Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem még a hétvége előtt lesz csapata.
Én szurkolok neki.

több mint 10 éve
Csifu 223
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 18s
Bucs are releasing Josh Freeman
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hm, ezt leírni azért érdemes:

Jacksonville: 31 szerzett pont
Tampa: 44
Giants: 61
és 68 körül már sokan

komolyan örülhetünk, hogy ilyen béna a JAX, egyébként mi lennénk a liga lúzerei kb. a Giantsszel holtversenyben
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Full hidegen hagy ez az egész ami megy, a következő szezont várom.. Meg hogy Schiano elhúzzon és hozzunk végre egy normális edzőt, aki nem full idióta és nem is nyaralni jön. Meg remélem, hogy az értékes játékosainknak nem veszi el az életkedvét is ez a szezon.D11
ha egyáltalán megmaradnak addig.... :/ black kivágása érthetetlen számomra,



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Full hidegen hagy ez az egész ami megy, a következő szezont várom.. Meg hogy Schiano elhúzzon és hozzunk végre egy normális edzőt, aki nem full idióta és nem is nyaralni jön. Meg remélem, hogy az értékes játékosainknak nem veszi el az életkedvét is ez a szezon.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
BLACK?
mi a fasznak? Gholstont bármikor eltilthatják, csomószor játszottunk 3 safetyvel a pályán, és cut?
Ogletree még hagyján, legjobb pillanataiban is középszerű volt csak, de helyette jön inkább a preseasonben előbb használhatatlanul szar, aztán lesérülő Owusu?

nem értem a csapatomat.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Vhol azt olvastam most van, de biztos félrenéztem vmit.gabokocka
volt róla szó a podcastben, okt. utolsó keddje


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Vhol azt olvastam most van, de biztos félrenéztem vmit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ogletree és Ahmad Black cut, komoly ámokfutás van kialakulóban, ráadásul Dominik körbetelefonálja a másik 31 csapatot, kell-e nekik Freeman. Ugye ma este trade deadline, sztem holnapra Freeman is cut lesz. Kiváncsi vagyok Schiano meddig marad HC ha ez így folytatódik.gabokocka
Szerintem október végén szokott lenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Kiváncsi vagyok Schiano meddig marad HC ha ez így folytatódik.gabokocka
Nagyon-nagyon meglepne. Akkor viszont meg is érdemlik ezt a szezont.

szerk.: szerintem Glennonnal lehetne meccseket nyerni, ami talán arra elég lenne, hogy a nézők ne keressenek másik csapatot, akinek lehet szurkolni.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ogletree és Ahmad Black cut, komoly ámokfutás van kialakulóban, ráadásul Dominik körbetelefonálja a másik 31 csapatot, kell-e nekik Freeman. Ugye ma este trade deadline, sztem holnapra Freeman is cut lesz. Kiváncsi vagyok Schiano meddig marad HC ha ez így folytatódik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Csifu 223
 www.bucsnation.com/2013/9/30/4789282/josh-freeman-says-he-has-adhd-entered-drug-program-voluntarily

áhmindegy, be se bírom már linkelni ezt a sok szart, ami körülöttünk megy... mondjuk ez legalább elfogadhatóbbá teszi, ha tényleg elkezdett nem járni fotózásokra, meg mittudoménmikre.
hihetetlen fárasztó egy első hónap volt ez.Thrasher
Elég kemény, hogy kiszivárogtathatnak ilyen félinformációkat névtelenül, az ESPN meg simán lehozza, pedig nem tudom, hogy milyen hírértéke van azon kívül, hogy Freemannek elő kell állnia az ADHD-vel. Amúgy az infók akkor kezdtek jönni a kihagyott fotózásról meg hasonlókról, amikor indokokat kellett találni Freeman lecserélésére a rossz játéka mellé, mert az első meccs után látható, hogy az nem működik, hogy Glennon majd jobb lesz, mert nem lesz jobb.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/30/4789282/josh-freeman-says-he-has-adhd-entered-drug-program-voluntarily

áhmindegy, be se bírom már linkelni ezt a sok szart, ami körülöttünk megy... mondjuk ez legalább elfogadhatóbbá teszi, ha tényleg elkezdett nem járni fotózásokra, meg mittudoménmikre.
hihetetlen fárasztó egy első hónap volt ez.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Peter King érdekes dolgokat ír:
5. I think the Bucs need to cut Josh Freeman. Today.

