NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Sziasztok! Szerintetek mi az esély arra, hogy Doug Martin visszatér esetleg még a héten, vagy egyáltalán?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ha Schiano nem akar vezérokos lenni és csak lefuttatjátok az órát nyertek.gabokocka
Ezt kerestem, csak pont jöttek reggel. Gabo pont egy hónapja írta, a Glennon első meccse után (Cards?).

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 472 — Csodabogár
Ha Schiano nem akar megint okosabb lenni, akkor simán nyertek. 1 TD előnynél 3 playből kettő passz, amikor James és az OL hülyét csinált az egész Hawks D-ből. Buta playhívások, buta gameplan váltás.Gyurma Pappa
ennyi történt. Glannonnak meg James-nek óriási gratula, amit műveltek. akinek viszont egy hét korbácsolás járna az Schiano. érthetetlen.
a védelemre is bőven ráfér a ráncfelvarrás.de ez nem 0-ás csapat valóban.

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, ha nem a Seahawksnak drukkolok, akkor most ertetek buslakodnek. Annyival jobban nyomtatok az elso felidot, hogy csak na. Boven megerdemeltetek volna a gyozelmet. James futasaitol rosszul voltam. 😊 Szoval a veresegtol fuggetlenul gratula, igazabol nem vagytok ti 0-as csapat!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ha Schiano nem akar megint okosabb lenni, akkor simán nyertek. 1 TD előnynél 3 playből kettő passz, amikor James és az OL hülyét csinált az egész Hawks D-ből. Buta playhívások, buta gameplan váltás.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ahaha, 21-0-ról kikapni?

"well-coached team", öregem

na letöltjük...
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En csak az NFL eredmenykovetojeben lattam a statisztikakat, de az elso felidoben bravuros amit csinaltatok, aztan nezem a meccs vegen es tamado oldalon szinte ugyanazok a statok kiveve a futast. Ugye nem bealltatok vedekezni hatha kihuzzatok?
Mas, ezen a meccsen nem tunik olyan fogalmatlannak Glennon.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég jó első félidőt produkáltatok srácok! Le a kalappal.
Szerintem senki sem számított ilyen meglepetésre.
A momentum és a hazai pálya velünk volt, de csak ennyin múlt.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Van, de ez a csapat akkor sem egy 0 győzelmes brigád.
Akármerről próbálom megközelíteni ez edzői felelősség.
Bazzani
Mindkét mondattal egyet kell, hogy értsek. Én két éve mondom, hogy Freeman nem jó, és már tavaly is mondtam, hogy Schiano egy tapló, akinek semmi keresnivalója nincs az nfl-ben. Meg egyébként szar edző is, de ez jól látszik.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már ha: az OL egészséges, és pl. Nicks hajlandó játszani (nem túlsúlyos, nem lazsál az offseasonben, és persze nem kap MRSA-t, bár arról nem ő tehet).

Egyébként még nem ártana egy-két célpont, hiába hozol ide franchise QB-t, kell egy TE meg legalább egy, de inkább kettő közepes WR, akikre működik a checkdown, vagy megcsinálnak közepes playeket. Ja igen, meg egy második RB (James nem nagy megoldás). Szóval van még dolog ezzel az O-val.Gyurma Pappa
Van, de ez a csapat akkor sem egy 0 győzelmes brigád.
Akármerről próbálom megközelíteni ez edzői felelősség.
Draftolni kell egy QB-t, hozni egy biztoskezű TE-t FA-ról, a csere WR és csere RB meg megoldható drafton a hátsó körökben.
Nem lesz itt baj jövőre ha a QB beválik, meg persze jön végre egy normális kapitány a hajóra.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Már ha: az OL egészséges, és pl. Nicks hajlandó játszani (nem túlsúlyos, nem lazsál az offseasonben, és persze nem kap MRSA-t, bár arról nem ő tehet).

Egyébként még nem ártana egy-két célpont, hiába hozol ide franchise QB-t, kell egy TE meg legalább egy, de inkább kettő közepes WR, akikre működik a checkdown, vagy megcsinálnak közepes playeket. Ja igen, meg egy második RB (James nem nagy megoldás). Szóval van még dolog ezzel az O-val.

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
egy jó irányítóval jővőre a tampa lesz az idei KC. Ezt most megjósolom 😀Petikievak01
jaja, van most ugye az az ESPN insider cikk, ami erről szól, végülis nekünk is csak egy új HC meg egy QB kéneThrasher
örülnék én ha úgy nézne ki az eagles védőegysége és elkapói mint nektek. KC-be is jött Alex aki csak egy game-manager (de abban nagyon jó) és egy jó védelemmel meg futóval simán mérkőzéseket tudnak nyerni. Kc-ben 1 poszt van ami hiányos az a TE , és nagyjából itt is ez lesz a helyzet , talán kivéve hogy ti draftról hoztok egy Franchise Qb-t amivel picit jobban jártok cserébe viszont gyengébb Támadó fallatok lesz mint idén a Kansasnek..

