NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
rengeteg Seahawks szurkoló. jó lenne ha nem maradnának a végéig...
Titans
Gondolom maradtak végig, de szerintem nem bánod! 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
rengeteg Seahawks szurkoló. jó lenne ha nem maradnának a végéig...

több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos a Vols meccs helyett hegymászás és vad-póni simogatás lett végül, de ennyit megérdemeltek a lányok előzetesként a holnapi napért...

nagyon remélem hogy végre egyszer... de szerintem inkább a Seahawks az esélyesebb, akármit mondanak az oddsok.

mondjuk az időnk remek lesz, a többi meg csak a csapaton múlik. sajnos az nem fog beleférni hogy csak a harmadik-negyedik ember tudjon szerelni márpedig eddig komoly gondjaink voltak ezen a téren.

szóval Titan Up! holnap igyexem gyorsjelenteni.

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)
Titans
Írtam üzenetet, csekkold légyszi! 😉 Jó meccsnézést 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 046 — Erin Elite Andrews
A hétvégén újabb kemény meccs jön a Seahawks ellen, és sajnos egy fontos hiányzónk biztos lesz. Szerdán Mularkey bejelentette, hogy Corey Davis hamstring sérülés miatt nem játszik. (Az újonc elkapónk emiatt a sérülés miatt hagyta ki majdnem a teljes TC-t.) Az elkapósor ezzel gyakorlatilag három játékosból áll majd, Matthews, Decker és Taylor osztozhat a snapeken. Murray is hasonló sérüléssel küzd, és van esély rá, hogy ő sem játszhat. Neki szerencsére nagyon jó helyettese van Henry személyében. (Emellett Cyprien is hiányozni fog, de ő ugye a Jaguars ellen sem szerepelt.)
Hátsérülés miatt OLB Aaron Wallace IR-re került, így már főleg jó lenne, ha Dodd végre mutatna valamit. Mondjuk az nem jó előjel, hogy a tavalyi második körös LB-nk az első két fordulóban csak az inaktívok között szerepelt... Esetleg az idei 7. körben választott Josh Carrawayt tudjuk még tartalék passzsiettetőként elővenni. Wallace helyére WR Zach Pascalt hoztuk fel a PS-ből. Hogy miért rá esett a választásunk, az egy nagyon jó kérdés. 😊 UDFA-ként a Redskinshez került, de ott nem tudott rostert fogni. (Az előszezonban 3 elkapása volt 27 yardért). Továbbra is azt mondom, hogy hiba volt Tre McBride-ot nem megtartani.
A PS-ből OL Tyler Marzt elvitte a Chargers. Kár érte, mert az előszezonban nem tűnt rossznak, így mondhatni az is váratlan lépés volt részünkről, hogy a roster helyet csak a gyakorlócsapatba került. A PS-ben megüresedett helyeket OT Brad Seatonnal (idei 7. körös választásunk) és OLB Tony Washintonnal (korábban a Texansnál próbálkozott sikertelenül) töltöttük fel.
Nandito
azért a tartalék passzsiettetők miatt ne aggódjatok
a hawks OL probowlert farag belőlük egy félidő alatt 😊

