NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.Medvepapa
Carp ugyanolyan porcelán a szememben mint anno Okung volt. Emlékszem volt,hogy egy-egy sérülése után azon a véleményen votlam,hogy el kellene küldeni, aztán most úgy néz ki,hogy sikeresen adaptálódott a szervezete, vagy elkerüli a balszerencse , szóvel talán még belőle is (Carp) lehet valami, de én úgy számolok vele,hogy out.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már offense. Carpenternek megint volt egy műtétje úgy 6-7 hete, ami állítólag tökéletesen sikerült. TC szereplése még kérdéses. De nem bánnám ha letolna végre egy egészséges szezont, Okunggal megoldanák a bal oldalt egy időre.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.undisputedly
Kearse lehetne egy szunnyadó tehetség, neki szurkolok.Medvepapa
Mondjuk be kell látni, eléggé el vagyunk kényeztetve az O# oldalán is.
Sérülések kerüljenek el, és akkor jók lehetünk.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.undisputedly
Kearse lehetne egy szunnyadó tehetség, neki szurkolok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...Medvepapa
@RealRobReport: Winfield-nek milyen furcsa hangja van. Maragos még itt van? 😀
@Clem: Visszatérhet, de kérdés,hogy milyen teljesítménnyel
@Wr-corp: Én ennek csak örülök. Egy igazi vertikális fegyver még kellene a csapatba.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Myles Wade DT ment, Arceto Clark WR jött. Ezzel 14 WR van jelenleg rosteren...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Danny Kelly (@FieldGulls) tweeted at 9:38 PM on Tue, Jun 04, 2013:
This would be most excellent... RT @chrisclemons91 @TheDanimal425 my rehab is coming along great. I will be ready for game 1.
( twitter.com/FieldGulls/status/342002559134863360)

Get the official Twitter app at  twitter.com/download

Clem úgy gondolja, h 1. héten jàtszhat. Legyen úgy...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Real Rob Report, OTA edition:


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Annyiban tényleg el lehet gondolkozni ezen a SAM dolgon, hogy mi úgy is legszívesebben cover3-at használunk... ez a kedvenc... ugye ET hátul középen, a két Corner meg megkapja kvázi egy-egyben az elkapókat, és ez idáig elég jól működött... Így Kam-nek elég sok szabadsága volt, tudott futásoknál sokat segíteni és általában megkapta a TE-t egy-egyben, amit ő legtöbbször megoldott, kivéve a HOF TE-eknél, mint Tony... ilyen szinten tudnak terhet levenni a SAM-ről, de még így sem elég... szerintem 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
az a baj a cikkel, (meg az előzővel is) hogy ez pusztán fantázia, látnak gombokat és ép kabátot varrnak belőle, csak vannak benne sületlenségek, és biztosan Szilának lesz igaza, hogy nem Avril lesz a SAM, mert egyszerűen csak a passrushával tudja a csapatot segíteni, tessék megnézni a detroiti produkcióját, vagy megnézni egy sztenderd wide9 DE feladatkörét, nincs benne annyi lehetőség, főleg ennyi idősen, hogy ő egy teljes körű alldown LB legyen, csakhogy a cikk ezt említi!
ahogy arról a kis tényről is elfeledkeznek, hogy Red Bryantet egy TE elnyomta futásnál!! (és nem csak azon a meccsen, és nem csak ő), akármilyen pozícióról is beszélünk egy TE elnyomta 1v1-ben (biztos qrva erős TE volt), de egy kvázi DT/NT-t meg se tudjon mozdítani inkább egy TE; na igen mert ha nem 2gap rendszerben lesz, akkor nem fogja tudni, ennek speciel nem sok köze van a szisztémához, inkább megmosták a hátát a cikkben.
Ettől függetlenül érdekes kitalálgatni ki melyik poszton lesz, mert vagy nagyon túltöltik a DL-t, vagy oda nem illő személyek lesznek LB-ben, és akkor a nagyon erős back7 sokan fog az értékéből veszteni. A 4-3 under sem egy csodafegyver, hogy eltakarja a front7 poziciotalanságát, mert milyen D az ahol downonként 3-4 embert cserélgetnek folyamatosan? 😊sapka
Úgy érzem egy ideje már mindenki egy olyan faktor körül kommentel, amiről csak elképzeléseink vannak. 😊
Ha figyelmesen olvastad a bejegyzésem, akkor láthatod,hogy megemlítettem, Red sérülten játszott egy olyan sérüléssel amivel 5-6 heteket kell pihenni. Ő azzal a lábbal hétről hétre pályára lépett és terhelésnek tette ki. A stáb úgy gondolta,hogy még így is megéri.
A TE elnyomta, szidta is mindenki ezért mint a bokrot. Viszont azt is lássuk,hogy ha egy 160kg-s ember azzal van megbízva,hogy figyelje melyik lyukat kell zárnia, könnyebben horogra akasztja egy jó technikájú blokkoló,mint olyan esetben amikor van lendülete annak a 160kg-nak és nem csak kvázi egy helyben áll. 😊

