Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ti már rendeletek a netről Seahawks-os cuccokat? Ha igen, honnan?Mate96
van egy meccsnézés topic. ott minden le van írvaa.kacsa
Hol keressem?Mate96
BOWL.HU
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Seahawks hire Darrell Bevell as offensive coordinator.
zsííra.kacsa
egy másik topikban nem bánkódtak amiatt, hogy lapátra tették 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ti már rendeletek a netről Seahawks-os cuccokat? Ha igen, honnan?Mate96
van egy meccsnézés topic. ott minden le van írvaa.kacsa
Hol keressem?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ti már rendeletek a netről Seahawks-os cuccokat? Ha igen, honnan?Mate96
van egy meccsnézés topic. ott minden le van írva
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ti már rendeletek a netről Seahawks-os cuccokat? Ha igen, honnan?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Seahawks hire Darrell Bevell as offensive coordinator.
zsííra.kacsa
Kicsit bővebb infó róla?

Mi volt az eddigi munkássága, hol, stb...

kösziSonics
http://en.wikipedia.org/wiki/Darrell_Bevell
két kattintás...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Seahawks hire Darrell Bevell as offensive coordinator.
zsííra.kacsa
Kicsit bővebb infó róla?

Mi volt az eddigi munkássága, hol, stb...

köszi

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Seahawks hire Darrell Bevell as offensive coordinator.
zsíír
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
fitzel minegy ki az elkapó megoldja okosan az offenset 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
igen ez az a tipikus eset h top 5 és második kör között bármi megtörténhet, és reálisnak tekinthető 😀a.kacsa
kicsit off:
Nálunk (Bills) célkeresztben van. Ugyan sokan Marcell Dareust mondják, de nem kizárt, hogy az a 2/2 ből feljebb mennének Nixék és megpróbálnak egy Green Quinn kombót kihozni. Green Gailey kedvenc játékosa, Quinn Nixé. Én nem örülnék ugyan (és green már lehet, hogy nem lesz bent), de jobb lenne, mint a Spiller Troup kombó tavaly.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igen ez az a tipikus eset h top 5 és második kör között bármi megtörténhet, és reálisnak tekinthető 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Robert Quinn azt annyi! Modjuk megtippelni sem merem, hogy hol van a draftpozija!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ha DE, akkor nekem nagy kedvencem Cameron Heyward. Nagy playmaker a srác és futás ellen is vadállat. De JJ Wattot is nagyon szívesen látnám. Szerintem ők ketten bent maradhatnak 25. pickig.Sebii
jjaja ő is fasza játékos, őt kifelejtettem.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Ha DE, akkor nekem nagy kedvencem Cameron Heyward. Nagy playmaker a srác és futás ellen is vadállat. De JJ Wattot is nagyon szívesen látnám. Szerintem ők ketten bent maradhatnak 25. pickig.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ez gonosz volt.

braxa88
Ha Locker már nem elérhető, akkor melyik QB jöhet szóba szerinted?mr nemo
25.picknél szinte biztos h elérhető lesz Locker. idén szar volt, nagy kedvenc mert jóarc srác, de a játéktudása nem tul meggyőző... inkább Mallett, Gabbert vagy Newton.

stanzi ugyan azzal a faszinál készül a combine-ra mint aki bradyt mentorálja. apró érdekesség 😊

braxa devlin-ről láttál vmi felvételt?a.kacsa
nem láttam Devlint mert Delawaren tanul, nem egy elit focisuli 😛

amugy ne csak a QBkat nézzétek, ott vannak a DEk, CBk is. Aldon Smith(Missouri), Robert Quinn(UNC), Adrian Clayborn(Iowa), Ryan Kerrigan(Purdue), Cameron Jordan(Cal), JJ Watt(Wisconsin), Jimmy Smith(Colorado), Brandon Harris(Miami) Aaron Williams(Texas)és Mallett sztem jelenleg(!) a legesélyesebbek h behúzzuk. +őket legalább láttam is meccseken.
nagyon sok jó FA lesz, szal lehet a CB és DE a draftig nem is lesz need. na meg persze CBA.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
stanzi ugyan azzal a faszinál készül a combine-ra mint aki bradyt mentorálja. apró érdekesség 😊