otthon Ti vagytok az esélyesebbek nem vitás

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hétvégén újabb kemény meccs jön a Seahawks ellen, és sajnos egy fontos hiányzónk biztos lesz. Szerdán Mularkey bejelentette, hogy Corey Davis hamstring sérülés miatt nem játszik. (Az újonc elkapónk emiatt a sérülés miatt hagyta ki majdnem a teljes TC-t.) Az elkapósor ezzel gyakorlatilag három játékosból áll majd, Matthews, Decker és Taylor osztozhat a snapeken. Murray is hasonló sérüléssel küzd, és van esély rá, hogy ő sem játszhat. Neki szerencsére nagyon jó helyettese van Henry személyében. (Emellett Cyprien is hiányozni fog, de ő ugye a Jaguars ellen sem szerepelt.)
Hátsérülés miatt OLB Aaron Wallace IR-re került, így már főleg jó lenne, ha Dodd végre mutatna valamit. Mondjuk az nem jó előjel, hogy a tavalyi második körös LB-nk az első két fordulóban csak az inaktívok között szerepelt... Esetleg az idei 7. körben választott Josh Carrawayt tudjuk még tartalék passzsiettetőként elővenni. Wallace helyére WR Zach Pascalt hoztuk fel a PS-ből. Hogy miért rá esett a választásunk, az egy nagyon jó kérdés. 😊 UDFA-ként a Redskinshez került, de ott nem tudott rostert fogni. (Az előszezonban 3 elkapása volt 27 yardért). Továbbra is azt mondom, hogy hiba volt Tre McBride-ot nem megtartani.
A PS-ből OL Tyler Marzt elvitte a Chargers. Kár érte, mert az előszezonban nem tűnt rossznak, így mondhatni az is váratlan lépés volt részünkről, hogy a roster helyet csak a gyakorlócsapatba került. A PS-ben megüresedett helyeket OT Brad Seatonnal (idei 7. körös választásunk) és OLB Tony Washintonnal (korábban a Texansnál próbálkozott sikertelenül) töltöttük fel.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szombaton még Knoxville-ban leszünk...😀 (igen, azért; csak a család nem nagyon van oda érte, de még igyekszem meggyőzni őket)

Beszámolót tervezek. Főleg ha győztes lesz... (mit nem adtam volna egy ilyen meccsért tavaly.)

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
csak bajnokságot nyerhet a D
Heisman Trophy
Nálunk 2008-ban olyan bika D volt, ami azóta se, az alapszakaszt a legjobb mutatóval nyertük. Aztán a PO-ban egyből kiestünk, mert a D mellett egy Kerry Collins volt a QB. Igazából gond nem volt vele, mert a game manager szintet simán hozta, csak mások meg betliztek, aztán plusz kellett volna tőle a Ravens legyőzéséhez. Azt meg nem tudta hozzátenni. Ugyanezt látom Bortlesben is, kb Kerry Collins szint, ami PO-hoz elég lehet, de máshoz nem igen.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Az első félidőt streamen néztem a másodikat csak ma tudtam pótolni. Úgy kezdtük a meccset, ahogy tavaly a szezon elején: semmire sem jó playek, tanácstalanság offense részről. Defense részről jöttek a szokásos missed tackle csokrok. Elég idegesítő olyanokat látni, hogy 3 ember kell egy sikeres tackle-höz, valamint mínusz yard helyett benyeljük a yardokat. Azt gondolom, hogy azért ezen a szinten nem szabad lenne ilyeneket csinálni. Tavaly, tavaly előtt is láttunk sok ilyet, ezzel LeBeau sem tud mit kezdeni. Utána már kezdtünk feljönni, a futás is kezdett beindulni, a playek abszolút ültek, a védelem is összerázódott. Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lesz a végén.Conklin-nak a zászlókra figyelni kell, a Raiders ellen is mehetett volna több TE játék, most rámentünk erre. Tavaly ugye itt kellett volna nyerni, hogy a Texans ellen ki-ki meccset játszunk a PO-ért. Valaki írta is talán akkor a Jags topicban, örül, hogy a Titans-el "kibasztak". Nagyon fontos meccs volt ez, csak így tovább! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
csak bajnokságot nyerhet a D

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...
Titans
bocs a belepofázásért, de ha esetleg már szombaton is Nashville-ben leszel, akkor azért tudom ajánlani az ottani idő szerint 3:30-ra kiírt Alabama @ Vanderbilt meccset

