NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Grat a Hawksnak, azt hiszem, abszolút nem kell szégyenkeznetek semmiért...a NO ellen kifejezetten parádé volt, amit a csapat nyújtott....van mire építkezni, és bizakodva várni a köv. szezont....PC pedig beköszönt...😊Bear
Köszi! Jól esik, hogy legalább te ilyen sportszerű vagy, a Bears játékosaival ellentétben.Mate96
Mit csináltak a Bears játékosok, hogy haragszol rájuk?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én innentől a Packers-nek szurkolok ebben az idényben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Hawksnak, azt hiszem, abszolút nem kell szégyenkeznetek semmiért...a NO ellen kifejezetten parádé volt, amit a csapat nyújtott....van mire építkezni, és bizakodva várni a köv. szezont....PC pedig beköszönt...😊Bear
Köszi! Jól esik, hogy legalább te ilyen sportszerű vagy, a Bears játékosaival ellentétben.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hagyjuk mar Carlsont! Egy-ket elejtett labda meg belefer, de alapvetoen egy nagyon jo TE. Remelem felepul rendesen es epitenek ra jatekokat is. Ne felejtsuk el az elozo meccsen levo ket TD-jet. Erdekes, ha rendesen hasznaljak elkapasra is es nem csak blokkolgatni, akkor boven van mit keresnie!endorphyn
Most ez honnan tört ki belőled? 😀
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Grat a Hawksnak, azt hiszem, abszolút nem kell szégyenkeznetek semmiért...a NO ellen kifejezetten parádé volt, amit a csapat nyújtott....van mire építkezni, és bizakodva várni a köv. szezont....PC pedig beköszönt...😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hagyjuk mar Carlsont! Egy-ket elejtett labda meg belefer, de alapvetoen egy nagyon jo TE. Remelem felepul rendesen es epitenek ra jatekokat is. Ne felejtsuk el az elozo meccsen levo ket TD-jet. Erdekes, ha rendesen hasznaljak elkapasra is es nem csak blokkolgatni, akkor boven van mit keresnie!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Jobbulást Carlsonnak és Trufantnak.

Gyk eldőlt az első félidőben, utána unalomba fulladt sajnos. Látom Balmer itt sem váltotta meg a világot.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jók a Macik, ez vitán felüli, véletlenül még egy csapat sem játszott főcsoport döntőt! Tegnap akkor is nyertek volna, ha az első félidőben nem a mi csapatunk szemébe fújja a szél a havat! Lehet, hogy nem is a szél volt? Gyanúsak voltak azok a porszívós fazonok! 😂 😂 😂
Inkább az a bajom, hogy jövőre megint menni kell Chicagoba. Hiába győztünk az alapszakaszban, nem fekszik nekünk a játékuk (mondjuk lassan már másé se nagyon).
Mindentől függetlenül most a GB-t jobbnak tartom, és ha már választani kell, akkor vagy a Bears, vagy a Packers legyen a bajnok, nehogy annak a majom Rex Ryan-nek a végén igaza legyen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nem tudom a playhívást megbocsájtani Batesnek! Rá talán még jobban haragszom, mint Bradleyre. Talán azért, mert Bradleynek köze nincs a megoldáshoz, Bates viszont igenis sejtette, hogy mit kell-ene tennie.

Én csak azt szeretném kérni, hogy senki ne menjen majd a GreenBay dumával a macik topicjába, mert eleve vesztett ügyHelmut Zimmer
nem értem például hogy ezzel mire gondolsz, tényleg velem van a hiba úgy néz ki :/ 😉

ja és nem kell hozzánk járnotok, megtalálunk itt is titeket! 😂

Ide is leírom: Köszönjük a gratuációkat mindekitől, nagyon sportszerűek voltatok, csak így tovább!davemayer
😊
Gyere nyugodtan, szeretettel látunk! 😉

Megjegyzésem arra vonatkozott, hogy mi ne mondjunk olyanokat, hogy "igazából szarok a macik, ezzel a játékkal a Packs ellen semmire sem lesznek jók". A bekezdés teljes kohéziójában (tehát a nem idézett résszel) erre vonatkozott. Sajnos tele vannak ilyen, és hasonló megjegyzésekkel a fórumok. Ennyi nem több!

