NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
HÉT pont. 7. seven , sieben, sept, семь.
ennyi.
brrrrr.
na mind1, várható volt az elmúlt hetek alapján egy ilyen meccs, talán még jókor jött.
Titans
Borzasztóan kevés, de sajnos az O hetek óta rossz. Jó, a harmadik negyed végén volt egy szép drive, amit TD-re kellett volna váltani, helyette jött az első Mariota int. Kb ott ment el a meccs. Azért az durva, hogy Arians egy Gabbertből használható QB-t tud csinálni, nálunk viszont Mariota küszködik, és most is két inttel zárt. A D legalább hozta magát, és ismét összejött az egységnek egy 8 sack-es meccs, idén már másodszor. Ezzel 8-5-tel állunk, és még mindig kezünkben van a sorsunk, de nyilván az O-t villámgyorsan össze kell szedni.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
HÉT pont. 7. seven , sieben, sept, семь.
ennyi.
brrrrr.
na mind1, várható volt az elmúlt hetek alapján egy ilyen meccs, talán még jókor jött.

több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Ma madarat kell fogni, futott, passzolt TD-t hozni Arizonában.
Az előző meccsen láttam a D-ben fantáziát, és akaratot. Így remélem, hogy az O is összekapta magát a szombati háborúra.

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hm, Adoree nem is rossz!


Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A futójátékot meg se dicsértük, holott 198 yardot tettünk meg egy hetedikként rangsorolt futás elleni védelem ellen! Ezúttal Murraynek is jár a pacsi, több jó futása is volt, és összességében elérte a hétezer futott yardot. A ligában nyolc aktív RB volt képes erre, korábban Frank Gore, Adrian Peterson, Matt Forte, Marshawn Lynch, LeSean McCoy, Jamaal Charles és Jonathan Stewart érte el ezt a határt.
Plusz Henry 75 yardos TD futásával a Titans az első csapat 2012 óta, amely három 70+ yardos futást tud felmutatni. (Ebből kettő Henryé, egy Murrayé.) 2012-ben amúgy szintén a mi csapatunk (Chris Johnson), valamint a Vikings (Adrian Peterson) és a Chiefs (Jamaal Charles) volt képes erre.
Érdekesség, hogy Sims (akinek a beceneve egér) mindkét eddigi int-jét az end zone-ban szedte össze.
Succop a hibája után berúgott egy FG-t, ami karrierje 200. sikeres FG-je volt.
Az OL se volt rossz, a futójáték segítése mellett Clowneyt is jól megtartották, "csendes" napja volt a Texans legjobb passzsiettetőjének.
A D ugye Savage-ot nagyá tette, de a futójátékot jól fogta, az első félidőben 5, az egész meccset nézve 53 yardot engedett.

A csapat az elmúlt tíz hazai meccséből (2016. október 27-e óta) a kilencediket nyerte meg. Hasonló sorozat (legalább tíz meccset nézve) 2002-2003 között jött össze, akkor 13-ból 12 hazai mérkőzésen győzött a Titans.
Az első 12 meccsből ugye 8-at nyertünk meg, amire legutóbb 2008-ban volt példa (11-1).

Végezetül Walker idézem. Hát igen, azt nem lehet vitatni, hogy végig küzdnek, és nem adják fel. 😊

“I love this team,” Walker said. “There is something special about this team. The guys in this locker room have fight. They never give up. And I can’t ask for anything more than that. We find a way to win games, and that makes me happy.

I experienced some bad years with this team, some years where when things got tough, we gave up. This year, nobody is giving up. We expect to win, even when things don’t look good.”

(Innen van:  www.titansonline.com/news/article-4/A-Wild-One-Titans-beat-Texans-24-13/8a518155-aa1b-4ff4-9b62-6590979fe027)

