NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
SUPERBOWL OR BUST!!!

na de tényleg, okoskodtam itt, hogy behelyettesíhetőek az RB-k manapság, hát Rainey annyira jó érzékkel futott, hogy visszavonom, nem volt mindegy, kit hozunk.

na, jövő héten akkor most lendületből hátha sikerül elkpani egy olyan csapatot is, ami nem borzalmas formában van
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ez mekkora
 deadspin.com/greg-schiano-was-almost-psyched-out-by-a-jumbotron-1463394266
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lehet már tudni, hogy Rainey vagy Leonard kezd hétvégén?lol
elvileg leonard fog, de szerintem sokat fog rainey is futni. (én behúztam mindkettőt fantasyban 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lehet már tudni, hogy Rainey vagy Leonard kezd hétvégén?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gratula az 1. Whez, nagyon megérdemeltétek. Mike Jamesnek jobbulást.iktriad
Neki ennyi volt a szezon, bokatörés:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/12/bucs-confirm-mike-james-is-out-for-season-with-broken-ankle/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
én csak annyit akarok mondani h Lavonte David a legjobb LB a ligában. öröm néznibraxa88
Az egyik legjobb

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
én csak annyit akarok mondani h Lavonte David a legjobb LB a ligában. öröm nézni
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Schiano-val ledumáltam hogy ezt a meccset hozzák , hisz mégis megraktam tippmixen.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hogy érted azt, hogy nyertünk?
2 futott yardot engedve?
PENN, ÉS RAINEY TD-JÉVEL?
most már világos, Schiano egy taktikai zseni.

nagy megkönnyebbülés ez basszus. a számok alapján a játékunk mondjuk nem javult fel, de majd megnézem a meccset, a lényeg, hogy nem kell a 0-16-tól tartani.
nagyon utálom, amikor valaki azt számolgatja, hogy tudunk a legrosszabb csapat lenni, hogy a teljesen zsákbamacska drafton hamarabb választhassunk, különösen most utáltam, amikor voltak "szurkolók", akik 0-16-ban bíztak.
na az ilyen most már bekaphatja.

Jamesnek eltört a bokája, amilyen sok RB-nk volt a szezon legelején, olyan kevés van most. mindegy, még így is azt mondom, hogy kár lett volna Martint visszaerőltetni. tök behelyettesíthetőek manapság a futók, úgyis találunk elfogadható RB-t. persze az igaz, hogy ahhoz, hogy tényleg bármilyen középszerű futó jó legyen, ahhoz nem elég egy 5.8-as yardátlagú QB.

na most már csak el kell kapni ezt az igencsak verhető Falconst jövő héten, és visszatér a hitem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula az 1. Whez, nagyon megérdemeltétek. Mike Jamesnek jobbulást.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
muszály lesz hozni 😀Petikievak01
neked egy helyesírási szótártempty taxi
Szoktam figyelni a helysírásomat , mielőtt bármit is elküldök fórumon , láttam és tudtam is hogy hibás , de valamiért nem érdekelt 😀Petikievak01
Oh wait...😀gyurczi
Látom a Bucs topicban a legérdekesebb dolog a hibás "helysírásom"Petikievak01
No offence, csak nem tudtam kihagyni, gyarló vagyok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
muszály lesz hozni 😀Petikievak01
neked egy helyesírási szótártempty taxi
Szoktam figyelni a helysírásomat , mielőtt bármit is elküldök fórumon , láttam és tudtam is hogy hibás , de valamiért nem érdekelt 😀Petikievak01
Oh wait...😀gyurczi
Látom a Bucs topicban a legérdekesebb dolog a hibás "helysírásom"

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
muszály lesz hozni 😀Petikievak01
neked egy helyesírási szótártempty taxi
Szoktam figyelni a helysírásomat , mielőtt bármit is elküldök fórumon , láttam és tudtam is hogy hibás , de valamiért nem érdekelt 😀Petikievak01
Oh wait...😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
muszály lesz hozni 😀Petikievak01
neked egy helyesírási szótártempty taxi
Szoktam figyelni a helysírásomat , mielőtt bármit is elküldök fórumon , láttam és tudtam is hogy hibás , de valamiért nem érdekelt 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
muszály lesz hozni 😀Petikievak01
neked egy helyesírási szótárt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Tettem a tampára tippmixen , muszály lesz hozni 😀

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No hamarosan osszecsapunk.
Azt kell mondjam jo eselyetek van megszerezni az elso gyozelmet.
Tehetseg szempontjabol igen jo csapat vagytok, nalunk pedig van gond boven gondolok a nemletezo O linera vagy a csapat koruli balhekra.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
no, akkor mostantól legalább 1 napig hivatalosan mi vagyunk a liga legszarabb csapata (Y)Thrasher
De csak hivatalosan, amúgy bőven nem.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
no, akkor mostantól legalább 1 napig hivatalosan mi vagyunk a liga legszarabb csapata (Y)
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 20 perc
Bucs placed Doug Martin on IRBeki
kár lett volna erőltetni, nem rajta fog múlni, fogunk-e végre nyerni
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 20 perc
Bucs placed Doug Martin on IR
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Sziasztok! Szerintetek mi az esély arra, hogy Doug Martin visszatér esetleg még a héten, vagy egyáltalán?Leon78
IR-en van:
Martin season ending:  www.sbnation.com/nfl/2013/10/21/4862194/doug-martin-torn-labrum-injury-tampa-bay-buccaneersempty taxi
Gyurma Pappa
Mintha olvastam volna valahol, hogy esetleg már a hétfő esti rangadón is játszhat....Leon78
nem raktuk IR-re, és igen, lehet, hogy beerőlteti Schiano a csapatba a Miami ellen, mert hát nagyon kell szerencsétlennek a győzelem...
Mike James nagy meccse a héten remélem, lelövi ezt a tervet, tök fölösleges lenne egy nem százas MArtint a pályára zavarni.
több mint 10 éve
Csifu 223
Sziasztok! Szerintetek mi az esély arra, hogy Doug Martin visszatér esetleg még a héten, vagy egyáltalán?Leon78
Nagy reményeket szerintem ne fűzz hozzá, hogy játszik idén még. Azt már mondták, hogy biztosan műteni kell, ha van eszük, nem kockáztatnak vele, sok értelme nem lenne sérülten játszatni egy ilyen szezon után.
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Sziasztok! Szerintetek mi az esély arra, hogy Doug Martin visszatér esetleg még a héten, vagy egyáltalán?Leon78
IR-en van:
Martin season ending:  www.sbnation.com/nfl/2013/10/21/4862194/doug-martin-torn-labrum-injury-tampa-bay-buccaneersempty taxi
Gyurma Pappa
Mintha olvastam volna valahol, hogy esetleg már a hétfő esti rangadón is játszhat....
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Szerintetek mi az esély arra, hogy Doug Martin visszatér esetleg még a héten, vagy egyáltalán?Leon78
IR-en van:
Martin season ending:  www.sbnation.com/nfl/2013/10/21/4862194/doug-martin-torn-labrum-injury-tampa-bay-buccaneersempty taxi