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
egy jó irányítóval jővőre a tampa lesz az idei KC. Ezt most megjósolom 😀Petikievak01
jaja, van most ugye az az ESPN insider cikk, ami erről szól, végülis nekünk is csak egy új HC meg egy QB kéne
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
egy jó irányítóval jővőre a tampa lesz az idei KC. Ezt most megjósolom 😀

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ex-Vikings játékos, Bobby Felder (CB) nálatok folytatja.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem is tudom, hogy lesz ebből így normális hosszúságú passzjáték, Glennon hosszú labdái alapból tök homályak, most meg már az egyetlen jó mélységi célponton is 4 védő lesz kb.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Bucs announced they placed WR Mike Williams on IR."

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
hát Williams is kihagy néhány meccset, ez nem fog segíteni Glennon amúgy se rózsás yard/passz számán.Thrasher
Párat igen, konkrétan egyre több helyen jósolnak neki IR-t, a hírek szerint hamstring szakadása van...
Nagyon mocsok sérülés szerintem, nehezen javul. :/

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát Williams is kihagy néhány meccset, ez nem fog segíteni Glennon amúgy se rózsás yard/passz számán.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
itt gondolkozom már egy ideje, hogy leszedjem-e a meccset, de úgy döntöttem, hogy élvezetesebben is el tudok tölteni egy estét, elég lesz az NFL.com 2 és fél perce erről...
főleg azt látva, ahogy Cam futott TD-jénél 2&d and goalnál CAM NEWTON ellen egy rohadt spy vagy DE contain szerep se volt a hívott playben... ahogy meg Clayborn nekicammogott az O-falnak, azt rossz volt látni. Jól kezdte a szezont, de eltűnt.

Schiano kivágásáról olvastam egy érdekeset, miszerint lehet, hogy Glazerék, Freeman substance abuse izében való részvételének kiszivárogtatása miatti vizsgálat eredményére várnak, és ha Schiano sáros, olcsóbban vághatják ki. aztán nemtom, mekkora esélye van, hogy annak bármi jelentős eredménye lesz-e

abba, hogy kit tudunk elverni, pár meccs óta bele se gondolok, mert eddig csak a keretek alapján MINDEN meccsen lett volna esélyünk, aztán nem tudtunk vele élni. mindenesetre valszleg nem jövő héten a Seahawks ellen fogunk elkezdeni nyerni...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Glennon 51 passzkísérlet? Hmm?Gyurma Pappa
jaja, nekem is azon akadt meg a szemem. nem akkora fasság, mint Freeman 53-a volt a Giants ellen, na de azért mégis.Thrasher
Érthető, hogy Martin kiesett, de 3.9-es átlagot hoz a cserefutód, akkor miért nem erőlteted kicsit jobban a futást, nem olyan rossz az.

Simán tankoltok, ez szerintem nem lehet kérdés. Az a kérdés, hogy Schiano meddig marad: 0-8-ig vagy 0-16-ig, mert minden rosszindulat nélkül, nem látom hogy melyik meccset tudnátok megnyerni a következő hetekben.Gyurma Pappa
szerintem most kéne kibaszni Siánót, most több, mint egy hete lenne felkészülni az új edzőnek. plusz most az egész ország láthatta, hogy milyen fos a csapat.
gondolom azért passzolt ennyit Glennon, mert végig hátrányban játszottunk, persze én is örültem volna több futásnak...
a rams talán meglehet a 15. héten...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Glennon 51 passzkísérlet? Hmm?Gyurma Pappa
jaja, nekem is azon akadt meg a szemem. nem akkora fasság, mint Freeman 53-a volt a Giants ellen, na de azért mégis.Thrasher
Érthető, hogy Martin kiesett, de 3.9-es átlagot hoz a cserefutód, akkor miért nem erőlteted kicsit jobban a futást, nem olyan rossz az.

Simán tankoltok, ez szerintem nem lehet kérdés. Az a kérdés, hogy Schiano meddig marad: 0-8-ig vagy 0-16-ig, mert minden rosszindulat nélkül, nem látom hogy melyik meccset tudnátok megnyerni a következő hetekben.Gyurma Pappa
Minden meccs más - szerintem 1 W nekik (és nekünk is) össze fog jönni idén.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Glennon 51 passzkísérlet? Hmm?Gyurma Pappa
jaja, nekem is azon akadt meg a szemem. nem akkora fasság, mint Freeman 53-a volt a Giants ellen, na de azért mégis.Thrasher
Érthető, hogy Martin kiesett, de 3.9-es átlagot hoz a cserefutód, akkor miért nem erőlteted kicsit jobban a futást, nem olyan rossz az.

Simán tankoltok, ez szerintem nem lehet kérdés. Az a kérdés, hogy Schiano meddig marad: 0-8-ig vagy 0-16-ig, mert minden rosszindulat nélkül, nem látom hogy melyik meccset tudnátok megnyerni a következő hetekben.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Glennon 51 passzkísérlet? Hmm?Gyurma Pappa
jaja, nekem is azon akadt meg a szemem. nem akkora fasság, mint Freeman 53-a volt a Giants ellen, na de azért mégis.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Glennon 51 passzkísérlet? Hmm?