NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Hajnalban nem volt "szerencsém" nézni a meccset így délután pótoltam, addig net kilőve. 😊 Első drive igazi kés a vajon téma volt, a végén nem is értettem, hogy miért Simst állították rá Brownra. Első félidőben még tartottuk magunkat, igazából offense részről nem vártam extrát hiszen a Steelers védelme elég kemény, minden statban második legjobbak egyébként. Mariota is bőven benne van a vereségben, nem csak a két érthetetlen INT de többször volt pontatlan, két felesleges sacket is benyelt szóval gyenge volt. A védelem részről, ahogy írtam első félidőben még jó volt a helyzet, Jackson rookie létére nem vallott szégyent, de a második félidőben már leradíroztak minket a pályáról, na de hát ha egy kibebaszottantoniobrown van az ellenfélnél, akkor ennek megvan az esélye. Igazából minden csapatrészben felülmúltak minket a ST-től kezdve (blokkolt FG) a secondary-ig. Murray-Henry dolgot én is úgy látom hogy Henrynek kell több snap, viszont screen játékoknál kell Murray, elkapásban jó. Folytatni kell tovább, ki kell pihenni,elfelejteni ezt a zakót aztán hajrá. Jó lett volna ha a Steelers a Jags-t is megveri, na de ez van. Majd a Browns! 😊 Titan up! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én Eagles szurkolóként nektek szurkolok az AFC-ben a Chiefs-en kívül a legjobban. Mint azt a profilképem is mutatja, Mariota a kedvenc játékosaim között van az első egyetemi éve óta, úgyhogy jobban figyelemmel kísérlek titeket, amióta draftoltátok.

Amit én látok idén, az az, hogy a learning curve közepén vagytok, viszont azért szépen fejlődik a csapat. Nem hiszem, hogy bárki superbowlt várt volna a csapattól a szezon előtt és azt sem, hogy majd a Steelerst és a Patriotsot fogja szorongatni a gárda. Ennek fényében én még a tegnapi vereség ellenére sem látom borúsan a helyzetet.

A legnagyobb kihívás egy rossz NFL csapat életében az, hogy találjon egy QB-t és kitörjön az ördögi körből (Browns, Jets, Bucs, Jags, Raiders, Titans, stb.), ti pedig ezt egyértelműen megtettétek. Tavaly kiderült, hogy Mariota igenis legit, idén pedig a győzelmek is elkezdtek jönni. Ez egy hosszú folyamat és nem fog menni azonnal, szóval szerintem már az is hatalmas eredmény, hogy a szoros meccseket rendre hozni tudjátok. A konferencia gyengesége szintén jól jön nektek, hiszen a 3 kiemelkedő csapaton és talán a Jaguarson kívül nem látok olyat, aki megelőzhetne titeket. Ha ez így történik, akkor sima PO lesz ebből, ami már alapból is egy hatalmas áttörés és remek tapasztalat lenne az egész csapatnak és Mariotának is. Corey Davis eddig egyáltalán nem játszott, így az első számú célpont is hiányzott, ami mindig kritikus egy fiatal irányítónál, de a szezon 2. fele remek alkalmat adhat arra, hogy összeszokjanak.

