Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
kösz kösz...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
mna most mitől függ, h kivel játszunk?
SeaSzilaHawk
Redskins - Cowboys győztese.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
aki nyeri a dallas-washington meccset, oda megyünk.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
mna most mitől függ, h kivel játszunk?
SeaSzilaHawk
aki nyer, azzal. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna most mitől függ, h kivel játszunk?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Wilson beállította Manning rookie passzolt TD csúcsát, nemtudom ebben benne vannak a futott TDk? 😛
OL gyenge volt, de Wilson és Lynch igyis megcsinálta, fantasztikusak.
D#ben nagyon kellene fejlődnie a pass rushnak, még szerencse h jó a secondary.
Sherman emg nem csak h shotdown és nem is néznek felém még igy is meccsnyerő pickje(i) van(nak). ő is DPOY esélyes.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
25 màzsa fa összevàgva, 50 km erdõs-biciklis túra forralt borral és pàlinkàval pipa, a babàm úgy néz ki, mint Angelina Jolie és Salma Hayek összegyúrva és mindjàrt GameDay...Hàla az Istennek! 😊 GO SEAHAWKS!!!Medvepapa
Valakinek bejött az Élet mi? 😀
😉BigBaltazar
Tudni kell örülni az apróságoknak. Irvin mutathatna életjelet...Medvepapa
Ha már apróságok:
"Angelina Jolie és Salma Hayek összegyúrva" > 100Kg

Így már ez is más értelmet nyer:
"mindjàrt GameDay...Hàla az Istennek!"

Siettetés már csak a POban lesz, remélhtőleg, amikor éppen GWdriveot vezetnek ellenünk...

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
25 màzsa fa összevàgva, 50 km erdõs-biciklis túra forralt borral és pàlinkàval pipa, a babàm úgy néz ki, mint Angelina Jolie és Salma Hayek összegyúrva és mindjàrt GameDay...Hàla az Istennek! 😊 GO SEAHAWKS!!!Medvepapa
Valakinek bejött az Élet mi? 😀
😉BigBaltazar
Tudni kell örülni az apróságoknak. Irvin mutathatna életjelet...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
25 màzsa fa összevàgva, 50 km erdõs-biciklis túra forralt borral és pàlinkàval pipa, a babàm úgy néz ki, mint Angelina Jolie és Salma Hayek összegyúrva és mindjàrt GameDay...Hàla az Istennek! 😊 GO SEAHAWKS!!!Medvepapa
Valakinek bejött az Élet mi? 😀
😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Csak egy mondat ami megragadta a figyelmemet:
"How the Seahawks continue to knock their drafts out of the park amazes, and puts the rest of the league to shame."
😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊

undisputedly
Ha így játszik, akkor nem sokáig lesz csak ennyi a fizuja...

Én személy szerint örülök, hogy véget vettek a drafton egyre több pénz kiadásnak... nézzük meg, h pl egy Jamarcus Russell flop mit csinált hosszú távon a Raiders-szel... ez a jó megoldás, hogy a draft után a játékosok ne írjanak alá 5-7 évekre, hanem 3-4 és kevesebb fizuért. Ha produkálnak, akkor megkapják a nagy zsét, ha nem a jelenlegi csapatuktól, akkor a Free Agency segít majd rajtuk és megkapják a zsíros paktumot.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
25 màzsa fa összevàgva, 50 km erdõs-biciklis túra forralt borral és pàlinkàval pipa, a babàm úgy néz ki, mint Angelina Jolie és Salma Hayek összegyúrva és mindjàrt GameDay...Hàla az Istennek! 😊 GO SEAHAWKS!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Az ESPN-nél Schneideré az év GM címe 😊

 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/45535/espn-panel-picks-nfl-executive-of-the-yearundisputedly
Teljesen jogos, megérdemelte. Remélem még nagyon sokáig Seahawk lesz! 😊Medvepapa
Itt szopjuk saját f@szunkat, meg mémelünk össze vissza 😊 😊 😊
Helmut Zimmer
Szerintem minden kritika ellenére, még az ízléses humor keretein belül vagyunk. Nézz meg pár másik fórumot, ami itt megy, az pusztán light trash. Semmi több. A végén még nekünk kell elnézést kérnünk azért,hogy megemlítjük a GM-ünk lett az év legjobbja egy szavazáson?! Na ne már 😊