A cikk nyilatkozatokból épít.
1.Red szerint visszatér a régi pozíciójába. Az írás rámutat,hogy melyik lehet ez.
2. K.J. új szerepkörben gyakorol. Mivel eddig SAM volt, MIKE nem lesz Wagner miatt, marad a WILL, és mivel SMITH látható gyengeségekkel játszik, vélhetően a weak-side LB lesz ez a poszt.
3. K.J. átmozgatása nyitva hagyja az erős oldali LB posztot, s mivel maga PC és JS is nyilatkozta,hogy nem csak tradícionális rusherként tekintünk Avril-ra, ezért adja magát a puzzle.

Hogy marad-e még kérdőjel? Igen marad. Szeretünk-e unortodox felépítésű/skill-ű játékosokat szerepeltetni? Igen, szeretünk.
Meglátjuk,hogy hogyan gondolkozik a stáb, addig nem kell éles véleményt alkotni erről az elméletről.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A 4-3 under sem egy csodafegyver, hogy eltakarja a front7 poziciotalanságát, mert milyen D az ahol downonként 3-4 embert cserélgetnek folyamatosan? 😊sapka
A 3-4 ember túlzás, egyébként egy szóval kiismerhetetlen is lehetne, bár Te nyilván másra gondoltál. 😊

A többit most hagyjuk, mert szeptemberig találgathatnánk, hogy kit hogyan fogunk használni. A másik, hogy Bryant a szezon 2. felében törött sarokcsonttal és az ebből adódó gyulladásos fájdalommal játszott, ami szemmel látható volt a mozgásán, nem a "hátát mosom", de a tények azok tények. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az a baj a cikkel, (meg az előzővel is) hogy ez pusztán fantázia, látnak gombokat és ép kabátot varrnak belőle, csak vannak benne sületlenségek, és biztosan Szilának lesz igaza, hogy nem Avril lesz a SAM, mert egyszerűen csak a passrushával tudja a csapatot segíteni, tessék megnézni a detroiti produkcióját, vagy megnézni egy sztenderd wide9 DE feladatkörét, nincs benne annyi lehetőség, főleg ennyi idősen, hogy ő egy teljes körű alldown LB legyen, csakhogy a cikk ezt említi!
ahogy arról a kis tényről is elfeledkeznek, hogy Red Bryantet egy TE elnyomta futásnál!! (és nem csak azon a meccsen, és nem csak ő), akármilyen pozícióról is beszélünk egy TE elnyomta 1v1-ben (biztos qrva erős TE volt), de egy kvázi DT/NT-t meg se tudjon mozdítani inkább egy TE; na igen mert ha nem 2gap rendszerben lesz, akkor nem fogja tudni, ennek speciel nem sok köze van a szisztémához, inkább megmosták a hátát a cikkben.
Ettől függetlenül érdekes kitalálgatni ki melyik poszton lesz, mert vagy nagyon túltöltik a DL-t, vagy oda nem illő személyek lesznek LB-ben, és akkor a nagyon erős back7 sokan fog az értékéből veszteni. A 4-3 under sem egy csodafegyver, hogy eltakarja a front7 poziciotalanságát, mert milyen D az ahol downonként 3-4 embert cserélgetnek folyamatosan? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ja, agresszív blitz hívàsoknàl igen, és ebbõl idén több is lesz, de - ahogy a sapka àltal kiemelt részben is említik - nem nekik kell majd man-to-man coverben levenni egy TE-et pl. Érdekes lesz kit h fogunk hasznàlni, plàne mikor majd mindenki bevethetõ lesz, lesznek variàlàsi lehetõségek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Egyébként mondta valaki, hogy Avril/Irvin all-down SAM lesz? 😊Medvepapa
A cikk/undisp.; de rajtuk kívül senki 😀

