NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nemtom ez hogy és miért:
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.Mad
Nem egy, hanem egyszerre tizet engednek ki az utcára. Az igazán veszélyes, ha az egyik bika elszakad a többiektől. Ilyenkor "bepánikol" és nemegyszer visszafordul, tör-zuz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.Mad
A poén az,hogy a barma úgy megy el kis szűk, tömött utcába embert és bikát kerülgetve rohanni,hogy a bokájával vannak problémák...
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ezt a bika futtatást ha egy mód van rá, akkor nem kellene erőltetni. Először is nem értem mi benne a buli, futni egy megvadult bika elől, mint az idióták, másodszor pedig rendkívül sérülésveszélyes.

@KJuraszik
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊krankovics
Csak a bull rush elleni technikáját csiszolja 😊.Robilluma
A trutymó európai fociban azt is büntetik, ha lazításképpen kispályázol és megsérülsz, ez meg a szezon előtt bikák között szaladgál! Vajon PC-nak őszinte-e a mosolya a kép láttán? Egyébként - bár messze van spanyolhon - innen a világ egyik legértelmetlenebb szórakozásának tűnik. Edzésnek viszont talán nem rossz. Magyar labdarúgók - futás a metro elől! Lesz itt kondi kérem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊krankovics
Csak a bull rush elleni technikáját csiszolja 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407



Rex Ryan mellett Okung is Spanyolországban fut a bikákkal. Ahelyett, hogy megállítaná őket. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pro Bowlra még össze is jöhet, nagyon szélsőséges esetben 😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát nem lenne egy gyenge csapat, az tuti 😊Wyatt
Tételezzük fel,hogy összeállnak. Szerintem nem bírná az öltöző 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lenne egy gyenge csapat, az tuti 😊

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Safeties: Quintin Mikell (SL) and Kerry Rhodes (ARZ)

Mikell delivered on his big deal (a year too late for some), attacking ballcarriers and really excelling as a blitzing back. Rhodes did things a little differently, but with four picks and six pass break ups had his best year in Arizona.undisputedly
aha 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
PFF összeállította 2012 all-star NFC-West csapatát:

Offense

Quarterback: Russell Wilson (SEA)

Was there ever any doubt? On the evidence of his debut season in the NFL Wilson is already among the best quarterbacks in the league, finishing sixth overall in our QB rankings. What a year for him and Seahawks fans.

Running Back: Marshawn Lynch (SEA)

We saw plenty of ‘Beast Mode’ this year, with Lynch breaking 58 tackles on his 315 rushes. That was enough to earn him our fourth-highest rushing grade, even if the fumbles are something of a concern.

Fullback: Bruce Miller (SF)

With all due respect to Michael Robinson, Miller is the best lead blocker in this division.

Tight End: Zach Miller (SEA)

Tough on Vernon Davis to miss out here this season. He had an excellent first half of the year, but couldn’t keep his high level of blocking up, while his role in the passing game decreased. Instead, Miller made the most of what balls went his way and made himself a significant part of the Seahawks’ running game.

Wide Receivers: Michael Crabtree (SF) and Sidney Rice (SEA)

It’s fair to say that Danny Amendola would have made this team with more playing time, while Larry Fitzgerald wasn’t given a fair shot to make the team with some truly horrible quarterback play holding him back. Instead, this was the year where Seattle got a return on their investment in Rice, while Crabtree finally looked like the player he was drafted to be.

Tackles: Joe Staley (SF) and Anthony Davis (SF)

Staley put in the best year of his career and had to, otherwise the superior pass blocking of Russell Okung would have kept him out. Instead, his out of this world excellence in the run game made him a second team All Pro tackle for us. He’s joined by his teammate Davis who delivered in his third season for the 49ers.

Guards: Mike Iupati (SF) and Alex Boone (SF)

No doubt here, with both 49ers guards featuring in the top at their respective positions in our rankings. They are at times liable to give up pressure, and Iupati’s 10 penalties are too many, but you won’t find a better pair of run blocking guards.

Center: Max Unger (SEA)

Someone had to break up the 49ers offensive line monopoly and Unger was that man. That’s no real fault of Jonathan Goodwin, who had himself a good year, but Unger was in a league of his own, earning Second Team All Pro honors from us.

