NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ma jobbak voltak a Macik. El kell ismerni, mi meg hoztuk a megszokott dolgokat. Könnyed szaladgálás a támadók körül, nehogy elessenek a hóban, vérszegény támadásvezetés, egy fázós kezű Wiiliams-el, egy jó Obival, meg egy öreg rakéta Stokley-val. Ez így most kevés volt. Nagyjából ennyit tudunk a jelen állománnyal. Azt sajnálom, hogy a sérülések kapcsán nem említették meg, hogy nálunk mennyien vannak IR-en. Az alapból is vékony állomány ezt nem képes pótolni.
Egyébként nem vagyok csalódott, legfeljebb akkor lettem volna az, ha pontot sem szerzünk, de tulajdonképpen ilyen alapszakaszbeli teljesítmény után nekünk már rég pihenni kellene. A Saints meccsért mindenképpen megérte!
Remélem Carlson és Truf is jól van! Ja és remélem lesz idény is, vagyis meg tudnak egyezni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mi a szart röhögsz. Hoyerral már az NFC döntőre készülne a Hawks.szaba
Hacsak Hoyer nem képes Covert tisztességesen játszani, akkor kétlem, hogy bármiben segítene rajtunk 😀 😂
Mindegy! Ne kezdjük! Egyszer jó poén volt. Aki mondta, hisz benne, ... ez akceptálandó...

papír vagyokHelmut Zimmer
Mit vársz a következő szezonkezdetig? Hol kell upgrade? (LB-sor kivételével mindenhova?) 😀szaba
Chargersben!? Draftolni kell vezetőedzőt 😛 😊

Nálunk! Én megint csak magam tudom ismételni! Legnagyobb gyász pozik!
-Guard!
A fámadósoron rettenetes sokat dobna 1 valóban jó Guard, tudjátok, akit 4 éve nem sikerült pótolni!!!!!!!!!!!!!!!!
-TE

A D nehezebb ügy.
Ennek a b@lf@sznak a rendszerébe nem dobnék cetlit. Menjen Bradley, jöjjön egy új Coordinátor. Építsen védelmet!Amúgy Corner egy darab sincs!
-DE- mélyítés, hátha találunk egy zsenit (nem állapot, hogy Brock, és Lemon terrorizálnak)
-SS még mindig, még mindig. -olyan bohócok játszanak ezen a poszton Hamlin óta, hogy nem hiszem el. Babs rendben lenne, de nem domináns Milloy meg öreg!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
😂 😂 😂 😛Helmut Zimmer
Mi a szart röhögsz. Hoyerral már az NFC döntőre készülne a Hawks.szaba
Hacsak Hoyer nem képes Covert tisztességesen játszani, akkor kétlem, hogy bármiben segítene rajtunk 😀 😂
Mindegy! Ne kezdjük! Egyszer jó poén volt. Aki mondta, hisz benne, ... ez akceptálandó...

papír vagyokHelmut Zimmer
Mit vársz a következő szezonkezdetig? Hol kell upgrade? (LB-sor kivételével mindenhova?) 😀
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Sajnálom :/ A végjáték pofás volt, de miért csak a vég? :/
Volt jó pár rossz playhívás. Nem értem miért erőltették a hosszú passzt.Ventura
Két csapat kell egy meccshez, nem gondolod? És mindegyik csapat annyit játszik, amennyit engednek neki.füligjimmy
Épp erről beszélek... több rövidebb többet ért volna, mint a hosszú vagy közép

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
😂 😂 😂 😛Helmut Zimmer
Mi a szart röhögsz. Hoyerral már az NFC döntőre készülne a Hawks.szaba
Hacsak Hoyer nem képes Covert tisztességesen játszani, akkor kétlem, hogy bármiben segítene rajtunk 😀 😂
Mindegy! Ne kezdjük! Egyszer jó poén volt. Aki mondta, hisz benne, ... ez akceptálandó...

papír vagyok
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ti kinek drukkoltok, Jets, vagy Patriots a jövő meccsen?Mate96
Egyiknek se. 3 csapat van az NFLben amit nagyon rühellek, ez a 2 azok közé tartozik (a 3. a ravens) Most, h kiestünk remélem Sztilörsz - Pekörsz sb lesz
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
A végén belehúztunk! 11 pontos hátrány.
Mi volt az első félidőben Hasselbeck-el?
Ti kinek drukkoltok, Jets, vagy Patriots a jövő meccsen?
Majd holnap délután jelentkezem.Mate96
nekem a Pats!
Szeretem BB-t, tisztelem a munkáját, sok Patses barátom van -már amikor éppen nem sértem halálra őket -
A Jets hozzáállása pedig tűrhetetlen... számomraHelmut Zimmer
Ráadásul a pats 3rd stringek máshol kezdők, mint tudjuk.szaba
sőt már az NFL-t is kinőtték

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
😂 😂 😂 😛Helmut Zimmer
Mi a szart röhögsz. Hoyerral már az NFC döntőre készülne a Hawks.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
😂 😂 😂 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
A végén belehúztunk! 11 pontos hátrány.
Mi volt az első félidőben Hasselbeck-el?
Ti kinek drukkoltok, Jets, vagy Patriots a jövő meccsen?
Majd holnap délután jelentkezem.Mate96
nekem a Pats!
Szeretem BB-t, tisztelem a munkáját, sok Patses barátom van -már amikor éppen nem sértem halálra őket -
A Jets hozzáállása pedig tűrhetetlen... számomraHelmut Zimmer
Ráadásul a pats 3rd stringek máshol kezdők, mint tudjuk.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A végén belehúztunk! 11 pontos hátrány.
Mi volt az első félidőben Hasselbeck-el?
Ti kinek drukkoltok, Jets, vagy Patriots a jövő meccsen?
Majd holnap délután jelentkezem.Mate96
nekem a Pats!
Szeretem BB-t, tisztelem a munkáját, sok Patses barátom van -már amikor éppen nem sértem halálra őket -
A Jets hozzáállása pedig tűrhetetlen... számomra
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.a.kacsa
kacsa brada, nem volt Hasséknél a laszti.