tessék:
With Avril as a SAM linebacker aligned outside of Red, Seattle now has legitimate pass rushers from either side of the field, and Clemons/Irvin have shown the ability to drop back in space from the LEO spot, meaning Seattle can still rush 4 if they want. If they want to 'blitz' from the SAM spot, there are not very many players in the NFL with a quicker first-step then Cliff Avril. Period. That's an added pass rush dimension that teams will have to account for. Gone will be the days where you can just adjust your protections to Chris Clemons' side, or Bruce Irvin's side, when you're playing the Seahawks.

Of course, this is all just conjecture, based on some quotes. But, Seattle's defense has evolved every season and they seem to change things up a bit every year, so that's my best guess of something we might expect. It certainly seems to make sense to me on paper. The one thing I still need to work out is what coverages over the top to expect. I don't really think Seattle will be asking Cliff Avril to drop back in man-to-man coverage on a tight end, meaning support will have to come from someone in the second-level. These are the details that I'll still want to look for once the preseason starts up.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként mondta valaki, hogy Avril/Irvin all-down SAM lesz? 😊 Amúgy jaja, Szilànak igaza van.

Wyatt: Igen, Obonak is volt gondja 39 yardnàl. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Obo sohasem volt speedster, és nem is lesz...

Avril/Irvin témához... nem tudnák megoldania SAM-et... az elképzelhető, h 3. és soknál tényleg beteszik valamelyiket, mert akkor az ellen QB-nak nehéz lesz kitalálni, h melyik oldalról jön a nyomás és h ki mit fog zónázni... ha meg az egész ház megy, akkor egyértelmű, hogy be lehet oda tenni bármelyiket...
Sapkának igaza van, hogy se Avril, se Irvin nem tudná megoldani a SAM-et minden down-on... én inkább a nickel formációnkra vagyok kíváncsi... az tutto mundó lesz 😀SeaSzilaHawk
így van
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja értem 😊
Btw, nem ő volt az, aki lemásolta Deckert (asszem), és eltaknyolt a félelmetes 39 yardos vonalban teljesen szabadon valamelyik meccsen?Wyatt
Nem emlékszem ilyenre 😊 Amúgy az ritka nagy teljesítmény volt tőle(Deckertől) 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Obo sohasem volt speedster, és nem is lesz...

Avril/Irvin témához... nem tudnák megoldania SAM-et... az elképzelhető, h 3. és soknál tényleg beteszik valamelyiket, mert akkor az ellen QB-nak nehéz lesz kitalálni, h melyik oldalról jön a nyomás és h ki mit fog zónázni... ha meg az egész ház megy, akkor egyértelmű, hogy be lehet oda tenni bármelyiket...
Sapkának igaza van, hogy se Avril, se Irvin nem tudná megoldani a SAM-et minden down-on... én inkább a nickel formációnkra vagyok kíváncsi... az tutto mundó lesz 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja értem 😊
Btw, nem ő volt az, aki lemásolta Deckert (asszem), és eltaknyolt a félelmetes 39 yardos vonalban teljesen szabadon valamelyik meccsen?