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Na akkor így aludva egyet meccsre leírom észrevételeimet. A meccs eleje jól alakult a védelem résen volt következhetett egyből egy punt a visszahordás sem volt rossz, viszont befigyel a fumble és mondhatjuk, hogy ajándékoztunk 3 pontot az ellenfélnek. Támadásban ismét aludtunk az elején, elég impotens volt a csapatrész. Ha a Texans TD elég furcsára sikeredett, bizonytalankodtak ott a védők aztán csak összejött a TD, talán Cyprien maradt le. Ha már őt említem: futás ellen elég jó, jól olvassa a játékot. Utána jött a mákfaktor első része: sérülések a Texansnál és ha úgy nézzük csak Hopkins maradt célpontnak. Egy találós kérdés:
Ki fogja kapni a passzt nagy valószínűséggel ha 1 kivételével az összes elkapód lesérül?
A: Hopkins
B: A
Még az RB is beállt WR-nek egyébként. Aztán jött Mariota TD-je egy jó drive végre. Aztán megint képszakadás.... a defense elég sokat volt a pályán, mivel nem tudtunk haladni. Nándi írta, hogy Douglas azért is jó hogy visszajött mert jól blokkol,nos az elmúlt két meccsen ezt jól titkolta. Az előző meccsen róla sackelték Mariotat, tegnap pedig egy oldal screen játéknál csapták a földhöz a csapattársat a rossz blokk miatt. Egyébként ezek az oldal screen-ek sem fekszenek nekünk, valahogy vagy 0 vagy mínusz yard lesz a vége. Walker nem okoz csalódást, penge a srác, lehet rá bízni a labdát, idén csak egyszer remegett meg a keze. Ilyen Benny Hill show jellegűt pedig még nem láttam, hogy három false start egymás után ugyan az a játékos, 4&4-ről hátramennek 4&19-re. Ott ünnepel mindenki (amit én nem szeretek, legalább is előre inni a medve bőrére), és mi történik? Beszopjuk és first down! Na ott mondtam azt, hogy meg is érdemeljük ha kikapunk! A mákfatorhoz hozzátenném a két kimaradt FG-t a Texans részéről ráadásul az egyik 28 yardról... Nálunk is kimaradt de ha megnézzük hány pontot kaptak volna akkor a végén lepörgetik az órát és nem TD-re mennek hanem FG-re ami győzelmet ért volna. Savage 365 yardot passzolt, csak nyomoztuk olykor a labdát. Egy kis mellékes: A bírók szerintem kétszer rossz helyre tették le a labdát, amiből mind a kétszer first down is lett. Ne higgyétek , hogy én abszolút negatív vagyok de azt mondom: nem érdemeltünk győzelmet, de ettől függetlenül persze örülök.
Egy kis plusz: Nektek nem feltűnt hogy a Henry TD előtt Lewan odasétált az oldalvonalhoz, és mondott valamit Mularkeynek, ő kicsit értetlenül nézett, majd mikor meglett a TD sokan Lewannaki gratuláltak (persze blokkolt is egy szépet) olyan volt, mint ha Ő hívta volna a játékot, vagy változtatott volna valamit. Mularkeyvel kapcsolatos, hogy a Colts ellen a félidőben Robiskie tartott egy beszédet, hogy kapják össze magukat a játékosok. Ezt mondjuk nem a HC-nek kellene? Mondjuk nem nézem ki belőle. Na de 8-4 jövőhéten Cardinals! Hajrá! 😉
pakesz
Rem legközelebb kikapunk, és akkor helyre áll a világ rendje. Lehet rossz vagyok matekból, de írod, hogy fumbliból ajándékoztunk 3 pontot, aztán kihagytunk egy FG-t, az szerintem pont ugyanannyi, mint két kihagyott FG. De ezt is félve írom le, mert múlt kor is rosszat állítottam Douglas kapcsán...
Nandito
Én csak arra írtam Dáglesz Kosztát, hogy eddig nem derült ki hogy jobb-e blokkolásban mint más. Mondjuk elkapni se sokat fogjuk, de ez már más tészta, nem sok játék van ráhívva érthető. Jones-t sajnálom, írni is akartam hogy elmúlt három évben nem sokat kellett említeni a nevét de most kezdett belejönni aztán sérülés. Szerintem Austin Johnson miatt nem hoztak mást a helyére.
Küldés

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos DaQuan Jones IR-re került bicepsz sérüléssel. Pedig pont elég jól belendült, a Colts ellen 2, a Texans ellen 1,5 sacket ért el. Kicsit meglepő, de kétéves szerződéssel Luke Stocker TE-t igazoltuk a helyére. 2011 óta Tampában volt, onnan múlt héten küldték el. Főleg ST-ben használták, és blokkolni is tud, de ezt már félve írom le, mert kettőt hibázik, aztán megkapom, hogy ilyeneket állítok, aztán nem is látunk belőle semmit...

