Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nálunk a kezdő seccel nincs baj, viszont depth mint olyan nem nagyon létezik.empty taxi
cb még van, de S egy darab sem 😕peach
DeCoud-Moore WHO?empty taxi
mármint depth 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Itt tart a Falcons is. Nálunk annyival jobb a helyzet, hogy a kezdő CB páros egész jól alakul (Greer nagy király, PatRob tavaly egész pofás volt), a két S közül Harper nem igazán jó passz ellen, de Jenkins tavalyi éve elég szar volt, de legalább nem kell helyette húzni senkit.
A Panthersnek talán nem ez a legnagyobb needje, de nem tudom.Gyurma Pappa
Nálunk a kezdő seccel nincs baj, viszont depth mint olyan nem nagyon létezik.empty taxi
cb még van, de S egy darab sem 😕peach
DeCoud-Moore WHO?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Itt tart a Falcons is. Nálunk annyival jobb a helyzet, hogy a kezdő CB páros egész jól alakul (Greer nagy király, PatRob tavaly egész pofás volt), a két S közül Harper nem igazán jó passz ellen, de Jenkins tavalyi éve elég szar volt, de legalább nem kell helyette húzni senkit.
A Panthersnek talán nem ez a legnagyobb needje, de nem tudom.Gyurma Pappa
Nálunk a kezdő seccel nincs baj, viszont depth mint olyan nem nagyon létezik.empty taxi
cb még van, de S egy darab sem 😕peach
Ha Talibbal lehet számolni akkor CB fronton mi se állunk nagyon szarul azért, de a depht az nincs, és kellene két kezdő safety!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Lassan ott tartunk, hogy nem ártana olyan cornert húznunk az első 3 körben, aki szükség esetén safetynek is rotálható, plusz hátrébb 5-dik 6-dik körbe egy safetyt is!D11
Itt tart a Falcons is. Nálunk annyival jobb a helyzet, hogy a kezdő CB páros egész jól alakul (Greer nagy király, PatRob tavaly egész pofás volt), a két S közül Harper nem igazán jó passz ellen, de Jenkins tavalyi éve elég szar volt, de legalább nem kell helyette húzni senkit.
A Panthersnek talán nem ez a legnagyobb needje, de nem tudom.Gyurma Pappa
Nálunk a kezdő seccel nincs baj, viszont depth mint olyan nem nagyon létezik.empty taxi
cb még van, de S egy darab sem 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Lassan ott tartunk, hogy nem ártana olyan cornert húznunk az első 3 körben, aki szükség esetén safetynek is rotálható, plusz hátrébb 5-dik 6-dik körbe egy safetyt is!D11
Itt tart a Falcons is. Nálunk annyival jobb a helyzet, hogy a kezdő CB páros egész jól alakul (Greer nagy király, PatRob tavaly egész pofás volt), a két S közül Harper nem igazán jó passz ellen, de Jenkins tavalyi éve elég szar volt, de legalább nem kell helyette húzni senkit.
A Panthersnek talán nem ez a legnagyobb needje, de nem tudom.Gyurma Pappa
Nálunk a kezdő seccel nincs baj, viszont depth mint olyan nem nagyon létezik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Lassan ott tartunk, hogy nem ártana olyan cornert húznunk az első 3 körben, aki szükség esetén safetynek is rotálható, plusz hátrébb 5-dik 6-dik körbe egy safetyt is!D11
Itt tart a Falcons is. Nálunk annyival jobb a helyzet, hogy a kezdő CB páros egész jól alakul (Greer nagy király, PatRob tavaly egész pofás volt), a két S közül Harper nem igazán jó passz ellen, de Jenkins tavalyi éve elég szar volt, de legalább nem kell helyette húzni senkit.
A Panthersnek talán nem ez a legnagyobb needje, de nem tudom.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ahmad Blackbol szerintem lehetne egy jo kis safety 😊 de nagy kár T. Jacksonért meg Sean Jonesért elég lyukasnak tünik elsö ránézére a védelem és az a baj hogy második ránézésre is...csupi4
Kicsi szegény, de legalább gyors lenne. De nem az.. Hasznos kiegészítő játékos lehet max, de kezdő nem!
Ez a DB szenvedés eléggé NFC South betegségnek tűnik. Kész szerencse, hogy csomó szar QB van a csoportban!Gyurma Pappa
Lassan ott tartunk, hogy nem ártana olyan cornert húznunk az első 3 körben, aki szükség esetén safetynek is rotálható, plusz hátrébb 5-dik 6-dik körbe egy safetyt is!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ez a DB szenvedés eléggé NFC South betegségnek tűnik. Kész szerencse, hogy csomó szar QB van a csoportban!

