Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
nnna, Nicks MRSA-ja kiújult, és ezt is el próbáltuk titkolni, megy ez.
jó sokat játszik a tavalyi sztárigazolásThrasher
Most nem akarom védeni Nickset, és tényleg voltak/vannak work ethic problémái (ezért is csúszott addig, ameddig csúszott), de erről most tényleg nem hiszem hogy ő tehet. A tavalyi sérülésről igen, elég komoly túlsúllyal játszott, de ez a bacikat annyira nem érdekli.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nnna, Nicks MRSA-ja kiújult, és ezt is el próbáltuk titkolni, megy ez.
jó sokat játszik a tavalyi sztárigazolás
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Vick valszleg nem játszik (nemtom, ez jó-e, vagy rossz), Sapp szerint Schiano módszerei nem működnek (no shit, csak az lep meg, hogy eddig nem hallatott magáról idén), Desean Jackson meg közölte, hogy ő gyors.

ennyi, szinte már hiányzik a dráma
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Mi lettunk a befutok! 😀ZoliZoltán
kb. bennetek bíztam, pontosabban egy ilyen profilú csapatban.Cassell kitúrására azért minden esélye megvan, szurkolok neki.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Mi lettunk a befutok! 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Najó, ez kezd eléggé szánalmas lenni. Ahogy nézem sokáig nem lesz itt se neki, se Dominiknek állása (ő sem akkor sztár, hogy pénzért ide tud hozni elit játékosok, hurrá, akik közül az egyik kuka, a másik nem játszott le összesen 10 meccset, VJ és Revis azért beválni látszik, bár Revis koránt sem, annyira domináns mint korábban volt).

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/10/4/4799906/greg-schiano-ironically-says-buccaneers-were-laughing-stock-under

jó lenne, ha egy darabig csendben maradna most már... nála ellenszenvesebb HC-t nem sokat láttam
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Újabb két opció Freemannek a hajnali meccs után 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom itt is minden a "legnagyobb rendben" van, mint nálunk.
Buccaneers player: Greg Schiano could lose locker room
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000255075/article/buccaneers-player-greg-schiano-could-lose-locker-room


Hozzánk a szabad ember biztosan nem jön.
Don't look for Jaguars to bring in QB Josh Freeman. (Ryan O'Halloren , Florida Times Union Jaguars beat writer)
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Hozzánk aztán ne jöjjön! Fitz jobb játékos nála, a back up back upjának meg fölösleges.Nandito
Szerintem Freeman jobb, mint Fitz, de leigazolni szerintem is felesleges lenne 3 meccs kedvéért, ugyanis utána elvileg jön vissza Locker.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Jax-be szerintem felesleges, az a csapat ezer sebből vérzik. Tény, h Freeman jobb, mint az ott lévő irányítók, de nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennének. Bár ahogy írtad, egy próbát megérne..

Titans? Itt mire gondoltál?

Én a Rams-be tudnám elképzelni, esetleg Minnesota.Duff
Vikingsbe abszolút fit lenne, AP mellett "szárnyalhatna". Kíváncsi vagyok, hogy Schiano vagy ő volt a hunyó ebben az egészben. Ha máshol beválik, abba szerintem belebukik a volt HC.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Basztatás nélkül. Én vagyok az egyetlen, aki Freemant gyenge irányítónak tartja?ulpianus
hát jónak sajnos biztos nem jó, de vannak nála jelentősen szarabb kezdő QB-k a ligában.
egy erős futójátékú offenseben teljesen jó választás lehetne még kipróbálni
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Hozzánk aztán ne jöjjön! Fitz jobb játékos nála, a back up back upjának meg fölösleges.Nandito
legrosszabb esetben is egy súlycsoport a két játékos
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 104 — Titans fan
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Hozzánk aztán ne jöjjön! Fitz jobb játékos nála, a back up back upjának meg fölösleges.

Music City Miracle
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy biztos most már Freeman is free man 😛 bocsánat mindenkitől nem bírtam kihagyni.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Jax-be szerintem felesleges, az a csapat ezer sebből vérzik. Tény, h Freeman sokkal jobb, mint az ott lévő irányítók, de nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennének. Bár ahogy írtad, egy próbát megérne..

Titans? Itt mire gondoltál?

Én a Rams-be tudnám elképzelni.Duff
Locker ugye megsérült, lehet Fitzmagicnél hatékonyabb lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.gabokocka
Jax-be szerintem felesleges, az a csapat ezer sebből vérzik. Tény, h Freeman jobb, mint az ott lévő irányítók, de nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennének. Bár ahogy írtad, egy próbát megérne..

Titans? Itt mire gondoltál?

Én a Rams-be tudnám elképzelni, esetleg Minnesota.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Basztatás nélkül. Én vagyok az egyetlen, aki Freemant gyenge irányítónak tartja?ulpianus
Nem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sztem se jó, de én pl a Jax helyében biztos tennék vele egy próbát, illetve a Titans is benne lehet a pakliban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Basztatás nélkül. Én vagyok az egyetlen, aki Freemant gyenge irányítónak tartja?ulpianus
Nem vagy egyedül, ketten biztosan vagytok.😊
Szerintem itt és most nem lehet ezt a kérdést megbeszélni. Túl nagy az érzelmi hullám.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
2011 után senki sem ezt várta. durva h hova süllyedt
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Basztatás nélkül. Én vagyok az egyetlen, aki Freemant gyenge irányítónak tartja?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem még a hétvége előtt lesz csapata.
Én szurkolok neki.Bazzani
én is szurkolok neki de szerintem hetekig elhúzódik még az ügye mire valaki felszedi. ha egyáltalán idén még akarnak valahol variálni.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 688 — no es importante
Vhol azt olvastam most van, de biztos félrenéztem vmit.gabokocka
volt róla szó a podcastben, okt. utolsó keddjeempty taxi
ott a naptár jobb oldalt könyörgöm, nem hiszem el hogy erről még a szerkesztőket kell okítani...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Szerintem még a hétvége előtt lesz csapata.
Én szurkolok neki.Bazzani
én is. minden évben OC csere, aztán most egy pöcs HC...
máshol több lehetett volna belőle ennél.