Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Ricky Stanzi 2. körben. 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
meg egész idényben

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jake Locker egyáltalán nem jöhet szóba?davekid
Simán szóba jöhet, csak botrány szar volt a senior bowl practiceokon meg a meccsen is.
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
Jake Locker egyáltalán nem jöhet szóba?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Valahogy nem akarom Palmert. Nem tudom az okát, csak érzem, hogy nem ő a mi emberünk. Ráadásul 1. körért, amikor annyi a gond. Meg hát Hassie mögé minek jönne.garrett27
Hassi mögé 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Valahogy nem akarom Palmert. Nem tudom az okát, csak érzem, hogy nem ő a mi emberünk. Ráadásul 1. körért, amikor annyi a gond. Meg hát Hassie mögé minek jönne.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ez mind klassz, csak Palmer nem ér 1. kört!!!
Indoklást lásd a cicák topikjában 2-3 oldallal korábban! 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.deny79
Hát az az első kör az ért elég sok. + Azt hangoztatják, h Hasselbeckkel mindenképp hosszabbítanak.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Solomon Wilcots (NFL analyst, rádió show vezető, korábbi Bengals) mondta ezt a saját rádió showjában:
Eagles adja 1/23 és Kevin Kolb = Bengals adja 1/4
Seahawks adja 1/25 = Bengals adja Carson Palmer.

Így állítólag Cincy nem járna rosszul, kap új QB-t, és két első köre is lesz. Indoklás még: Bengals szerinte drafton sem talál Kolb-nál jobb QB-t, Eagles-nek meg jól jönne a top pick, ott már Patrick Peterson is elérhető lehet. Szerinte a Bengals még azért jönne ki jól, mert Kolb nagyon passzol az ő játékstílusukba (többször is járt a két csapat edzésén Wilcots, innen az alapötlet). Palmer - Seattle trade meg Carroll személye miatt jöhetne létre szerinte (ugye volt edzője). Egyébként Kolb-ról ugye itt lehet olvasni magyarul, hosszan, miért lehet ő jó QB NFL-ben: 1. rész és 2. rész.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=63553
Nem hiszem el ezt a faszit! Ha ez nem csalás, akkor azonnal leigazolni!garrett27
miért kéne leigazolni?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most néztem én is nfl.com-on. 3 évig volt backup és nem jön ki a draftra 😊 lehet h egyik se véletlen
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=63553
Nem hiszem el ezt a faszit! Ha ez nem csalás, akkor azonnal leigazolni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ezzel a 2 részes csodával szembesültetek e anno! Jó régi, de legalább igazán égnek áll a hajam tőle!!
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Pete-Carroll-Press-Conference-12/ed6cbde2-ea22-41ab-82c8-3971b24c72ad
(2. rész ott van mellette)

Viszont végre kiderült az igazság Batesről!
Szóval:
- Bates "szararc" volt, és nem igazán illett bele a személyzeti politikába, nem pajtáskodott Carroll módon
- kb a 4. héten bejelentette, hogy a zone running elgondolást mennyire nem a 21. század NFL elgondolásának tartja. (állítólag JMD is jelezte, hogy nem érdekli)
- sokszor beszólt Gibbsnek
- irgalmatlan sokat csesztette Hasst (és de jól tette),
De a legnagyobb bűne Karesz volt.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jah én is sajnáltam... viszont hogy a 4-11es Dallasból 6-an voltak 😐Hanni
Csak pofára megy ez a dolog is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jah én is sajnáltam... viszont hogy a 4-11es Dallasból 6-an voltak 😐
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Végignéztem a Pro Bowl-t és kicsit elkeseredtem, hogy a döntősökön kívül (ha jól láttam) csak a Bengalsnak és nekünk nem volt ott játékosunk. Sajnos meg nem lepett, de kár érte. Majd talán jövőre.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A legújabb sig-ekből ítélve a vezetőség mintha elsősorban a defense megerősítésére menne rá, bár még elég korai dolgok ezek. Majd meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Seahawks signed DT Jay Alford.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Just found out, @OfficialBraylon. Hasselbeck tweeted "Somebody ask Cromartie if he knows what CBA stands for,” then deleted it.

😀 😀 hassie még mindig vicces
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Volt giminkben az amcsi lektor Miami szurkoló volt, nDro nem is szereti 😂
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Kicsit off:
Ma edzés után állok a suli előtt és teker előttem az angol tanárom és mondja "Hajrá Seahawks!!!!" Elkezdtem rögtön nevetni és mondtam "Hajrá Seahawks!!! 😀
ON

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
thank you
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
senior bowlon érdeklődött Carroll és csapata Mason Foster(LB, Washington), Courtney Smith(WR, South Alabama) és Jarvis Jenkins(DT, Clemson) iránt.braxa88
itt az érdeklődés abban nyilvánul meg h velük akarnak majd interjúvolni? 😊a.kacsa
velünk beszélgettek tegnap és figyelték meg az edzésen mit csinált
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
senior bowlon érdeklődött Carroll és csapata Mason Foster(LB, Washington), Courtney Smith(WR, South Alabama) és Jarvis Jenkins(DT, Clemson) iránt.braxa88
itt az érdeklődés abban nyilvánul meg h velük akarnak majd interjúvolni? 😊