a Vanderbilt Stadiumban lesz, az egyetem kampuszán, és bár előzetesen nyilván a Bama jóval esélyesebb, rég volt ekkora felhajtás a Commodores körül, hiszen 3-0-lal startoltak, még az SEC Network felvezető műsora is onnan jelentkezik majd (SEC Nation), tehát még Tim Tebow-val is találkozhatsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehezen indult, de a vége szép győzelem lett! 😊 Az első félidő nagyon szenvedős volt az O részéről, Murraynek megint nem ment a futás, de Mariota sem remekelt. Kár volt az INT-ért, de nemcsak azzal volt baj, mert az utolsó támadásban látott szép passzt leszámítva nagyon rosszul dobott. Szerencsére a D odatette magát, hozták a TO-kat is, így a második félidő is jól indult. Ekkor Henryvel már ment a futójáték, végre Mariota is jobban játszott.
Alakul ez, de azért helyén kell kezelni a győzelmet. A D jó volt, ám a Jaguarsnak QB poszton bőven vannak gondjai. Az O a 2. félidőben már tudott haladni egy erős védelem ellen, bár kaptak is elég jó indulási helyeket. Illetve nagy kérdés, hogy mi lesz Murray-jel, mert ahogy iktriad is írja, érik a csere Henry javára. Persze örülök is a győzelemnek, annak meg pláne, hogy nem lett igazam, és nem indítjuk a szezont 0-3-mal. 😊
Nandito
A mai meccs végképp azt mondatja velem, hogy Henrynek kéne a kezdő RB-nek lennie. Murray sokkal hatékonyabb lenne, ha azután kerülne elő, miután a Yulee Bulldozer(Henry-t sokan így hívják Jacksonvilleben, mert odavalósi ugyebár) lefárasztotta a védelmeket.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...
Titans
Már megint irigyellek. 😊 Rem írsz majd képes beszámolót, ahogy szoktad!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nehezen indult, de a vége szép győzelem lett! 😊 Az első félidő nagyon szenvedős volt az O részéről, Murraynek megint nem ment a futás, de Mariota sem remekelt. Kár volt az INT-ért, de nemcsak azzal volt baj, mert az utolsó támadásban látott szép passzt leszámítva nagyon rosszul dobott. Szerencsére a D odatette magát, hozták a TO-kat is, így a második félidő is jól indult. Ekkor Henryvel már ment a futójáték, végre Mariota is jobban játszott.
Alakul ez, de azért helyén kell kezelni a győzelmet. A D jó volt, ám a Jaguarsnak QB poszton bőven vannak gondjai. Az O a 2. félidőben már tudott haladni egy erős védelem ellen, bár kaptak is elég jó indulási helyeket. Illetve nagy kérdés, hogy mi lesz Murray-jel, mert ahogy iktriad is írja, érik a csere Henry javára. Persze örülök is a győzelemnek, annak meg pláne, hogy nem lett igazam, és nem indítjuk a szezont 0-3-mal. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Persze ezt a meccset nem tudtam megnézni, mindenesetre úgy tűnik, hogy jól reagáltunk a múlt heti vereségre. Remélem meg tudom vhogy majd nézni vmi rendes formátumban.

És - bár ez a legkevésbé fontos, de - azért így sokkal jobb hangulatban mehetek családilag Nashvillbe a Seattle ellen...

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...
Nandito
Majd jövőre.*

*Valószínűleg akkor se
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
iktriad
Köszi! Azért ne kiabáljuk el, de remélhetőleg tényleg úgy lesz, hogy mi leszünk a legjobbak a csoportban. 😊
Nektek meg egy QB-t kéne szerezni, mert a D nem nyerhet mindig meccseket...

Music City Miracle
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a méltó visszavágásért a múlt karácsonyi mészárlás után. Szerintem egyértelmű, hogy ez a csapat a legerősebb az AFC Southban. És valami azt súgja, hogy Henry hamarosan a kezdő RB lesz. Szerintem már ő a legjobb RB-tek.
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...
Titans
Nem értek egyet azzal, hogy feladtuk a futást. Muszáj ismételnem magam: Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt, amit ha levonunk, akkor Murray 11 kísérletből 23 yardot ért el. Hiába futott Henry szépeket, egyelőre Murray kapja a labdák nagyobb részét, és őt most megfogták. Jó, az igaz, hogy a 21 futás kísérlet kevés, de az utolsó negyedre nem is igen maradt más választásunk, mint passzolni.
A fejlődést illetően szerintem tavaly elég sokat léptünk előre, sereghajtóból PO közelébe értünk. A következő szint megugrása még nehezebb lesz, ugyanis elég brutális a sorsolás. Simán lehet 0-3 az eleje, de nem azért, mert nem fejlődünk, hanem mert a riválisok is nagyon jók. Én azt gondolom, ne két mérkőzés után nézzük meg, hogy fejlődtünk-e, hanem hagyjunk nagyobb intervallumot a csapatnak.

(Rem nem veszed ezt kötekedésnek, mert én örülök, hogy végre van kivel beszélgetni itt is. 😊 )
Nandito
Óóóó egyáltalán nem kötekedés és mindenképpen jót tesz a hangulatomnak...

