NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Csak nehogy aztán sírni kelljen 😀Wyatt
?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak nehogy aztán sírni kelljen 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/negicof5wva2shvc6bjy
Top 10 QBs 25 and under: Russell Wilson
Russell Wilson's incredible rookie year was overshadowed by Robert Griffin III and Andrew Luck. But Gregg Rosenthal says Wilson has the potential to be as good as either of them.

wilson az 5. legjobb 25éven aluli qb- szal jobb nála newton, luck(!), rg3 és kopernikusz(!)
hangosan nevetek
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csak megjegyeztem, de látom itt már semmit nem lehet. Bocsánat a zavarásért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hagyjad Fucut szakmázni 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
nagyon fasza :/ egyre jobb volt, évről évre, meccsről meccsre. Willsonban meg nem hiszekbraxa88
végre valaki helyesen írja Luke nevét itt a topikbanFucu
Ettõl biztos jobban alszol...Medvepapa
akinek nem inge... oh waitFucu
Igen, 1 db 'l'-lel írtam a nevét, kb. leszarom, de részedrõl ebbe belekötni és keresni a kàkàn a csomòt...gratulàlok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
nagyon fasza :/ egyre jobb volt, évről évre, meccsről meccsre. Willsonban meg nem hiszekbraxa88
végre valaki helyesen írja Luke nevét itt a topikbanFucu
Ettõl biztos jobban alszol...Medvepapa
akinek nem inge... oh wait



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
nagyon fasza :/ egyre jobb volt, évről évre, meccsről meccsre. Willsonban meg nem hiszekbraxa88
végre valaki helyesen írja Luke nevét itt a topikbanFucu
Ettõl biztos jobban alszol...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
nagyon fasza :/ egyre jobb volt, évről évre, meccsről meccsre. Willsonban meg nem hiszekbraxa88
végre valaki helyesen írja Luke nevét itt a topikban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
nagyon fasza :/ egyre jobb volt, évről évre, meccsről meccsre. Willsonban meg nem hiszek
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha beállítod egy jó NFL atléta számait, és utána tologatva próbálod meghatározni,hogy melyik mennyire lehet dominánk a koefficiensben, akkor nem találsz (Én legalábbis nem találtam) olyan mértékű eltolódást a 40y és a benchpress irányába, mint amire te utaltál, ergo szerintem téves,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékosokat kell csak kiválasztani.undisputedly
nem, nem téves, de kifejtem kicsit hosszabban, meg elbasztam az indoklásnál a feladat sorrendjét (itt nem volt összhang, a táblázat más sorrendben tartalmazta az értékeket, én meg csak manuálisan beírtam, my bad, de az adatok attól még korrektek)
ott lesz a különbség, hogy
1: Játékos súlya-200 feletti érték (-4.59-es koeff.), minél nagyobb annál rosszabb
2: 40-es ideje-5 alatti érték (és az a jó, ha csökken; (-193.39 koeff), ami valójában pozitív ha csökken, minél jobb a futás, annál jobb az eredmény
3: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20-ez egy 40-50 közötti érték (-1.46-os koeffel), tehát ez minél nagyobb annál kisebb a SparQ
4: 5-10-5 drill- 4 körüli érték, (brutális 500 feletti Pozitív koeffel), minél gyorsabb valaki annál rosszabb a SparQ-ja
5: Vertikális ugrás-45 alatti érték (-3,17 koeff), ez negatívan befolyásol, minél nagyobbat ugrik valaki annál kevésbé lesz jó a SparQ-ja
tehát a súly nagysága negatívan befolyásol nagy mértékben, a 40-es idő nagyobb mértékben befolyásol pozitívan, sőt ez a legfőbb mozgatója; fekvenyomás nagysága kismértékben csökkenti, a 20-as shuttle nagy mértékben csökkenti, a vertikális ugrás pedig csökkent
minden esetben a kedvezőbb eredményhez viszonyítottam (nagyobb illetve időnél kevesebb)
szóval helyesen ez a számítási módszer nem más, mint fogják az egyvonalú sebességet jól megnézik, és arányítják az általam leírt módon, elírtam korábban, de ez továbbra is egy oaklandi sebesség-tömeg-erő alapú számítási rendszer, és kis aggodalomra adhatna okot, ha egy puszta fizikális paramétereket arányosító képlet ekkora súllyal befolyásol (bármit).
(remélem most nem rontottam el a sorrendet)