Nem tudom ki mondta, hogy álljunk vissza a jólmegszokott rövid yardos játékra. Ez most tényleg nem arról szól, hogy én megmodtam, de én akkor is azt írtam, hogy szerintem NE! Nos a meccs elején visszaálltunk. Láttuk az eredményét. Nincs futójátékunk, a fal iszonyat gyenge, és egyáltalán nem fizikális. (a Macik ráadásul nagyon jól tömik a lyukakat!

Hassnek közel sincs vége, csak 22 percig volt nála a laszti. Közel kétszer annyit volt a maciknál. Íg nem lehet meccset nyerni. Bradley féle védelem NEM TUDJA letirhítani az ellenfeleket a pályáról, és esélyt sem ad az O-nak.
Hóban minuszban borzasztóan nehéz elkapni a lasztit, még az én amatőr szintemen, amatőr irányítóval is, de így is sok a drop.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnálom :/ A végjáték pofás volt, de miért csak a vég? :/
Volt jó pár rossz playhívás. Nem értem miért erőltették a hosszú passzt.Ventura
Két csapat kell egy meccshez, nem gondolod? És mindegyik csapat annyit játszik, amennyit engednek neki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Sajnálom :/ A végjáték pofás volt, de miért csak a vég? :/
Volt jó pár rossz playhívás. Nem értem miért erőltették a hosszú passzt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.a.kacsa
Van már Vince Youngnak csapata?Attilahawks
Ő sztem nem megoldás. Drafton kell hozni valakit. Stanzi ftw!Sebii
2.körben Stanzi nagyon jöhetne, elsőben meg mongyuk CB, mint Harris, vagy Jimmy Smith. vagy egy DE. Aldon Smith
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A végén belehúztunk! 11 pontos hátrány.
Mi volt az első félidőben Hasselbeck-el?
Ti kinek drukkoltok, Jets, vagy Patriots a jövő meccsen?
Majd holnap délután jelentkezem.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.a.kacsa
Van már Vince Youngnak csapata?Attilahawks
Ő sztem nem megoldás. Drafton kell hozni valakit. Stanzi ftw!
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.a.kacsa
Van már Vince Youngnak csapata?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Offensive linet jövöre meg kell erősíteniDuff
Okung, Unger és Gibson maradhat. a többi mehet.
egy első körös OT pick sem lenne rossz...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hát vége a szezonnak.reméltem h azért több közünk lesz a meccshez, de ez van.
helmutnak igaza van, bradley fire 1 héten belül. ez a elgfontosabb sztem is, és a védelmet meg kell erősíteni iszonyatosan.

hassie viszont jövőre ne legyen kezdő végig. sajnos ő is csak egy meccsre szedte össze magát, és tényleg nincs benne már 1 év. maradjon mentornak mert tényleg sokat tett seattle-ért, de kell vmi fiatal srác.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Offensive linet jövöre meg kell erősíteni
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
az is vicc, h középről annyira nulla a rush h az hihetetlen...
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Helmut te kit hoznál DC-nek? Jauron esetleg?Sebii
DJ ! Egyértelműen, vagy vissza Marshallt!

nem igaz, hogy nincs Passrush, nem igaz, hogy nem tudunk nyomást gyakorolni.
Annyira látszik a LB-inken, hogy fogalmuk nincs mit kellene csinálni, hogy döbbenet. 0 a Coverage.
Amúgy meg Josh Wilsont tegnap láttam, és majdnem elsírtam magam!

utolsó dolog BAZZZZDMEG folyamatosan 3 srác megy nyomni. 8 an mifaszt ténferegnek a pályán!???

DC csere kell, nem lehet megúszni!!!Helmut Zimmer
Méri valaki mennyit volt a D# pályán?

Hasselbacket akarja jovore is megtartani Carrol. Ha ugy jatszik mint szombaton es nem serul le egy ot yardos futastol, akkor engem megvett a dologgal. Viszont surgosen utod utan kell nezni, ha Charlie tenyleg nem jo. Legutobb O is jol jatszott azert. Legalabbis a negativ hypehoz kepest.

http://msn.foxsports.com/nfl/story/Pete-Carroll-says-Seattle-Seahawks-want-Matt-Hasselbeck-back-011211endorphyn
És most ennek tényleg örülünk? :/ 😀Helmut Zimmer
Persze... Megérdemeljük, hiszen a lehosszabb sorozataink:
2W
3L12
Ugyanmár, nem állíthatjuk be minden héten a rekordunkat... O# 43 perc => "-" pont

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Helmut te kit hoznál DC-nek? Jauron esetleg?Sebii
DJ ! Egyértelműen, vagy vissza Marshallt!

nem igaz, hogy nincs Passrush, nem igaz, hogy nem tudunk nyomást gyakorolni.
Annyira látszik a LB-inken, hogy fogalmuk nincs mit kellene csinálni, hogy döbbenet. 0 a Coverage.
Amúgy meg Josh Wilsont tegnap láttam, és majdnem elsírtam magam!

utolsó dolog BAZZZZDMEG folyamatosan 3 srác megy nyomni. 8 an mifaszt ténferegnek a pályán!???

DC csere kell, nem lehet megúszni!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most Pete Carroll feltüzeli őket!