6. I think these things are always tricky. You don’t want to be giving in to players who are trying to shoot their way out of your franchise. But the Bucs are in a delicate time. They’re in a poisonous relationship with Freeman. They owe him $6.4 million, guaranteed, for the final three months of a lost season, and every day he spends on campus with the team is an ugly one. It’d be one thing if there were a team out there dying to trade for him. I was in touch with the Jags and Browns on Sunday about their prospective interest. Each has more than $17 million in salary cap money to spend now if they choose, and could afford to take on a new Freeman contract. (It’s assumed he’d try to go somewhere and get a new contract, because he’s due to be a free agent after the season, and it seems stupid to trade something of substance for Freeman just as a three-month rental if he’d hit the market after the season.) Each team told me the same thing: No interest. The Bucs should give Greg Schiano a chance to save his job and save the 2013 season, and the only way to do that is to cut Freeman loose now.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ha Schiano nem akar vezérokos lenni és csak lefuttatjátok az órát nyertek.gabokocka
a bucsnak nagyon megy az utolsó pillanatokban való vesztés.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ha Schiano nem akar vezérokos lenni és csak lefuttatjátok az órát nyertek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
mindegy, a szokásos, nincs kedvem írni, a végén kifújtunk, de jobb volt az O#, mint amire gondoltam
9 játékosnak ment passz, Glennon tudta használni Ogletreet meg Wrightot is, Dempsnek is volt haszna, ezek előrelépések
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/29/4783192/josh-freeman-banned-from-sidelines-after-missing-meeting

-_-
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/29/4782642/vincent-jackson-has-five-week-rib-injury-wants-to-play-with

extrém durva lesz ám ez, ha Williams lesz az egyetlen normális elkapónk.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mindegy, hogy kicsit szarsz be vagy nagyon. A lényeg, hogy beszartál.D11
😀😀 Ezért is érdemes olvasni a Tampa fórumot. Végtelen bölcsességet szedhet fel magára az ember 😊 .

A topikból áradó negatív hullámokat csökkentendő itt van egy minden részletre kiterjedő elemzés Glennon nyakáról, hátha jobb kedvetek lesz tőle:
 www.everydayshouldbesaturday.com/2012/10/5/3461182/qb-breakdown-mike-glennons-neck



If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én így ragozom a szart: Glennon
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
annyira unom már ezt a túlzásokba forduló, céltalan fikázást. DE, a Jax szurkolók örülnének Freemannek.
Freeman 2 TD, 3 INT, 6.8 yd/pass, 6 sack
Gabbert 0 TD 2 INT, 3.5 yd/pass, 7 sack (EGY ROHADT MECCSEN)

nem akarja esetleg valaki elmondhatatlanul viccesen megjegyezni, milyen jó lenne, ha leigazolnánk Tebowt?
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Kb a jacksonvile szurkolók se örülnének freemannek . Lássuk be , nem valami meggyőző a játéka 😀

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/9/27/4776964/buccaneers-could-deactivate-josh-freeman-against-cardinals

nem szarozunk. ennek vége, ha csak egy 7. köröst adnak is érte, vihetik, teljesen elvágta magát a csapatnál/a csapat nálaThrasher
Eddig örültem hogy Glennont végre láthatom, ha megkapjuk Freemant akkor...Toca
HÉ! most tisztult le bennem, a Vikes topicot olvasva, hogy ez alatt te azt értetted, hogy nem akarod Fremeant nálatok :X jó, mondjuk nem is fér a capbe
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Eddig örültem hogy Glennont végre láthatom, ha megkapjuk Freemant akkor...Toca
én meg nagyon remélem, bárhova is menjen, legyen az ingyen, vagy trade keretében, hogy jó karrierje lesz. most már olyan hírek jönnek, hogy a hozzáállásával van baj (persze amíg jöttek a W-k, addig remek volt a munkamorálja...), de számomra mindig is egy szimpatikus, tehetséges QB lesz, akinek egyértelműen betett a folyamatos O coordinator csere, meg még egyebek.

és nem szeretnék abba belemenni, hogy milyen arcokat vág a pályán, meg a padon, hacsak nem tartunk még mindig ott, hogy Cutler szar QB, mert unott képe van