Defense

Defensive Line: Calais Campbell (ARZ), Brandon Mebane (SEA) and Justin Smith (SF)

We’ve opted for a 3-4 front here and the man in the middle is Mebane, who spends most of his day lined up across from the center. He’s a nuisance in the run game even if he didn’t keep up his hot start to the year. Outside him, it was something of a down year for Justin Smith by his high standards but that didn’t mean he wasn’t a force in the run game. Much like Calais Campbell, who actually graded higher than Smith did this season.

Outside Linebackers: Chris Clemons (SEA) and Aldon Smith (SF)

Clemons was at times something of a liability in the run game. He more than made up for that by consistently generating pressure, ending the year with our fourth-highest pass rushing grade of all 4-3 defensive ends. The Seahawks’ scheme sees him lined up at outside linebacker more than enough. Smith got more hype than warranted for his sacks, but that’s not to say that he was a slouch in any regard. Coped exceptionally well with the every-down role he was asked to fill.

Inside Linebackers: Patrick Willis (SF) and Bobby Wagner (SEA)

It’s almost not fair having to pick two from four. Daryl Washington and NaVorro Bowman both had big years, but in the end we went with Willis and Wagner. Why? Well, Willis is a better all-around player than any linebacker, making plays in coverage that most simply aspire to. Wagner’s superior tackling helped get him the nod over Washington, for whom 18 missed tackles were too many.

Cornerbacks: Richard Sherman (SEA) and Patrick Peterson (ARZ)

Tarell Brown might feel hard done by not to make this team, but you can’t ignore Sherman or Peterson. Sherman was our top ranked cornerback on the year, and decided with Darrelle Revis out he was going to make his (convincing) case to be the best cornerback in football. Outdone by this, Peterson did however take a big leap forward. He was one of the few cornerbacks in the league who could man up with any receiver and not be made to pay for it.

Safeties: Quintin Mikell (SL) and Kerry Rhodes (ARZ)

Mikell delivered on his big deal (a year too late for some), attacking ballcarriers and really excelling as a blitzing back. Rhodes did things a little differently, but with four picks and six pass break ups had his best year in Arizona.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Irvin átmozgatása másik pozícióba nem kényszerből adódik. Volt capspace, volt szándék,hogy igazoljunk a D#-be, draftolhattunk volna.
Nem történt meg.
Tudtuk,hogy Smith nem képes szerelni, tudta a stáb is. Mégsem hoztunk senkit.

Irvin a legjobb rookie lett a sackek számát tekintve ha jól emlékszem, szóval nem mondanám,hogy mellé lőtt a csapat.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 679 — Csodabogár
hehe 😊 de komolyan, eddig úgy volt hogy Irvin mekkora passrusher DE lesz, erre 1 év múlva berakják OLB-nek akinek azért kicsit több dologhoz kell érteni, tény a sebessége megvan hozzá. ez nem úgy jön le nekem hogy mekkora tálentum volt ott, pláne Avril és Bennett érkeztével szorult hátrébb.
Quinn meg mint DC, amilyen csapnivaló DL edző. tartom továbbra is hogy Bradly elvesztése nagy érvágás volt.petey
egyébként mondasz valamit...mondom, növelni kellett a snapjei számát, az pedig csak a LOS-en nem nőtt volna. ettől még persze bejöhet ez a szerepkör Irvinnek, de majd októbertől derül csak ki.
Gus-t sajnáltam, és tudom az NCAA nem az NFL, de a Gators D az egyik legjobb volt amíg Quinn volt a DC. Tehát még őt sem írnám le. 😊Medvepapa
inkább reméledbraxa88
köszönjük Emese.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hehe 😊 de komolyan, eddig úgy volt hogy Irvin mekkora passrusher DE lesz, erre 1 év múlva berakják OLB-nek akinek azért kicsit több dologhoz kell érteni, tény a sebessége megvan hozzá. ez nem úgy jön le nekem hogy mekkora tálentum volt ott, pláne Avril és Bennett érkeztével szorult hátrébb.
Quinn meg mint DC, amilyen csapnivaló DL edző. tartom továbbra is hogy Bradly elvesztése nagy érvágás volt.petey
egyébként mondasz valamit...mondom, növelni kellett a snapjei számát, az pedig csak a LOS-en nem nőtt volna. ettől még persze bejöhet ez a szerepkör Irvinnek, de majd októbertől derül csak ki.
Gus-t sajnáltam, és tudom az NCAA nem az NFL, de a Gators D az egyik legjobb volt amíg Quinn volt a DC. Tehát még őt sem írnám le. 😊Medvepapa
inkább reméled
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
hehe 😊 de komolyan, eddig úgy volt hogy Irvin mekkora passrusher DE lesz, erre 1 év múlva berakják OLB-nek akinek azért kicsit több dologhoz kell érteni, tény a sebessége megvan hozzá. ez nem úgy jön le nekem hogy mekkora tálentum volt ott, pláne Avril és Bennett érkeztével szorult hátrébb.
Quinn meg mint DC, amilyen csapnivaló DL edző. tartom továbbra is hogy Bradly elvesztése nagy érvágás volt.petey
egyébként mondasz valamit...mondom, növelni kellett a snapjei számát, az pedig csak a LOS-en nem nőtt volna. ettől még persze bejöhet ez a szerepkör Irvinnek, de majd októbertől derül csak ki.
Gus-t sajnáltam, és tudom az NCAA nem az NFL, de a Gators D az egyik legjobb volt amíg Quinn volt a DC. Tehát még őt sem írnám le. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 679 — Csodabogár
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.