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sziasztok! Na akkor így aludva egyet meccsre leírom észrevételeimet. A meccs eleje jól alakult a védelem résen volt következhetett egyből egy punt a visszahordás sem volt rossz, viszont befigyel a fumble és mondhatjuk, hogy ajándékoztunk 3 pontot az ellenfélnek. Támadásban ismét aludtunk az elején, elég impotens volt a csapatrész. Ha a Texans TD elég furcsára sikeredett, bizonytalankodtak ott a védők aztán csak összejött a TD, talán Cyprien maradt le. Ha már őt említem: futás ellen elég jó, jól olvassa a játékot. Utána jött a mákfaktor első része: sérülések a Texansnál és ha úgy nézzük csak Hopkins maradt célpontnak. Egy találós kérdés:
Ki fogja kapni a passzt nagy valószínűséggel ha 1 kivételével az összes elkapód lesérül?
A: Hopkins
B: A
Még az RB is beállt WR-nek egyébként. Aztán jött Mariota TD-je egy jó drive végre. Aztán megint képszakadás.... a defense elég sokat volt a pályán, mivel nem tudtunk haladni. Nándi írta, hogy Douglas azért is jó hogy visszajött mert jól blokkol,nos az elmúlt két meccsen ezt jól titkolta. Az előző meccsen róla sackelték Mariotat, tegnap pedig egy oldal screen játéknál csapták a földhöz a csapattársat a rossz blokk miatt. Egyébként ezek az oldal screen-ek sem fekszenek nekünk, valahogy vagy 0 vagy mínusz yard lesz a vége. Walker nem okoz csalódást, penge a srác, lehet rá bízni a labdát, idén csak egyszer remegett meg a keze. Ilyen Benny Hill show jellegűt pedig még nem láttam, hogy három false start egymás után ugyan az a játékos, 4&4-ről hátramennek 4&19-re. Ott ünnepel mindenki (amit én nem szeretek, legalább is előre inni a medve bőrére), és mi történik? Beszopjuk és first down! Na ott mondtam azt, hogy meg is érdemeljük ha kikapunk! A mákfatorhoz hozzátenném a két kimaradt FG-t a Texans részéről ráadásul az egyik 28 yardról... Nálunk is kimaradt de ha megnézzük hány pontot kaptak volna akkor a végén lepörgetik az órát és nem TD-re mennek hanem FG-re ami győzelmet ért volna. Savage 365 yardot passzolt, csak nyomoztuk olykor a labdát. Egy kis mellékes: A bírók szerintem kétszer rossz helyre tették le a labdát, amiből mind a kétszer first down is lett. Ne higgyétek , hogy én abszolút negatív vagyok de azt mondom: nem érdemeltünk győzelmet, de ettől függetlenül persze örülök.
Egy kis plusz: Nektek nem feltűnt hogy a Henry TD előtt Lewan odasétált az oldalvonalhoz, és mondott valamit Mularkeynek, ő kicsit értetlenül nézett, majd mikor meglett a TD sokan Lewannaki gratuláltak (persze blokkolt is egy szépet) olyan volt, mint ha Ő hívta volna a játékot, vagy változtatott volna valamit. Mularkeyvel kapcsolatos, hogy a Colts ellen a félidőben Robiskie tartott egy beszédet, hogy kapják össze magukat a játékosok. Ezt mondjuk nem a HC-nek kellene? Mondjuk nem nézem ki belőle. Na de 8-4 jövőhéten Cardinals! Hajrá! 😉
pakesz
Rem legközelebb kikapunk, és akkor helyre áll a világ rendje. Lehet rossz vagyok matekból, de írod, hogy fumbliból ajándékoztunk 3 pontot, aztán kihagytunk egy FG-t, az szerintem pont ugyanannyi, mint két kihagyott FG. De ezt is félve írom le, mert múlt kor is rosszat állítottam Douglas kapcsán...

