Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ajj, hogy évadnyitón pont melózok... 😕
nagy élvezet lesz a szar munkahelyi nettel találni működőképes streametThrasher
Jó melónak hangzik, ahol belefér 3.5 óra meccsnézés 😀

több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
én hétfön délután letöltöm melo után azt ugy nézzem addig meg véletlenül se megyek fel facre vagy ide hogy meg ne tudjam az eredményt 😊
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ajj, hogy évadnyitón pont melózok... 😕
nagy élvezet lesz a szar munkahelyi nettel találni működőképes streamet
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t1f9odgwoe0iddn4ghko
Josh Freeman not a captain of Tampa Bay Buccaneers
Josh Freeman was a captain of the Tampa Bay Buccaneers for three consecutive seasons. That streak ended, which does not bode well for the starting quarterback's shaky future with the Bucs.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.pewterreport.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=9142:&Itemid=15

hoppá, Teo Bowers előtt van a depth-en. oké, egész preseasonben hallhattuk, hogy nem elégedettek Bowersszel, de ha ENNYIRE nem, akkor aztán már most eldőlt, mennyire volt jó ötlet Bennett-et elengedni.

valamint Banks nem kezdő egyelőre, biztos fog ez még változni
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
istenem, megint elkövettem azt a hibát, hogy a csapat hivatalos FB-oldalán közzétett cut-lista kommentjeit olvasgattam, ENNYI RETARDÁLT NEM LEHET EGY ORSZÁGBAN
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ja, amúgy aranyos ez, ahogy egyformán "non-football injury" listára rakjuk azt, aki egy, a csapattól teljesen független rendezvényen sérült meg, még csak nem is focit játszva, meg azt, akinek a mi stábunk miatt rohad le a lába :p

edit: na nem is tetszik neki, azt hittem, a háttérben megsusmusolták vele
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9621709/lawrence-tynes-fight-tampa-bay-buccaneers-roster-designation
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Waived: S Sean Baker, CB Deveron Carr, T Jace Daniels, LB Dom DeCicco, LS Andrew DePaola, K Derek Dimke, WR David Douglas, LB Ka'lial Glaud. S Cody Grimm, P Chas Henry, DT Lazarius Levingston, DT Matthew Masifilo, DT Andre Neblett, TE Danny Noble, WR Chris Owusu, T Mike Remmers, CB Mason Robinson, C/G Cody Wallace, G Roger Allen, DT Gary Gibson, WR Jordan Norwood.

Cody Grimmet sajnálom, de ez van, Barron, Goldson, meg Black helye tuti volt
megtartjuk mind a 4 RB-t, most döntse el valaki, hogy fantasyben kivel handcuffolja Martint :p. és még ott van Lorig is.
Cody Wallace ment, hümm-hümm...
Gibson ment, DT-ben maradt McCoy, Spence, meg Landri? megnyugtató létszám.
Lindell lett végülis a K.

most félkómásan csak ennyit fogok fel a dolgokból
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez olyan mintha egy csövesnek azt mondod a híd alatt, hogy 'örüljön, hogy nem esik rá az eső'... 😀
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
mekkora gáz már.
mondjuk Florida, örülhetnek, hogy nem kapnak maláriát, vagy eszi meg őket egy alligátor
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ez azért elég komoly.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
 espn.go.com/nfl/trainingcamp13/story/_/id/9592149/tampa-bay-buccaneers-treat-facility-prevent-mrsa-outbreak
Hát ez nem hangzik túl jól.Csifu
Így akarjátok Nicks súlyproblémáit megoldani? 😀 Eredeti lépés lenne :p

több mint 11 éve
Csifu 223
 espn.go.com/nfl/trainingcamp13/story/_/id/9592149/tampa-bay-buccaneers-treat-facility-prevent-mrsa-outbreak
Hát ez nem hangzik túl jól.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szeva @mattstafford 😀

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
@Mike @Trash divizió Fantasy??
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Freeman sehova sem fejlődik, nem franchise irányító és nem is lesz az sohMikeInsDale
nem láttam a meccset, de ezt a tegnap 3 őasszkísérletre alapozod? :p mer idén még sok midnent nem tehetett. (edit: olvasom már, volt 3 sack is? hm. azoknak a kikeülrésében tényleg látváynosan szarabb lett tavalyra, nemtom, ez a 3 az ő hibája volt-e)