Medvepapa
remek. így premier plánban fogja látni meccsenként hogy futnak felé egész este.petey
Szerintem a szakmai stábunk -akik azért nem ma kezdték, és áll mögöttük pár cím- jobban tudják 😉undisputedly
petey-re is akasztottak itt már pár címet. 😀krankovics
hehe 😊 de komolyan, eddig úgy volt hogy Irvin mekkora passrusher DE lesz, erre 1 év múlva berakják OLB-nek akinek azért kicsit több dologhoz kell érteni, tény a sebessége megvan hozzá. ez nem úgy jön le nekem hogy mekkora tálentum volt ott, pláne Avril és Bennett érkeztével szorult hátrébb.
Quinn meg mint DC, amilyen csapnivaló DL edző. tartom továbbra is hogy Bradly elvesztése nagy érvágás volt.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.

Medvepapa
remek. így premier plánban fogja látni meccsenként hogy futnak felé egész este.petey
Szerintem a szakmai stábunk -akik azért nem ma kezdték, és áll mögöttük pár cím- jobban tudják 😉undisputedly
petey-re is akasztottak itt már pár címet. 😀

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.

Medvepapa
remek. így premier plánban fogja látni meccsenként hogy futnak felé egész este.petey
Szerintem a szakmai stábunk -akik azért nem ma kezdték, és áll mögöttük pár cím- jobban tudják 😉
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 679 — Csodabogár
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.

Medvepapa
remek. így premier plánban fogja látni meccsenként hogy futnak felé egész este.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.

Medvepapa
és levágatta azt at undorító rasztáját. pluszpont
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na Irvin SLB-t is fog játszani. Nő a játszott snapek száma, és talán coverben sem lesz olyan elveszett, mint futás ellen. Felment rá 10-15 font, most már úgy néz ki, mint egy védő. 😀 Csak esze legyen.


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
A nem hivatalos rekordot amúgy Seattle fő egyetemi csapata, a Washington Huskies tartja, ~135 db-t mértek a Husky Stadiumban 1992-ben a Nebraska ellenjjncaa
Mondjuk nem tudom, hogy van-e róla akár nem hivatalos adat, de Lynch Saints elleni futásánál is biztos rekord közeli hangzavar lehetett.Medvepapa
szerintem szurkolásról van szó, mert ahhoz hasonló hangrobbanás azért elég sok helyen előfordul
itt amúgy a prímet az Earthquake Game viszi 😊  www.youtube.com/watch?v=jJ07GA3oYL8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A nem hivatalos rekordot amúgy Seattle fő egyetemi csapata, a Washington Huskies tartja, ~135 db-t mértek a Husky Stadiumban 1992-ben a Nebraska ellenjjncaa
Mondjuk nem tudom, hogy van-e róla akár nem hivatalos adat, de Lynch Saints elleni futásánál is biztos rekord közeli hangzavar lehetett.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"