaadták az MVP-t egy TE-nek, pedig nyilvánvalóan RW-t illette volna.
A liga most barátkozik azzal a dologgal, hogy a kiröhögött NFC West ott toporog a kapuban. Nehéz ezt megemészteni, az biztos. Sehol a Pats, a Packers, a Steelers, a Giants, stb. Nincsenek ehhez hozzászokva. Pedig jobb lesz ha ráhangolódnak a jövőben. A Frisco a csúcsra érhet, a Rams feljövőben van é sütős kis csapat lett, a Cardinals talál végre egy épkézláb irányítót és akkor nincs megállás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nagyon meglepődtem, hogy Wilson csak 3. lett 😊 Amúgy a Pepsi ROTY Wilson lett viszont.

Egyébként várható volt a Griffin-Kuechly páros győzelme. Nem nagyon szokás top10-12 picken kívüli játékosoknak adni a rookie of the yeart. A lentebbi cikkben pl. ott van, hogy "Wagner (47th overall) would be the lowest drafted defensive player to win the award since Erik McMillan in 1988." "Russell Wilson would be the fifth-lowest drafted Offensive Rookie of the Year in the award's history" Csak nem gondoljuk komolyan, hogy majd beelőzik a top pickeket? 😊

 www.fieldgulls.com/seahawks-analysis/2013/1/10/3848392/nfl-rookie-of-the-year-russell-wilson-robert-griffin-iii-andrew-luck

Ez a cikk jó egyébként. Kurvahosszú, de sok érdekesség van benne. Pl. a QB-k alapstatjain túl az is, hogy azokat milyen passz-védelmek ellen szerezték. Pl. Az összes QB-t tekintve Wilsoné volt a 3. legnehezebb szezon ilyen szempontból, Luck-é a 17. Griffiné pedig a 26. legnehezebb. (ugye RG3 divíziójában a Boys-Eagles-Giants trió van, míg RW-nél a Cards-Frisco-Rams) Eléggé részletes összehasonlítása a három QB szezonjának, szerintem érdemes visszaolvasni, és bár lehet keserűbb a szájíze sokaknak, hogy mégsem nyert, bennem inkább örömöt keltett a tudat, hogy mindegy ki nyert, elég jól látszik, hogy mit is kaptunk a személyében 😊

Azoknak akik lusták végigolvasni, pár érdekesség belőle:

"Griffin egyetlen csapat ellen sem játszott a top7 passz védelem ellen. RG3 6 csapat ellen játszott a 16 legjobb közül. Luck szembenézett pár nehezebb ellenféllel, de ígyis csak 5-el a top16-ból.

Wilson 10 csapat ellen játszott a top16-ból, (11, ha a phinst is idevesszük, mint Luck-nál). A top10 passzvédelemből 9 ellen játszott Wilson.


Tény - Wilsoné volt a legnehezebb schedule a három QB közül, és még csak nem is szoros a "verseny".

Tény - Annak ellenére, hogy Wilson sokkal nehezebb ellenfelek ellen játszott mint RG3, a statisztikái jobbak, hasonlóak, vagy alig gyengébbek, mint RG3-é. egyben sokkal jobbak mint Luck-é.

Tény - Wilson lényegében ugyanazt a csapatot vette át, amit Tarvaris Jackson hátrahagyott, de mégis a Seahaws DVOA-ja és offensive DVOA-ja javult a legtöbbet. Ez mutatja legjobban, hogy mit is ért igazán Wilson a csapatának.

Tény - A szezon második felében wilson az NFL top5 irányítója között volt. A ratingje az utolsó 11 meccsen a legjobb volt az NFL-ben. Egyben ő volt a legjobb irányító otthon. Miután belejött és az offense is hozzá alakult, Wilson bosszút állt mindhárom NFC West vereségért, és végig jól, vagy nagyszerűen játszott. Egyúttal drámaian javította az idegenbeli statjait.

Tény - Ha van olyan dolog, hogy "clutch", Luck nem mutatott ebben többet, mint Wilson, sőt Wilsonnak egyértelműen több TD-je volt, amivel előnyt szerzett vagy kiegyenlített a csapatának. Mindezek a liga legjobb csapatai ellen történtek, pl. a Pats ellen, ahol 13 pont hátrányban volt a 4. negyedben, és a Bears ellen (az NFL legjobb védelme ellen) Chicagoban.

Tény - Ha megnézzük a szezont meccsről meccsre, Wilsonnak volt a legtöbb jó meccse és a legkevesebb rossz meccse. (ne felejtsük el, hogy a gyengék a szezon elején, idegenben, top pass defense-ek ellen jöttek)

De tényleg érdemes legalább átfutni az egészet, ami kifejti ezeket a tényeket.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
se wilson, se wagner, se sherman, se carroll, se schenider.
nem szeretnek minket.