NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szívesen meghallgatnám a Te, Pít, Braxa, Helmut, vmelyik vállalkozó kedvű Rams Fan, és a többiek véleményét az egész éves NFCW "teljesítményről..."Sonics
én szívesen írnék mivel majden minden meccset láttam az NFCW-s csapatoktól. De Fucu san az NFCW beatwriter 😊petey
Majd Fucu kiosztja a feladatot, aztán akkor hajrá! 😊

Kicsit más...

Már a vasárnapi meccsen feltűnt csak elfelejtettem itt rákérdezni:
mi történt Lynch-el? Ő is megsérült a meccs közben? Vagy PC a padon felejtette?
Mert a 2. félidőben nem is láttam a pályán... aki tudja válaszolhat! 😊Sonics
Akkora volt a hátrány, hogy muszáj volt rámenni a passzjátékra, lehet, hogy ezért nem futtatták Lynch-et. Hassie nem is passzolt rosszul, de Williamsnek aznap a sör is kilötyögött volna a kezéből.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szívesen meghallgatnám a Te, Pít, Braxa, Helmut, vmelyik vállalkozó kedvű Rams Fan, és a többiek véleményét az egész éves NFCW "teljesítményről..."Sonics
én szívesen írnék mivel majden minden meccset láttam az NFCW-s csapatoktól. De Fucu san az NFCW beatwriter 😊petey
Majd Fucu kiosztja a feladatot, aztán akkor hajrá! 😊

Kicsit más...

Már a vasárnapi meccsen feltűnt csak elfelejtettem itt rákérdezni:
mi történt Lynch-el? Ő is megsérült a meccs közben? Vagy PC a padon felejtette?
Mert a 2. félidőben nem is láttam a pályán... aki tudja válaszolhat! 😊

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
a Maci meccs második etapját is 24-7-re nyertükgarrett27
Sztem ott már leszarta a meccset a bears D. A meccs meg a mi szar D-nken mulott (meg az O falon, meg williamsen 😀) szal majdnem mindenkin 😀😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én nem tippeltem előre, de jobbat vártam a sorsolás alapján. A fene gondolta, hogy feltámad a Kansas, a Tampa, ilyen jó lesz az Atlanta, a Rams. Látva a jövő szezonbeli meccseinket (már ha lesz) most pláne nem tippelnék.
Összvissz moslék alapszakasz után, a Saints meccsel megbocsájtottam mindent, sőt, a Maci meccs második etapját is 24-7-re nyertük, ami azért jól esett, még akkor is, ha a medvék ekkor már fejben sajtot ettek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szívesen meghallgatnám a Te, Pít, Braxa, Helmut, vmelyik vállalkozó kedvű Rams Fan, és a többiek véleményét az egész éves NFCW "teljesítményről..."Sonics
én szívesen írnék mivel majden minden meccset láttam az NFCW-s csapatoktól. De Fucu san az NFCW beatwriter 😊

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
más:
Ki emlékszik, hogy a szezon beharangozó podcast-ban ki tippelte be a Seahawks csoportgyőzelmét?! Múltkor eszembe jutott, hát Gabó bekaphatja, hogy bejött neki 😊Fucu
Én viszont majdnem eltaláltam a szezon eleji tippelésnél a végeredményt ( 6 W 10L ) ha jól emléxem... 😊
Igaz, PO-ról nem is álmodtam.

Sonics
én viszont eltaláltam a 7-9-t 😀
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
más:
Ki emlékszik, hogy a szezon beharangozó podcast-ban ki tippelte be a Seahawks csoportgyőzelmét?! Múltkor eszembe jutott, hát Gabó bekaphatja, hogy bejött neki 😊Fucu
Én viszont majdnem eltaláltam a szezon eleji tippelésnél a végeredményt ( 6 W 10L ) ha jól emléxem... 😊
Igaz, PO-ról nem is álmodtam.