Úgy gondolom, hogy egy Wild Card körös kiesés már nem lenne kudarc, főleg a personnelt elnézve. Nyilván a szurkoló mindig gyorsan akarja a sikert, de ha ez az építkezés továbbra is így zajlik és megtaláljátok az igazán problémás területeket, majd azokon is sikerül fejleszteni, akkor nem látom akadályát annak, hogy 1-2 év múlva az SB-ért harcoljatok, az alapok (QB, OL, fiatal védelmi ászok) megvannak, időbe telik mire ezt sikerül összerakni 😉
Hulkeinstein
Köszönjük a biztató szavakat! 😊
Mindenben egyetértek, csak egy kis kiegészítést tennék. Sokunknak az a problémája, hogy az O nagyon döcög, és nem ezt vártuk. Tavaly jobban ment főleg a futójáték, de talán még a passzok is. Idén viszont a futójáték sokszor megáll, a papíron erősebb elkapósort nehezebb megtalálni és sok a drop, Mariota játéka hullámzik, valamint az OL is többet hibázik. Mintha a játékainkat kiismerték volna, és az újítás nehezen menne, ami csak ráerősít arra a problémánkra, hogy az OC személye nem biztos, hogy a legjobb. Úgyhogy sokkal jobb lenne, ha az O végre magabiztosabb lenne, akkor talán kevésbé kéne izgulni a nyerhető meccseken. Ettől még bizakodom, hogy a csapat képes lesz odaérni a PO-ba, ami tényleg nagy lökést adhatna a következő szezonokra.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Én Eagles szurkolóként nektek szurkolok az AFC-ben a Chiefs-en kívül a legjobban. Mint azt a profilképem is mutatja, Mariota a kedvenc játékosaim között van az első egyetemi éve óta, úgyhogy jobban figyelemmel kísérlek titeket, amióta draftoltátok.

Amit én látok idén, az az, hogy a learning curve közepén vagytok, viszont azért szépen fejlődik a csapat. Nem hiszem, hogy bárki superbowlt várt volna a csapattól a szezon előtt és azt sem, hogy majd a Steelerst és a Patriotsot fogja szorongatni a gárda. Ennek fényében én még a tegnapi vereség ellenére sem látom borúsan a helyzetet.

A legnagyobb kihívás egy rossz NFL csapat életében az, hogy találjon egy QB-t és kitörjön az ördögi körből (Browns, Jets, Bucs, Jags, Raiders, Titans, stb.), ti pedig ezt egyértelműen megtettétek. Tavaly kiderült, hogy Mariota igenis legit, idén pedig a győzelmek is elkezdtek jönni. Ez egy hosszú folyamat és nem fog menni azonnal, szóval szerintem már az is hatalmas eredmény, hogy a szoros meccseket rendre hozni tudjátok. A konferencia gyengesége szintén jól jön nektek, hiszen a 3 kiemelkedő csapaton és talán a Jaguarson kívül nem látok olyat, aki megelőzhetne titeket. Ha ez így történik, akkor sima PO lesz ebből, ami már alapból is egy hatalmas áttörés és remek tapasztalat lenne az egész csapatnak és Mariotának is. Corey Davis eddig egyáltalán nem játszott, így az első számú célpont is hiányzott, ami mindig kritikus egy fiatal irányítónál, de a szezon 2. fele remek alkalmat adhat arra, hogy összeszokjanak.

Úgy gondolom, hogy egy Wild Card körös kiesés már nem lenne kudarc, főleg a personnelt elnézve. Nyilván a szurkoló mindig gyorsan akarja a sikert, de ha ez az építkezés továbbra is így zajlik és megtaláljátok az igazán problémás területeket, majd azokon is sikerül fejleszteni, akkor nem látom akadályát annak, hogy 1-2 év múlva az SB-ért harcoljatok, az alapok (QB, OL, fiatal védelmi ászok) megvannak, időbe telik mire ezt sikerül összerakni 😉
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
a Jaguars sorsolása könnyebb, és 11 győzelmet biztos összeszed.
Titans
@ Arizona, Dec10 Seattle de a többiben is van kihívás.... a jags akkor lesz 11-5 ha minket ver újév napján. ha akkor kikapunk, akkor a szezon kuka.Nandito
Titans
Én nem látok kihívást egyik meccsben sem nekik, a többség negatív mérlegű csapat, és nem is hiszem, hogy azok feltámadnának. A Seattle esetleg okozhat gondot (bár OL nélkül a Jaguars védelemmel nem tudom, mit kezdenek), de Arizonában csereirányító van. Illetve ha a Jaguarstól kikapunk, akkor sem hiszem, hogy feltétlen kuka lesz a szezon. Várjuk meg a következő négy meccset, utána már jobban látjuk majd, hogy mire leszünk képesek, és hogy mi kell a PO-hoz.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos rengeteget hibáztunk, ami nem fér bele egy ilyen jó csapat ellen, mint a Steelers. Imádom Mariotát, de most főszerepet játszott a vereségben. Mintha Locker visszatért volna... A négy int-ből három övé volt, egyszer csúnyán az elkapó fölé dobott, egyszer a védőnek passzolt, aztán Walker mögé dobott. (Jó volt a Steelers D, de igazából egy picket szedtek, az szép védekezés volt tőlük.) Nyilván húzós időszak van Mariota mögött, a Colts ellen ugye futni sem tudott a sérülése miatt, nyerni is kellett sorban a meccseket, aztán múltkor is kapott egyet a vállára, de ez akkor is nagyon csúnya volt tőle. A sajtótájékoztatón vállalta is a hibákat, az mondta, rossz döntéseket hozott. (Egyébként 2 intnél többet még nem dobott az nfl-ben.) Aztán ott volt a Walker TD drop, a Succop kihagyott FG, az OL is gyengélkedett, és még a labda se pattant nekünk (lásd fumble). A bénázás ellenére a harmadik negyed közepéig tartottuk magunkat, aztán a D is végleg leolvadt, pedig addig nem voltak rosszak Caseyék.
Ez kalkulált vereség volt, mert a Steelers előttünk jár, amit be is bizonyított. Úgyhogy tragédia nincs, menni kell tovább. Most van tíz napunk felkészülni a folytatásra, lehet kúrálni a sérüléseket, illetve fejben össze kell kapni a csapatot. Jön négy nyerhető meccs, abból legalább hármat hozni kéne.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a Steelers nyer, de remélem, hogy sikerül elkiabálni 😀
(Egy Byard-pick illene azért mindenképpen 😊 )

több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a Jaguars sorsolása könnyebb, és 11 győzelmet biztos összeszed.
Titans
@ Arizona, Dec10 Seattle de a többiben is van kihívás.... a jags akkor lesz 11-5 ha minket ver újév napján. ha akkor kikapunk, akkor a szezon kuka.Nandito

több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a meccs nálam azon múlik hogu a def front4 mennyire tudja a secondarynket helyzetbe hozni. szerintem még a 3.05-ös tippmix oddsnál is nagyobb esélyünk van, remélem igazoljuk.

TITAN UP!

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Várom már az estét, remélhetőleg remek mérkőzést látunk majd! Mindkét csapat jó formában van, egyaránt 4 meccses győzelmi szériát épített. Van esélyünk az újabb sikerre, amihez szerintem az lesz a kulcs, hogy Bellt mennyire tudjuk kivenni a játékból. Bár a Steelersnek az elkapói is nagyon jók, úgyhogy a secondary nagy kihívás előtt áll. A találkozónak pedig külön pikantériát ad, hogy LeBeau mester először tér vissza ellenfélként Pittsburghbe!
Sérültünk nincs, Spain is visszatér az OL-be, és ő azért jobb, mint Schwenke. Ugye a Bengals ellen Mariota és Walker is kapott komoly ütést, illetve Walker a korábbi hetekben sérüléssel küzdött, de szerencsére nincs akadálya a játékuknak.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
kicsit előre tekintve
"muszáj" győzelmek: Indy i., Hou o., SF i.
"elfogadható" vereség: Pitts i.,
"divízió/homefield" meccsek: Ari i., Rams o., JAX O.

