Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Rams védelem kemény kihívás lesz Wilsonéknak, odavágón láthattuk, hogy kőkemények, kíváncsi leszek mit találunk ki vasárnapra.Medvepapa
azt amit eddig. run,run,pass,pass,run,pass,tdbraxa88
tudtam, hogy egyszerű lesz a megoldás 😂 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A Rams védelem kemény kihívás lesz Wilsonéknak, odavágón láthattuk, hogy kőkemények, kíváncsi leszek mit találunk ki vasárnapra.Medvepapa
azt amit eddig. run,run,pass,pass,run,pass,td
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Rams védelem kemény kihívás lesz Wilsonéknak, odavágón láthattuk, hogy kőkemények, kíváncsi leszek mit találunk ki vasárnapra.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hogy nekünk is legyen kontrollerünk! 😊

Medvepapa
Nem jó nem lehet velem gamewinning interceptiont nyomni ez igy nem valid .Toca
Eleget hallottam már a csalás szót, köszi nem kérem... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Hogy nekünk is legyen kontrollerünk! 😊

Medvepapa
Nem jó nem lehet velem gamewinning interceptiont nyomni ez igy nem valid .
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hogy nekünk is legyen kontrollerünk! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gede 32
Itt és most kérek elnézést a CSAPATTÓL, azok nevében (köztük én is) akik évközben egy-két gyenge meccs után meginogtak és nem hittek a csodában ami igenis, hogy létezik. Az alapszakasz végére összeállt a brigád, mint az a bizonyos sz...s gatya. De, ha lúd akkor legyen kövér. Wilson dobja meg a maradék TD-t a rekordhoz és söpörje be az év újonca díjjat, hibázzon a 49ers és a Packers és kezdhetjük hazai pályán a rájátszást, és jöhet végre az első SB győzelem.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Srácok én felugrottam a bandwagonra, idén a Colts - Seahawks döntő az álmom 😀
Az NFL csevegőben már kifejtettem mekkora élmény nézni a meccseiteket 😀tenorx
te vagy a legjobb barátom 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Srácok én felugrottam a bandwagonra, idén a Colts - Seahawks döntő az álmom 😀
Az NFL csevegőben már kifejtettem mekkora élmény nézni a meccseiteket 😀tenorx
ÁMEN! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok én felugrottam a bandwagonra, idén a Colts - Seahawks döntő az álmom 😀
Az NFL csevegőben már kifejtettem mekkora élmény nézni a meccseiteket 😀
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Látom sokan DT-t várnak a drafton 1. körben. Viszont PC-ék draftstratégiáját kiismerni szinte lehetetlen. Nyilván kínálja magát a DT, de van egy gyanúm, hogy WR-t fognak húzni, aztán elengedik Millert és benyúlnak egy TE-be. Sokadik körre meg kibányásznak egy vakhangyát, aki senkinek se kell és nevelnek egy elit Def-et belőle. Hacsak össze nem akarják végre drótozni az O jobb oldalát. Ott azért van gond, bár mintha Giacoék kezdenék összeszedni magukat. Csak találgatok, de ez egy fiatal és nagyon kemény csapat, amelyik kezd igazán összeérni és a pici rések befoltozgatása után SB esélyes lehet. Nem is olyan sokára.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kamről feledkezünk meg méltatlanul! A csávótól konkrétan jobban fosnak az ellenfelek, mint bárkitől, mert bum bum Kam jön és megüt, ha akarod ha nem, és nagyon! Earl nem képes erre!
Öregebb fórum tagok emlékeznek, hogy évekig sírtam egy rettenet kemény S-ért! Nem kérdés, ki a kedvencem!
A liga tE- jeinek ajánlásával!Helmut Zimmer
Nem feledkezünk meg, de azt látjuk, h Pete filozófiája azon alapszik, h minden játékos erősségét hozza ki... az egész D azért tudja tenni így a dolgát, mert van ET-nk... ha Ő nem lenne, Kam nem ülne a boxba, nem tudna annyit futást védeni, és annyit emberezni TE-eken. Illetve a CB-ek sem embereznének ennyit. A legfontosabb játékosunk D oldalon ET és persze Wagner, de ET-n alapszik a fő koncepció, mert olyan range-el rendelkezik, h bárhova odaér. Ugyanezen koncepción alapszik Wagner és KJ. Fontos h a LB-ink jók legyenek emberezésben és h side-to-side sebességgel bírjanak. LeRoy ki is lóg emiatt a D-ből, de ugye nagyon sok nickel-t használunk, így nem sokat kell pályán lennie. Mindezzel nem akarom Kam érdemeit elvenni, nagyszerű játékos, de nem olyan fontos, mint ET. Én személy szerint imádom, remélem még sok sárga zászlót fog kapni, ami után valakit kiüt a meccsből 😀SeaSzilaHawk
Szerintem gondold újra 😊Helmut Zimmer
Mert miért?
Na de megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel a gondolattal egyedül:
"To my mind this goes back to something I argued last year. Browner and Sherman are excellent corners, but I think our system actually makes the cornerback spot a bit more fungible than many other defenses do, defenses like the Jets that rely on them. Sherman is as good a corner as there is in the NFL, but losing him would not undo this entire defense, as our depth is really good on one hand, and on the other hand our system in the secondary leans structurally on the presence of Earl Thomas more than on the quality of corners, making their job relatively "easy". Again, not knocking our corners, but it's a good system, it works, and just pray ET never gets hurt." by Thomas Beekes