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk itt faszán elváltották magukat, azért lett ilyen nagy előnye, onnan már nem volt akkora szám, hogy nem érték be, ettől még nem mondanám rá, hogy eszetlen gyors (ettől függetlenül még amúgy lehet, de nem feltétlen ebből a videóból mondanám)
9 yard előnye volt a saját 45-ösnél, 8 a félpályánál, amikor megkapta, az ellenfél 30-asánál már csak 5, 25 yard alatt kapott tehát 4 yardot, de így is esélytelen volt a védő mondjuk 😊Wyatt
Videót csak azért raktam be mert emlékezetes, 87 yardos TD a #87-estől 😊
Amúgy a védő is feladta már, és Ben sem futott 100%-on szerintem , szóval ebből nem volt cél levonni következtetést.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk itt faszán elváltották magukat, azért lett ilyen nagy előnye, onnan már nem volt akkora szám, hogy nem érték be, ettől még nem mondanám rá, hogy eszetlen gyors (ettől függetlenül még amúgy lehet, de nem feltétlen ebből a videóból mondanám)
9 yard előnye volt a saját 45-ösnél, 8 a félpályánál, amikor megkapta, az ellenfél 30-asánál már csak 5, 25 yard alatt kapott tehát 4 yardot, de így is esélytelen volt a védő mondjuk 😊

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
az az Irvin/Avril Sam párosra eléggé kíváncsi leszek, ahogy mindenki...
az eredeti USC-s felállásban a Leo Clay Matthews volt, a Will Cushing, a Mike Maulauga, és a SAM nem egy passrusher volt, hanem Maiava, hogy a TE covert megoldja, esetleg blitzeljen.
Irvin vagy Avril és a TE cover izgalmas lesz 😊sapka
Avril első lépése elég gyors, szintúgy Irvin-é is.
Velük SAM-ben a Qb méginkább össze lesz zavarva. Próbálja meg egy TE megállítani őket, kevésbé lesz sikeres mint mondjuk a kevésbé gyors KJ ellen.
At,hogy hogyan embereznek, SAM-ből, majd meglátjuk. Nyilván elég jó az edzői stáb, és az adott fizikalitásból kihozzák a legtöbbet.

Obomanut leigazolta a Jets. Sok sikert neki, én bírtam amíg itt volt. 😊Duff
Én is bírtam. Special teamer és speedster, sok sikert neki NY-ban 😊undisputedly
Obo nem speedster 😛

D# cikkhez:
És még ott a rotációban Bennett is, aki sztem kezdő lesz McDaniel helyén 3T poszton.
Clemons helyén meg ugyis Avril kezd a amig előbbi nem lesz egészséges, szal ezt a gyenge oldali LB dologbol lehet nem is lesz semmibraxa88


Anno 4.45-öt futott 40-en, míg Percy aki szélvész hírében áll 4.4-et ha jól emlékszem.
Nem egy Wallace, de gunnert is játszott nálunk, plusz elképesztően fluid rövid távon is.

Amúgy kicsit szektikus vagyok Bennett-tel kapcsolatban. Egy teljes szezonja volt eddig a ligában.undisputedly
lehet, de nem speedster.pont
meg hát speedsterek nem 4.45t futnak 😛braxa88
Jó hát nevezhetjük ahogy akarjuk, nálam egy gunner az speedster. Azért játszik gunnert 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az az Irvin/Avril Sam párosra eléggé kíváncsi leszek, ahogy mindenki...
az eredeti USC-s felállásban a Leo Clay Matthews volt, a Will Cushing, a Mike Maulauga, és a SAM nem egy passrusher volt, hanem Maiava, hogy a TE covert megoldja, esetleg blitzeljen.
Irvin vagy Avril és a TE cover izgalmas lesz 😊sapka
Avril első lépése elég gyors, szintúgy Irvin-é is.
Velük SAM-ben a Qb méginkább össze lesz zavarva. Próbálja meg egy TE megállítani őket, kevésbé lesz sikeres mint mondjuk a kevésbé gyors KJ ellen.
At,hogy hogyan embereznek, SAM-ből, majd meglátjuk. Nyilván elég jó az edzői stáb, és az adott fizikalitásból kihozzák a legtöbbet.