Minden szurkoló arra vár,hogy a csapata jól játsszon. Szemet gyönyörködtetően ,jelentsen az akár lowscore hardfootballt vagy blowout győzelmeket. Nekünk sikerült 3x, egymást követő mérkőzéseken kiütni az ellenfeleket,két csoport riválissal az élen, köztük talán a legnagyobbal. Érdekes módon, amíg a Hawks sz@pott, és nem kellett minket komolyan venni, addig "vicces" volt minden gay-parade és hasonló mém, most,hogy levetettük a "Seahawks-sapkát", és elkentük a riválisok száját, már egyből sértőek és offenzívek ezek a megnyilvánulások, holott eddig annyira tetszett mindenkinek,hogy nem győztek reflektálni rá. Persze könnyű ilyenkor a fanoknak összeállni, és köpködni felénk, holott egészen idáig például petey karcos, fanyar megnyilvánulásai voltak a jellemzőek, amivel nekem személy szerint semmi problémám nem volt sokakkal ellentétben, mert szerintem ennyit bőven bírni kell egy ekkora rivális táborától.

Ami nem tetszik,hogy olyan fórumozók akik a topicok "hétköznapjaiban" nincsenek jelen, és nincsenek tisztában pl a frisco-hawks topicok közti trash dinamikájával, kisiklatták ennek a menetét, amit az odaát levő "vezérszurkolók" rosszul kezeltek. Gondolok itt elsősorban Fucura páldául, vagy petey kollegára, aki jellemzően helyén kezeli a dolgokat, és úgy reprezentálja a csapatát itt nálunk, ahogyan bőven elfér egy rivális fanjától.

Mi sem vagyunk angyalok, de nem hiszem,hogy bármely Hawks fannak ezentúl csendben kellene maradnia, mert a csapata szekere éppen jól fut. Ugyanígy itt voltunk és posztoltunk amikor szarul ment, akkor is beálltunk a trashba, és ezután is fogunk szerintem.


undisputedly
Jó ezen röhögni kell! azért is tettem a mosolygókat!
Rivalizálás az Soldiék és Igorék között van, vagy Jimmyék és Bazzaniék közt!
Helmut Zimmer
Kikérem magamnak az izlésest, a humort, a "light trash"-t (bármit is jelentsen) és egy hosszú lépést kólával!
Mindig mindenkit el kell kenni, ha van rajta "Seahawks-sapka", ha nincs.
Éljenek a nem hétköznapi matuskaszilveszteri fórumtársak, akik nincsenek tisztában...
...hogy az NFCW mennyire mindenek felett álló belterjes kis társaság.
Én együtt röhögök Helmuttal a Cardson, az aranygatyás szekción, 9ers, Rams. Legfeljebb, ha kikapunk a birkáktól, akkor beírom a topikukba:
"Sok ez a meló Louis"...

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊

undisputedly
mondjuk mindkettőért bármikor kifizetném azt 😊a.kacsa
Ennyi év pocsék Qb játéka után szerintem sincs az összeggel problémája egyik Skins fannak sem.
Viszont nem lehet elmenni mellette,hogy a hosszú távon pozitív mérleget produkáló csapatokra jellemző szinte kivétel nélkül,hogy olyan helyen találnak elitté váló játékosokat, ahol nem kell nagy összeget leadni neki a sapkából. Pl Browner is 2 milliót kap, ha jól emlékszem 2014-ig, Kancellár szintúgy 2014-ig 2 milliót, Sweezy aki mostanában kezdi összeszedni magát 2016-ig 2 millió, Wagner 2016-ig 4 millió, Wright 2015-ig 2.5 millió, Sherman 2015-ig 2 millió.

