Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
@krankovics ; garrett27
Persze, minél többen játszunk annál jobb.
A "díjazást" viszont előre meg kellene állapítani.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hárman már ki tudunk állítani egy dobogót 😀
Hétvége előtt bemásolom akkor az első kérdéssort .undisputedly
én is szívesen játszom. mehet akár a blogra is, hátha kitölti még valaki /// http://seahawks.blog.nepsport.hu/krankovics
Ha lehet jövök én is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
"42 missed tackles a szezonban, ebből 10 a Dallas ellen. Kam Chancellor három, K.J. Wright és Richard Sherman kettő."krankovics
Kancellár túl nagyot akar ütni, néha pedig nem a megfelelő szöget választja. Korrigálható sok munkával, kancellárnál megérné a befektetést. KJ-nek még nagyon sokat kell dolgoznia.(seahox sapka)
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
"42 missed tackles a szezonban, ebből 10 a Dallas ellen. Kam Chancellor három, K.J. Wright és Richard Sherman kettő."

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hárman már ki tudunk állítani egy dobogót 😀
Hétvége előtt bemásolom akkor az első kérdéssort .undisputedly
én is szívesen játszom. mehet akár a blogra is, hátha kitölti még valaki /// http://seahawks.blog.nepsport.hu/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hárman már ki tudunk állítani egy dobogót 😀
Hétvége előtt bemásolom akkor az első kérdéssort .
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
im in
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Cousins-ról mi a véleményetek? Szerintem illene a csapatba.undisputedly
Nem akarom elvenni a kedved, de az szerintem kevés lesz, hogy az unokatesód...12
Ezt nem igazán értem. Szarkazmus a képességei miatt, vagy szimpla vicc a nevével?

Mivel az idény gyakorlatilag nem fordulhat át PO-ba, ezért a Giants topic ötletét kölcsönözve arra gondoltam, csinálhatnánk egy tippeldét, ezzel érdekesebbé tenni az amúgy kiszámítható végkimenetelű meccseket. Szívesen szerkesztek 15-20 kérdést
minden meccs előtt, és az év végi bajnoknak egy sig kiírás keretein belül tiszteleghetnénk. Ha lenne 3-4 ember aki válallja a rendszeres részvételt, akkor el is kezdhetnénk a héten.undisputedly
Én szívesen játszom.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cousins-ról mi a véleményetek? Szerintem illene a csapatba.undisputedly
Nem akarom elvenni a kedved, de az szerintem kevés lesz, hogy az unokatesód...12
Ezt nem igazán értem. Szarkazmus a képességei miatt, vagy szimpla vicc a nevével?

Mivel az idény gyakorlatilag nem fordulhat át PO-ba, ezért a Giants topic ötletét kölcsönözve arra gondoltam, csinálhatnánk egy tippeldét, ezzel érdekesebbé tenni az amúgy kiszámítható végkimenetelű meccseket. Szívesen szerkesztek 15-20 kérdést
minden meccs előtt, és az év végi bajnoknak egy sig kiírás keretein belül tiszteleghetnénk. Ha lenne 3-4 ember aki válallja a rendszeres részvételt, akkor el is kezdhetnénk a héten.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Cousins-ról mi a véleményetek? Szerintem illene a csapatba.undisputedly
Nem akarom elvenni a kedved, de az szerintem kevés lesz, hogy az unokatesód...

