Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
 www.bucsnation.com/2013/9/27/4776964/buccaneers-could-deactivate-josh-freeman-against-cardinals

nem szarozunk. ennek vége, ha csak egy 7. köröst adnak is érte, vihetik, teljesen elvágta magát a csapatnál/a csapat nálaThrasher
Eddig örültem hogy Glennont végre láthatom, ha megkapjuk Freemant akkor...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/27/4776964/buccaneers-could-deactivate-josh-freeman-against-cardinals

nem szarozunk. ennek vége, ha csak egy 7. köröst adnak is érte, vihetik, teljesen elvágta magát a csapatnál/a csapat nála
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
ez a Dominik-Schiano széthúzás sajna már régóta érezhető, állítólag Butch Davist is azért igazoltuk le Schiano asszisztensének, hogy a házon belüli vitáknál hangsúlyosabb legyen az ő oldala. mondjuk ezt már akkor se értettem, nem a GM alá tartoznak az ilyen személyi húzások is? mert akkor nyilván nem lőtte volna direkt tökön magát Dominik.
Thrasher
A legtöbb csapatnál való igaz h a GM alá tartozik a HC, de vannak olyan csapatok (pl. Chiefs) ahol a HC és a GM is közvetlen a tulajnak jelent. Nálatok bevallom nem tudom mi a módi.

Glennon egyébként klasszik Coryell QB, ha nálatok nem lesz sikeres akk sehol se.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Vagy kiderül, hogy tud győzni és már idén megnyeritek a jövő évi superbowlt is 😀peach
főleg úgy, hogy TE nincs, abból válogathat majd szerencsétlen, hogy Willams vagy Jackson corner route-jára, vagy slantjére akarja odadobni :p. na meg néha az eddig általában halvaszületésben szenvedő screenjeink...

edit: de tényleg, most így ebbe belegondolva, Crabtree nemtom, mennyire megbízható, ha felépül, de nagyon kéne valaki, még jobban, mint eddig
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Vagy kiderül, hogy tud győzni és már idén megnyeritek a jövő évi superbowlt is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nabakker, nem kamu. nagyon sajnálom a gyereket, de a nagyon jó második éve óta a legjobb esetben is egyenetlen játéka volt.

ez a Dominik-Schiano széthúzás sajna már régóta érezhető, állítólag Butch Davist is azért igazoltuk le Schiano asszisztensének, hogy a házon belüli vitáknál hangsúlyosabb legyen az ő oldala. mondjuk ezt már akkor se értettem, nem a GM alá tartoznak az ilyen személyi húzások is? mert akkor nyilván nem lőtte volna direkt tökön magát Dominik.
egyébként arra is kitérhetnénk egyszer, hogy mi a fenének van nálunk a liga legnagyobb edzői stábja, minek van Butch, ha több nagyon jó képességű játékossal is csak ennyit tudunk összehozni.

no, hát akkor mostantól egyértelmű, nem a PO-nak fogunk idén szurkolni, hanem max. a 8-8-nak, felhőtlen lenne az örömöm, ha az összejönne...
azért néhány olyan fiatal játékos legjobb éveit pazaroljuk el ezzel a sz*rakodással...

u.i.: Glennon azért nagyon cudar lesz ám egy darabig bazmeg...
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Sok vesztenivalónk nincs a cserével, de legalább nem kell tovább nézni, ahogy Freeman bénázik. XD

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
ha ez nem kamu, Schiano a maradék hitelét is eljátszotta azzal, hogy még pár napja is azt mondta, Freeman a kezdőThrasher
Schiano adott egy interjút, amiben azt találta mondani, hogy nem lehet két év alatt feltölteni a keretet jó és tehetséges játékosokkal (ezt biztos jól esett sokaknak, de ez mellékes). Na most Dominik ugye 2009 óta GM, szóval kb. azt mondta Greg, hogy ő előtte 3 évig szar munkát végzett. Aranyos, főleg hogy arra akarja kenni, aki őt felvette. Nem túl elegáns volt ez sem.

szerk.: Arról nem is beszélve, hogy hülyeség is, amit mondd, két év alatt simán lehet nyerő csapatot csinálni egy vesztesből. Lásd Falcons, Saints, 49ers stb. Csak gerinc és pofa kell hozzá, el kell tudni küldeni a kezdő irányítót, amikor látszik hogy szar, és persze nem igazolni a helyére valakit, aki ugyanaz fehérben...