Ezek a játékosok mind olyan helyről jöttek, ahonnét nem feltétlenül válnak ekkora tényezővé a játékosok. Pl CFL 😀

Így válik lehetségessé,hogy például Okungnak fizessünk 2016-ig 50 milliót, ami 25x nagyobb mint Sherman pénze!
Vagy Bryant 35 milliós szerződése 2017ig, ami majdnem 10x annyi , mint Wagner fizetése.
undisputedly
shermanből ki is nézek egy holdoutot nyáron 😀braxa88
én is hasonlókat látok. egy revis pénzt ki akar majd sírni magának. de egyefene vigye. egyébként allennek ideje lesz majd kinyitni a pénztárcáját, és sztem ha idén nagyot robbantunk akkor meg is fogja tenni remélhetőleg
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊

undisputedly
mondjuk mindkettőért bármikor kifizetném azt 😊a.kacsa
Ennyi év pocsék Qb játéka után szerintem sincs az összeggel problémája egyik Skins fannak sem.
Viszont nem lehet elmenni mellette,hogy a hosszú távon pozitív mérleget produkáló csapatokra jellemző szinte kivétel nélkül,hogy olyan helyen találnak elitté váló játékosokat, ahol nem kell nagy összeget leadni neki a sapkából. Pl Browner is 2 milliót kap, ha jól emlékszem 2014-ig, Kancellár szintúgy 2014-ig 2 milliót, Sweezy aki mostanában kezdi összeszedni magát 2016-ig 2 millió, Wagner 2016-ig 4 millió, Wright 2015-ig 2.5 millió, Sherman 2015-ig 2 millió.

Ezek a játékosok mind olyan helyről jöttek, ahonnét nem feltétlenül válnak ekkora tényezővé a játékosok. Pl CFL 😀

Így válik lehetségessé,hogy például Okungnak fizessünk 2016-ig 50 milliót, ami 25x nagyobb mint Sherman pénze!
Vagy Bryant 35 milliós szerződése 2017ig, ami majdnem 10x annyi , mint Wagner fizetése.
undisputedly
shermanből ki is nézek egy holdoutot nyáron 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊

undisputedly
mondjuk mindkettőért bármikor kifizetném azt 😊a.kacsa
Ennyi év pocsék Qb játéka után szerintem sincs az összeggel problémája egyik Skins fannak sem.
Viszont nem lehet elmenni mellette,hogy a hosszú távon pozitív mérleget produkáló csapatokra jellemző szinte kivétel nélkül,hogy olyan helyen találnak elitté váló játékosokat, ahol nem kell nagy összeget leadni neki a sapkából. Pl Browner is 2 milliót kap, ha jól emlékszem 2014-ig, Kancellár szintúgy 2014-ig 2 milliót, Sweezy aki mostanában kezdi összeszedni magát 2016-ig 2 millió, Wagner 2016-ig 4 millió, Wright 2015-ig 2.5 millió, Sherman 2015-ig 2 millió.

Ezek a játékosok mind olyan helyről jöttek, ahonnét nem feltétlenül válnak ekkora tényezővé a játékosok. Pl CFL 😀

Így válik lehetségessé,hogy például Okungnak fizessünk 2016-ig 50 milliót, ami 25x nagyobb mint Sherman pénze!
Vagy Bryant 35 milliós szerződése 2017ig, ami majdnem 10x annyi , mint Wagner fizetése.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊

undisputedly
mondjuk mindkettőért bármikor kifizetném azt 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.tenorx
A legjobb az egészben,hogy 2016-ig szerződése van, és bagatel 2 milliót fizetünk összesen, míg RGIII ugye a rengeteg draft cetlin kívül - ami önmagában is nagy érték - 2016-ig 21 millióba kerül a Skinsnek, míg Luck 22 millióba a Coltsnak. 10x több helyet visznek a sapka alól mint Willson 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.profootballfocus.com/blog/2012/12/25/roty/

A PFFnél átvette Wilson a Rookie of the Year verseny első helyét.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
mi történt? Mi ez az Undi féle önmarcangolás kezdés? Valakinek nem tetszik, h most jók vagyunk? Vagy nem tetszik a saját pirulája?
Nyugi Undi, ugyanúgy szurkolhatsz, mint idáig, sőt még jobban is... 😀SeaSzilaHawk
Elfajult a West kicsit, de minden oké, még mindig miénk a legjobb csapat 😛
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mi történt? Mi ez az Undi féle önmarcangolás kezdés? Valakinek nem tetszik, h most jók vagyunk? Vagy nem tetszik a saját pirulája?
Nyugi Undi, ugyanúgy szurkolhatsz, mint idáig, sőt még jobban is... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
tul van reagálva srácok ez. zárjuk le és foglakozzunk a csapattal.braxa88
pont megelőztél.