Amúgy én kb egy Pats-Jets" hangvételű meccsre számítok, ....csak természetesen alacsonyabb színvonalon 😂
(persze ezt nem gondolom komolyan 😊 )
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem tudom a playhívást megbocsájtani Batesnek! Rá talán még jobban haragszom, mint Bradleyre. Talán azért, mert Bradleynek köze nincs a megoldáshoz, Bates viszont igenis sejtette, hogy mit kell-ene tennie.

Én csak azt szeretném kérni, hogy senki ne menjen majd a GreenBay dumával a macik topicjába, mert eleve vesztett ügyHelmut Zimmer
nem értem például hogy ezzel mire gondolsz, tényleg velem van a hiba úgy néz ki :/ 😉

ja és nem kell hozzánk járnotok, megtalálunk itt is titeket! 😂

Ide is leírom: Köszönjük a gratuációkat mindekitől, nagyon sportszerűek voltatok, csak így tovább!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nem tudom a playhívást megbocsájtani Batesnek! Rá talán még jobban haragszom, mint Bradleyre. Talán azért, mert Bradleynek köze nincs a megoldáshoz, Bates viszont igenis sejtette, hogy mit kell-ene tennie.

Srácok szerintem fontos!
Tegnap Lovieék lekócsolták a mi edzői karunkat. El kell ismerni, és tanulni kell a hibákból(nem nekünk, meret a mi szakértelmünk vitán felüli 😂 😂 😂 ).
Én csak azt szeretném kérni, hogy senki ne menjen majd a GreenBay dumával a macik topicjába, mert eleve vesztett ügy kategória! Csoportellenfelek amúgy is, és az ilyen meccsek mindig teljesen mások!

Most még jön pár hét felhőtlen örömködés, utána pihike, hamarosan kitavaszodik, és készülhetünk a legviccesebb spekulációkra 😊

De hogy addig is elüssük az időt. Hogy látjátok Hass munkáját, mi lesz vele? 😊
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
főcsoport elődöntőbe jutottunk, nekem ennyi bőven elég volt idén....jövőre remélem megemberesedik a csapat...
Mad
Így van! A szezon előtt egy lyukas garast sem adtam volna a rájátszásért... aztán valahogy mégiscsak elértük.

A tegnapi meccs sajnos sima volt... jobb volt a Bears. Egy kicsit töketlenül játszottunk, és a plusz is hiányzott a játékunkból. Nem tudom emlékeztek-e rá, de 0-7-nél volt egy 4&1 a félpálya körül, de ahelyett hogy nekimentünk PC puntot választotta. Aztán ezután megkaptuk a 2. TD-t és nem is volt már onnan visszaút...
Hassie szerintem nem volt rossz, nem miatta buktunk.

Egy jó draft és egy jó offseason kell és akkor jövőre is összejöhet a PO!

Carlsonnak, Trufant-nak pedig jobbulást innen is...

Hajrá Seahawks!!!

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
főcsoport elődöntőbe jutottunk, nekem ennyi bőven elég volt idén....jövőre remélem megemberesedik a csapat...