"During Fox's haltime show, former Buc Ronde Barber was asked about Doug Martin's injury. After giving Martin a compliment, Barber added, "Josh Freeman can't carry this team on his shoulders, we all know that. He makes too many mistakes. They have to have Doug Martin out there." Wow. Barber unfiltered."
ez mondjuk keményen nyers.

a számok alapján Jamesnek meg Hillisnek örülök, amikor Hillis sérüléséről olvastam am últ héten, azt hittem, lőttek neki.Thrasher
Tényleg nem dobott sokat, de azt se valami magabiztosan. xD A fő problémám vele még mindig az, hogy ha nem védik meg tökéletesen, akkor nem tud mit kezdeni a helyzettel. Ha összeomlik a zseb, akkor ahelyett, hogy elmozdulna valamerre vagy keresne egy rövidtávú célpontot, inkább egy helyben toporog, mint valami nem normális. Lehet, hogy a fizikailag megfelel egy jó irányítónak, de fejben nagyon gyenge és ezen nem fog tudni változtatni.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
(edit: olvasom már, volt 3 sack is? hm. azoknak a kikeülrésében tényleg látváynosan szarabb lett tavalyra, nemtom, ez a 3 az ő hibája volt-e)Thrasher
Az MLB szinte folyamatosan fennállt az A-gapben. Freemannek többen azt rótták fel, hogy nem hívott valami rövid, gyors passzt, mert többre nem lehetett ideje. Egyből összeomlott a zseb. Amikor meg Freeman fel tudott lépni a zsebben, képtelen volt egyből szabadul a labdától. A jó ég tudja, hogy mire várt.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Freeman sehova sem fejlődik, nem franchise irányító és nem is lesz az sohMikeInsDale
nem láttam a meccset, de ezt a tegnap 3 őasszkísérletre alapozod? :p mer idén még sok midnent nem tehetett. (edit: olvasom már, volt 3 sack is? hm. azoknak a kikeülrésében tényleg látváynosan szarabb lett tavalyra, nemtom, ez a 3 az ő hibája volt-e)

"During Fox's haltime show, former Buc Ronde Barber was asked about Doug Martin's injury. After giving Martin a compliment, Barber added, "Josh Freeman can't carry this team on his shoulders, we all know that. He makes too many mistakes. They have to have Doug Martin out there." Wow. Barber unfiltered."
ez mondjuk keményen nyers.

a számok alapján Jamesnek meg Hillisnek örülök, amikor Hillis sérüléséről olvastam am últ héten, azt hittem, lőttek neki.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Freeman sehova sem fejlődik, nem franchise irányító és nem is lesz az soha. Nem sok esélyt látok rá, hogy megkapja a szerződés hosszabbítást, ha mégis, akkor az a vezetőséget minősíti.

Ellenben jövőre is lesznek ígéretes QB-k, akik közül lehet válogatni, vagy más csapattól el lehet hozni padra szorult, de ígéretes irányítókat. (pl. draft: David Fales, Tajh Boyd; NFL kispad: Kirk Cousins, Nick Foles)

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nnna, csak az első félidőt láttam tegnap.

hát szerencsétlen Hillis... csodát nem vártam tőle, de 1 fumblenél, meg egy sérülésnél tovább húzhatta volna... na mindegy, ez a project nem vált be, Leonard valszleg megéli az 53-at.

Owusu kb. 1 meccs alatt kijátszotta magát a csapatból.

Glennon siralmas, én nem látok benne mást, mint egy Freeman-cserét, ha Josh-sal nem hosszabbítunk, nem bírom elképzelni, hogy Glennon annyira jó legyen jövőre, hogy kezdhessen.

látok még egy csomó nevet, akit nem is ismerek (ki az az Adam Weber? és hogy dob 6 passzból 2 INT-t?), úgyhogy ok, ez megvolt, lapozzunk, edzettek egyet a srácok.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
kivágtuk Myron Lewist.
úgy látszik, végre elhagyta valahol a Dominik (lenyűgöző) hajából készült voodoo-babáját, és így már mertek lépni
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_south_csevego <- Ide ferdüljék, aki divizió líígre fanyalodna a kalózok hordáját erősíteni.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Banks is megsérült, bővebb info még nincs.

Szerk. Hamstring, állítólag nem vészes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Clayborn kb.week-to-week, nincs para.

egye fene, beszállok én is, úgyis ráfanyalodnék egy ligára végül.
csak (ha kérhetem) ne az nfl.comon nyomjuk, mert amikor utoljára ott játszottam, az rettenet gagyi volt.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Div fantasyra vevő lennék én is!