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
3 ilyen meccs után már nem sok biztatót látok. T-Jax megkapta a nagy lehetőséget Seattle-ben, de egyre nyilvánvalóbb, hogy ez a kabát nagy rá. (Csárlival meg már fel sem próbáltatnám többször) A falat sem tudom teljes mértékben hibáztatni, mert olyan nagy gond már nincs vele, mint a szezon elején, így marad Jackson hülyesége. Totál tisztán álló játékos helyett bedobja a dzsumbujba, teljesen kilátástalan módon a labdát. Néha megpróbál menekülés közben passzolni, de az meg aztán végképp nem az ő világa.
Most a futás elleni védekezés sem csillogott. Witten ember nélküli elkapásai meg külön felidegeltek. Ez a szezon tényleg kuka, és kíváncsi leszek mennyire tudjuk összekapni magunkat a hátralévő meccsekre. QB kell, az nem vitás, de ahogy elnézem a Colts szárnyalását, Lucknak már van gazdája.
Aki viszont tetszett, az megint Kancellár. Iszonyúakat tud szerelni. Mintha falnak rohanna az ember. Benne van fantázia.garrett27
szerintem, Landry Jonesra van reális esélyünk, de ez még a draftig renfgeteget változik majd 😊Helmut Zimmer
Cousins-ról mi a véleményetek? Szerintem illene a csapatba.
Kellen Moore-t is be lehetne húzni,ha nagyon leesik.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
3 ilyen meccs után már nem sok biztatót látok. T-Jax megkapta a nagy lehetőséget Seattle-ben, de egyre nyilvánvalóbb, hogy ez a kabát nagy rá. (Csárlival meg már fel sem próbáltatnám többször) A falat sem tudom teljes mértékben hibáztatni, mert olyan nagy gond már nincs vele, mint a szezon elején, így marad Jackson hülyesége. Totál tisztán álló játékos helyett bedobja a dzsumbujba, teljesen kilátástalan módon a labdát. Néha megpróbál menekülés közben passzolni, de az meg aztán végképp nem az ő világa.
Most a futás elleni védekezés sem csillogott. Witten ember nélküli elkapásai meg külön felidegeltek. Ez a szezon tényleg kuka, és kíváncsi leszek mennyire tudjuk összekapni magunkat a hátralévő meccsekre. QB kell, az nem vitás, de ahogy elnézem a Colts szárnyalását, Lucknak már van gazdája.
Aki viszont tetszett, az megint Kancellár. Iszonyúakat tud szerelni. Mintha falnak rohanna az ember. Benne van fantázia.garrett27
szerintem, Landry Jonesra van reális esélyünk, de ez még a draftig renfgeteget változik majd 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
3 ilyen meccs után már nem sok biztatót látok. T-Jax megkapta a nagy lehetőséget Seattle-ben, de egyre nyilvánvalóbb, hogy ez a kabát nagy rá. (Csárlival meg már fel sem próbáltatnám többször) A falat sem tudom teljes mértékben hibáztatni, mert olyan nagy gond már nincs vele, mint a szezon elején, így marad Jackson hülyesége. Totál tisztán álló játékos helyett bedobja a dzsumbujba, teljesen kilátástalan módon a labdát. Néha megpróbál menekülés közben passzolni, de az meg aztán végképp nem az ő világa.
Most a futás elleni védekezés sem csillogott. Witten ember nélküli elkapásai meg külön felidegeltek. Ez a szezon tényleg kuka, és kíváncsi leszek mennyire tudjuk összekapni magunkat a hátralévő meccsekre. QB kell, az nem vitás, de ahogy elnézem a Colts szárnyalását, Lucknak már van gazdája.
Aki viszont tetszett, az megint Kancellár. Iszonyúakat tud szerelni. Mintha falnak rohanna az ember. Benne van fantázia.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
@undisputedly
@slowmotion
A meccs második felét sajnos nem láttam, így csak most olvastam vissza a topicot, és vettem észre ,hogy írtál.
Gratulálok a győzelemhez, a 100 yardot nem hittem volna egy futótól, de szerintem ezzel sokan voltak még így.undisputedly
én sem hittem volna, ezért mondtam, hogy biztos úgy lesz.
azt sem hittem volna, hogy képesek vagyunk úgy nyerni, hogy valaki 135 yardot fut ellenünk.
Hasselbeck-kel a fedélzeten elég meleg lett volna a pite.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
ti is utáltátok Kelly Jenningst?Amadeus91
Nálatok sokkal jobban játszik, mint nálunkHelmut Zimmer
akkor nálatok milyen lehetett....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Közben Curry feltámadt Oaklandben, hátha egy körrel jobb picket kapunk érte
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ti is utáltátok Kelly Jenningst?Amadeus91
Nálatok sokkal jobban játszik, mint nálunk
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
ti is utáltátok Kelly Jenningst?Amadeus91
Utálni túlzás, de valljuk be nem tartozik a legalább "jó" jelzővel ellátott cb-k közé 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
ti is utáltátok Kelly Jenningst?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Második félidőről lemaradtam. Történt valami szokatlan ? 😊
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nem tudom figyelitek az evolúciót sackek terén??? 😊

Unom már, hogy mindig agyonvernek minket! 😕Helmut Zimmer
ja, nagyon unalmas.endorphyn
ja, már én is unom. Nem értem T-Jack döntéseit, jópárszor volt tiszta elkapó de nem oda dobta, hanem a darálóba. Nembaj, jövő héten javíthat a Ravens DEF ellen. 😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
de azért Lyhch egy isten
Kell az a QB első körben, aztán jöhet 2. ban egy có CB prospect-nagyságrendekkel jobb csapat lennénk!!!!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom figyelitek az evolúciót sackek terén??? 😊

Unom már, hogy mindig agyonvernek minket! 😕Helmut Zimmer
ja, nagyon unalmas.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem tudom figyelitek az evolúciót sackek terén??? 😊

Unom már, hogy mindig agyonvernek minket! 😕
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Erre a meccsre gondoltam szezoninduláskor, h az egyik legbiztosabb L. És ezt sajnos tartom is. Bár a pályára nem ilyen mentalitással kell kifutni, győzni kell! Ha a Giantset le tudtuk nyomni, tán a Cowboyst is le tudjuk.Duff
Országos fix 1-esnek gondolja mindenki. Ideje csalódást okozni!garrett27
Én várok némi D# pontot. Alapjáraton nem hiszem,hogy az O# többet rak fel a táblára mint a Dallas.undisputedly
Remenykedjunk, hogy Romo eladja? Vegul is miert ne? 😊

-- TIME I'AM! --