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Na akkor így aludva egyet meccsre leírom észrevételeimet. A meccs eleje jól alakult a védelem résen volt következhetett egyből egy punt a visszahordás sem volt rossz, viszont befigyel a fumble és mondhatjuk, hogy ajándékoztunk 3 pontot az ellenfélnek. Támadásban ismét aludtunk az elején, elég impotens volt a csapatrész. Ha a Texans TD elég furcsára sikeredett, bizonytalankodtak ott a védők aztán csak összejött a TD, talán Cyprien maradt le. Ha már őt említem: futás ellen elég jó, jól olvassa a játékot. Utána jött a mákfaktor első része: sérülések a Texansnál és ha úgy nézzük csak Hopkins maradt célpontnak. Egy találós kérdés:
Ki fogja kapni a passzt nagy valószínűséggel ha 1 kivételével az összes elkapód lesérül?
A: Hopkins
B: A
Még az RB is beállt WR-nek egyébként. Aztán jött Mariota TD-je egy jó drive végre. Aztán megint képszakadás.... a defense elég sokat volt a pályán, mivel nem tudtunk haladni. Nándi írta, hogy Douglas azért is jó hogy visszajött mert jól blokkol,nos az elmúlt két meccsen ezt jól titkolta. Az előző meccsen róla sackelték Mariotat, tegnap pedig egy oldal screen játéknál csapták a földhöz a csapattársat a rossz blokk miatt. Egyébként ezek az oldal screen-ek sem fekszenek nekünk, valahogy vagy 0 vagy mínusz yard lesz a vége. Walker nem okoz csalódást, penge a srác, lehet rá bízni a labdát, idén csak egyszer remegett meg a keze. Ilyen Benny Hill show jellegűt pedig még nem láttam, hogy három false start egymás után ugyan az a játékos, 4&4-ről hátramennek 4&19-re. Ott ünnepel mindenki (amit én nem szeretek, legalább is előre inni a medve bőrére), és mi történik? Beszopjuk és first down! Na ott mondtam azt, hogy meg is érdemeljük ha kikapunk! A mákfatorhoz hozzátenném a két kimaradt FG-t a Texans részéről ráadásul az egyik 28 yardról... Nálunk is kimaradt de ha megnézzük hány pontot kaptak volna akkor a végén lepörgetik az órát és nem TD-re mennek hanem FG-re ami győzelmet ért volna. Savage 365 yardot passzolt, csak nyomoztuk olykor a labdát. Egy kis mellékes: A bírók szerintem kétszer rossz helyre tették le a labdát, amiből mind a kétszer first down is lett. Ne higgyétek , hogy én abszolút negatív vagyok de azt mondom: nem érdemeltünk győzelmet, de ettől függetlenül persze örülök.
Egy kis plusz: Nektek nem feltűnt hogy a Henry TD előtt Lewan odasétált az oldalvonalhoz, és mondott valamit Mularkeynek, ő kicsit értetlenül nézett, majd mikor meglett a TD sokan Lewannaki gratuláltak (persze blokkolt is egy szépet) olyan volt, mint ha Ő hívta volna a játékot, vagy változtatott volna valamit. Mularkeyvel kapcsolatos, hogy a Colts ellen a félidőben Robiskie tartott egy beszédet, hogy kapják össze magukat a játékosok. Ezt mondjuk nem a HC-nek kellene? Mondjuk nem nézem ki belőle. Na de 8-4 jövőhéten Cardinals! Hajrá! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
 twitter.com/twitter/statuses/937433210954268672

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sikerült begyűjteni egy újabb csúnya W-t, de ami fontosabb, ezzel immár 8-4 a mérleg! A D ezúttal nem remekelt, Savage-ot naggyá tettük. Szerencsére amikor kellett, akkor Sims megcsinálta a meccsnyerő játékot. Az O ismét nem kápráztatott el, helyenként szenvedtek Mariotáék, de szép TD drive-ok is voltak. A végén Henry gyönyörűen futott, ez szép játék volt, és kellett a mérkőzés lezárásához. Ja, és Walker szenzációs! Ismét remek elkapásokkal segítette Mariotát, hatalmas értéke a csapatunknak! Succop viszont jó lenne, ha összekapná magát, mert mióta rekordot "rúgott", azóta igen pontatlan, a mostani FG-je is hiányzott az elején. Sajnos Ryan megsérült, reméljük nem komoly...