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Az FO-nak el kell döntenie, hogy Freeman újraszerződésére hajlanak-e vagy sem. Ha nem akkor felesleges még két-három meccset bohóckodni vele.zinedine5
😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 688 — no es importante
az a baj, hogy Glennon a Pats ellen még nem játszott, mert így a New England csak 2 újonc + 1 gyenge QB, nem 3 rookie ellen kezdte az évet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
0-16 XD Lesz QB-nk jövőre
2 0-16os csapat esetén ki húzna hamarabb a Jags vagy mi?
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ha ez nem kamu, Schiano a maradék hitelét is eljátszotta azzal, hogy még pár napja is azt mondta, Freeman a kezdő
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Semmi meglepő nincs ebben, állítólag nem is beszélgetnek egymással két hete Schiano és Freeman.

több mint 10 éve
Csifu 223
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 13s
Bucs have made the move: Benching Josh Freeman for Mike Glennon, per league source.

Wow, hát ez gyors volt.
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
meccs közben még beszóltam MikeInsDale-nek, hogy egy drive után hülyeség a padra kiabálni Freemant, de ha reálisan gondolkozunk, a következő a helyzet:
Freemannek jelenleg egyértelműen nem jár új szerződés. még ha el is kezdene jól játszani, legalább mondjuk 5 összefüggő, meggyőző meccs kéne ahhoz, hogy meg lehessen bízni benne, és nem fogunk a szezon legvégéig esélyt adni neki arra, hogy ezt összehozza, hanem amikor úgy érezzük, hogy ez már elment, játszatni fogjuk Glennont, hadd tanuljon.
úghogy az van, hogy ha így megy tovább, valamikor a szezon felénél úgyis le fogjuk ültetni, ha meg most még zsinórban jön mondjuk 3 vereség, akár még hamarabb is.
tehát ha az edzőink úgy látják, hogy semmi esélye nincs ennél JELENTŐSEN jobb játékra, akkor bármennyire se NFL-szintű még Glennon, de nem szólhatunk egy szót se, ha berakják.

és tudom, voltak ma dropok, leült Jackson, fájt Williams, de még ezzel együtt se mutatott 3 meccs alatt semmit, ami megérdemelne egy szerződést, akkor meg, ha tényleg Glennonban látjuk a jövőt, hadd tanuljon.Thrasher
Én se akartam elhamarkodottan ítélkezni Freeman felett, de egyszerűen fizikai fájdalmat érzek, amikor játszani látom. xD
Glennon se kezdő irányítónak való, de legalább rálehet fogni ha bénázik, hogy újonc. Freeman viszont már lehúzott elég évet az NFL-ben, hogy ne lehessen tolerálni a bénázását. 😀

