NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Van már valami hír, hogy ki lesz a GM? Az edzői stáb már össze van rakva, de GM még nincs. Elég furcsa. 😐

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ezt a hülye faszt 😀😀😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 deadspin.com/witness-kellen-winslow-was-jerkin-it-in-his-car-when-1503350112

besz*rok 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2014/1/15/5312480/bucs-coordinators-introductory-conferences-gut-reactions
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Akeem Spence fűvel az autójában volt akkora sz*rházi, hogy 100 mérföld/óra fölött száguldozzon.
eltitlás nem lesz belőle, de azért gratulálok az ilyeneknek.Thrasher
Csak gyeptégla volt a kerthez. 😊
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akeem Spence fűvel az autójában volt akkora sz*rházi, hogy 100 mérföld/óra fölött száguldozzon.
eltitlás nem lesz belőle, de azért gratulálok az ilyeneknek.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lovie Smith szerintem tud hozni egy szintet. Egy a közepesnél jobb csapat szintjét. A fölé nem igen tud menni. Ebben a brutál csoportban nem tudom elég lesz-e.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
monnnnndom hogy az csak a minimum
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ok csak ennek a keretnek szvsz már évek óta nem egy 7-9 körüli szezon kéne h legyen a célkitűzése...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Durva milyen emberkéket engedtünk el. Nagyon rossz érzés volt nézni, hogy Blount mekkorát játszik. Talibről nem is beszélve. Kellet e nekünk Revis, lehet csak meg kellett volna regulázni Talibot. Ja igen meg normális edzőt kellett volna hozni aki erre képes. Bennett 8,5 sack a szezonban. Tegnap két fumbli meg fél sack.. Komolya sírva fakadnék legszívesebben. Ja és Blount szaré húgyé ment el és annyiért is játszik, a két másik jó madár meg ~5M-ért. És ha most mellétesszük hogy mi milyen szerződésekkel kínáltuk meg a szerződtetett játékosaink, akkor azért az erős. Okés rózsaszín köd van mert húztunk Martint meg Davidet, meg jól struktúrált szerződéseket adott Dominik ha már legalább kurva drága is volt mellé. De rengetek szar igazolás és hibás döntés születetett az elmúlt jópár évben amik után ez már kijárt. És most félretéve a Revis tradet, például nézzük inkább Goldsont aki kijelenthetjük hogy nem érte meg az árát az eddigiek alapján, mert nem tud szabályosan szerelni. Az idei ő cap hitjéből majd ~1,5 milla híján kijön a fennt említett 3 játékos szerződése a 2013as évre.. Ja és idén meg hozhatnánk Jairus Byrdot hamár itt lesz coach a fater

Kíváncsi vagyok mit működik majd az új stáb a drafton meg az FA-n.D11
Nekem is csak ezen tudott járni az eszem egész playoffban. és nem okoskodni akarok, mert Talib elcserélését vigyorogva fogadtam anno én is, meg hát én se értettem, Blount mé nem volt képes megcsinálni a rövid yardosakat, erre most tessék...
De nem bírom megérteni pl. miért tettünk fel mindent Bowersre, és hagytuk elmenni Bennettet. Az oké, hogy 2. körös pick bolt Bowers, nagy befektetés, de az idei kevés játékát látva nem bírom elképzelni, hogy tudott volna olyat mutatni a szezon előtt, hogy ennyire megbízzanak benne. Michael Clayton szerződéshosszabbítása óta nem csináltunk ilyen hülyeséget...

Az edzőkhöz eddig nem akartam hozzászólogatni egyenként, a lényeg, hogy elégedett vagyok, főleg Smith miatt. nem érdekel, hogy viszonylag alacsonyan van-e esetleg a plafonja, ha a padló magas: ha vele, és néhány ilyen szintű védővel 7-9 alatt hzunk jövőre, megeszem a kalapom, és ez a minimum, ennél jobbat várok.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Durva milyen emberkéket engedtünk el. Nagyon rossz érzés volt nézni, hogy Blount mekkorát játszik. Talibről nem is beszélve. Kellet e nekünk Revis, lehet csak meg kellett volna regulázni Talibot. Ja igen meg normális edzőt kellett volna hozni aki erre képes. Bennett 8,5 sack a szezonban. Tegnap két fumbli meg fél sack.. Komolya sírva fakadnék legszívesebben. Ja és Blount szaré húgyé ment el és annyiért is játszik, a két másik jó madár meg ~5M-ért. És ha most mellétesszük hogy mi milyen szerződésekkel kínáltuk meg a szerződtetett játékosaink, akkor azért az erős. Okés rózsaszín köd van mert húztunk Martint meg Davidet, meg jól struktúrált szerződéseket adott Dominik ha már legalább kurva drága is volt mellé. De rengetek szar igazolás és hibás döntés születetett az elmúlt jópár évben amik után ez már kijárt. És most félretéve a Revis tradet, például nézzük inkább Goldsont aki kijelenthetjük hogy nem érte meg az árát az eddigiek alapján, mert nem tud szabályosan szerelni. Az idei ő cap hitjéből majd ~1,5 milla híján kijön a fennt említett 3 játékos szerződése a 2013as évre.. Ja és idén meg hozhatnánk Jairus Byrdot hamár itt lesz coach a fater

Kíváncsi vagyok mit működik majd az új stáb a drafton meg az FA-n.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gill Byrd named Bucs cornerbacks coach  wp.me/p14QSB-9nZF

A faszi jó edző sztem. Ő is samesz, csakúgy, mint Spencer, vagy az a Hayes-Stroker gyerek, aki nem tudom nálunk mi volt. De ahogy nézem Lovie a fiát is benyomta. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joe Cullen lett a D-line coach. Tavaly a Brownsnáll dolgozott, előtte nálunk pár évig ugyanezen a poszton. Nagyon rendes arc, és hamar be szokott rekedni az ordibálástól.