braxa devlin-ről láttál vmi felvételt?a.kacsa
Az jó. Én a msotani classból Stanzit láttam a legtöbbször játszani, ugyanis szimpatizálok az Iowával. Nem a legjobb képességű QB, de tud nyerni. Megcsinálja a game winning driveot, ami nagyon fontos. Egy jó védelem kell neki, hogy meccsbe tartsa és ő a végén megcsinálja, mint BB vagy Sanchez.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
stanzi ugyan azzal a faszinál készül a combine-ra mint aki bradyt mentorálja. apró érdekesség 😊

braxa devlin-ről láttál vmi felvételt?
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Ez gonosz volt.

braxa88
Ha Locker már nem elérhető, akkor melyik QB jöhet szóba szerinted?mr nemo
2. körben hoznék QB-t. Stanzi vagy Ponder.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez gonosz volt.

braxa88
Ha Locker már nem elérhető, akkor melyik QB jöhet szóba szerinted?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Todd Wash a korábbi tampa D-line coach lesz nálunk hasonló szerepkörben

http://www2.tbo.com/content/2011/jan/19/former-bucs-assistant-headed-seattle/sports-bucs/a.kacsa
Az a domináns Tampa D line 😀 😂
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Todd Wash a korábbi tampa D-line coach lesz nálunk hasonló szerepkörben

http://www2.tbo.com/content/2011/jan/19/former-bucs-assistant-headed-seattle/sports-bucs/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nemkövetem a college football-t de már multkor is Locker-ről volt itt szó, draft prospectek alapján, ugyanott helyezkedik el kb. mint Mallett. Szal ha QBt hozunk első helyen (amit nemtartok valoszinunek), nemlehet, h Lockert hozzuk? Néztem kettőjükröl videot, Mallett talán kicsit jobban passzol, de Locker lábbal sokkal jobb.Duff
Locker max. akkor lesz 1. körös, ha az elején minden QB-needes csapat QB-t húz. Ez tekintve, hogy milyen veteránok lesznek megszerezhetőek, eléggé valószínűtlen, úgy, hogy a class sem vmi combos.szaba
nem létezik, hogy Locker helyett más QB-t húzzon be a csapat az első körben, ebben halálbiztosak lehettekJJ Tiller
Mayst se huzta be Carroll.
sztem józanul fog dönteni a HC, és ha QBt akar draftolni akkor legjobb még bennmaradót viszi. Lockerhez nem hiszem h ragaszkodna csak mert seattlei a srác...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
nem létezik, hogy Locker helyett más QB-t húzzon be a csapat az első körben, ebben halálbiztosak lehettekJJ Tiller
A mi kutyánk kölke... 😀

Egyébként mintha pár hete, hónapja olvastam vele egy interjút valahol. Ott azt nyilatkozta, hogy nagyon-nagyon szívesen játszana Seahawks mezben...

A probléma azért is érdekes, mert csak 2 választásunk van az első két körben. És még van pár hiányposztunk...
Meglássuk mi lesz.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nemkövetem a college football-t de már multkor is Locker-ről volt itt szó, draft prospectek alapján, ugyanott helyezkedik el kb. mint Mallett. Szal ha QBt hozunk első helyen (amit nemtartok valoszinunek), nemlehet, h Lockert hozzuk? Néztem kettőjükröl videot, Mallett talán kicsit jobban passzol, de Locker lábbal sokkal jobb.Duff
Locker max. akkor lesz 1. körös, ha az elején minden QB-needes csapat QB-t húz. Ez tekintve, hogy milyen veteránok lesznek megszerezhetőek, eléggé valószínűtlen, úgy, hogy a class sem vmi combos.szaba
nem létezik, hogy Locker helyett más QB-t húzzon be a csapat az első körben, ebben halálbiztosak lehettek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen. Ha innen nézzük, Hassie még fiatal legény!