Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pro dayes 40 yardok:
Justin Blackmon 4.46

Lavonte David 4.56

Dre Kirkpatrick 4.43
Dre Kirkpatrick put on eight pounds since the Combine, but looked great in the drills. The consensus thinking is that Kirkpatrick will be drafted in the first half of the opening round
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
azért nem kell ennyire lenézni Freemant 😊 tavaly sokat hibáztak az elkapoi ezért is volt ilyen rossz szezonjacsupi4
Sajnos nem azért 😀D11
köszönöm...

hanem azért:
1. nagyon rossz helyzetfelismerés
2. pontatlan
3. rossz play calling (ez ugye nem az ő hibája)
4. blountnak magához képes gyenge éve volt
5. szar fal (ez részben megoldódott, de egy jó OT nélkül még mindig bajban lesz)
6. elkapó hibák (nem volt sok drop, mondjuk a Falconshoz képest)

abszolút megérdemel egy sanszot, de szerintem nem fog élni vele... ez legyen a Bucs baja 😀

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
azért nem kell ennyire lenézni Freemant 😊 tavaly sokat hibáztak az elkapoi ezért is volt ilyen rossz szezonjacsupi4
abszolút nem nézem le, simán úgy gondolom, hogy nem elég jó irányító... nem csak én gondolom így, ha visszagörgetsz, itten fanok is vannak ilyen véleményen...Gyurma Pappa
Egy sanszot megérdemel, ha nem él vele jövőre is vannak jó QBk (Landry Jones, Matt Barkley)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
azért nem kell ennyire lenézni Freemant 😊 tavaly sokat hibáztak az elkapoi ezért is volt ilyen rossz szezonjacsupi4
abszolút nem nézem le, simán úgy gondolom, hogy nem elég jó irányító... nem csak én gondolom így, ha visszagörgetsz, itten fanok is vannak ilyen véleményen...

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
azért nem kell ennyire lenézni Freemant 😊 tavaly sokat hibáztak az elkapoi ezért is volt ilyen rossz szezonjacsupi4
Sajnos nem azért 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tetszik a hozzáállásod 😀

Lofton + BPA az első körben, és egész jó kis csapat lesz ez. Kár, hogy irányítótok nincs.Gyurma Pappa
jön ManningStez
szép lenneGyurma Pappa
Jó Wright nem egy isten, de minőségi játékosnak mondható, ha nem is elit. Egyébként az eddigi ténykedésünkkel az FA piacon, (a jelen állás szerint) ha Lofton nem jönne. A LB poszt a legordasabb needünk meg az OT!
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
azért nem kell ennyire lenézni Freemant 😊 tavaly sokat hibáztak az elkapoi ezért is volt ilyen rossz szezonja
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
De legalább nem áll le megveretni magát nála két fejjel magasabb elkapókkal 😊D11
Tetszik a hozzáállásod 😀

Lofton + BPA az első körben, és egész jó kis csapat lesz ez. Kár, hogy irányítótok nincs.Gyurma Pappa
jön ManningStez
szép lenne

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Wright volt az, akiről azért csinált Colston az első meccsen TD-t, mert tackle helyett inkább leállt reklamálni. Én örülök, hogy őt választottátok, és nem mondjuk Rogers kötött itt ki 😊Gyurma Pappa
De legalább nem áll le megveretni magát nála két fejjel magasabb elkapókkal 😊D11
Tetszik a hozzáállásod 😀

Lofton + BPA az első körben, és egész jó kis csapat lesz ez. Kár, hogy irányítótok nincs.Gyurma Pappa
jön Manning

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Wright volt az, akiről azért csinált Colston az első meccsen TD-t, mert tackle helyett inkább leállt reklamálni. Én örülök, hogy őt választottátok, és nem mondjuk Rogers kötött itt ki 😊Gyurma Pappa
De legalább nem áll le megveretni magát nála két fejjel magasabb elkapókkal 😊D11
Tetszik a hozzáállásod 😀

Lofton + BPA az első körben, és egész jó kis csapat lesz ez. Kár, hogy irányítótok nincs.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Wright volt az, akiről azért csinált Colston az első meccsen TD-t, mert tackle helyett inkább leállt reklamálni. Én örülök, hogy őt választottátok, és nem mondjuk Rogers kötött itt ki 😊Gyurma Pappa
De legalább nem áll le megveretni magát nála két fejjel magasabb elkapókkal 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Ennyit ezer%,hogy nem ér.Bazzani
7,5-es átlagot nem ér, 5-öt talán. Bucs szépen halad a Skins - Eagles vonalon.Gyurma Pappa
Ha bucsnak belefér, nekem főleg.. CB need. Egy jött, reméljük jön még a draftról is És akkor még főggőbe van egy Talib, meg egy Barber. Problem solved!D11
Wright volt az, akiről azért csinált Colston az első meccsen TD-t, mert tackle helyett inkább leállt reklamálni. Én örülök, hogy őt választottátok, és nem mondjuk Rogers kötött itt ki 😊

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
CB Eric Wright's deal with Tampa Bay: 5 years, $37.5 million, including $15.5 million guaranteed.