Arról lett híres, hogy még anno Lions coachként részegen és anyaszült meztelenül behajtott egy McDonalds drive throughba. 😀😀 De ez már a régmúlt. Én kedveltem, amikor nálunk volt. Szerintem jól járt vele a Bucs.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Lovie Smith’s contract contains the clause that gives him final say over all personnel matters on the Buccaneers' final 53-man roster.füligjimmy
Jájj. Ez egy elég nagy hiba.

Arra leszek kíváncsi, hogy hozza e a haverbrigádot, tehát Byrd (bár ő OK), de pl Darrly Drake, Tim Spencer, MIKE TICE 😀 😀 😀.tüsi91
OL coach Sparano, Tim Spencer meg RB coach állítólag. Ticet megússzukk megy a falconshoz 😀D11
Sparano teljesen OK, Spencer....
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Lovie Smith’s contract contains the clause that gives him final say over all personnel matters on the Buccaneers' final 53-man roster.füligjimmy
Jájj. Ez egy elég nagy hiba.

Arra leszek kíváncsi, hogy hozza e a haverbrigádot, tehát Byrd (bár ő OK), de pl Darrly Drake, Tim Spencer, MIKE TICE 😀 😀 😀.tüsi91
OL coach Sparano, Tim Spencer meg RB coach állítólag. Ticet megússzukk megy a falconshoz 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Lovie Smith’s contract contains the clause that gives him final say over all personnel matters on the Buccaneers' final 53-man roster.füligjimmy
Jájj. Ez egy elég nagy hiba.

Arra leszek kíváncsi, hogy hozza e a haverbrigádot, tehát Byrd (bár ő OK), de pl Darrly Drake, Tim Spencer, MIKE TICE 😀 😀 😀.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 729 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
no most már hivatalos:  www.buccaneers.com/news/article-1/Frazier-Named-Defensive-Coordinator/b7b3c95b-0147-4438-8064-79c98886ea76 izgi lesz, remélem tényleg gecijók lesznek. aztán köll pár célpont Glennon-nak, meg egy egészséges futógárda oszt minden fasza


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sok Tampa meccset fogok nézni sajnos szeptembertől. Készüljetek a jelenlétemre. Pláne, ha Tillman is érkezik.füligjimmy
Megint kezdjük el? 😊Bazzani
Istenigazából az újabb összeomlásuk már most elkezdődött, csak még nem tudják.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Lovie Smith’s contract contains the clause that gives him final say over all personnel matters on the Buccaneers' final 53-man roster.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
welcome to the jungle
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sok Tampa meccset fogok nézni sajnos szeptembertől. Készüljetek a jelenlétemre. Pláne, ha Tillman is érkezik.füligjimmy
Megint kezdjük el? 😊

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Igaz csak 2-3 Tampa meccset láttam idén, de azokon nekem tetszett Glennon. Ahogy előttem írták egy jó rendszerrel simán van benne fantázia, főleg ahogy ez a D# kinézőben van.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sok Tampa meccset fogok nézni sajnos szeptembertől. Készüljetek a jelenlétemre. Pláne, ha Tillman is érkezik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Rod Marinellit sikerült leigazolnunk DC-nek vagy még nincs hivatalos hír róla?
Wikipedia már úgy írja, hogy Ő a defensive coordinator, de máshol még nem láttam hírben.MikeInsDale
Frazier lett a befutóbaggio
Hát Ő ellene sincs semmi kifogásom. 😕) Lovie Smith és Fraizer együtt azért elég ütős védelmet tud összerakni.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Szóval jövőre Jameis Winstont is el lehet felejteni meg úgy egyátalán, hogy belátható időn belül értelmes QB-nk lesz 😕D11
Glennonban én egy Andy Dalton +1 szintet látok egyelőre. Azért nagyon fontos egy QB-nak, hogy rá szabják az off. sémát, és ne neki kelljen beletanulnia egy tőle idegen dologba. Vagyis ha sikerülne Tedfordéknak felépíteni egy olyan offense-t, amiben Glennon erősségei kerülnek előtérbe, akkor azért nem biztos, hogy rossz megoldás lenne. Egy jó TE-re szerintem mindenképpen szükség lenne, a WR állomány átlagos, viszont úgy tűnik, Underwooddal megtalálta valamelyest a közös nevezőt Glennon. Egy OL upgrade után azért fel lehetne építeni egy normális futásalapú támadóegységet, ami jó játékhívással playaction-ből tudna nagyokat húzni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Frazierben az lenne a legjobb, ha hozná magával Jared AllentThrasher
Van rá esély. Kérdés, hogy mekkora rebuildbe kezd a Vikes. Bár kétlem, hogy a korábbi évek nagy FA igazolásai után a Glazer család nagy szeretettel vágna hozzá megint valakihez egy valag lóvét, főleg a 30 rossz oldalán.