Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Szörnyü volt megint az utolsó pillanatban elbukni.
Nagyon sok a szabálytalanság, az Offense pedig gyakorlatilag pályán sem volt, az utolsó driveot leszámítva.
Defense viszont nagyon összeállt, nekem borzasztóan tetszett, sajnos nem sikerült megnyerniük a meccset.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ó a picsába már tényleg.
 www.bucsnation.com/2013/9/16/4736250/dashon-goldson-suspension-nfl-considering-suspending-buccaneers
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, nézem a második félidőt, most látom a Jackson TD-t, amit azért fújtak vissza, mert nem tudunk odaállni ahhoz a nyomorult snaphez rendesen. ekkora balfasz nem lehet egy csapat
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
2 Illegal Formation? Kb. az egész NFL-ben egy év alatt van 2 IF.
Gyurma Pappa
kicsit több
 www.nflpenalties.com/penalty/illegal-formation?year=2012jjncaa
Túloztam, természetesen.

"There was an average of 1.31 Illegal Formation penalties per team league wide."

Magyarul nem voltam attól messze, hogy egy meccsen 2 az sok. (Egyébként király ez a oldal, köszi, hogy megmutattad. Tavaly a Saintsre nem dobtak Unnecessary Roughness-t O_O )Gyurma Pappa
Ahhoz alapvetően oda kell érni a támadó környékére, tavaly ez nem gyakran sikerült... 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tavaly a Saintsre nem dobtak Unnecessary Roughness-t O_O )Gyurma Pappa
Látszik h nem volt már a csapatnál Gregg Williams 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
2 Illegal Formation? Kb. az egész NFL-ben egy év alatt van 2 IF.
Gyurma Pappa
kicsit több
 www.nflpenalties.com/penalty/illegal-formation?year=2012jjncaa
Túloztam, természetesen.

"There was an average of 1.31 Illegal Formation penalties per team league wide."

Magyarul nem voltam attól messze, hogy egy meccsen 2 az sok. (Egyébként király ez a oldal, köszi, hogy megmutattad. Tavaly a Saintsre nem dobtak Unnecessary Roughness-t O_O )

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
2 Illegal Formation? Kb. az egész NFL-ben egy év alatt van 2 IF.
Gyurma Pappa
kicsit több
 www.nflpenalties.com/penalty/illegal-formation?year=2012


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ezt a meccset a Bucsnak kellett volna nyernie, ilyen védekezés mellett, teljesen függetlenül a támadósor teljesítményétől.

Alapvetően ez a meccs és az előző is Schiano baromságának köszönhetően ment el. Nem lehet úgy a pályára engedni egy csapatot az NFL-ben, hogy ilyen szinten nincsen rend a fejekben. 2 Illegal Formation? Kb. az egész NFL-ben egy év alatt van 2 IF.

Schianot jól jellemzi, hogy amikor Black kifejelte Grahamet, akkor azzal volt elfoglalva, hogy Graham miért maradt a pályán, amikor sérült, pedig a szabály még Mo-n is az, hogy le kell menni sérülésnél, kivéve ha szabálytalanság miatt volt. És tudtommal az NCAA-ben is így van. De ő ahelyett, hogy Black fejében tesz rendet, a bírókkal foglalkozik. Az egész csapatra ráragadt ez a mentalitás, és a mai NFL-ben ilyen és ehhez hasonló vereségek lesznek az eredményei ennek.

Ha nem történik valami fordulat, nem lepődnék meg, ha 10-12. héten már nem Schiano lenne a vezetőedző.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
jó, hát csak az első félidőt láttam tegnap, de á...
megint 100 büntetőyard fölött, Freeman 50% alatt...
na délután megnézem ezt a remek második félidőt is, régen láttam már olyat, hogy az utsó pillanatban kapunk ki...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
mondjuk szerintem mindegy, hogy megy vagy marad, 2-14 vagy 5-11 kb ugyanaz, jövőre jöhetne Bridgewater vagy Boyd.Dexxter Tailor
hát azért nem 5-11 a max., amiben idén reménykedhetünk. nem óriási a PO-esély még akkor se, ha minden összejön, de aközött, hogy Freeman végigjátssza az évet úgy, hogy szerződésért játszik (amit vagy itt, vagy másnál kap meg), és jövőre kezdhet Glennon, vagy valaki új; meg aközött, hogy a teljesen nyers Glennont behajítjuk szezon közepén, komoly különbség van
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondjuk szerintem mindegy, hogy megy vagy marad, 2-14 vagy 5-11 kb ugyanaz, jövőre jöhetne Bridgewater vagy Boyd.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akkor innentől Freeman játszani sem fog?
Sajnálnám mert én azon kevesek között vagyok akik kedvelik a játékát.Bazzani
á, biztos fog még, legalább ma.
azóta persze már ki is adatott egy közleményt, hogyódehogy, szó sincs ilyesmiről.
mondjuk végülis La Canfora se azt írta, hogy egy forrására hivatkozik, lehet, hogy csak arra alapozta, amit mindannyian láttunk: a csk-"ügy", az, hogy nem Schiano embere, meg hát a játékára.

