NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már rookie camp...amióta PC az edző, minden évben volt olyan udfa, aki odaért a rosterre. Ti idén ki(ke)t láttok erre esélyesnek?
Nálam Alvin Bailey a jelölt.Medvepapa
ő a legismertebb szal nyilván ő a legesélyesebbbraxa88
Jó, akkor legyen úgy, hogy rajta kívül. 😊Medvepapa
majd megmondom az első 2 PS meccs után
jelenleg honnan tudnám 😛braxa88
Nem azt mondtam, h jòsolj, hanem hogy tippelj. 😀 Pl. Boatright elõléphet meggyõzõ jàtékkal Scruggs kivàlàsa utàn. Ill. én személyesen még Wilkinsnek szurkolok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ha már rookie camp...amióta PC az edző, minden évben volt olyan udfa, aki odaért a rosterre. Ti idén ki(ke)t láttok erre esélyesnek?
Nálam Alvin Bailey a jelölt.Medvepapa
ő a legismertebb szal nyilván ő a legesélyesebbbraxa88
Jó, akkor legyen úgy, hogy rajta kívül. 😊Medvepapa
majd megmondom az első 2 PS meccs után
jelenleg honnan tudnám 😛
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
aláírt: Harper, Seymour, Willson, Jesse Williams, és Jared Smith
mind 4évre
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már rookie camp...amióta PC az edző, minden évben volt olyan udfa, aki odaért a rosterre. Ti idén ki(ke)t láttok erre esélyesnek?
Nálam Alvin Bailey a jelölt.Medvepapa
ő a legismertebb szal nyilván ő a legesélyesebbbraxa88
Jó, akkor legyen úgy, hogy rajta kívül. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ha már rookie camp...amióta PC az edző, minden évben volt olyan udfa, aki odaért a rosterre. Ti idén ki(ke)t láttok erre esélyesnek?
Nálam Alvin Bailey a jelölt.Medvepapa
ő a legismertebb szal nyilván ő a legesélyesebb
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már rookie camp...amióta PC az edző, minden évben volt olyan udfa, aki odaért a rosterre. Ti idén ki(ke)t láttok erre esélyesnek?
Nálam Alvin Bailey a jelölt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ma kezdődik a rookie mini-camp.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Seahawks DE Greg Scruggs suffered a torn ACL before the draft and could miss the entire season.

Kurva életbe...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg egy kis Trufantizmus:


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Pont hogy nincs csak ezért v. azért. Ennek a Jagsnek a pályán, az edzéseken, az öltözőben és az életben is sokat tehet(és remélem fog is) hozzá az új rezsim munkájának korai fázisában. Remek húzás Bradley-től.

Azért a 2. mondatom b@szott értelmesre sikerült... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
vagy csak azért mert ismeri milyen védekezési rendszert fog játszatni Bradley



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!
endorphyn
Ha jól emlékszem ő az utolsó a SB-t játszó csapatból. Pedig alig 7 év telt el. Truf valószínűleg már nem fogja megváltani a világot, de backupnak még mindig jó lehet. Tényleg sok sikert neki!garrett27
jaxban simán kezdő lehet/leszbraxa88
A jax 3 CB draftolt, még a csapatba kerülésért is küzdenie kell majd.BigBaltazar
persze mert nem fiatal
de azoknál a CBknél jobb Tru. még mindig.braxa88
Elsősorban leadernek vitték oda egy fiatal, ligaszinten legtöbb újonccal induló kerethez,hogy olyan öltözői jelenlét legyen, ami példát mutat a Blackmon féle játékosoknak.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!
endorphyn
Ha jól emlékszem ő az utolsó a SB-t játszó csapatból. Pedig alig 7 év telt el. Truf valószínűleg már nem fogja megváltani a világot, de backupnak még mindig jó lehet. Tényleg sok sikert neki!garrett27
jaxban simán kezdő lehet/leszbraxa88
A jax 3 CB draftolt, még a csapatba kerülésért is küzdenie kell majd.BigBaltazar
persze mert nem fiatal
de azoknál a CBknél jobb Tru. még mindig.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!
endorphyn
Ha jól emlékszem ő az utolsó a SB-t játszó csapatból. Pedig alig 7 év telt el. Truf valószínűleg már nem fogja megváltani a világot, de backupnak még mindig jó lehet. Tényleg sok sikert neki!garrett27
jaxban simán kezdő lehet/leszbraxa88
A jax 3 CB draftolt, még a csapatba kerülésért is küzdenie kell majd.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!
endorphyn
Ha jól emlékszem ő az utolsó a SB-t játszó csapatból. Pedig alig 7 év telt el. Truf valószínűleg már nem fogja megváltani a világot, de backupnak még mindig jó lehet. Tényleg sok sikert neki!garrett27
jaxban simán kezdő lehet/lesz
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!
endorphyn
Ha jól emlékszem ő az utolsó a SB-t játszó csapatból. Pedig alig 7 év telt el. Truf valószínűleg már nem fogja megváltani a világot, de backupnak még mindig jó lehet. Tényleg sok sikert neki!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Trufant ment Gus Bradleyhez a Jaguarsba. 11 szezont volt nalunk, megjarta SB-t. Sok sikert neki!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
pff top100:
61. wagner
55. okung
40. lynch
35. unger
23. wilson
5. sherman

(58. winfield
51. harvin)

őőő... thomas?!

