NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
JMD jó szakember csak egy faszparaszt. Nem döntöttem még el, hogy örülnék-e neki. Mondjuk ha ő jön, akkor egy Orton trade-t is vizionálok.Sebii
JMD 😊 Hatalmas húzás lenne. Ha szerez maga alá jó szakembereket PC , a végén még megkedvelem a stílusát 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jmd még lehet h nálunk is csinálna csodát 😊 és hát orton nagyjából ugyanaz mint hassie csak -10 év
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
támadó koordinátornak fasza, HC-ként nagyot bukott. Itt (is) jó helye lenne mert Carroll nem igazán szólt bele a playhívásba, ahogy észrevettem. Nyernétek vele és akkor jöhet egy fiatal QB (Orton cserét nem tartom valószínűnek, túl sok az a 2. kör)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
JMD jó szakember csak egy faszparaszt. Nem döntöttem még el, hogy örülnék-e neki. Mondjuk ha ő jön, akkor egy Orton trade-t is vizionálok.Sebii
Engem meggyőzött az eddigi munkásságával JMD. Az, hogy paraszt-e nem tudom... 😊

Szerintem nem lenne rossz ha jönne. (Kíváncsi lennék Braxa, Helmut, Endo és a többiek véleményére is vele kapcsolatban)

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
JMD jó szakember csak egy faszparaszt. Nem döntöttem még el, hogy örülnék-e neki. Mondjuk ha ő jön, akkor egy Orton trade-t is vizionálok.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
CB class erős, OG-re meg kár "pazarolni" 1. körös picket. Nem vagyunk olyan helyzetben.Sebii
Asomugha kéne he 😀 😀
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
JMD powaaaaaaaaaa

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McDaniels itt tárgyal tegnap óta

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
CB class erős, OG-re meg kár "pazarolni" 1. körös picket. Nem vagyunk olyan helyzetben.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na, a 25. helyen fogunk idén draftolni...

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5150/tovabb_bovult_a_draftsorrendSonics
Remelem vmi jo kis OG-t draftolunk, ha marad még addigra.Duff
25. helyen tuti lesz OG. Én inkább CB-t hoznék, 2. körben QB-t és valahogy kéne még egy 2. kör / 3. kör eleje picket tradelni egy OG-re. Ha nem jön össze akkor FA piacon valami rutinosabb, de ne öreget kell hozni.

Bates cut jó hír, bár a Bradley cut égetőbb need.Sebii
Nemtom, ha most kiraktuk Batest akkor Bradley mé nem ment vele. Rossz érzésem van.

Hát igen vagy OG vagy CB, attol fog függeni, h kit visznek el előlünk...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha carroll a saját emberét kirugta akkor remélhetőleg bradleynek is megköszöni a munkát
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Na, a 25. helyen fogunk idén draftolni...

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5150/tovabb_bovult_a_draftsorrendSonics
Remelem vmi jo kis OG-t draftolunk, ha marad még addigra.Duff
25. helyen tuti lesz OG. Én inkább CB-t hoznék, 2. körben QB-t és valahogy kéne még egy 2. kör / 3. kör eleje picket tradelni egy OG-re. Ha nem jön össze akkor FA piacon valami rutinosabb, de ne öreget kell hozni.

Bates cut jó hír, bár a Bradley cut égetőbb need.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na, a 25. helyen fogunk idén draftolni...

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5150/tovabb_bovult_a_draftsorrendSonics
Remelem vmi jo kis OG-t draftolunk, ha marad még addigra.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na, a 25. helyen fogunk idén draftolni...

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5150/tovabb_bovult_a_draftsorrend

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
kirakták az OC-t? zsir, már csak a DC-t kell kirugni a picsbe.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
stokley sztem is prioritás. nála bizotsabb kezű játékos kevés van ma is az nflben. (ezt a meccset leszámítva persze)

apropó biztos kéz, housh és branch is elejtette az utolsó passzokat.sajnálom őket 😕a.kacsa
én csak Branchet, Housh buzi.braxa88
az is igaz 😊
mondjuk branch nem értem h hogy nem tudott egészséges maradni nálunk. vagy ennyire szar volt a medical staff vagy branch nem akart játszani 😊 más megoldást nem látok 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
stokley sztem is prioritás. nála bizotsabb kezű játékos kevés van ma is az nflben. (ezt a meccset leszámítva persze)

apropó biztos kéz, housh és branch is elejtette az utolsó passzokat.sajnálom őket 😕a.kacsa
én csak Branchet, Housh buzi.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
stokley sztem is prioritás. nála bizotsabb kezű játékos kevés van ma is az nflben. (ezt a meccset leszámítva persze)

apropó biztos kéz, housh és branch is elejtette az utolsó passzokat.sajnálom őket 😕
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Láttátok azt a touchdownt, amikor a Bears játékos kiejtette a kezéből a labdát, és asszem Williams meg megszerezte? Az nagyon durva volt.Mate96
Nem láttuk. :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Láttátok azt a touchdownt, amikor a Bears játékos kiejtette a kezéből a labdát, és asszem Williams meg megszerezte? Az nagyon durva volt.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Remélem Stokleyt megtartjuk jövöre, bár már nem mai gyerek.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Meg egy fél idő alatt a 8 próbálkozásból történt 2 yard sem hangzik túl jól.Hanni
Ez oké, de azért pár próbálkozást még talán megért volna a dolog... de ez már történelem.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Meg egy fél idő alatt a 8 próbálkozásból történt 2 yard sem hangzik túl jól.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)Duff
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.Hanni
Megsérült a belső combját fogdosta féltérden egy elkapás után, nem emlékszem pontosan melyik negyedben.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Akkora volt a hátrány, hogy muszáj volt rámenni a passzjátékra, lehet, hogy ezért nem futtatták Lynch-et. Hassie nem is passzolt rosszul, de Williamsnek aznap a sör is kilötyögött volna a kezéből.garrett27
Lehet, hogy tényleg csak ez volt az oka... Köszi szépen!