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem én gyártom őket, csak jó a forrásom! De egyezik az ízlésem a készítőével...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."
undisputedly
C'mon Man! 😊

Medvepapa
MEg mindig hangosan rohogok! 😀 😀endorphyn
Ezeket tuti Medvepapa gyártja 😀undisputedly
Es milyen jol teszi! 😀endorphyn
😂 Mennyire gonosz dolog ezt posztolni?




több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."
undisputedly
C'mon Man! 😊

Medvepapa
MEg mindig hangosan rohogok! 😀 😀endorphyn
Ezeket tuti Medvepapa gyártja 😀undisputedly
Es milyen jol teszi! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."
undisputedly
C'mon Man! 😊

Medvepapa
MEg mindig hangosan rohogok! 😀 😀endorphyn
Ezeket tuti Medvepapa gyártja 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy (főleg jól működő)védelemben nem lehet egy embert kiemelni, ez egy több alkatrészből álló masina, ha egy vagy több akadozik, az egész sem olyan jó. ET-nak is nehezebb lenne Chancellor, Sherminátor és BB nélkül, stb. De ezek a fiúk egymásért játszanak, csapatként működnek, ezért is jók. Imádom nézni őket!

DT húzás kell, de mondjuk egy Sylvester Williams(akinek nagyon tudnék örülni) elérhető a 2., akár a 3. körben is(2.-ban tuti elmegy). Bowe elég bajos gyerek, big risk, lehet, hogy pont az 1. körös draftcetlit adnám WR-ért...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."
undisputedly
C'mon Man! 😊

Medvepapa
MEg mindig hangosan rohogok! 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."
undisputedly
C'mon Man! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Kamről feledkezünk meg méltatlanul! A csávótól konkrétan jobban fosnak az ellenfelek, mint bárkitől, mert bum bum Kam jön és megüt, ha akarod ha nem, és nagyon! Earl nem képes erre!
Öregebb fórum tagok emlékeznek, hogy évekig sírtam egy rettenet kemény S-ért! Nem kérdés, ki a kedvencem!
A liga tE- jeinek ajánlásával!Helmut Zimmer
Nem feledkezünk meg, de azt látjuk, h Pete filozófiája azon alapszik, h minden játékos erősségét hozza ki... az egész D azért tudja tenni így a dolgát, mert van ET-nk... ha Ő nem lenne, Kam nem ülne a boxba, nem tudna annyit futást védeni, és annyit emberezni TE-eken. Illetve a CB-ek sem embereznének ennyit. A legfontosabb játékosunk D oldalon ET és persze Wagner, de ET-n alapszik a fő koncepció, mert olyan range-el rendelkezik, h bárhova odaér. Ugyanezen koncepción alapszik Wagner és KJ. Fontos h a LB-ink jók legyenek emberezésben és h side-to-side sebességgel bírjanak. LeRoy ki is lóg emiatt a D-ből, de ugye nagyon sok nickel-t használunk, így nem sokat kell pályán lennie. Mindezzel nem akarom Kam érdemeit elvenni, nagyszerű játékos, de nem olyan fontos, mint ET. Én személy szerint imádom, remélem még sok sárga zászlót fog kapni, ami után valakit kiüt a meccsből 😀SeaSzilaHawk
Szerintem gondold újra 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Shermant elvitték mintavételre. "Véletlenszerűen" lett kiválasztva 😀

2.Vernon Davis hozza a 9ersekre jellemző sírást. Szerinte Kam a fején ütötte meg 😂
"Everyone thought he hit me in the chest, but he hit me in the helmet," Davis added. "It happened so fast."

 www.mercurynews.com/49ers/ci_22269374/san-francisco-49ers-vernon-davis-practices

Ahhhha! Igen, pont a fején 😂
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Én is DT-t húznék első körben, FA-ról meg hoznám Dwayne Bowe-t :p

Kiváncsi vagyok Hill-el hosszabbítunk-e, szerintem mással is meg lehet oldani azt a posztot. Haushkát meg nem tartanám meg, kéne valaki aki 50+osokat bevarrja.Duff
malcolm smith lesz jövőre a kezdő, max draftpick. de hill tuti nem. az is meglepne ha nem smith.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Én is DT-t húznék első körben, FA-ról meg hoznám Dwayne Bowe-t :p

Kiváncsi vagyok Hill-el hosszabbítunk-e, szerintem mással is meg lehet oldani azt a posztot. Haushkát meg nem tartanám meg, kéne valaki aki 50+osokat bevarrja.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ez megvan? Mint látszik, a csapatunk alapjai eléggé biztosak még jó néhány évig 😀

SeaSzilaHawk
a táblábol is látszik a jövő évi 1.körös DT pick
és nagyon fontos ufa sem lesz csak branch. jöhet egy sztár ufa wr 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez megvan? Mint látszik, a csapatunk alapjai eléggé biztosak még jó néhány évig 😀


“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”