szerk. gyakorlatiasabban, azért volt Irvin ilyen jó, mert a súlya a többiekéhez képest alacsony!, jóval gyorsabban futott (összefügg a súllyal 😊), a powerball közepes, a 20-as shuttle nagyon jó (de ez itt most nem kedvező😊), és az ugrás átlagos
szóval azért voltak !alapból! jobb combine eredményei, mert 245 font volt, ez egy nagyon erős torzítás!, ahogy Z. Goodennek is ezért van 140 feletti SPARQ-ja.sapka
No így már értem a sorrendet.
Jól létod,hogy ez is egy Oaklendi rendszerhez hasonló mérőrendszer, hiszen a neve is mutatja:
Speed Power Agility Reaction Quickness.
Csakhogy ez az explozivitást, robbanékonyságot is méri, nemcsak a sebességet, tömeget és erőt.
Nem csodaszer, mert nyíltan használják pl recruitnál a középiskolákban is.
Amiért mégis ekkora jelentősége van, az a tény,hogy segít megtalálni a robbanékony játékosokat, és ahogyan írtam, PC és JS leginkább ilyen fizikális játékosokat keresnek.

Érthetetlen volt tavaly mindenki számára az Irvin pick, ezalapjána rendszer alapján viszont kiemelkedően jó a teszteredménye, ergo iszonyat robbanékony, és nekünk LEO posztra ilyen atléta kell. Idén ment a találgatás,hogy vajon kit húzunk a második közben, erre húztuk CM-et. Megint nézett mindenki,hogy miért őt. A választ pedig ez a rendszer adja. Azért mert neki volt a legjobb értéke messze a futók közül.
Persze az atletikusság van ahol nem annyira domináns, mint az RB,LB,LEO poszton. Pl QB és O-line ügyben nem hiszem,hogy ezalapján döntenénk 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha beállítod egy jó NFL atléta számait, és utána tologatva próbálod meghatározni,hogy melyik mennyire lehet dominánk a koefficiensben, akkor nem találsz (Én legalábbis nem találtam) olyan mértékű eltolódást a 40y és a benchpress irányába, mint amire te utaltál, ergo szerintem téves,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékosokat kell csak kiválasztani.undisputedly
nem, nem téves, de kifejtem kicsit hosszabban, meg elbasztam az indoklásnál a feladat sorrendjét (itt nem volt összhang, a táblázat más sorrendben tartalmazta az értékeket, én meg csak manuálisan beírtam, my bad, de az adatok attól még korrektek)
ott lesz a különbség, hogy
1: Játékos súlya-200 feletti érték (-4.59-es koeff.), minél nagyobb annál rosszabb
2: 40-es ideje-5 alatti érték (és az a jó, ha csökken; (-193.39 koeff), ami valójában pozitív ha csökken, minél jobb a futás, annál jobb az eredmény
3: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20-ez egy 40-50 közötti érték (-1.46-os koeffel), tehát ez minél nagyobb annál kisebb a SparQ
4: 5-10-5 drill- 4 körüli érték, (brutális 500 feletti Pozitív koeffel), minél gyorsabb valaki annál rosszabb a SparQ-ja
5: Vertikális ugrás-45 alatti érték (-3,17 koeff), ez negatívan befolyásol, minél nagyobbat ugrik valaki annál kevésbé lesz jó a SparQ-ja
tehát a súly nagysága negatívan befolyásol nagy mértékben, a 40-es idő nagyobb mértékben befolyásol pozitívan, sőt ez a legfőbb mozgatója; fekvenyomás nagysága kismértékben csökkenti, a 20-as shuttle nagy mértékben csökkenti, a vertikális ugrás pedig csökkent
minden esetben a kedvezőbb eredményhez viszonyítottam (nagyobb illetve időnél kevesebb)
szóval helyesen ez a számítási módszer nem más, mint fogják az egyvonalú sebességet jól megnézik, és arányítják az általam leírt módon, elírtam korábban, de ez továbbra is egy oaklandi sebesség-tömeg-erő alapú számítási rendszer, és kis aggodalomra adhatna okot, ha egy puszta fizikális paramétereket arányosító képlet ekkora súllyal befolyásol (bármit).
(remélem most nem rontottam el a sorrendet)