Trufant játékra kész. Ő lesz szélen és Lane lesz slotban? szerintem Amendola nagyobb veszélyt jelent, mint Gibson vagy Givens.Fucu
fene tudja. de nem örülök h Trufant játszik. de akárki fogja Amendolát, őt nehéz megállítani :/braxa88
Az a baj, hogy Gibson és Givens 1 méteren 2-t ver Trufira, és így elég sok big play-t szophatunk, sztem Lane maradjon szélen, Trufi slot, LB-S segítség ON ha kell, azt majd lesz valami. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Az ESPN-nél Schneideré az év GM címe 😊

 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/45535/espn-panel-picks-nfl-executive-of-the-yearundisputedly
Teljesen jogos, megérdemelte. Remélem még nagyon sokáig Seahawk lesz! 😊Medvepapa
Itt szopjuk saját f@szunkat, meg mémelünk össze vissza 😊 😊 😊
Helmut Zimmer
Szerintem minden kritika ellenére, még az ízléses humor keretein belül vagyunk. Nézz meg pár másik fórumot, ami itt megy, az pusztán light trash. Semmi több. A végén még nekünk kell elnézést kérnünk azért,hogy megemlítjük a GM-ünk lett az év legjobbja egy szavazáson?! Na ne már 😊

Minden szurkoló arra vár,hogy a csapata jól játsszon. Szemet gyönyörködtetően ,jelentsen az akár lowscore hardfootballt vagy blowout győzelmeket. Nekünk sikerült 3x, egymást követő mérkőzéseken kiütni az ellenfeleket,két csoport riválissal az élen, köztük talán a legnagyobbal. Érdekes módon, amíg a Hawks sz@pott, és nem kellett minket komolyan venni, addig "vicces" volt minden gay-parade és hasonló mém, most,hogy levetettük a "Seahawks-sapkát", és elkentük a riválisok száját, már egyből sértőek és offenzívek ezek a megnyilvánulások, holott eddig annyira tetszett mindenkinek,hogy nem győztek reflektálni rá. Persze könnyű ilyenkor a fanoknak összeállni, és köpködni felénk, holott egészen idáig például petey karcos, fanyar megnyilvánulásai voltak a jellemzőek, amivel nekem személy szerint semmi problémám nem volt sokakkal ellentétben, mert szerintem ennyit bőven bírni kell egy ekkora rivális táborától.

Ami nem tetszik,hogy olyan fórumozók akik a topicok "hétköznapjaiban" nincsenek jelen, és nincsenek tisztában pl a frisco-hawks topicok közti trash dinamikájával, kisiklatták ennek a menetét, amit az odaát levő "vezérszurkolók" rosszul kezeltek. Gondolok itt elsősorban Fucura páldául, vagy petey kollegára, aki jellemzően helyén kezeli a dolgokat, és úgy reprezentálja a csapatát itt nálunk, ahogyan bőven elfér egy rivális fanjától.

Mi sem vagyunk angyalok, de nem hiszem,hogy bármely Hawks fannak ezentúl csendben kellene maradnia, mert a csapata szekere éppen jól fut. Ugyanígy itt voltunk és posztoltunk amikor szarul ment, akkor is beálltunk a trashba, és ezután is fogunk szerintem.


undisputedly
Jó ezen röhögni kell! azért is tettem a mosolygókat!
Rivalizálás az Soldiék és Igorék között van, vagy Jimmyék és Bazzaniék közt!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
tul van reagálva srácok ez. zárjuk le és foglakozzunk a csapattal.braxa88
pont megelőztél.

Trufant játékra kész. Ő lesz szélen és Lane lesz slotban? szerintem Amendola nagyobb veszélyt jelent, mint Gibson vagy Givens.Fucu
fene tudja. de nem örülök h Trufant játszik. de akárki fogja Amendolát, őt nehéz megállítani :/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tul van reagálva srácok ez. zárjuk le és foglakozzunk a csapattal.braxa88
pont megelőztél.

Trufant játékra kész. Ő lesz szélen és Lane lesz slotban? szerintem Amendola nagyobb veszélyt jelent, mint Gibson vagy Givens.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter