Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www2.tbo.com/sports/bucs/2012/mar/14/7/agent-pro-bowl-guard-carl-nicks-agrees-to-deal-wit-ar-369047/

GO BUCS 😊csupi4
Jackson fejét egy vonalzóval is meg lehet rajzolni
Nicks-ről meg mindig a moncsicsi fog eszembe jutni

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
jó lesz ez
nagyon bizakodo vagyok a következö szezonra 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Mi a véleményetek így elöre látatlanba?

http://www.buccaneers.com/schedule-and-events/future-schedule.html

sztem egy 10-6 simán megleeht 😊csupi4
Először össze kell rakni a csapatot. 😛
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Mi a véleményetek így elöre látatlanba?

http://www.buccaneers.com/schedule-and-events/future-schedule.html

sztem egy 10-6 simán megleeht 😊csupi4
Az erőviszonyokról max a 4.-5. hét táján érdemes nyilatkozni.
10 győzelem, "simán"?
Első ránézésre cca 10 "sima" vereséget számoltam össze. Szerintem már egy 8-8as szezon is csodaszámba menne, az összes fancy FA-igazolás ellenére.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mi a véleményetek így elöre látatlanba?

http://www.buccaneers.com/schedule-and-events/future-schedule.html

sztem egy 10-6 simán megleeht 😊
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nézd meg a Lions meccseket. 😊Stez
Nem-nem! Nézz Bucs meccseket szeptembertől!! :rolleyes:D11
az már 2 éve megvan 😊csupi4
Ennyi infóval tudok szolgálni róla az előző idényéről:
"He graded out as the 105th best cornerback, mostly because he allowed a whopping 79 catches for 879 yards and five scores last season and tallied eight penalties and 14 missed tackles. Opposing quarterbacks had a 84.1 passer rating throwing his way in 2011."
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Nézd meg a Lions meccseket. 😊Stez
Nem-nem! Nézz Bucs meccseket szeptembertől!! :rolleyes:D11
az már 2 éve megvan 😊
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nézd meg a Lions meccseket. 😊Stez
Nem-nem! Nézz Bucs meccseket szeptembertől!! :rolleyes:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézd meg a Lions meccseket. 😊

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eric Wrightról tudna valaki a tavalyi szezonjárol linket belinkelni mert sehol nem találok és kivácsi vagyok rácsupi4
Hát nem hiszem, hogy ilyet bárki tud neked adni..
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Eric Wrightról tudna valaki a tavalyi szezonjárol linket belinkelni mert sehol nem találok és kivácsi vagyok rá
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
http://www2.tbo.com/sports/bucs/2012/mar/14/7/agent-pro-bowl-guard-carl-nicks-agrees-to-deal-wit-ar-369047/

GO BUCS 😊csupi4
Ránézésre 20 év letöltendő fejenként..
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
http://www2.tbo.com/sports/bucs/2012/mar/14/7/agent-pro-bowl-guard-carl-nicks-agrees-to-deal-wit-ar-369047/

GO BUCS 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
én se bánom 😊

a csokival meg nem viccelődök tudom,hogy fájna minden saints szurkolónak..

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Szerintem Sámuel nem rossz CB csak a fizuja magas ....

10jobbat nem tudnék felsorolni nálaJanek
Nem mondtam, hogy rossz CB, csak ide nem ő kell, szvsz. Annak idején nagyon szerettem volna arany-feketében látni, Williams rendszerében (köszi előre a pár bountys poént 😊 ) baromi jó lett volna, Sharper + ő = még több pick. De a csoportban annyi biztos kezű irányító van, hogy inkább coverage típusú CB jobban illene ide.

Szerintem. De mondjuk bánom is én, hogy kit hoznak 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asantét ne hozzák ide!

Backup QB meg van, Dan Orlovsky írt alá 2 esztendőre.
A kérdés, draftolunk-e valakit idén vagy felesleges? Szerintem utóbbi. Ha Freeman kuka, akkor jövőre úgyis új franchise QB jön. Ha meg nem, akkor minek mögé egy fiatal?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem Sámuel nem rossz CB csak a fizuja magas ....

10jobbat nem tudnék felsorolni nála

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ütős interior OL alakul itt...OT javulás nélkül modjuk a dolog gondolom még kevés, de mondjuk jobb OG mellett az OTnek is könnyebb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Új volt a rendszer és Asante főleg ballhawk tipusJanek
Asszem pont ezt mondtam én is, csak hosszabban 😊

Szerintem pazarlás lenne a 3. kör érte, főleg úgy hogy nem ő kell ide. Vannak olcsó, de közepesnél jobb CB-k még a piacon, lásd Tracy Porter, csak hogy pont egy Saints játékost mondjak.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Új volt a rendszer és Asante főleg ballhawk tipus

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A két legtöbb misstacklet elkövető csapat az eagles és a bucs volt ebben az idényben. Ezeknek a jelentős részét a cornereknek lehet megköszönni. Nálunk Ronde volt házi bajnok!

Eagles: missed/total

Aso 12/52
DRC 7/32
Asante 8/38

A csapat összesen 2011ben: 69 MT

Ez elmezőny a legrosszabak cornerek közt!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Samuel overrated, drága, és ráadásul egy olyan csoportban, ahol a legjobb irányítók dobálnak, tök hülyeség egy Samuel típusú CB-t idehozni. Már benne van a korban, nem a legnagyobb tackle gyár, és nem fog meccsenként, átlagosan INT-et gyártani, főleg hogy Breesen, Ryanen és Newtonon kellene évente 6-szor bizonyítania. 3. köröst sem ér szvsz... Nektek egy stabil, jól szerelő CB kellene, jó áron, főleg ha Barber marad.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A CB kérdést én trade-el oldanám meg.
Megspórolnám az első körös pick-et, lehetne húzni esetleg RB-t (Trent Richardson) vagy LB-t (Kuechly).
A megoldás: Asante Samuel!!! 😀 Az Eagles-ben Asomugha és Rodgers-Cromartie mellett eléggé háttérbe szorult, pedig nagyon jó játékos. Nálunk simán lehetne első számú CB. Biztosan meg lehetne az Eagles-el valahogy egyezni az árában. Mondjuk két 3. körös pick + pénz, vagy amit kérnek, csak ne 1-2. körös pick legyen az. Vélemény? 😀MikeInsDale
nem hülye elgondolás 😊eaglesmcnabb
Eagles CB ide nem kell! 😀 Amúgy is látod milyen könnyen adják.. vaj van a fülük mögött 😛 És egyébként nem szorul háttérbe, mert Rodgers-Cromartiet egy kalap fosért is eltrédelnék velünk sztem
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A CB kérdést én trade-el oldanám meg.
Megspórolnám az első körös pick-et, lehetne húzni esetleg RB-t (Trent Richardson) vagy LB-t (Kuechly).
A megoldás: Asante Samuel!!! 😀 Az Eagles-ben Asomugha és Rodgers-Cromartie mellett eléggé háttérbe szorult, pedig nagyon jó játékos. Nálunk simán lehetne első számú CB. Biztosan meg lehetne az Eagles-el valahogy egyezni az árában. Mondjuk két 3. körös pick + pénz, vagy amit kérnek, csak ne 1-2. körös pick legyen az. Vélemény? 😀MikeInsDale
nem hülye elgondolás 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A CB kérdést én trade-el oldanám meg.
Megspórolnám az első körös pick-et, lehetne húzni esetleg RB-t (Trent Richardson) vagy LB-t (Kuechly).
A megoldás: Asante Samuel!!! 😀 Az Eagles-ben Asomugha és Rodgers-Cromartie mellett eléggé háttérbe szorult, pedig nagyon jó játékos. Nálunk simán lehetne első számú CB. Biztosan meg lehetne az Eagles-el valahogy egyezni az árában. Mondjuk két 3. körös pick + pénz, vagy amit kérnek, csak ne 1-2. körös pick legyen az. Vélemény? 😀