Obomanut leigazolta a Jets. Sok sikert neki, én bírtam amíg itt volt. 😊Duff
Én is bírtam. Special teamer és speedster, sok sikert neki NY-ban 😊undisputedly
Obo nem speedster 😛

D# cikkhez:
És még ott a rotációban Bennett is, aki sztem kezdő lesz McDaniel helyén 3T poszton.
Clemons helyén meg ugyis Avril kezd a amig előbbi nem lesz egészséges, szal ezt a gyenge oldali LB dologbol lehet nem is lesz semmibraxa88


Anno 4.45-öt futott 40-en, míg Percy aki szélvész hírében áll 4.4-et ha jól emlékszem.
Nem egy Wallace, de gunnert is játszott nálunk, plusz elképesztően fluid rövid távon is.

Amúgy kicsit szektikus vagyok Bennett-tel kapcsolatban. Egy teljes szezonja volt eddig a ligában.undisputedly
lehet, de nem speedster.pont
meg hát speedsterek nem 4.45t futnak 😛
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
az az Irvin/Avril Sam párosra eléggé kíváncsi leszek, ahogy mindenki...
az eredeti USC-s felállásban a Leo Clay Matthews volt, a Will Cushing, a Mike Maulauga, és a SAM nem egy passrusher volt, hanem Maiava, hogy a TE covert megoldja, esetleg blitzeljen.
Irvin vagy Avril és a TE cover izgalmas lesz 😊sapka
Avril első lépése elég gyors, szintúgy Irvin-é is.
Velük SAM-ben a Qb méginkább össze lesz zavarva. Próbálja meg egy TE megállítani őket, kevésbé lesz sikeres mint mondjuk a kevésbé gyors KJ ellen.
At,hogy hogyan embereznek, SAM-ből, majd meglátjuk. Nyilván elég jó az edzői stáb, és az adott fizikalitásból kihozzák a legtöbbet.

Obomanut leigazolta a Jets. Sok sikert neki, én bírtam amíg itt volt. 😊Duff
Én is bírtam. Special teamer és speedster, sok sikert neki NY-ban 😊undisputedly
Obo nem speedster 😛

D# cikkhez:
És még ott a rotációban Bennett is, aki sztem kezdő lesz McDaniel helyén 3T poszton.
Clemons helyén meg ugyis Avril kezd a amig előbbi nem lesz egészséges, szal ezt a gyenge oldali LB dologbol lehet nem is lesz semmibraxa88


Anno 4.45-öt futott 40-en, míg Percy aki szélvész hírében áll 4.4-et ha jól emlékszem.
Nem egy Wallace, de gunnert is játszott nálunk, plusz elképesztően fluid rövid távon is.

Amúgy kicsit szektikus vagyok Bennett-tel kapcsolatban. Egy teljes szezonja volt eddig a ligában.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az az Irvin/Avril Sam párosra eléggé kíváncsi leszek, ahogy mindenki...
az eredeti USC-s felállásban a Leo Clay Matthews volt, a Will Cushing, a Mike Maulauga, és a SAM nem egy passrusher volt, hanem Maiava, hogy a TE covert megoldja, esetleg blitzeljen.
Irvin vagy Avril és a TE cover izgalmas lesz 😊sapka
Avril első lépése elég gyors, szintúgy Irvin-é is.
Velük SAM-ben a Qb méginkább össze lesz zavarva. Próbálja meg egy TE megállítani őket, kevésbé lesz sikeres mint mondjuk a kevésbé gyors KJ ellen.
At,hogy hogyan embereznek, SAM-ből, majd meglátjuk. Nyilván elég jó az edzői stáb, és az adott fizikalitásból kihozzák a legtöbbet.

Obomanut leigazolta a Jets. Sok sikert neki, én bírtam amíg itt volt. 😊Duff
Én is bírtam. Special teamer és speedster, sok sikert neki NY-ban 😊undisputedly
Obo nem speedster 😛

D# cikkhez:
És még ott a rotációban Bennett is, aki sztem kezdő lesz McDaniel helyén 3T poszton.
Clemons helyén meg ugyis Avril kezd a amig előbbi nem lesz egészséges, szal ezt a gyenge oldali LB dologbol lehet nem is lesz semmi