Amúgy elismerés a Texansnak, mert a sok sérültjük ellenére nagy meccsre kényszerítettek minket, és ha nincs a két kihagyott FG, akkor ki tudja, mi a vége.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ma jó lenne visszavágni a Texansnak a múltkori vereségért. Plusz ugye a PO miatt is nagyon kell a győzelem. Elvileg sérültünk nincs, mert Matthews is edzett, igaz limitáltan. Mérkőzés előtti döntés lesz, hogy játszik-e. A Texansnak több hiányzója van (a héten a kezdő LT Chris Clark is IR-re került, valószínűleg az elkapó Will Fuller se lesz), és csere QB-val jön, ezt ki kellene használni. TitanUp!

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv!

Egy kis szubjektív írás Mariota "formahanyatlásáról. "

 www.facebook.com/titanshungary/photos/a.859599850848638.1073741828.859588594183097/1071251449683476/?type=3&theater

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
minden meccs más...
[/quote] 😁
egyenlőre viszont hozzuk a hazai kötelezőt. nagyon nem bánom, hogy a Hou utazós rövid hétből jön.

(mondjuk nekem Mularkey is időnként - csak amikor képernyőre kerül... - úgy néz ki mint akit totál meghaladnak az események, szinte pánikban van hogy csinálnia kellene valamit, de maga sem tudja, hogy mit... persze mind1, legyen 11-5-ös szezonunk, de azt nehezen vitatnám hogy a támadójátékunkban semmi előrelépés nincs tavaly óta...)

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hoppá, találtam még egy érdekes infót. A Lucas Oil Stadionban először nyertünk (10. próbálkozásra), és 2007 után tudtuk újra felülmúlni idegenben a Colts-ot. Ez alapján nem kis dolog a győzelmünk. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A meccsről csak annyit, hogy ha nincs a fumble, akkor nem hiszem, hogy nyertünk volna. Szerencsére volt, aztán a 4. negyed már elfogadhatóan alakult, de előtte valami borzalom volt az O teljesítménye. Futójáték nem létezett, Mariota megint 2 int, 2 meccs alatt pedig már 6 eladott labdánál tart. Közben nézzük meg, hogy normális edzőkkel Gabbert, vagy Goff milyen teljesítményt nyújt. Egyre inkább úgy látom, hogy Robiskienek sok az OC poszt, mert a tavalyi szárnyaló O egyértelműen visszaesett. Vagy rántson elő gyorsan valamit a cilinderből, mert ennél már csak nehezebb meccseink lesznek. Első lépés lehetne, hogy Henryt tegyék meg RB1-nek. Akárhogyan is nézem, idén Murrayvel sajnos nem megy a futás.

A D előtt ismét le a kalappal, megint meccsben tartották a csapatot. A 8 sack nem francsájz rekord, de Titans név alatt az eddigi legtöbb. Még Oilersként volt kétszer 9 sack (1962, 1971), míg 8 sackra (szintén Oilersként) legutóbb 1985-ben volt példa.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
a Jaguars sorsolása könnyebb, és 11 győzelmet biztos összeszed.
Titans
@ Arizona, Dec10 Seattle de a többiben is van kihívás.... a jags akkor lesz 11-5 ha minket ver újév napján. ha akkor kikapunk, akkor a szezon kuka.Nandito
Titans
Én nem látok kihívást egyik meccsben sem nekik, a többség negatív mérlegű csapat, és nem is hiszem, hogy azok feltámadnának. A Seattle esetleg okozhat gondot (bár OL nélkül a Jaguars védelemmel nem tudom, mit kezdenek), de Arizonában csereirányító van. Illetve ha a Jaguarstól kikapunk, akkor sem hiszem, hogy feltétlen kuka lesz a szezon. Várjuk meg a következő négy meccset, utána már jobban látjuk majd, hogy mire leszünk képesek, és hogy mi kell a PO-hoz.
Nandito
😉