szerk. gyakorlatiasabban, azért volt Irvin ilyen jó, mert a súlya a többiekéhez képest alacsony!, jóval gyorsabban futott (összefügg a súllyal 😊), a powerball közepes, a 20-as shuttle nagyon jó (de ez itt most nem kedvező😊), és az ugrás átlagos
szóval azért voltak !alapból! jobb combine eredményei, mert 245 font volt, ez egy nagyon erős torzítás!, ahogy Z. Goodennek is ezért van 140 feletti SPARQ-ja.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyságrendileg tologatod az értékeket az egyszerűség kedvéért 10%-al, akkor pl a 40-es idő és az 5-10-5 drill szorzója közti különbség is más mint amit te linkeltél-
Ha ennyire egyszerű lenne,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékos hozzuk, akkor nem kellett volna hozzá egy komolyabb gyakorlati tapasztalattal rendelkező stáb is 😊undisputedly
hogy micsoda?, ha változtatod az inputot, akkor az eredmény is változik!, és így visszaszámolva, nem létezik, hogy mást kaphattál; főleg, hogy a közölt 34 egyenletre igaz voltsapka
Nem akarok számomra zavaros matematikai fogalmakat használni,hogy kifejezzem magam, mert a végén valami nagyon nagy barbárságot állítok, szóval mondom inkább így:
Ha beállítod egy jó NFL atléta számait, és utána tologatva próbálod meghatározni,hogy melyik mennyire lehet dominánk a koefficiensben, akkor nem találsz (Én legalábbis nem találtam) olyan mértékű eltolódást a 40y és a benchpress irányába, mint amire te utaltál, ergo szerintem téves,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékosokat kell csak kiválasztani, főleg mivel a karméret és magasság nem is faktor.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyságrendileg tologatod az értékeket az egyszerűség kedvéért 10%-al, akkor pl a 40-es idő és az 5-10-5 drill szorzója közti különbség is más mint amit te linkeltél-
Ha ennyire egyszerű lenne,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékos hozzuk, akkor nem kellett volna hozzá egy komolyabb gyakorlati tapasztalattal rendelkező stáb is 😊undisputedly
hogy micsoda?, ha változtatod az inputot, akkor az eredmény is változik!, és így visszaszámolva, nem létezik, hogy mást kaphattál; főleg, hogy a közölt 34 egyenletre igaz volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20
5: Vertikális ugrás

undisputedly
Az együttható vektor a következő: [-4,594; -193,3973; -1,4668; 543,488; -3,17], tehát annak a játékosnak lesz magas ez a száma, akinek a legnagyobb a benchpresse, úgy hogy a 40-es ideje a lehető legjobb
hát ez nem valami nagy megállapítás 😊, mondhatni régi Oaklandet idéző elvek, a legnagyobb leggyorsabb srácot hozzuk akinél nem számít tud e fociznisapka
Tudnád linkelni ,hogy hol tették közzé a formulát,mert én nem találtam?undisputedly
 www.nike.com/nikeos/p/usnikefootball_mobile/en_US/combine_visualizer?leaderboard=true&snsc=131.07&fname=CONNER&lname=CROWELL
utána kell egy kis érzék a számokhozsapka
Pár számot variálva nekem bőven más együtthatók jönnek ki. Nagyságrendileg tologatod az értékeket az egyszerűség kedvéért 10%-al, akkor pl a 40-es idő és az 5-10-5 drill szorzója közti különbség is más mint amit te linkeltél-
Ha ennyire egyszerű lenne,hogy a leggyorsabb és legnagyobb játékos hozzuk, akkor nem kellett volna hozzá egy komolyabb gyakorlati tapasztalattal rendelkező stáb is 😊