több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Az FO-nak el kell döntenie, hogy Freeman újraszerződésére hajlanak-e vagy sem. Ha nem akkor felesleges még két-három meccset bohóckodni vele.zinedine5
ilyenkor mindig be szokott játszani, hogy félti az állását HC is, GM is, és inkább megpróbálnak kibrusztolni még pár győzelmet, minthogy gyakoroltassák az újoncot
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát, Gruden kivágásakor jóval kevésbé volt gáz a helyzet, és nála is úgy döntöttek, hogy inkább lenyelik a fizetésétThrasher
Persze, de amíg fizettek neki, addig cserébe Raheem Morris volt a csapat edzője.Csifu
ezt úgy mondod, mintha Morris jó lett volna 😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Glennont meglátjuk, viszont ebben a helyzetben ki kéne próbálni, mert Freeman tuti megy.zinedine5
ez az, én se szeretném a pályán látni Nyakiglábat, de Fremannek max. 2-3 meccse lehet arra, hogy rendbeszedje magát, különben kampó, akkor meg felesleges játszatni.
csak hát 0 győzelemmel szerintem fosunk Glennont kezdetni, nehogy 0-16 legyen a vége...Thrasher
Az FO-nak el kell döntenie, hogy Freeman újraszerződésére hajlanak-e vagy sem. Ha nem akkor felesleges még két-három meccset bohóckodni vele.
több mint 11 éve
Csifu 223
hát, Gruden kivágásakor jóval kevésbé volt gáz a helyzet, és nála is úgy döntöttek, hogy inkább lenyelik a fizetésétThrasher
Persze, de amíg fizettek neki, addig cserébe Raheem Morris volt a csapat edzője.
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Glennont meglátjuk, viszont ebben a helyzetben ki kéne próbálni, mert Freeman tuti megy.zinedine5
ez az, én se szeretném a pályán látni Nyakiglábat, de Fremannek max. 2-3 meccse lehet arra, hogy rendbeszedje magát, különben kampó, akkor meg felesleges játszatni.
csak hát 0 győzelemmel szerintem fosunk Glennont kezdetni, nehogy 0-16 legyen a vége...
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem "csak" egy jó QB-re (plusz esetleg egy TE) van a Tampa attól, hogy igazán jó csapat legyen. Freeman nem tudja (akarja?) átlendíteni őket a holtponton.zinedine5
Rógóta 'csak' .. 😊 De ilyen Glennon pickekkel nem leszünk előrébb. Reméelm ha nem fogunk mellé QB húzásnál jövőre a drafton.D11
1/1-re Bridgewaterrel nem nagyon fogunk melléhúzni szerintem 😀Dexxter Tailor
Hát igen, de ő valószínűleg kicsit észak-keletebbre lel új otthonra.zinedine5
Kár hogy a Jags nálunk is lúzerebb csapat 😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Szerintem "csak" egy jó QB-re (plusz esetleg egy TE) van a Tampa attól, hogy igazán jó csapat legyen. Freeman nem tudja (akarja?) átlendíteni őket a holtponton.zinedine5
Rógóta 'csak' .. 😊 De ilyen Glennon pickekkel nem leszünk előrébb. Reméelm ha nem fogunk mellé QB húzásnál jövőre a drafton.D11
1/1-re Bridgewaterrel nem nagyon fogunk melléhúzni szerintem 😀Dexxter Tailor
Hát igen, de ő valószínűleg kicsit észak-keletebbre lel új otthonra.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szerintem "csak" egy jó QB-re (plusz esetleg egy TE) van a Tampa attól, hogy igazán jó csapat legyen. Freeman nem tudja (akarja?) átlendíteni őket a holtponton.zinedine5
Rógóta 'csak' .. 😊 De ilyen Glennon pickekkel nem leszünk előrébb. Reméelm ha nem fogunk mellé QB húzásnál jövőre a drafton.D11
1/1-re Bridgewaterrel nem nagyon fogunk melléhúzni szerintem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Szerintem "csak" egy jó QB-re (plusz esetleg egy TE) van a Tampa attól, hogy igazán jó csapat legyen. Freeman nem tudja (akarja?) átlendíteni őket a holtponton.zinedine5
Rógóta 'csak' .. 😊 De ilyen Glennon pickekkel nem leszünk előrébb. Reméelm ha nem fogunk mellé QB húzásnál jövőre a drafton.D11
Glennont meglátjuk, viszont ebben a helyzetben ki kéne próbálni, mert Freeman tuti megy.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem "csak" egy jó QB-re (plusz esetleg egy TE) van a Tampa attól, hogy igazán jó csapat legyen. Freeman nem tudja (akarja?) átlendíteni őket a holtponton.zinedine5
Rógóta 'csak' .. 😊 De ilyen Glennon pickekkel nem leszünk előrébb. Reméelm ha nem fogunk mellé QB húzásnál jövőre a drafton.