endorphyn olvass privát üzenetet! 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Olvasok én itt minden félét, de most őszintén. Van aki komolyan csalódott a meccs után? 😀Hanni
Dehogy! Olyan volt, mint a szezon: mehetett volna jobban is, de azért így sem volt rossz. Szvsz.mr nemo
Aki követte végig a szezont, az helyre tudta tenni a meccset, már az első kickoff előtt is. Nyilvánvaló volt, hogy a Saints elleni derbi egy kiugrás volt, ahol szinte minden összejött. A helyén kell kezelni a dolgokat. Tegnap a védekezés pont olyan gagyi volt, mint szinte végig az alapszakaszban. Nem csodálkoztam, csak idegesített, főleg az, hogy Cutler két olyan habkönnyű TD-t futott, mintha egy női csapat ellen játszott volna. Az elejtett labdákról meg már nem is beszélek. Williams mintha már elment volna fejben nyaralni, pedig amúgy ő a legnagyobb kukázásunk a szezonban.
Csak mellékesen jegyzem meg, szerintem ez a Bears kevés lesz a sajtfejűek ellen. Szegények a tegnapi győzelmükkel most egy óriási tévedésben vannak, mert elhiszik....... Majd meglátjuk.garrett27
Mi nem hiszünk semmit. Tudjuk, hogy a Packers jobb csapat nálunk. Csak az bassza a csőrömet, hogy már mindenhol el van könyvelve, hogy a Steelers vs Jets defense battle győztesére a félelmetes GB vár a Superbowlban. Mondjuk minket bárhol bárki ellen lenéznek, szóval ezen nem vagyok meglepődve. De hogy ne offoljam szét a topkiot: Azt hiszem maximálisan elégedettek lehettek azzal, amit elértetek. Nem hinném, hogy valaki is gondolta volna, hogy főcsoport elődöntőt játszik ez a csapat pár hónappal ezelőtt. Akárcsak nálunk. Jobbulást a sérülteknek. Offseasonben eredményes vadászatot. Jövőre is megütközünk.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Két csapat kell egy meccshez, nem gondolod? És mindegyik csapat annyit játszik, amennyit engednek neki.füligjimmy
...
Csak mellékesen jegyzem meg, szerintem ez a Bears kevés lesz a sajtfejűek ellen. Szegények a tegnapi győzelmükkel most egy óriási tévedésben vannak, mert elhiszik....... Majd meglátjuk.garrett27
Igazat kell adni, annak, aki azt mondta a szerencse kiegyenlítődik - Persze ezt Cutbear-nek nem mondta senki, ezért csodálkozott, hogy dobott két int-et az elején, de a D#ünk baszott elkapni/visszahordani... mondjuk az első még véleményes, mert hagyott egy kis időt a védőnek elszaladni onnan, ahová a laszti ment...

"Hóban minuszban borzasztóan nehéz elkapni a lasztit"
Nekem meg elfogyott a Milka csokim...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen. Nem szeretem a Steelers-t és a Bears-nek fogok drukkolni, bár nem nekik áll a zászló.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Olvasok én itt minden félét, de most őszintén. Van aki komolyan csalódott a meccs után? 😀Hanni
Dehogy! Olyan volt, mint a szezon: mehetett volna jobban is, de azért így sem volt rossz. Szvsz.mr nemo
Aki követte végig a szezont, az helyre tudta tenni a meccset, már az első kickoff előtt is. Nyilvánvaló volt, hogy a Saints elleni derbi egy kiugrás volt, ahol szinte minden összejött. A helyén kell kezelni a dolgokat. Tegnap a védekezés pont olyan gagyi volt, mint szinte végig az alapszakaszban. Nem csodálkoztam, csak idegesített, főleg az, hogy Cutler két olyan habkönnyű TD-t futott, mintha egy női csapat ellen játszott volna. Az elejtett labdákról meg már nem is beszélek. Williams mintha már elment volna fejben nyaralni, pedig amúgy ő a legnagyobb kukázásunk a szezonban.
Csak mellékesen jegyzem meg, szerintem ez a Bears kevés lesz a sajtfejűek ellen. Szegények a tegnapi győzelmükkel most egy óriási tévedésben vannak, mert elhiszik....... Majd meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olvasok én itt minden félét, de most őszintén. Van aki komolyan csalódott a meccs után? 😀Hanni
Dehogy! Olyan volt, mint a szezon: mehetett volna jobban is, de azért így sem volt rossz. Szvsz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Olvasok én itt minden félét, de most őszintén. Van aki komolyan csalódott a meccs után? 😀Hanni
Carlson, Trufant.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olvasok én itt minden félét, de most őszintén. Van aki komolyan csalódott a meccs után? 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Chargersben!? Draftolni kell vezetőedzőt 😛 😊

Nálunk! Én megint csak magam tudom ismételni! Legnagyobb gyász pozik!
-Guard!
A fámadósoron rettenetes sokat dobna 1 valóban jó Guard, tudjátok, akit 4 éve nem sikerült pótolni!!!!!!!!!!!!!!!!
-TE

