NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
eh, megnéztem.
amit az első TD-jüknél, meg az azelőtti Cam futásnál csináltunk, borzalmas volt. az első meccsen a TD-t is így futotta, Clayborn stuntolt befelé, a szélen meg nem maradt normális containment. vagymi. nem jut eszembe magyar szó.
aztán Barron amatőr szögben támadta, majd a TD-t is benézte.

nagyon gáz, hogy az egész 4. negyed garbage time volt 😕
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
óbakker. meló miatt nem tudtam nézni a meccset, de 6 pont? 1/10 3rd down conversion?
jó ez a Panthers D, de nem ennyireThrasher
Hát igen, még egy FG járt volna annál a vicces fumblinál 😊

A LoS-en nagyon csúnyán elbuktátok a párharcokat.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
óbakker. meló miatt nem tudtam nézni a meccset, de 6 pont? 1/10 3rd down conversion?
jó ez a Panthers D, de nem ennyire
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Glenonn lett a hónap újonc támadója! még a végén itt ragad a zsiráf 😊
ja és Levente Dávid lett az NFC-ben a hét védekező játékosa, neki is grat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slimshady77 Tampa Bay Buccaneers 3
Grat az újjab Whez. Úgy látszik Schiano (és Glennon) is marad még egy darabig?iktriad
Shiano miatt nem sírnék, viszont Glennonból még lesz jó irányító 😀 szeretném ha maradna!

Ancsika
több mint 10 éve
slimshady77 Tampa Bay Buccaneers 3
Gratulálok!
Furcsa érzés, hogy az ellenfél odaadja tálcán a győzelmet? 😊Bazzani
Az kicsit túlzás hogy odaadta 😊 Sztem igencsak főtt a feje a lionsnak, mert nem tudtak mit kezdeni a Bucsal 😛 Pedig volt rá esélyük nem is egy 😀

Ancsika
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gratulálok!
Furcsa érzés, hogy az ellenfél odaadja tálcán a győzelmet? 😊Bazzani
amikor Lindell elkezdett ügyeskedni, majdnem biztos voltam benne, hogy az aktuális balfaszkodást ez fogja jelenteni, és ezzel fogjuk lenullázni az ellenfél hibáit. 😊
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
glennon nem annyira szar, fene se tudja, hogy marad-e. remélem siánót kibasszák, botrány volt az év első fele, egy értelmes edzővel szerintem 8-3-mal állna a csapatDexxter Tailor
az utsó 2 meccse láttán már bizakodom, hogy jövőre nem kell QB-t hoznunk. franchise QB valszleg sose lesz, de hát ez Tampa, itt ezt már megszoktuk...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ha nyer még 2 meccset a Tampa, akkor szerintem mindkettő marad.iktriad
pont így számolom én is, hogy a 11-5 az, amivel abszolút tuti maradna jövőre is.
ha addig nem lesz újabb botrány, és ha az utóbbi 3 meccsen látott, egész jó playhívást látjuk (leszámítva néhány hülyeséget, pl. a túlzásbavitt trükközést a Falcons ellen), nem is ugrok a kútba, hogy nem szabadulunk meg tőle, de túl vidám se leszek.
de ha később visszatérünk ahhoz, ami eddig ment...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat az újjab Whez. Úgy látszik Schiano (és Glennon) is marad még egy darabig?iktriad
glennon nem annyira szar, fene se tudja, hogy marad-e. remélem siánót kibasszák, botrány volt az év első fele, egy értelmes edzővel szerintem 8-3-mal állna a csapatDexxter Tailor
Ha nyer még 2 meccset a Tampa, akkor szerintem mindkettő marad.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Grat az újjab Whez. Úgy látszik Schiano (és Glennon) is marad még egy darabig?iktriad
glennon nem annyira szar, fene se tudja, hogy marad-e. remélem siánót kibasszák, botrány volt az év első fele, egy értelmes edzővel szerintem 8-3-mal állna a csapat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok!
Furcsa érzés, hogy az ellenfél odaadja tálcán a győzelmet? 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat az újjab Whez. Úgy látszik Schiano (és Glennon) is marad még egy darabig?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
IRÁNY NEW JERSEY!!!Thrasher
a Jets-szel már játszottunk 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
IRÁNY NEW JERSEY!!!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 regressing.deadspin.com/charts-who-are-the-best-deep-passers-in-the-nfl-1469917039

eszerint Glennonnak a 7. legjobb passzpontossága van 20 yardnál mélyebb passzokat tekintve.
hát akkor én nemtom, mit néztem eddig, nekem mindig az jut eszembe a mély passzairól, hogy legjobb esetben is be kell várnia őket a WR-nek, de leginkább elkaphatatlanok
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
NÉZTEM RÓLA VIDEOT HASZNÁLHATÓNAK TŰNIK A SRÁC, KIVÁNCSI LESZEK RÁ MENNYI LEHETŐSÉGET FOG KAPNI LORIG MELLET
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az RB gondolat enyhítendő, érkezett a mi practic squadunkból Lonnie Pryor, akit talán a legjobb FBnek tartottak a mostani draft classból(UDFA lett....). A Jags felajánlotta neki, hogy átemeli az aktív keretbe, mikor a Tampa bejentette rá az igényét, de ő inkább a Bucst választotta a több játéklehetőség (meg az 100× jobb O-fal miatt) reményében.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na Goldson most már tuti nem ússza meg az eltiltást.
Mike Adams meg IR, ezt kibírjuk asszem.
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Végre játszunk egy jó meccset, erre pont rossz volt a netem. @)
Nem rossz csapat ez, csak a vezetőedzőnk egy gyökér.
Remélem jövőre összejön egy jó edzői stáb és lehetünk a Kansas City klónja. 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
De. Nem. De. Nem.

Gyurma Pappa


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
De. Nem. De. Nem.

Elkapcsoltam a 3. negyed végén, de azért nehezen hiszem el még erről a baromarc Schianoról is, hogy egy agyonnyert meccsen kitalálta, hogy szétverik az amúgy is meggyötört Falconst. Ha igen, akkor még nagyobb fasz, mint gondoltam.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nem



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
de amit a D művelt a végén mikor már minden mindegy volt, hogy kb direkt sérülés okozásra gyúrtak peach
faszság
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
grat, sokkal jobbak voltatok, sajnos megérdemelt győzelem.

de amit a D művelt a végén mikor már minden mindegy volt, hogy kb direkt sérülés okozásra gyúrtak az az egyik leggusztustalanabb dolog volt amit valaha láttam. úgyhogy ez miatt remélem nem sok sót esztek meg továbbra sem a csoportban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...