azt hiszem 10-6 a minimum amit innentől kezdve elvárok. mondjuk nem hiszem hogy érdemi esélyünk lenne egy PO idegenbeli meccsen NE-ben vagy Pitts-ben, bár hol van az még... mindenesetre ez a csütörtök sok mindent eldönt, félek, hogy utazással meg mindennel túl közel van, viszont utána meg jól jön majd ez a minibye a kötelezőkhöz. ússzul meg sérülés nélkül, a többi bónusz.
Titans
A 10-6 szerintem is reális, a többit meglátjuk utána. Annyi, hogy eddig a Rams idén nagyon jó, ezért inkább az elfogadható vereség kategóriába tenném. Illetve a Colts meccstől kicsit tartok, mert Paganóék mumusnak számítanak nekünk. Megjegyzem, jó eséllyel a 9-7 is PO-t érhet, illetve csoportgyőzelemben se nagyon gondolkodok, mert a Jaguars sorsolása könnyebb, és 11 győzelmet biztos összeszed.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
kicsit előre tekintve
"muszáj" győzelmek: Indy i., Hou o., SF i.
"elfogadható" vereség: Pitts i.,
"divízió/homefield" meccsek: Ari i., Rams o., JAX O.

azt hiszem 10-6 a minimum amit innentől kezdve elvárok. mondjuk nem hiszem hogy érdemi esélyünk lenne egy PO idegenbeli meccsen NE-ben vagy Pitts-ben, bár hol van az még... mindenesetre ez a csütörtök sok mindent eldönt, félek, hogy utazással meg mindennel túl közel van, viszont utána meg jól jön majd ez a minibye a kötelezőkhöz. ússzul meg sérülés nélkül, a többi bónusz.

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Bennem az volt végig, hogy a végjáték szoros lesz, nem csak azért mert nem volt nagy pontkülönbség hanem azért mert támadásban kimaradt két nagy "ziccer" az egyik Davis fumble-je. Ott 3&7 volt, a first downt megvolt és ha még nem is TD de a legrosszabb következett: jöhetett az ellenfél. Azért tartottam mert tavalyelőtt vagy mondjuk tavaly, szezon elején az ilyen hibákat egy az egyben kihasználta az ellenfél és a végén felszállhattunk a szopórollerre. A védelemnél most nem jött a 3. negyed végi leolvadás, végig jól nyomták. Az offense most azért produktívabb volt, mint a Ravens ellen, ha megnézzük az elkapásokat, jobban el volt osztva mint előző héten. Persze az ellenfél is kell ehhez, nem mindegy kinél akarjuk eljátszani az adott Elvis számokat 😊 A Bengalsban a védelemből voltak hiányzók de ettől függetlenül végig nagy nyomás alatt játszott Mariota, 4 sack lett a vége. Schwenke-n a Ravens elleni is látszott a bizonytalanság, most sem volt toppon, várjuk vissza Spain-t. Succopnak meg inkább jobb, hogy ilyenkor szakadt meg a sorozata, ne egy sordöntő meccsen és sorsdöntő rúgásnál mert akkor arról beszélnénk hogy: Emlékszel amikor kikaptunk a végén x meccsen pedig olyan közel volt a győzelem? Igen Succop sorozata akkor szakadt meg! 😀 Jöhet a Steelers, az sem lesz könnyű, de hát minden héten háború! 😉 Hajrá!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mariotáról külön akartam írni, mert bár vannak hibái (7 TD mellett 6 int-je van eddig), de amikor kell, akkor szenzációsan játszik. Az elmúlt 4 meccsen 3 GW drive-ot vezetett, emellett igazi vezér a pályán:

Six previous second-half possessions for the Titans had produced five punts, one turnover and zero points.

The offense's struggles were the primary reason the Titans found themselves trailing Cincinnati 20-17 as they readied for what very well might have been their final drive of the game.

So Mariota delivered a very simple message to his teammates:

“He just came in the huddle and said, `This is it. It's on us. We've got to help our defense out,'” Titans tight end Delanie Walker said. “When we got on that field, we all said it. We're going to go down and score, and we did that.”


A meccsnyerő támadásban kapott egy nagyot, de vitte tovább a csapatot:

Then came a scary moment, when Mariota was tackled from behind by Bengals defensive end Carlos Dunlap, which injured his left shoulder, and worried Mularkey.

“But he’s about as tough as he gets,” Mularkey said, “and he wouldn’t come out.”

Said Mariota: “If I can walk, I can play. At that moment I just wanted to give our guys an opportunity to win.”

After a pair of incompletions, Mariota connected with Murray for the game-winner.

“Marcus is a tremendous player,” Murray said. “He makes a lot of plays. We all had confidence in him. He is even-keel, no matter what the situation is, no matter how the game going offensively. He has the same look on his face … and he is going to lead us the right way. He is not a guy who is going to get down on himself.”


Szóval imádom Mariotát, bár gondolom sokan így vagyunk vele. 😊 Szerencsére Webster nem tudott akkora idióta lenni, hogy annak idején ne draftolja. Végül még itt van Orakpo pár mondata is róla, maximálisan egyet tudok érteni vele:

“I love watching him – it's remarkable,” Titans linebacker Brian Orakpo said. “I would hate playing against Marcus. The guy will frustrate you and frustrate you as a defender. I'm just glad he's on our side.”

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit megkésve, de végre tudok írni pár gondolatot a mérkőzés után. Gondoltam, hogy a Ravens meccshez hasonlóan ez is szoros lesz, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire kicentizzük a végét. A D-nek jár egy nagy pacsi. Az elején az első TD-hez nem tudtak hozzászólni, ám utána remekül végezték a dolgukat. A félidő előtt Mariota int-je miatt kerültek kiszolgáltatott helyzetbe, majd a szünet után becsúszott egy Green nagy játék, de azt leszámítva gyakorlatilag nem tudott haladni a Bengals. Adoreenak ez volt az eddigi legjobb szereplése, remélhetőleg jó kis corner lesz belőle.
Az O viszont szenvedett rendesen. Az első félidőben feleslegesen begyűjtött zászlók miatt akasztottunk meg ígéretes drive-okat, aztán ott volt Mariota int-je a saját end zone előtt. De ez még hagyján, mert a futójáték egész jónak tűnt, és felraktunk 17 pontot a táblára. A szünet után viszont megint megállt a tudomány, aztán mikor végre összeraktunk egy normális drive-ot, akkor Davis hibázott egy nagyot. Davisnak amúgy is rossz meccse volt, amire a Bengals end zone-ja előtt vétett fumble-val tette fel a pontot. Aztán öt perccel a vége előtt Mariota megcsinálta a GW drive-ot. Kapott közben egy nagyot, úgyhogy egy pillanatra megállt bennem az ütő, de remélhetőleg nem sérült bele. Szerencsére az "öregek", Walker és Murray kitettek magukért, kulcsszerepük volt a győzelemben.
Succopnak sajnos megszakadt a rekordja, az elején egy FG-t hibázott 50 yardon belülről (konkrétan 48-ról). Így 56 sikeres FG-nél állt meg.
Nem volt könnyű, de hoztuk az újabb kötelezőt, ezzel már 6-3-as a mérleg. 😊 Most rövid hét jön, csütörtökön már Pittsburghben van jelenésünk.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elég keveset beszélünk Woodyardról, vagy ha beszélünk róla, akkor sem igazán elismerően. Pedig a középső LB-nk kiemelkedő szezont teljesít. A titansonline-ról hozok két idézetet róla, az elsőt Jim Wyatt-től, a másodikat John Glennontól:

"Wesley Woodyard’s play

Titans linebacker Wesley Woodyard continues to impress me, and those around him. It wasn’t took long ago when Woodyard was faced with questions about his long-term future with the club. Now, it’s hard to imagine the Titans on defense without him. Woodyard had a team-high 14 tackles on Sunday against the Ravens, including a mammoth stop on fourth-and-one at the Tennessee 17 on the first play of the fourth quarter. It was a huge play, and yet another reminder Woodyard is having a huge season."

"So far this season, the 31 year-old Woodyard – a 10-year veteran at inside linebacker – has played in more than 85 percent of the Titans' defensive snaps. He played all 75 defensive snaps against Baltimore, throwing in his usual handful of special-teams snaps as well.

But it's what Woodyard is doing with those snaps that's the real story.