Továbbá pont azért lett kitalálva,hogy a törpe RB és a CB értékét is egységesen lehessen mérni a monster LB-ével.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20
5: Vertikális ugrás

undisputedly
Az együttható vektor a következő: [-4,594; -193,3973; -1,4668; 543,488; -3,17], tehát annak a játékosnak lesz magas ez a száma, akinek a legnagyobb a benchpresse, úgy hogy a 40-es ideje a lehető legjobb
hát ez nem valami nagy megállapítás 😊, mondhatni régi Oaklandet idéző elvek, a legnagyobb leggyorsabb srácot hozzuk akinél nem számít tud e fociznisapka
Tudnád linkelni ,hogy hol tették közzé a formulát,mert én nem találtam?undisputedly
 www.nike.com/nikeos/p/usnikefootball_mobile/en_US/combine_visualizer?leaderboard=true&snsc=131.07&fname=CONNER&lname=CROWELL
utána kell egy kis érzék a számokhoz
de konkrétabban a közzétett adatokból ki lehet számolni nagyon egyszerűen a hiányzó értékeket a formulából, amit én leírtam most, tulajdonképpen összességében elemi matematikáról van szó
pontosan 34 adatsort linkeltél be, éltem a gyanúval, hogy ekkora adatsor esetén nincs több megoldás csak 1, amit leírtam;
(de feltölthetem az excelem)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20
5: Vertikális ugrás

undisputedly
Az együttható vektor a következő: [-4,594; -193,3973; -1,4668; 543,488; -3,17], tehát annak a játékosnak lesz magas ez a száma, akinek a legnagyobb a benchpresse, úgy hogy a 40-es ideje a lehető legjobb
hát ez nem valami nagy megállapítás 😊, mondhatni régi Oaklandet idéző elvek, a legnagyobb leggyorsabb srácot hozzuk akinél nem számít tud e fociznisapka
Tudnád linkelni ,hogy hol tették közzé a formulát,mert én nem találtam?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett) = a tábla alapján benchpress+20
5: Vertikális ugrás

undisputedly
Az együttható vektor a következő: [-4,594; -193,3973; -1,4668; 543,488; -3,17], tehát annak a játékosnak lesz magas ez a száma, akinek a legnagyobb a benchpresse, úgy hogy a 40-es ideje a lehető legjobb
hát ez nem valami nagy megállapítás 😊, mondhatni régi Oaklandet idéző elvek, a legnagyobb leggyorsabb srácot hozzuk akinél nem számít tud e focizni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
Jaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀Medvepapa
Úgy látszik idén nem kerülnek el minket a sérülések olyan szinten mint tavaly.
Közben M. Williams elszerződött a CFL-be(Toronto). Még az nfl.com is közölt róla egy hasábot.
Amennyiben tényleg összeszedni magát, visszahozhatnánk következő évre,ha úgy alakul a rosterünk, habár nem vagyok tisztában,hogy 1 vagy több éves szerződést kötött-e, illetve egyáltalán hogyan működik a szerződtetés onnan.undisputedly
Ne legyen igazam, de kétlem, hogy valaha még NFL játékos lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az utóbbi időben, amióta PC és JS átvette a csapatot, rengeteg cikk jelent meg arról, milyen játékosokat keresünk a rosterre, mik azok a szempontok amik kiemelkedővé teszik a draftpolitikánkat.
A kérdések kivétel nélkül azért merültek fel, mert az egyszerű szemlélő számára is egyértelművé vált,hogy valamit nagyon tudunk amikor rejtett gyémántokat kell keresni. Olyan playerek emelkednek ki a kvázi névtelenségből nálunk,mint Wagner vagy Kancellár, K.J. és Smith, de tovább is sorolhatnám.

Most találtam pár érdekes írást, amit elolvasva összeállt "A kép", s ezt szeretném megosztani veletek is, lehet,hogy nektek is új lesz, de bárki a fórumon tanulhat belőle.

Szóval ott állunk,hogy fel kell építeni egy rostert. Egy győztes állományt, akik képesek megvalósítani az edzői stáb eléképzeléseit, és képesek ebben az evolutív ligában a genetikai "szörnyek" között is kiemelkedőt teljesíteni. Mert hogy mi is kell a sikerhez?