Fucu!
Remélem, hogy az év végi NFC West értékelő podcast-ot nem felejtetted el. 😉

Szívesen meghallgatnám a Te, Pít, Braxa, Helmut, vmelyik vállalkozó kedvű Rams Fan, és a többiek véleményét az egész éves NFCW "teljesítményről..."

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A kommentátorok beszéltek arról, hogy Hasselbeck vissza fog vonulni. Ti tudtok erről valamit?Mate96
persze. 50% esély van rá, hogy visszavonulFucu
Ha gondoljátok, van egy érdekes videozós elemzős témám... Azzal együtt valszeg el tudom mondani, hogy miért nem hiszem, hogy visszavonul! 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tényleg lassú. De legalább motiválta a srácokat.Arra nem lehet panasz szerintem.
Szerk: Ha már lassúság. Tegnap feltűnően lassúak voltak a LB-ek. Tatupunál még talán érthető is.undisputedly
De ahogy a kedvenc fűszerünket útólérték az gáz volt...Hanni
Konkrétan Conolly a Patsből gyorsabban vitte a labdát amikor NFL történelmet írt a Packers ellen...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tényleg lassú. De legalább motiválta a srácokat.Arra nem lehet panasz szerintem.
Szerk: Ha már lassúság. Tegnap feltűnően lassúak voltak a LB-ek. Tatupunál még talán érthető is.undisputedly
De ahogy a kedvenc fűszerünket útólérték az gáz volt...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.Hanni
miért nem kell SS? Milloy 37 éves, Babineaux-t meg nem használták rendesenFucu
Mert előtte ki kellene próbálni Chancellort élesben, huzamosabb ideig, nem csak ilyen 2 play/meccs felállásban. Drafton meg sokkal égetőbb helyekre kellene húznunk. De Milloy ideje tényleg lejárt.Hanni
Tényleg lassú. De legalább motiválta a srácokat.Arra nem lehet panasz szerintem.
Szerk: Ha már lassúság. Tegnap feltűnően lassúak voltak a LB-ek. Tatupunál még talán érthető is.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.Hanni
miért nem kell SS? Milloy 37 éves, Babineaux-t meg nem használták rendesenFucu
Mert előtte ki kellene próbálni Chancellort élesben, huzamosabb ideig, nem csak ilyen 2 play/meccs felállásban. Drafton meg sokkal égetőbb helyekre kellene húznunk. De Milloy ideje tényleg lejárt.Hanni
szezon elején sem értettem miért erőltetik Milloy-t. jó a Kancellárról megfeledkeztem, valamiért azt hittem ő CB 😊
én a Babs, Kancellár párossal vinném jövőre a SS posztot

más:
Ki emlékszik, hogy a szezon beharangozó podcast-ban ki tippelte be a Seahawks csoportgyőzelmét?! Múltkor eszembe jutott, hát Gabó bekaphatja, hogy bejött neki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)Duff
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.Hanni
miért nem kell SS? Milloy 37 éves, Babineaux-t meg nem használták rendesenFucu
Mert előtte ki kellene próbálni Chancellort élesben, huzamosabb ideig, nem csak ilyen 2 play/meccs felállásban. Drafton meg sokkal égetőbb helyekre kellene húznunk. De Milloy ideje tényleg lejárt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)Duff
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.Hanni
miért nem kell SS? Milloy 37 éves, Babineaux-t meg nem használták rendesen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
A kommentátorok beszéltek arról, hogy Hasselbeck vissza fog vonulni. Ti tudtok erről valamit?Mate96
persze. 50% esély van rá, hogy visszavonulFucu
Vagy visszavonul, vagy nem 😊

- sztem nem, ha ez jelent vmit -
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)Duff
Az szerintem nem. Viszont CB nagyon. De ezt már hányszor elmondtuk 😀
Viszont Willy engem is felbosszantott tegnap... majdnem le is cseréltem a siget Stokleyra.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A kommentátorok beszéltek arról, hogy Hasselbeck vissza fog vonulni. Ti tudtok erről valamit?Mate96
persze. 50% esély van rá, hogy visszavonul