ráérünk akkor jól játszani, amikor az us kell a győzelemhez. addig meg játszanak nyugodtan az idegeinken amíg a vége W...
azért így nem néz ki rosszul a december. (a szezon kukát úgy értettem, hogy hazai meccs nélkül nem lesz esélyünk a rájátszásban. mondjuk ilyen játékkal azzal sem, de ennek kapcsán meg lásd az első gondolatot....😁 ja, és hol van még4 W)
Titans
Jó, az Arizonát benéztem. 😊 Sajnos mi is játszunk még velük, és ugye minden meccs más, de a Colts elleni produktummal az sima bukó lesz. Egyébként a győzelmet nem kell megmagyarázni, és a szoros siker is ugyanannyit ér, mint a sima, de azért jó lenne már egy nyugodt, hátradőlős W. De legyen úgy, hogy amikor nagyon kell, akkor lesz jó játék...

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a Jaguars sorsolása könnyebb, és 11 győzelmet biztos összeszed.
Titans
@ Arizona, Dec10 Seattle de a többiben is van kihívás.... a jags akkor lesz 11-5 ha minket ver újév napján. ha akkor kikapunk, akkor a szezon kuka.Nandito
Titans
Én nem látok kihívást egyik meccsben sem nekik, a többség negatív mérlegű csapat, és nem is hiszem, hogy azok feltámadnának. A Seattle esetleg okozhat gondot (bár OL nélkül a Jaguars védelemmel nem tudom, mit kezdenek), de Arizonában csereirányító van. Illetve ha a Jaguarstól kikapunk, akkor sem hiszem, hogy feltétlen kuka lesz a szezon. Várjuk meg a következő négy meccset, utána már jobban látjuk majd, hogy mire leszünk képesek, és hogy mi kell a PO-hoz.
Nandito
😉

ráérünk akkor jól játszani, amikor az us kell a győzelemhez. addig meg játszanak nyugodtan az idegeinken amíg a vége W...
azért így nem néz ki rosszul a december. (a szezon kukát úgy értettem, hogy hazai meccs nélkül nem lesz esélyünk a rájátszásban. mondjuk ilyen játékkal azzal sem, de ennek kapcsán meg lásd az első gondolatot....😁 ja, és hol van még4 W)

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Ez az első félidő igazi borzalm volt a javából. Pedig ugye láttunk már ilyet csapatunktól nem egyszer, de azért elég rossz ismét szembesülni vele. Az első néhany play offense részről még hagyján de utána jött a parádé. Mariota érdekes INT-je majd szokásos futás-futás-passz kombó. Majd ismét egy INT, Taylor elcsúszott a tyúkszaron vagy nem tudom de banális volt. A védelem részéről a 3&out helyett Ryan szabálytalansága miatt további utat biztosítottunk. Coltsnak hogy a végén FGt rúgjanak. Amúgy véleményes volt az a zászló, mint ahogy Douglas elkapása is amit elvettek, nem láttam olyan döntő bizonyítékot ami miatt meg kellett változtatni a döntést. Hozzáteszem fordítva is volt furcsa ítélet, mindegy. Ez a futás annyira nem ment hogy extra OT-vel plusz TE-vel felállva is szart se értünk. Nándi írta, hogy ő mrg én többet raknánk le 3 yardnál szóval jövőhéten a Nándi-Geri RB párost láthatjátok, bár össze kell drótozni kicist mert elülső szalagszakadásom van, ha már a C'mon manbe nem leszünk benne jók vagyunk 😀 Viccet félretéve mindent elmond hogy a 92 futott yardból 89-et a 4. negyedben tettünk meg! Eddig tanakodtunk hogy ki lenne jobb RB1nak de szerintem itt eldőlt hogy Henry legyen. Mondjuk hirtelen Murray is összekapta magát. Kellett a győzelemhez Mack fumbleja is, plusz az sack áradat. Könnyű győzelemre sosem számítok, de a Browns,Ravens,Bengals, és most is eléggé a tűzzel játszottunk. Valami plusz mégis összejött, jövőhéten folyt.köv. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jesszus, ezt kiszenvedtük. 7-4, ez a lényeg, de az első félidőben fogtam a fejem. Alszom rá egyet, ezt meg kell emészteni.