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Ahmad Blackbol szerintem lehetne egy jo kis safety 😊 de nagy kár T. Jacksonért meg Sean Jonesért elég lyukasnak tünik elsö ránézére a védelem és az a baj hogy második ránézésre is...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha esetleg az első két körben CB és RB érkezne, és a Lavonte David, Mychal Kendricks, Bobby Wagner trióból egy se lenne elérhető 3-dik körben. Akkor Keenan Robinsont http://www.youtube.com/watch?v=AJAg8_osV88 szeretném, lehet korai, de nincs 4-dik körünk és ő a leghatrébb lévő LB prospect akivel kibékülnék. 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
T. Jacks cut.. 😕 3M $ szabadult fel még a cap alatt a távozásával. Ebből a safety classból nehéz lesz pótolni! Ahmad Black, Cody Grimm, Devin Holland és Larry Asante a további safetyeink a csapatban.. Esetleg Myron Lewis mehet FS-be kényszermegoldásként. Ja és Sean Jonessal továbbra se tudjuk mi lesz.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jamon Meredith OT jött steelerstől még március 21-én írt alá. Ja és állítólag kaphatóak lennénk egy esetleges letradere az 1/5ről.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Zach Brown-on sokat gondolkodtam, de ott egyszerűen túl csábító volt bennhagyni 😊 , Lavonte David és Terrel Manning voltak még opciók nálam LB poz.-ban, CB poszton kivitték előlem a jelölteket, így olyat választottam aki akár több poszton is játszhat, pk: FS-ként. OL depthbe és esetleges majdani upgrade-nak Compton jónak tűnt, Ihenacho is ilyen megfontolásból jött, Martin pedig returnerként már most és slot WR -ként később még jó lehet.tpats
Értem. Ihenachoról nem sokat tudok, Martin tetszetős pick és sztem simán csapatba kerülne slot-ként is meg returnerként is. Lavonte David sztem okosabb húzás lett volna az én szemszögemből, egy ilyen passzorientált divizióban (főleg ha gondolkoztál is rajta).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zach Brown-on sokat gondolkodtam, de ott egyszerűen túl csábító volt bennhagyni 😊 , Lavonte David és Terrel Manning voltak még opciók nálam LB poz.-ban, CB poszton kivitték előlem a jelölteket, így olyat választottam aki akár több poszton is játszhat, pk: FS-ként. OL depthbe és esetleges majdani upgrade-nak Compton jónak tűnt, Ihenacho is ilyen megfontolásból jött, Martin pedig returnerként már most és slot WR -ként később még jó lehet.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bucs pickek mock drafton, őket sikerült elhozni, megpróbáltam need-re húzni, ott is a legjobb elérhetőt, vélemények?

1/5 Trent Richardson, RB (Alabama)
2/36 Zach Brown, OLB (North Carolina)
3/68 Trumaine Johnson, CB (Montana)
5/140 Tom Compton, OT (South Dakota)
6/174 Duke Ihenacho, S (San Jose State)
7/212 Keshawn Martin, WR (Michigan State)tpats
A 3-dik kör a legjobb picked. 2. körbe én vagy Kendrickset vagy Bobby Wagnert hoztam volna, de Zach Brown nekem kifejezetten nem tetszik. Se nem need, meg sztem nem is ér 2dik kör elejét! Az OT pick is jó 5 dik körben. Keshawn Martin is tetszik 7edik körben meg főleg. Összeségében Én Zach Brownnal nem vagyok kibékülve, ha helyette mást húzol akkor A-, így B-
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bucs pickek mock drafton, őket sikerült elhozni, megpróbáltam need-re húzni, ott is a legjobb elérhetőt, vélemények?

1/5 Trent Richardson, RB (Alabama)
2/36 Zach Brown, OLB (North Carolina)
3/68 Trumaine Johnson, CB (Montana)
5/140 Tom Compton, OT (South Dakota)
6/174 Duke Ihenacho, S (San Jose State)
7/212 Keshawn Martin, WR (Michigan State)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
A szabadügynök defensive tackle Amobi Okoye egyéves szerződést kötött a Tampa Bay Buccaneers-el. Okoye a tavalyi szezont a Chciago Bears csapatánál töltötte, miután négy évet a Houston Texans csapatánál játszott. A 2007-es Draft első körének 10. helyén választotta a Texans. A Draft idején Okoye még csak 19 éves volt és a fiatal védő lett a valaha volt legfiatalabb játékos akit a Draft első körében kiválasztottak. Eddigi 5 éves karrierje alatt 165 tackle-t, 15 sacket és 2 kierőszakolt fumble-t szerzett.csupi4
pedig jött volna még hozzánk vizitre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A szabadügynök defensive tackle Amobi Okoye egyéves szerződést kötött a Tampa Bay Buccaneers-el. Okoye a tavalyi szezont a Chciago Bears csapatánál töltötte, miután négy évet a Houston Texans csapatánál játszott. A 2007-es Draft első körének 10. helyén választotta a Texans. A Draft idején Okoye még csak 19 éves volt és a fiatal védő lett a valaha volt legfiatalabb játékos akit a Draft első körében kiválasztottak. Eddigi 5 éves karrierje alatt 165 tackle-t, 15 sacket és 2 kierőszakolt fumble-t szerzett.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
mondana valaki pár szot róla ! Mi az erősége ilyenkre gondolok.. 😊csupi4
A legfiatalabbként draftolták. Egyébként semmi különös, jó kiegészítő ember, nem rossz az ár-érték aránya.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
mondana valaki pár szot róla ! Mi az erősége ilyenkre gondolok.. 😊csupi4
Nagyon fiatalon érkezett a ligába 19 évesen. Most is még csak 24 éves, de már 5 szezont tapasztalattal rendelkezik. Futás ellen nagyon hasznos lesz, sztem jó vétel ennyiért és ilyen szerződéssel. Ha bust, ha nem! Lényeg, hogy hasznos legyen és sztem jó depht!
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
mondana valaki pár szot róla ! Mi az erősége ilyenkre gondolok.. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amobi Okoye DT iránt érdeklődünkD11
1 év 2 millióért meg is jött

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Meg Landri iránt is

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Amobi Okoye DT iránt érdeklődünk
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Spurlock Chargersnél folytatja!