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit csináltak a Bears játékosok, hogy haragszol rájuk?Bear
Hát eléggé erőszakosak voltak: az egyik játékos, például ellökött egy Seahawks védőt, mert szabályosan megállította őt.Mate96
Így most nem ugrik be, de az emberkedés teljesen mindennapi dolog, azért furcsa, hogy írod...
Az lehet, amikor Kreutz nekiment egy Hawks-osnak, aki valóban szabályosan szerelt, ha jól emlékszem, azzal a kis extrával, h belenyomta az ellen fejét a talajba...ekkor jött Kreutz és lökött...ami szintén nem sportszerű, de valahol indokolt....Bear
Hááát, nem hiszem,hogy gond lett volna a macik magatartásával. Egy kis lökdösődés bőven benne van.
A sérüléseknél ráadásul a medvék stábja is segített, a játékosaik is teljesen korrekten viselkedtek.
Szimpatikus csapat ők is és a GreenBay is. Biztosan izgalmas meccset játszanak majd, reméljük GB győzelemmel 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)Duff
azért cancellárát megnézném SS-ben hogy mit tud
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Sztem itt a PO-ban látszott, h ha Hassie összeszedi magát akkor tudja ő még jól tolni. Tegnapi meccs se rajta ment el. Williamsnek nemtudom mibaja volt, droppolgatott összevissza. Ami elsősorban kell egy G,SS,CB (Jennings helyére)
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Köszi! Jól esik, hogy legalább te ilyen sportszerű vagy, a Bears játékosaival ellentétben.Mate96
Mit csináltak a Bears játékosok, hogy haragszol rájuk?Bear
Hát eléggé erőszakosak voltak: az egyik játékos, például ellökött egy Seahawks védőt, mert szabályosan megállította őt.Mate96
Így most nem ugrik be, de az emberkedés teljesen mindennapi dolog, azért furcsa, hogy írod...
Az lehet, amikor Kreutz nekiment egy Hawks-osnak, aki valóban szabályosan szerelt, ha jól emlékszem, azzal a kis extrával, h belenyomta az ellen fejét a talajba...ekkor jött Kreutz és lökött...ami szintén nem sportszerű, de valahol indokolt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kommentátorok beszéltek arról, hogy Hasselbeck vissza fog vonulni. Ti tudtok erről valamit?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
youngban egyetlen jó dolog van, hogy meccseket nyer. fasz se tudja hogy csinálja ezt, de megy neki.
drafton is ha hozunk vkit, akkor ez sztem a legfontosabb. nyer e meccseket vagy nem. ott van mccoy és clausen. mindkettő csapata szar, de mccoy-ban legalább látszott vmi clausennel szemben. nem is tudom melyik jenki szakíró írta ezt példákkal is színezve, és igaza van. ez egy olyan dolog amit nem lehet fejleszteni. vagy megvan vagy nincs. természetesen van kivétel is még mielőtt vki jönne azzal 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Hawksnak, azt hiszem, abszolút nem kell szégyenkeznetek semmiért...a NO ellen kifejezetten parádé volt, amit a csapat nyújtott....van mire építkezni, és bizakodva várni a köv. szezont....PC pedig beköszönt...😊Bear
Köszi! Jól esik, hogy legalább te ilyen sportszerű vagy, a Bears játékosaival ellentétben.Mate96
Mit csináltak a Bears játékosok, hogy haragszol rájuk?Bear
Hát eléggé erőszakosak voltak: az egyik játékos, például ellökött egy Seahawks védőt, mert szabályosan megállította őt.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.a.kacsa
Van már Vince Youngnak csapata?Attilahawks
Ő sztem nem megoldás. Drafton kell hozni valakit. Stanzi ftw!Sebii
Elfogult vagyok vele, de annyira ne írjátok le, én azt javaslom. Szerintem a balhéja miatt nem kéne neki sokat fizetni, s potenciál bőven benne van. Carroll tudná kezelni - nem lenne rossz nektek (még ha nem is tuti kezdőnek kell szerződtetni, küzdjön egy kicsit a helyéért) (bocs, hogy "ide pofátlankodtam")