Mondjuk én kifejezetten csalódtam a Raiders támadójátékában, azt hittem, hogy simán szétpasszolnak minket, pláne, hogy volt hozzá futójáték, és ehhez képest eléggé akadozott a játékuk, naggyá tették a rookie CB-nket és a special teamükre voltak rászorulva, hogy behúzzák a meccset. Ezért bosszantott, hogy a támadójátékunk nem tudott több pontot szerezni, mert ez tegnap egy verhető Oakland volt, csak sloppy volt a támadójátékunk, nem működött úgy a falunk ahogy elvártam volna, és valóban alul-használtuk a TE-ket.

És persze, hogy tele voltunk bíztató momentummal tul.képp a játék minden elemében, de ez nekem olyan 30-70 (na jó, legyen 40-60) meccs volt, ahol a 30 a jó játék 70 meg az elszúrt... (kulcsjátékokról beszélve).

Sokkal több volt a missed tackle, mint amit elfogadhatónak tartok és semmivel nem tudtunk momentumot csinálni, a szereléseknél egyáltalán nem úgy ütöttünk/nyúltunk oda, mint aki ki akarja ütni a labdát a támadó kezéből, stb. stb.

(mondjuk szerintem amióta meccseket nézek, a Raiders ellen kb. azóta nem tudunk jól játszani, de sajnos túl sok ilyen csapat van ahhoz, hogy ezt mentségként vegyem)

mondjuk, remélhetőleg a Jax meccsel a divízióért versenyben leszünk - viszont attól tartok, hogy ahogy a (cbs-es) beharangozóban elhangzott ennek még ára lesz a rájátszásért (sőt, remélhetőleg hazai pályáért...) vívott küzdelemben.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cyprien pár hétre kidőlt.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/11/johnathan-cyprien-out-several-weeks-with-hamstring-injury/
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Este már nem akartam értékelni. Pozitív dolog, hogy nem volt olyan impotens a támadójáték, mint tavaly a szezon első felében. Meccs előtt buktára tippeltem, persze reménykedtem a győzelemben. A futást megölte a Raiders, de így sem mondhatjuk azt, hogy nem tudtunk volna mit kezdeni a helyzettel. Jacksonnak nagy falat volt Cooper, nem csoda hiszen mégis csak egy elit WR. Volt azért így is pozitívum a játékában, viszont csiszolni kell rajta. Olyanok azért nem férnek bele, hogy nem tudjuk megcsinálni a takle-t majd TD lesz belőle, vagy rávetődünk a punterre és így FG helyzetbe hozzuk az ellenfelet. (Egyébként a végén jó lett volna az a -3 pont, igaz nem azon múlt, de nem hiszem hogy ugyan az a drive lett volna az utolsó 1 percre). Jags ellen igazi "6 pontos" meccs lesz, szóval nyerni kell!!! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sziasztok!

Gratula, sztem jókis nyitó meccs volt!

A futás nem ment, ezért engedték el...meglássuk, de egyenlőre úgy fest, jobbak lehetünk a run D szekcióban, mint tavaly. Nagyon szépen fogtuk a középső futásokat és a szélen se sikerült nagyon kitörni. Hátrányba is voltatok kellett passzolni.

Amit már nem értek, hogy miért csak a második félidőben vettétek elő Walkert, egy köztudottan TE-k ellen szenvedő, LB gondokkal küzdő csapattal szemben. Remekelt is, amikor kapott laszdit. Én őt tömtem volna az első pillanattól, amíg nem mutatja meg a Raiders, hogy le tudja védekezni, vagy amíg nem tesznek annyi embert rá, hogy máshol komoly üres lehetőségek adódnak...amikből így is akadt azért pár!
Egy alapvetően smashmouth focit játszó csapatnak mindig nehéz, ha nem indul be a futójáték...

Védelemben leginkább szerelni kell megtanulni sztem. Elég sok misstackle, illetve broken tackle volt, meg olyan, hogy tovább vittük a szerelő(ket) a találkozási pontról...

Az onside kicken jót nevettem miután elkaptuk, de azért megállt bennem az ütő amikor elrúgtátok...ha sikerült volna, most mindenhol dicsérnék Mularky-t, h milyen tökös...ezzel együtt fölös volt sztem...