In eight games, he's already piled up 102 tackles, which is already well over his entire season total of 88 last year. Woodyard has produced double-digit tackles in seven of eight games this season, including the 20 (he registered against the Ravens."

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Adoree remek futása:

 twitter.com/Titans/status/927240630941630464?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.musiccitymiracles.com%2F2017%2F11%2F6%2F16612152%2Fcorey-davis-plays-39-snaps-in-his-return-titans

Music City Miracle
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Haló-haló. A tegnapi meccset úgy kezdtük amire gondoltam, és írtam is, hogy remélem Mularkey nem töketlenkedik majd. Matthews elkapása majdJackson futása pl ilyen volt. Amiről Mariota is beszélt, hogy a red zone-ban megáll a tudomány, azt a Matthews TD drive-nál nem látszott. A Baltimore védelme nem tartozik a gyenge kategóriába, de azért offense részéről behúztuk egy kicsit a féket úgy értve, hogy nem nagyon találtunk ellenszert. Jöttek a régi "két futás+ 1 passz" kombók ami azért a Ravens ellen elég gyenge próbálkozás. A védelem abszolút jól tolta. A 3. negyed végén azért jött a leolvadás a védelem részéről hiszen mondhatjuk "európai focis" nyelven, hogy a kihagyott helyzeteket megbosszulják magukat. A védelem ha nem így tolja akkor nem csak a végén kellett volna izgulnunk. TE játék az első félidőben észrevehetetlen volt, Davisnek egy akrobatikus elkapásán kívül több szerep nem jutott.. Taywan Taylor-t nem tudtuk használni. Igazából jelenleg én nem látom, hogy a Mularkey-Robiskie kettős magasabb szintre emelhetné a támadójáték, de hátha összeáll valami végül is a szezon felénél járunk. 😀 Nem szomorkodom, 5-3 nyomjuk tovább! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pár érdekesség a Ravens meccs után:

- Az első negyedben Matthewsnak adott TD passzt Mariota, ami karrierje 50. TD passza volt. Ehhez 34 mérkőzésre volt szüksége, amivel második helyen áll a csapat történetében. Az első George Blanda, aki 26 meccs alatt ért el 50 TD-t.
- Mariota a red zone-on belül már 35 TD passzt dobott eladott labda nélkül.
- Decker megszerezte első TD-jét a csapat színeiben.
- Byard két egymást követő meccsen öt interceptiont jegyzett, amire még nem volt példa a csapat történetében. Az NFL-ben sem túl gyakori ez, legutóbb 2010-ben DeAngelo Hall (Redskins) volt képes erre. Összességében 1970 óta a liga történetének ötödik játékosa, aki megcsinálta ezt a bravúrt.
- Byard idén már hat szerzett labdánál tart, hasonlóra még 2008-ban volt képes Michael Griffin.
- A D tényleg összekapta magát, amit jól mutat, hogy négy meccsen csak négy TD-t engedett.
- Az első negyedben Succop 48 yardos FG-t szerzett, ezzel az NFL rekordot tovább növelte: 50 yardon belülről már 56 sikeres FG-nél tart.
- A red zone hatékonyságunk tavaly 72 százalékos volt, idén eddig 41 százalékon álltunk. Mivel a Ravens ellen háromból három lehetőséget sikerült TD-re váltani, így a mutató felkúszott 50 százalékra.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Sajnos kb. élvezhetetlen szinten szaggatott a stream, meg családi ebéd volt, szóval nem láttam teljes egészében, de amit láttam, az egész elfogadható volt. Ha elfogadom, hogy a védelmünk inkább turnovert szerez, mint sima 3andOut-ot, akkor sokkal könnyebb lesz az életem, szóval igyekszem így tenni.
Összességében ha azt veszem, hogy kb. csak annyi volt az idegeskedés az egész meccsen, hogy egy onside bejön-e vagy sem, akkor azért azt bármelyik nap vállalhatónak tartom a Baltimore ellen.

Szóval ezt - az alapján a kevés alapján, amit láttam - egy bizakodásra okot adó napnak veszem.