PC és JS tanulmánya szerint két dologban kell jobbnak lenned az ellenfélnél,hogy szinte biztosra mehess a győzelemet tekintve. 1, Explozív játékok száma 2,Turnover háború
Amennyiben ebben a két mutatóban megvered az ellenfelet, szinte biztosan győzöl. A recept tehát egyszerű. Ne engedd az ellenfelet nagy játékokat csinálni, s mellette törekedj az ilyen playekre, továbbá legyen több szerzett labdád mint eladott.
Ahhoz,hogy ezeket a mutatókat javítani és dominálni tudd, explozív játékosok kellenek.
Amikor tehát oda kerül a sor,hogy kit is draftoljunk, akkor kell valami értékrendszer, ami megmutatja,hogy ki az explozív és ki nem!
Az idei drafton megszereztük Luke Wilson Tightendet, akiről ódákat zengenek a stáb tagjai, vélhetően nem csak az ilyenkor szokásos hurrá optimizmus okán. Róla nyilatkozta JS a következőt:
"a második legjobb tesztelő volt a Tightendek között"

Itt tehát lennie kell egy mérőszámnak, ami alapján ő lett a 2. legjobb eredményekkel bíró TE.
Ez a mérőszám pedig nem més mint a Nike által fejlesztett SPARQ.
Amikor azt mondom,hogy Nike által fejlesztett akkor ne mérnökökre gondoljatok csupán, mert -most figyelj- ennek a mérőszámnak a megalkotásában nagy szerepet játszott PC is és a szintén USC-ről szerződtetett Chris Carlisle erőléti edzőnk!
Ez a mérőszám a következő adatokat használja:
1: Játékos súlya
2: 40-es ideje
3: 5-10-5 drill
4: Kneeling powerball toss ( fekvenyomás helyett)
5: Vertikális ugrás


Ebből egyedül a Kneeling Powerball Toss lehet az amivel velószínűleg még nem találkoztatok (ahogyan ezidáig én sem). Erre azért volt szükség, mert a középiskolás recruiterek által is használt mérőszám nem lett volna alkalmas ilyetén felhasználásra HS-ben, lévén egy középiskolás nem tudja a 225 fontot többször kinyomni.

Szóval itt van tehát a formula, ami megmutatja,hogy ki az aki explozív játékos és ki az aki nem. De,hogyan értékeljük a kidobott számot? A válasz:

100 alatti pont -Átlag alatti NFL atléta
100-115 - Átlagos NFL atléta
116-130 - Jó NFL atléta
130 feletti - Elit


És akkor ültessük át a gyakorlatba. Egy táblázat a futóinkról és az idei draft legjobbnak tartottjairól szintén RB poszton:



Bizony! Christine Michael toronymagas az idei draftton 2.körös RB-k közül a legexplozívabb RB. Messze az elit szint felett. Sőt(!) Turbin is a legjobb lenne az ideiek között!

És akkor láss csodát megint. Ennek fényében Bruce Irvin draftolása nem is meglepő, igaz? 😊
Magasan a legjobb tesztelő az LB és LEO sorból, sőt az idei LB-ket is veri 😊

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
Jaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀Medvepapa
Úgy látszik idén nem kerülnek el minket a sérülések olyan szinten mint tavaly.
Közben M. Williams elszerződött a CFL-be(Toronto). Még az nfl.com is közölt róla egy hasábot.
Amennyiben tényleg összeszedni magát, visszahozhatnánk következő évre,ha úgy alakul a rosterünk, habár nem vagyok tisztában,hogy 1 vagy több éves szerződést kötött-e, illetve egyáltalán hogyan működik a szerződtetés onnan.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.Fucu
Jaja, fene egye meg, pedig RWill mellett már mutatott életjeleket, erre tessék. Ráadásul Luke "Skywalker" Wilson meg csillogni fog! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anthony McCoy elszakította az Achilles-ét. Már meg is műtötték 6-9 hónap a felépülési idő legjobb esetben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Veltung, a csapat legújabb szerzeménye

több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
 www.youtube.com/watch?v=0IbYoeSf6GkCSabi37
Milyen szorgalmasan jegyzetel 😊