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Van egy olyan érzésem, hogy ha Mariota normális napot fog ki, akkor Corey Davisnek nagy napja lesz ellenünk :/
kristóf17
Általában "normális" napjai vannak. 😊 A TNF-s volt a nem normális, reméljük egyszer és utoljára. Viszont Davis-szel még nem mindig értik meg egymást, úgyhogy utóbbinak kicsi az esélye. (Kivéve, ha Matthews nem tud játszani, mert akkor nyilván több passzt kaphat.)

Ha nem lesz sorsfordító sérülés akkor Vegasnál sztem mind a 4 meccsen ti lesztek a favoritok, szal sztem vszínűbb h 4-0 lesz belőle, mint 2-2.
empty taxi
Legyen úgy, 4-0 aláírva! 😊 Csak hát a vegasi "jóslás" nem szentírás. Idén már láttunk olyat, hogy egy favorit csapat kikapott, szóval jobb félni, mint megijedni...
Nandito
Nem is egy olyan meccs volt, ahol nem "papírforma" eredmény született. Igazán nincs itt is papírforma, ez az NFL. 😊
Matthews játéka kérdéses, Douglas ismét az aktív keretben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Van egy olyan érzésem, hogy ha Mariota normális napot fog ki, akkor Corey Davisnek nagy napja lesz ellenünk :/
kristóf17
Általában "normális" napjai vannak. 😊 A TNF-s volt a nem normális, reméljük egyszer és utoljára. Viszont Davis-szel még nem mindig értik meg egymást, úgyhogy utóbbinak kicsi az esélye. (Kivéve, ha Matthews nem tud játszani, mert akkor nyilván több passzt kaphat.)

Ha nem lesz sorsfordító sérülés akkor Vegasnál sztem mind a 4 meccsen ti lesztek a favoritok, szal sztem vszínűbb h 4-0 lesz belőle, mint 2-2.
empty taxi
Legyen úgy, 4-0 aláírva! 😊 Csak hát a vegasi "jóslás" nem szentírás. Idén már láttunk olyat, hogy egy favorit csapat kikapott, szóval jobb félni, mint megijedni...

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
No akkor vasárnap elkezdjük a fontos, négy mérkőzésből álló sorozatunkat. Továbbra is úgy látom, hogy ebből (@Colts, Texans, @Cards, @49ers) legalább hármat hozni kell, és akkor jó helyzetből várhatnánk a két utolsó találkozót (Rams, Jaguars). Biztosan nem lesz könnyű dolgunk, és az első ellenfél, a Colts már tört borsot az orrunk alá. De nézhetjük úgy is, hogy ideje visszavágni Paganóéknak. 😊 Mindenesetre ha vért izzadunk is, de nyerni kéne, hogy ne kerüljünk még nagyobb eredménykényszerbe. A csapatban csak egy játékosnak van gondja, Rishard Matthews csütörtökön limitáltan edzett hamstring problémák miatt. Jó lenne, ha nem hiányozna, tekintve, hogy az elkapók közül neki a legjobb az összhangja Mariotával. TitanUp!
Nandito
Ha nem lesz sorsfordító sérülés akkor Vegasnál sztem mind a 4 meccsen ti lesztek a favoritok, szal sztem vszínűbb h 4-0 lesz belőle, mint 2-2.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Van egy olyan érzésem, hogy ha Mariota normális napot fog ki, akkor Corey Davisnek nagy napja lesz ellenünk :/
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
No akkor vasárnap elkezdjük a fontos, négy mérkőzésből álló sorozatunkat. Továbbra is úgy látom, hogy ebből (@Colts, Texans, @Cards, @49ers) legalább hármat hozni kell, és akkor jó helyzetből várhatnánk a két utolsó találkozót (Rams, Jaguars). Biztosan nem lesz könnyű dolgunk, és az első ellenfél, a Colts már tört borsot az orrunk alá. De nézhetjük úgy is, hogy ideje visszavágni Paganóéknak. 😊 Mindenesetre ha vért izzadunk is, de nyerni kéne, hogy ne kerüljünk még nagyobb eredménykényszerbe. A csapatban csak egy játékosnak van gondja, Rishard Matthews csütörtökön limitáltan edzett hamstring problémák miatt. Jó lenne, ha nem hiányozna, tekintve, hogy az elkapók közül neki a legjobb az összhangja Mariotával. TitanUp!

Music City Miracle