A D nehezebb ügy.
Ennek a b@lf@sznak a rendszerébe nem dobnék cetlit. Menjen Bradley, jöjjön egy új Coordinátor. Építsen védelmet!Amúgy Corner egy darab sincs!
-DE- mélyítés, hátha találunk egy zsenit (nem állapot, hogy Brock, és Lemon terrorizálnak)
-SS még mindig, még mindig. -olyan bohócok játszanak ezen a poszton Hamlin óta, hogy nem hiszem el. Babs rendben lenne, de nem domináns Milloy meg öreg!Helmut Zimmer
mankins nicks aso trioból egyet mindenképp meg kéne szerezni. remélem belátja a vezetőség ezt. én nem csodálnám ha pickekért tradelné el az embereket carroll (trufi sajnos a jelöltem, meg carlsonért is kaphatnánk vmit)
jauron 4-3 vagy 3-4es edző?a.kacsa
nekem tramon williams kell 😊
+persze egy zsír OG 😊braxa88
Aso >> Tramon.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
emlékezzünk azért meg Curry nfl karrierje első pickjéről. ő egy hős.
az nem érdekes, h cutler megveri futásban!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mit vársz a következő szezonkezdetig? Hol kell upgrade? (LB-sor kivételével mindenhova?) 😀szaba
Chargersben!? Draftolni kell vezetőedzőt 😛 😊

Nálunk! Én megint csak magam tudom ismételni! Legnagyobb gyász pozik!
-Guard!
A fámadósoron rettenetes sokat dobna 1 valóban jó Guard, tudjátok, akit 4 éve nem sikerült pótolni!!!!!!!!!!!!!!!!
-TE

A D nehezebb ügy.
Ennek a b@lf@sznak a rendszerébe nem dobnék cetlit. Menjen Bradley, jöjjön egy új Coordinátor. Építsen védelmet!Amúgy Corner egy darab sincs!
-DE- mélyítés, hátha találunk egy zsenit (nem állapot, hogy Brock, és Lemon terrorizálnak)
-SS még mindig, még mindig. -olyan bohócok játszanak ezen a poszton Hamlin óta, hogy nem hiszem el. Babs rendben lenne, de nem domináns Milloy meg öreg!Helmut Zimmer
mankins nicks aso trioból egyet mindenképp meg kéne szerezni. remélem belátja a vezetőség ezt. én nem csodálnám ha pickekért tradelné el az embereket carroll (trufi sajnos a jelöltem, meg carlsonért is kaphatnánk vmit)
jauron 4-3 vagy 3-4es edző?a.kacsa
nekem tramon williams kell 😊
+persze egy zsír OG 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
DJ 4-3 Cover 2 !
Talán még Lofát is megtanítaná!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Hacsak Hoyer nem képes Covert tisztességesen játszani, akkor kétlem, hogy bármiben segítene rajtunk 😀 😂
Mindegy! Ne kezdjük! Egyszer jó poén volt. Aki mondta, hisz benne, ... ez akceptálandó...

papír vagyokHelmut Zimmer
Mit vársz a következő szezonkezdetig? Hol kell upgrade? (LB-sor kivételével mindenhova?) 😀szaba
Chargersben!? Draftolni kell vezetőedzőt 😛 😊

Nálunk! Én megint csak magam tudom ismételni! Legnagyobb gyász pozik!
-Guard!
A fámadósoron rettenetes sokat dobna 1 valóban jó Guard, tudjátok, akit 4 éve nem sikerült pótolni!!!!!!!!!!!!!!!!
-TE

A D nehezebb ügy.
Ennek a b@lf@sznak a rendszerébe nem dobnék cetlit. Menjen Bradley, jöjjön egy új Coordinátor. Építsen védelmet!Amúgy Corner egy darab sincs!
-DE- mélyítés, hátha találunk egy zsenit (nem állapot, hogy Brock, és Lemon terrorizálnak)
-SS még mindig, még mindig. -olyan bohócok játszanak ezen a poszton Hamlin óta, hogy nem hiszem el. Babs rendben lenne, de nem domináns Milloy meg öreg!Helmut Zimmer
mankins nicks aso trioból egyet mindenképp meg kéne szerezni. remélem belátja a vezetőség ezt. én nem csodálnám ha pickekért tradelné el az embereket carroll (trufi sajnos a jelöltem, meg carlsonért is kaphatnánk vmit)
jauron 4-3 vagy 3-4es edző?