elég lesz.lol
Ennyit ezer%,hogy nem ér.Bazzani
7,5-es átlagot nem ér, 5-öt talán. Bucs szépen halad a Skins - Eagles vonalon.Gyurma Pappa
Ha bucsnak belefér, nekem főleg.. CB need. Egy jött, reméljük jön még a draftról is És akkor még főggőbe van egy Talib, meg egy Barber. Problem solved! Sőt ez már lassan nickelbe is elég 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
CB Eric Wright's deal with Tampa Bay: 5 years, $37.5 million, including $15.5 million guaranteed.

elég lesz.lol
Ennyit ezer%,hogy nem ér.Bazzani
7,5-es átlagot nem ér, 5-öt talán. Bucs szépen halad a Skins - Eagles vonalon.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na ezt már szeretem.
Végre elkezdtük használni az elérhető tőkénket.
Nicks és Jackson leigazolásának nagyon örülök....még a túlfizetésük se érdekel, ha ugyanazt a színvonalat hozzák, mint az előző csapatuknál. Remélem Lofton-nal is sikerül megegyezni, elvileg azt rebesgették, hogy már a mi játékosunk. Még kellene egy futó Blount mellé, a többit majd megoldjuk draft-ról. 😀 Van időnk, bajnok csapatot kell építeni, az meg nem megy 1 év alatt. 😀MikeInsDale
Lofton nagyon nagy upgrade lenne köré is simán fel lehet építeni egy védelmet, ha behúzzuk akkor viszont kicsit azért sajnálni fogom, mert Kuechly, Kendricks Kettős nagyon tetszik. Bár Kuechly-re nincs nagy esélyünk első körbe nem fogunk LB-t húzni, de Kendricks esetleg a másodikba.. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Ha még akarnak költeni, lehet helyet csinálni. Gondolom most, hogy Nicks megvan, Faine pl. megy is egyből, amivel pár millió hely felszabadul.Csifu
Faine már rég ment.Gyurma Pappa
Még nem.Csifu
Igazad van. Akkor az plusz 8 misi.

http://www.tampabay.com/blogs/bucs/content/bucs-center-jeff-faine-likely-be-released

több mint 12 éve
Csifu 223
Faine már rég ment.Gyurma Pappa
Még nem.Csifu
de: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=492907#p492907Deny
https://twitter.com/#!/NFLSTROUD/status/179933010915897344
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Na ezt már szeretem.
Végre elkezdtük használni az elérhető tőkénket.
Nicks és Jackson leigazolásának nagyon örülök....még a túlfizetésük se érdekel, ha ugyanazt a színvonalat hozzák, mint az előző csapatuknál. Remélem Lofton-nal is sikerül megegyezni, elvileg azt rebesgették, hogy már a mi játékosunk. Még kellene egy futó Blount mellé, a többit majd megoldjuk draft-ról. 😀 Van időnk, bajnok csapatot kell építeni, az meg nem megy 1 év alatt. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha még akarnak költeni, lehet helyet csinálni. Gondolom most, hogy Nicks megvan, Faine pl. megy is egyből, amivel pár millió hely felszabadul.Csifu
Faine már rég ment.Gyurma Pappa
Még nem.Csifu
de: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=492907#p492907
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez valóban nagyon sok érte
de Finnegan is sokat kapott, idén úgy látom, hogy a CB-knek nagyon zsíros összegeket kínálgatnakStez
Azért Finnegan símán jobb mint Wright.Bazzani
Mi bajod Wright-al? Van valami konkrét hibája vagy csak szimplán nem ér ennyit? Csak a te csapatodban játszott 😀D11
Etették rendszeresen.
Nem szerettem a játékát annak ellenére, hogy voltak nagy playei.
Főleg akkor ütköztek ki a hiányosságai amikor Houston sérült volt és Wright lett a no.1 CB.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ez valóban nagyon sok érte
de Finnegan is sokat kapott, idén úgy látom, hogy a CB-knek nagyon zsíros összegeket kínálgatnakStez
Azért Finnegan símán jobb mint Wright.Bazzani
Mi bajod Wright-al? Van valami konkrét hibája vagy csak szimplán nem ér ennyit? Csak a te csapatodban játszott 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ez valóban nagyon sok érte
de Finnegan is sokat kapott, idén úgy látom, hogy a CB-knek nagyon zsíros összegeket kínálgatnakStez
Azért Finnegan símán jobb mint Wright.Bazzani
persze, egy szóval sem mondtam azt, hogy nem jobb
azt mondtam, Ő is sokat kapott, szerintem túlfizették, mint ahogy tegnap óta legalább már 3-4 másik CB-t

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez valóban nagyon sok érte
de Finnegan is sokat kapott, idén úgy látom, hogy a CB-knek nagyon zsíros összegeket kínálgatnakStez
Azért Finnegan símán jobb mint Wright.

több mint 12 éve
Csifu 223
amíg Freeman az irányító, nem izgulok 😊

egyébként ezzel akárhogy számolom elment a cap space több mint fele, és még kéne: LB, CB, OT, RB. Drafton nem lesz meg minden, és ő rájuk is kell pénz.Gyurma Pappa
Ha még akarnak költeni, lehet helyet csinálni. Gondolom most, hogy Nicks megvan, Faine pl. megy is egyből, amivel pár millió hely felszabadul.Csifu
Faine már rég ment.Gyurma Pappa
Még nem.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ez valóban nagyon sok érte
de Finnegan is sokat kapott, idén úgy látom, hogy a CB-knek nagyon zsíros összegeket kínálgatnak