 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/03/pffs-top-101-of-2012-the-top-10/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Listening to the 710 podcast of the Bob and Groz show today...they had Clare Farnsworth on and he mentioned the QB room at VMAC has a sign that says "the office of Russell C. Wilson".

Az a durva, hogy az NFL-ben is megcsinálja ugyanazt, amit az egyetemen mikor átment Wisconsinba. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
ezért jött Michael:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/98534/marshawn-lynch-the-seattle-seahawks-and-the-bigger-rb-picturebraxa88
Igen, ebben minden benne van. Ahogy mondtam, egy jó GM nem csak az adott évre draftol. JS pedig nagyon jó GM.Medvepapa
Ez már itt is ki lett fejtve.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ezért jött Michael:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/98534/marshawn-lynch-the-seattle-seahawks-and-the-bigger-rb-picturebraxa88
Igen, ebben minden benne van. Ahogy mondtam, egy jó GM nem csak az adott évre draftol. JS pedig nagyon jó GM.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ezért jött Michael:  espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/98534/marshawn-lynch-the-seattle-seahawks-and-the-bigger-rb-picture
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mezszámok

#33 – RB Christine Michael, Texas A&M (College #33)
#97 – DT Jordan Hill, Penn State (College #47)
#17 – WR Chris Harper, Kansas State (College #3)
#90 – DT Jesse Williams, Alabama (College #54)
#34 – CB Tharold Simon, LSU (College #24)
#82 – TE Luke Willson, Rice (College #82)
#44 – FB Spencer Ware, LSU (College #11)
#62 – G Ryan Seymour, Vanderbilt (College #62)
#58 – LB Ty Powell, Harding (College #9)
#66 – G Jared Smith, New Hampshire (College #90)
#73 – T Michael Bowie, Northeastern State (College #61)

Undrafted rookie free agents:

#2 – WR Matt Austin, Utah State (College #4)
#78 – T Alvin Bailey, Arkansas (College #67)
#93 – DE Kenneth Boatright, Southern Illonois (College #54)
#47 – LB Ramon Buchanan, Miami (College #45)
#46 – LB John Lotulelei, UNLV (College #55)
#7 – SS Ray Polk, Colorado (College #7)
#65 – G Jordon Roussos, Bowling Green (College #73)
#38 – RB Dominique Whaley, Oklahoma (College #8)
#45 – LB Craig Wilkins, Old Dominion (College #12)
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hááát igen is, meg nem is. Az első helyet én is túlzásnak tartom, de a jó szerepléshez a csapat adott. Ha nyerni akarsz, ezzel is meg kell birkózni. Tavaly a 49ersnek is sikerült, őket is oda várták, ahova meg is érkeztek, éppen a döntő nem sikerült, de az már egy másik történet.Mi miért akarunk megmaradni kicsinek, mikor egyértelmű, hogy a csapat nagy akar lenni?! 😊 Félni a csalódástól elvesztegetett lehetőség. 😊Medvepapa
Nem errol beszeltunk szerintem, hanem a tulhajtott Hyperol, ami senkinek sem jo. Persze, legyunk magabiztosak, eresszuk ra a trashminator Shermant a teljes NFL jatekosallomany es azok csaladtagjaikra, legyunk ott a nagy nevek kozott, de ne tegyunk egy kvazi "kotelezo a SB" terhet rajuk. Az nem egeszseges.endorphyn
szarni bele. a meccseket a pályán játszák. én spec csöppet félek a Ramstól. tavaly mi nem bírtuk őket megverni, ti is vért izzadva csak a visszavágón, Cardst oda-vissza cidáztatták. Marha jó draftjuk lett, és a Cards is erősebb lett, bár náluk több a kérdőjel. szóval a csoport teljesen nyitott.petey
Így van. Brutál lett az NFC West. Van két csapat ami készen van ( 49-ers és a Hawks ). A Rams nagyon jó draft után építheti a csapatát. De 3 hónap van még a kick off-ig, úgyhogy odaérhetnek Ők is simán. Itt a Cards-ot érzem a leggyengébbnek. Szerintem a csoportunk megint ad két csapatot a play off-ra, de hogy melyik lesz az a kettő és ráadásul ki az első és ki a wild card helyen...

Sok van még hátra szeptemberig, nagyon sok...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
Hááát igen is, meg nem is. Az első helyet én is túlzásnak tartom, de a jó szerepléshez a csapat adott. Ha nyerni akarsz, ezzel is meg kell birkózni. Tavaly a 49ersnek is sikerült, őket is oda várták, ahova meg is érkeztek, éppen a döntő nem sikerült, de az már egy másik történet.Mi miért akarunk megmaradni kicsinek, mikor egyértelmű, hogy a csapat nagy akar lenni?! 😊 Félni a csalódástól elvesztegetett lehetőség. 😊Medvepapa
Nem errol beszeltunk szerintem, hanem a tulhajtott Hyperol, ami senkinek sem jo. Persze, legyunk magabiztosak, eresszuk ra a trashminator Shermant a teljes NFL jatekosallomany es azok csaladtagjaikra, legyunk ott a nagy nevek kozott, de ne tegyunk egy kvazi "kotelezo a SB" terhet rajuk. Az nem egeszseges.endorphyn
szarni bele. a meccseket a pályán játszák. én spec csöppet félek a Ramstól. tavaly mi nem bírtuk őket megverni, ti is vért izzadva csak a visszavágón, Cardst oda-vissza cidáztatták. Marha jó draftjuk lett, és a Cards is erősebb lett, bár náluk több a kérdőjel. szóval a csoport teljesen nyitott.