Sok sikert a továbbiakban!
Rolni
Köszi Rolni! 😊
Egyet értek Veled, esetleg annyit tennék hozzá, sajnos Mariota is visszaesett a 2. félidőre. Ugyan Walkert megtalálta, de az elkapókkal nagyon elvesztette a kapcsolatot. Remélhetőleg ez csak az összeszokatlanság miatt volt, és lesz még jobb az általa vezetett offense.
Hát igen, az onside kick lehetett volna nagy húzás is, de nem az lett, így csak az marad meg mindenkiben, hogy fölösleges volt megpróbálni. Gyakorlatilag egy TD-t adtunk ajándékba, aztán FG távolságba hozott benneteket az ST hiba, ez pedig pont 10 pont, mint a különbség. Ennyi hiba nem fér bele egy jó csapat ellen.
Mindenesetre igazoltátok, hogy nagyon jó csapatotok van. Az offense kimondottan tetszett Carral, az elkapókkal és Lynch-csel. Gratula nektek és sok sikert a folytatásban!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...
Titans
Nem értek egyet azzal, hogy feladtuk a futást. Muszáj ismételnem magam: Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt, amit ha levonunk, akkor Murray 11 kísérletből 23 yardot ért el. Hiába futott Henry szépeket, egyelőre Murray kapja a labdák nagyobb részét, és őt most megfogták. Jó, az igaz, hogy a 21 futás kísérlet kevés, de az utolsó negyedre nem is igen maradt más választásunk, mint passzolni.
A fejlődést illetően szerintem tavaly elég sokat léptünk előre, sereghajtóból PO közelébe értünk. A következő szint megugrása még nehezebb lesz, ugyanis elég brutális a sorsolás. Simán lehet 0-3 az eleje, de nem azért, mert nem fejlődünk, hanem mert a riválisok is nagyon jók. Én azt gondolom, ne két mérkőzés után nézzük meg, hogy fejlődtünk-e, hanem hagyjunk nagyobb intervallumot a csapatnak.

(Rem nem veszed ezt kötekedésnek, mert én örülök, hogy végre van kivel beszélgetni itt is. 😊 )

Music City Miracle
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sziasztok!

Gratula, sztem jókis nyitó meccs volt!

A futás nem ment, ezért engedték el...meglássuk, de egyenlőre úgy fest, jobbak lehetünk a run D szekcióban, mint tavaly. Nagyon szépen fogtuk a középső futásokat és a szélen se sikerült nagyon kitörni. Hátrányba is voltatok kellett passzolni.

Amit már nem értek, hogy miért csak a második félidőben vettétek elő Walkert, egy köztudottan TE-k ellen szenvedő, LB gondokkal küzdő csapattal szemben. Remekelt is, amikor kapott laszdit. Én őt tömtem volna az első pillanattól, amíg nem mutatja meg a Raiders, hogy le tudja védekezni, vagy amíg nem tesznek annyi embert rá, hogy máshol komoly üres lehetőségek adódnak...amikből így is akadt azért pár!
Egy alapvetően smashmouth focit játszó csapatnak mindig nehéz, ha nem indul be a futójáték...

Védelemben leginkább szerelni kell megtanulni sztem. Elég sok misstackle, illetve broken tackle volt, meg olyan, hogy tovább vittük a szerelő(ket) a találkozási pontról...

Az onside kicken jót nevettem miután elkaptuk, de azért megállt bennem az ütő amikor elrúgtátok...ha sikerült volna, most mindenhol dicsérnék Mularky-t, h milyen tökös...ezzel együtt fölös volt sztem...

Sok sikert a továbbiakban!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A futójáték működött volna, ha nem adjuk fel. Henry kifejezetten szépeket futott, de egyáltalán, cakk-pakk 21 futás kísérlet - még ha egész meccsen nem is vezettünk egy percet sem - az nekem kevés.

Ill. egyszerűen nem éreztem, hogy fejlődtünk volna az elmúlt évhez képest; és persze lehet, hogy ez elég lesz ebben a divízióban (jövő héten elég sokminden kiderül), de összességében én akkor is többet reméltem. 16 pont... mi lesz itt a Seahawks ellen?

Persze nyerjünk a jövő héten és majd bizakodóbb leszek...