remélem, alaptalan, nagyon nem hiányzik egy ilyen szezon
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Akkor innentől Freeman játszani sem fog?
Sajnálnám mert én azon kevesek között vagyok akik kedvelik a játékát.Bazzani
Én kussolok akkor 😀 Nekem is Vick mellett a kedvenc irányítóm.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor innentől Freeman játszani sem fog?
Sajnálnám mert én azon kevesek között vagyok akik kedvelik a játékát.

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ééés Nicks még mindig nem játszik, kit érdekel az már lassan...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
kurva jó, most olvastam én is.
jó, mondjuk eltrade-eljük. mivel utsó évében van, a régi CBA alatt kötött szerződésével, gyenge teljesítménnyel, kutyafülét fogunk csak kapni érte, nem számít, hogy annak idején hol draftoltuk, és ami a legfontosabb (mert jelenleg valószínű, hogy Josh év végén így is-úgy is megy): Glennont fogjuk kezdetni, aki jelenleg nagyon messze van az NFL-szinttől, és a 8-8-nak sem leszünk még csak a közelében sem.

annyira marha jó, hogy évek óta ez megy:
valamelyik csapatrészünk gyenge volt tavaly
az offseasonban izomból rágyúrunk
megjavul
csinálunk valami új problémát
goto 1
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/23661569/buccaneers-qb-josh-freeman-expected-to-seek-a-trade


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hm. Goldsont 30 rugóra büntették a Cumberland-hit miatt, Matthewst feleannyira azért, hogy szinte a nézőtéren repült rá Caepernickre.

nyilván pont lesz*rom, mennyit fizetnek, meg biztos veszélyesebb volt Goldson szerelése, csak olyan izé néha ez az egész. Suht pl. hiába büntetik százezerre, úgyis egy vadállat marad.
kiváncsi leszek, Mangold mennyit kap a Talib elleni torpedóért, ha 25-nél kevesebbet, hülyeség az egész
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/11/4720788/report-buccaneers-hold-players-only-meeting-over-freemans-captaincy

na ez faszaThrasher
ja hogy ez eredetileg a pro football talktól származik? akkor nem szóltam, tárgytalan.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/11/4720788/report-buccaneers-hold-players-only-meeting-over-freemans-captaincy

na ez fasza
több mint 11 éve
Csifu 223
... Továbbra is reménytelennek találom Freemant, mert nem elég hogy pontatlan még balfasz is.D11
Elnézve a meccset és a véleményeket a teljesítményéről, ha így folytatja, akkor lesz csak esélye új szerződésre, ha el tudja hitetni a vezetőkkel, hogy a kutya megette a házi feladatot. Biztos jól felkészültek a meccsre: amikor elment a hang a sisakból az elején, annyit tudtak csinálni, hogy timeout, delay of game, delay of game, sack. Mint valami rossz vicc.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nm tudtam nézni a meccset. Összefoglalót láttam csak. A D biztató akár kurva jó is lehet, bár nyilván nem a Jets O az etalon. A sok szabálytalanság nem fog beleférni, még a Jets ellen se fért bele. Ha sikerül rendet tenni a fejekbe és tudunk fegyelmezettebben játszani, jó lesz ez. De 7-9-nél többet nem nézek ki magunkból, és ennek az oka, hogy nincs QB-nk így Martinnak is nehéz lesz futkározni. Továbbra is reménytelennek találom Freemant, mert nem elég hogy pontatlan még balfasz is.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Messze menő következtetéseket nem tudok levonni, de a védelem legalább jónak tűnik.
A támadó egység teljesítménye...no comment. @)

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
megnyugtató évünk lesz ez is...
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ajj, hogy évadnyitón pont melózok... 😕
nagy élvezet lesz a szar munkahelyi nettel találni működőképes streametThrasher
Jó melónak hangzik, ahol belefér 3.5 óra meccsnézés 😀Wyatt
az túlzás, hogy belefér, de néha ránézek. max fél 9 után lesz üresjárat.
egyébként meg még mindig kevésbé leszek pofátlan, mint a legtöbb munkatársam szokott lenni 😀

ON: a Jets taktika (kézenfekvő módon) az lesz, hogy ha az elején azt látják, hogy Revis nem mozog száz százalékosan, támadni fogják, ha rendben van, elkerülik. a helyében direkt hasraesnék párszor a meccs elején, hogy később menjen arra labda, úgy lenne az igazi, ha szerezne INT-t :p