És mivel Green jó eséllyel elmeszelte magát az ellenünk jövő meccsre, a Cincy ellen is egy ilyen meccsre számítok.

Titan up!

több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy várni lehetett nem volt könnyű, de meg van a W! A D most nagyon jó volt, amikor kellett, odatették magukat. Byard elképesztő formába lendült, a játéka hatalmasat dob a secondaryn. Az O viszont nagy talány... A végén amikor kellett, megcsinálták a TD-t, de látszólag amúgy nem erőltették meg magukat. A futást ugyan jól fogta a Ravens, de Mariota passzai mentek, illetve a két jó mezőnyhelyzet is jól jött, főleg a rossz punt. Mindenesetre az O ennyi fegyverrel többet is mutathatna. (A third down mutató kimondottan gyászos, és a RZ hatékonyság is elég gyenge.) De összességében szerintem nincs ok a kesergésre, mert a kötelezőt hoztuk és már 5-3-as a mérlegünk!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
gedam 5 802
Győzelmet vártok ellenünk?😊
Vrij6
Nem is kérdés. 😊 Ha komolyan gondoljuk a PO-t, akkor ezt a meccset hozni kell.
Nandito

Érthető. 😊 Nem vagyunk jók idén, cserébe még kiszámíthatóak sem (Jaguars, Fins). De inkább egy szenvedősebb meccset várok. A Browns ellen nagyon megszenvedtetek, nem tudom, hogy fog ízleni a Ravens D, ami bár lehetne sajnos jobb is, így is bőven fog fejtörést okozni.Remélhetőleg. 😀
Vrij6
fogadás szempontjából a héten a cinci és a mi győzelmünkre érdemes rakni. esetleg a kolcra. kicsit túlzónak érzem a múlt hét után, hogy 10-ből 9 szaki a tájtensz győzelmére rak, nem egy ördöglakat meccs lesz. ha tudnak futni kikapunk, ha nem, nyerünk. brandon willivel ez w lesz, 12-20.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Győzelmet vártok ellenünk?😊
Vrij6
Nem is kérdés. 😊 Ha komolyan gondoljuk a PO-t, akkor ezt a meccset hozni kell.
Nandito

Érthető. 😊 Nem vagyunk jók idén, cserébe még kiszámíthatóak sem (Jaguars, Fins). De inkább egy szenvedősebb meccset várok. A Browns ellen nagyon megszenvedtetek, nem tudom, hogy fog ízleni a Ravens D, ami bár lehetne sajnos jobb is, így is bőven fog fejtörést okozni.Remélhetőleg. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Győzelmet vártok ellenünk?😊
Vrij6
Nem is kérdés. 😊 Ha komolyan gondoljuk a PO-t, akkor ezt a meccset hozni kell.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Győzelmet vártok ellenünk?😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sérülés jelentés:
Corey Davis visszatér, az akadozó offense-re rá is fér.
Walker játéka viszont kérdéses inkább pihenő néz ki neki.
Spain biztosan kihagyja a meccset, Schwenke kezd helyette.
Cyprien visszatért az edzésekhez, nem egyértelmű, hogy fog-e játszani vagy sem.

Kicsit más:
Megmondom őszintén kicsit untam már, hogy a csapból Watson folyt az elmúlt hetekben, vagyis már két naponta lehetett olyan cikket olvasni, hogy ilyen rekord olyan rekord stb. Sérülést nem kívánok senkinek sem, sajnálatos dolog. Így megint csak megkavarodik a csoport, jó lenne ha Mularkey elővenné a tökös énjét és a Browns elleni játékot elfelejthetnénk. Ha Watson és Luck egészséges lenne azt mondanám nem sok esélyünk van a playoffra az eddigiek alapján, de ha nem bafaszoskodunk ott lehetünk... Jó értem én, hogy tavaly is ott voltunk a cél előtt , de hát a Jags ellen szépen visszarugdostuk magunkat az utolsó előtti fordulóban. Hajrá! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks