NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem hiszem, hogy a kiegyensúlyozottság lett volna a cél, hanem egyszerűen nem működött a futójáték. Murraynek 12 kísérletből lett 44 yardja, ebből is egy futás 21 yardos volt. Ez így elég kevés. A végén én is vártam, hogy a védelem előlép, de inkább bosszankodtam amiatt, hogy az ST elrontotta a visszahordás levédekezését, amivel elég komoly helyzetbe hoztuk a Raiders O-t. A passzjátékoknál úgy láttam, hogy Davis-szel és Deckerrel nincs még összhangban Mariota. Talán ez nem is véletlen, hiszen Davis nem is játszott az előszezonban (sőt még edzeni se nagyon tudott), illetve Decker is kidőlt egy darabig. Talán a TE játékot kellett volna jobban erőltetni, ha már ilyen viharvert volt az ellenfél LB sora. Azt egyébként osztom, hogy a red zone-ban többet bíztam volna Mariotára.
Én továbbra se vagyok bosszús, ez benne volt, hogy kikapunk egy kimondottan SB-re is esélyes csapattól. Persze lehetett volna szorosabb is, de azt kigondolta, hogy a Raiders semmiből előhúzott kickere két 50 yardos FG-t is berúg, ráadásul az egyik nagy részben a mi hibánkból született. Meg ugye ott volt az a fölösleges onside kick, amiből könnyen szerzett TD-t az ellenfél. Ez a kettő egyből 10 pont, ami a végén a különbség lett. Szerintem tartalék van még a csapatrészekben, csak legyen úgy, hogy ez a folytatásban elő is jön a meccseken.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A végén 3&3-nál, amikor még kb. 3:50 volt hátra időt kellett volna kérni.
Nem toltuk őszintén egész meccsen a futójátékot. Persze-persze kiegyensúlyozottság, meg ilyesmik, de ez az egyik legrosszabb futás elleni védelem volt. Kulcs játékokban rengeteg missed tackle; a végén a kick off return; a védőfal egész meccsen egy drive-ban tudott csak érdemben odajutni Carr-hoz (mondjuk ezt megértem, hogy elvileg top O fal volt ellenünk, de akkor is); az egész olyan valami majd csak lesz volt; nem éreztem benne, hogy széttépnék magukat.
Egyetlen TD-t csináltunk; és amikor a labdát vissza kellett volna szerezni, hét futójákot kaptunk az arcunkba egymás után és lefuttattak három és fél percet az óráról úgy, hogy elment mindhárom időkérésünk.

És mégegyszer, a támadó játékhívások nem arra mentek, hogy TD-t szerezzünk, talán a legközelebbi passzjátékunk az end-zone-hoz az volt, amit Walker az oldalvonalon kívül tudott elkapni; hát miért nem tudtunk rendes hosszú passzjátékot hívni... meg 3&2-nél (az OAK 7-en) az a pich-out-os futójáték, ahol éppen csak blokkolni felejtett el a fal jobb oldala; na jó, majd holnapra összeszedem magam és akkor biztos majd elkezdem a pozitívumokat írni...😀

bíztam benne, hogy lesz egy kis időnk a végén, hogy legalább az egyenlítésért menjünk, de esélyünk sem volt rá; ezért gyomros .

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha úgy veszem, azt kaptam, amit vártam, ha úgy veszem, akkor rohadtul elegem van az edzői gárdánkból.

Majd talán este bővebben; de ez most nagyon komoly gyomros volt.
Titans
Most nem értelek. 😊 Szoros meccsen kikaptunk egy nálunk előrébb jegyzet csapattól, úgyhogy nem érzem, hogy ez akkora gyomros lenne. Az nem vitás, hogy az elején hülyeség volt az onside kick, azzal hétpontos előnyt adtunk a Raidersnek. Többet egyelőre nem írok, megvárom, mi a véleményed a meccsről. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ha úgy veszem, azt kaptam, amit vártam, ha úgy veszem, akkor rohadtul elegem van az edzői gárdánkból.

Majd talán este bővebben; de ez most nagyon komoly gyomros volt.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sims nem játszik ma, így Jackson lehet a kezdő CB Ryan mellett.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én attól tartok, hogy a secondary semmivel nem lett jobb, szét lesz szedve és tul.képp sima zacsi lesz (max. garbage time-ban visszajövünk egy pozícióra)
Mariota az előszezonban nagyon homály volt amikor láttam, ami nem a playbook-on múlik, a falak is eléggé gyengusok voltak, szóval igazán nem látok semmi pozitív előjelet. (talán annyi, hogy az Oakland-nek "hajnali" meccs lesz...)

szóval jöhet a kellemes meglepetés...😀

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ti mit vártok a nyitánytól??

Én:
Titans ellen én egy sokpontos, szoros találkozót várok, ahol hajszálon fog múlni a győzelem.
Természetesen azt mondom, hogy mi nyerünk, de kutya kemény lesz, mert bár Mariota a pre-season alapján valóban nincs top formában, akkor is az egyik legjobb fiatal QB, jó OL-el, remek futópárossal és feljavult elkapói gárdával. Nagyon nehéz lesz a védelmünk feladata.

Rolni
Mit várnánk? Győzelmet! 😊 Hogy ennek mi a realitása? Na ez a jó kérdés.
Ugye a főpróbánk igen gyengére sikerült, és nemcsak azért, mert Mariota nem volt formában. Az OL is szenvedett és rengeteg büntetést gyűjtött be, a védelem pedig nem tudott Glennonnal mit kezdeni. Az 1. körös CB-nk eléggé meg lett égetve, folyamatosan rá passzoltak, és szinte mindig sikerrel. Ja, és még az ST sem remekelt Kern puntjait leszámatva. De összességében az is igaz, hogy az előszezon meccseken nem igazán erőltettük meg magunkat, így remélhetőleg ennél több van a tarsolyunkban.
Ha mindenki hozza magát, akkor az O-nál Mariotával, az OL-lel, a futókkal és a TE-kkel nem lehet gond. Az elkapósor papíron feljavult, azonban a négy WR-ből ketten (Decker és Davis) a héten álltak újra edzésbe a korábbi sérülésük után, Davis az előszezonban nem is lépett pályára. A D tavaly jó volt a futás ellen, a passzokkal viszont alaposan meggyűlt a bajunk. A holtszezonban a secondaryt is erősítettük,így elsőre Carr jó erőfelmérő lesz, hogy tényleg jobb lett-e az egység. Sims kisebb sérüléssel küzd, de remélhetőleg Ryan oldalán kezdő CB lesz, egyelőre őt biztosabb pontnak tartom, mint Jacksont.
A sorsolásunk elég kemény az elején, így szerintem duplán fontos, hogy győzelemmel kezdjük a szezont. Illetve jó lenne már megtörni a Raiders sorozatát, ugyanis az elmúlt két szezonban szoros meccsen nyert a Nissan Stadiumban. Itt az ideje a visszavágásnak, szoros meccsen ezúttal legyen Titans-siker! 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ti mit vártok a nyitánytól??

Én:
Titans ellen én egy sokpontos, szoros találkozót várok, ahol hajszálon fog múlni a győzelem.
Természetesen azt mondom, hogy mi nyerünk, de kutya kemény lesz, mert bár Mariota a pre-season alapján valóban nincs top formában, akkor is az egyik legjobb fiatal QB, jó OL-el, remek futópárossal és feljavult elkapói gárdával. Nagyon nehéz lesz a védelmünk feladata.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Beírom ide is a jó hírt:

galuska‏ @galuskahulud 18 p BREAKING! Irma elintézte, vasárnap 19 órakor a Tennessee Titans - Oakland Raiders meccset toljuk a Sport2-n #nflhu

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A kis Colts-os kitérő után Brian Schwenkét visszahoztuk. Az 53-as keretből így Tim Lelitónak mennie kellett.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintem a WR-sor nem tűnik atombiztosnak... Harry Douglas IR-re került, és Eric Weemst hoztuk a helyére, aki főleg returner. Effektíve van négy elkapónk, akik közül kettő most jön vissza a sérüléséből. McBride-ot csak meg kellett volna tartani, de őt meg a waiverről elvitte a Bears.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Itt a roster és az elküldöttek teljes listája:  www.titansonline.com/news/article-4/Titans-Down-to-53-Players-A-Position-by-Position-Look/d201b599-31f7-4441-8f65-948795805f04

Vannak meglepetések... Tye Smith és Curtis Riley rostert fogott, ez számomra totál váratlan. Olvastam olyan jóslásokat, hogy Harry Douglas megy, de nem küldtük el, sőt csak öt WR van, mert Sharpe IR-re került. Aztán 11 LB van, ez elsőre kicsit soknak tűnik. Mondjuk én még számítok rá, hogy a waiverről szedünk fel játékost.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Cseréltünk a Chiefsszel, egy jövő évi 7. körért cserébe megkaptuk DE David Kinget.

Közben elkezdődött az 53-as roster kialakítása, egyelőre meglepetés nincs a névsorban. Akik már távoztak: CB Jeremy Boykins, WR Mekale McKay, OLB Justin Staples, OG Josue Matias, DT Jimmy Staten, CB Darrius Sims, WR Jonathan Krause, RB Brandon Radcliff, FB Joe Bacci, WR KeVonn Mabon, WR Gio Pascascio, OT Jonah Pirsig, OG Jake Simonich, OG Mark Spelman, CB Manny Abad, DE Cameron Robbins, LS Ryan DiSalvo.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ryan szélen vagy slotban áll fel?
gordon
Szélen.

Music City Miracle
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ryan szélen vagy slotban áll fel?
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Megnéztem a meccset 4. negyed 5. percéig láttam ezt a fergeteges meccset. 😀 Az első félidő a tavalyi első 5-6 meccsünkre hasonlított, az impotens támadójáték. Az első negyedben elég vakon volt az offense, Mariota sok olyan homályt dobott a meccsen ami azért nem jellemezte eddig. Az első negyedben Adoree Jacksonra dobáltak rá mindent és a nagy része elkapás is lett. Előre egyáltalán nem tudtunk haladni rossz volt nézni az egészet, na de hozzászoktam már az ilyesfajta sado-hoz. 😀 Ugye nem csak akkor kell szurkolni ha megy a szekér. 😉 Akkor tudtunk előre jönni, amikor a 3. negyedben a Bears védelemnél a cserék játszottak, így sikerült egy TD-t szereznünk. Másik oldalon pedig nyomást nem nagyon tudtunk gyakorolni az irányítóra. Lewan folytatja az "amatőr" hülyeségét, dobálják rá a zászlót, meg megy ez értelmetlen trashtalk ami nekem nem szimpatikus. Inkább arra figyelne hogy, ne büntessék a csapatot miatta. Spain összeakadt egy Bears védővel, volt egy kis pofozkodás majd ki is zárták mindkettőt. Igazából az jött le, hogy nekünk abszolút nem fér bele, hogy 2-3 kulcsember hiányozzon a csapatból. Corey Davis, Decker nagyon kelleni fog, plusz reménykedjünk hogy a secondary-ből nem esik ki senki. Az újoncokról: Davis ugye nem játszott, Jackson ahogy írtam látszik nagyon hogy újonc, rádobáltak egyfolytában, visszahordásnál robbanékony, de ott is akadt egy rookie mistake. Taywan Taylor, jól játszott elég jó a kezdő sebessége, jól futja az útvonalakat. 3-4. opciónak tökéletes. Jonnu Smith-ről elmond mindent, hogy Walker első elkapása a második félidőben volt ha jól emlékszem, tehát nem sok vizet zavart. Jayon Brownak, volt egy szép játéka futás ellen, alacsony elég robbanékony, futás ellen jó lehet, bár szednie kell magára egy kis izmot mert egy Lynch féle futóról lepattanna, minden esetre ígéretes az 5. körös játékos.Akik jók voltak: Woodyard,Kern,Matthews,Taylor. Annak azért örüljünk, hogy ez csak egy pre meccs volt. TitanUp! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hát, eléggé csúnyára sikerült a főpróba... Mariota dobott szépeket, de kb ugyanannyi nagyon rosszat is. Az OL se találta magát, verekedésben (Spain) és zászlógyűjtésben (Lewan) viszont jeleskedtek a fiúk. A D se tetszett, azért az elég nagy baj, ha egy Glennonnal nem tudunk mit kezdeni. Adoreet tesztelték szépen, és bizony az újonc CB-nk finoman fogalmazva sem volt a helyzet magaslatán. Nehéz bárkit is kiemelni a kezdők közül, de Woodyard jól játszott, illetve Kernre se lehet panasz. Ezután a meccs után nehéz lesz optimistának maradni a szezont illetően, de bízzunk benne, hogy ennél csak jobb jöhet...

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ma főműsoridőben leszünk a Sport tv-n! 😊 A Bears elleni meccsünket a Sport2 19 órától közvetíti!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerencsére ez csak előszezon, mert elég rosszakat olvasok a meccsről... Ryant mindenhol kiemelik, mennyit hibázott, illetve az OL is tragikus volt. Pozitívumból sincs sok, leginkább Taywan Taylort és Byardot emelik ki. Aki látta, igazán írhatna egy összefoglalót. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hétvégére előretekintve, Mariota játszik valamennyit, Murray biztosan pihenőn lesz sérülés (hamstring) miatt. Valószínűleg Corey Davis (szintén hamstring) is kihagyja a Jets elleni meccset.

Illetve itt egy írás, hogy mit kell tudni a Titans bandwagonhoz csatlakozáshoz. 😊
 www.musiccitymiracles.com/2017/8/8/15999784/a-5-step-guide-for-safely-boarding-titans-bandwagon

Music City Miracle
több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Bocsi mindenkitől, csak sok a meló….

NASHVILLE, Tenn. – A 8. nap (szombat) is edzéssel telt, a fiúk visszatértek a Nissan stadiumba.

Ami szembeötlő:
• Az edzés elején a támadók kissé „remegősen” játszottak. Eric Decker már az elején meg lett zászlózva (büntetés), Casey pedig könnyedén átrongyolt a támadófalon egy sack-ért. Az első drive során Brian Orakpo is a backfielden viháncolt. Azután lenyugodtak a támadók, és néhány hosszú driveot vezetett MM.
• Jonnu Smith az elejétől a végéig ügyes volt. Az első drive alatt is volt elkapása, s később két TD-t is szerzett.
• Derrick Henry továbbra is él a lehetőséggel. Szombat este is jókat futott, mind kívül, mind a tackle-ok között.
• Taywan Taylor elkapóként eddig jó volt, akárcsak tegnap, de visszahoróként már másodszor vesztette el a bogyót.
• DB Curtis Riley, aki futásoknál is jól lépett fel, a passzvédekezésnen is jól játszott. Egyszer egy goal-line szituációban Henry-nek köszönt be.
• Taylor Lewan ismét a régi? Miután LB Nate Palmer-el összefejeltek, Lewan-nak elborult az agya és unsportsmanlike conduct büntit szedett össze. Mike Mularkey nem örült neki, de azt mondta, inkább most történjen, mint élesben.
• Decker továbbra is megbízható. Szombaton több labdát is elkapott középen, egyszer akkor, amikor DB Kalan Reed naggyon szorosan tapadt rá.
• WR Mekale McKay-t már említettük, most ismét nagyon jó volt. A két méteres srác több elkapást is bemutatott, köztük egy TD-t.
• Safety Denzel Johnson pick-6-et szerzett egy olyan labdából, amit WR Jonathan Krause-nak könnyedén el kellett volna kapnia. Néhány playjel később CB Demontre Hurst csak épphogy lemaradt egy INT-ről (Alex Tanney passza).
• Harry Douglas és Matt Cassel szép összjátékot mutatott be.
• Kicker Ryan Succop 4 ből 4 mezőnygólt értékesített.

A NAP TÖRTÉNETE
Mariota most először játszott a Nissan Stadion gyepén a lábtörése óta. Most már jónak tűnik a játéka, miután a training camp elején még csak úgy-ahogy.
MM az első csapattal két pontszerző driveot is vezetett, több szép passzal előre haladva.
Még valami: Mariota a két yardosról futott egy TD-t.
“Tetszett néhány játéka” Mularkey modta Mariotáról “szerintem több jó döntést is hozott ma.”
Delanie Walker a második drive-ot TD elkapással fejezte be. Walker szépen felugrott a két safety (Da’Norris Searcy és Palmer) között.
“Szerintem Marcus nagyon jónak tűnik” mondta Walker “Köztünk mindig is megvolt a kémia. Nagyon várom már, hogy meglássam, mit fog idén csinálni, mivel egyre jobb és jobb.”

A NAP JÁTÉKA
A választott ma Adoree Jackson a visszahordásoknál, több játékkal is indoklom.
Kickoff visszahordásnál a sebességét felhasználva egyszerűen átrongyolt a rúgócsapat játékosai között. Punt visszahordásoknál is szép lábmunkáról tett tanúbizonyságot.
Több játékost is tesztel a csapat visszahordóként, de egyértelműan Jackson a legjobb. (nem is értem, minek próbálkozunk másokkal is)
“Amikor szólítanak, akkor kimegyek a pályára, és csinálom a dolgom” mondta Jackson “Mindenki megkapja a lehetőségét, azért amikor rajtad a sor, a legtöbbet kell kihoznod belőle.”
Mularkey egyértelműen el volt varázsolva tőle.
“Eléggé izgalmas a játéka,” mondta Mularkey Jacksonról “Megmutatta, hogy megvan a szándéka, és a sebessége játszani. Veszélyes lesz, akárcsak az egyetemen volt. Ma este megvillantotta a gyorsaságát.”

Sérülések
• Nem edzettek: RB DeMarco Murray (combhajlító), WR Corey Davis (combhajlító), WR Tajae Sharpe (láb) .
• LB Victor Ochi elszakította a középső térdszalagját, kiesett a szezonra.

Egyéb érdekességek
• 11,400 néző.
• Titans tulaj Amy Adams Strunk visszatér Nashvillebe a Hall of Fame fesztiválról. Amytől még autogrammokat is kértek.
• Hawaii zene szólt a hangszórókból, amikor Mariota és a támadók bemelegítettek
• Korábbi játékosok, akik ott voltak az edzésen: safety Michael Griffin, safety Chris Hope és center Kevin Long.
• Charles Davis NFL Network elemző végigkísérte az edzést.
Következő edzés: Hétfő este Saint Thomas Sports Park

Szerkesztette: Druid
több mint 7 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
csak jelzem, hogy nagyon köszönöm az összefoglalókat, a meló mellett nem sok időm van olvasgatni, szóval, veri meni tenksz😀 cserébe ígérem, hogy a szezon alatt aktívabb leszek...

több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
FRANKLIN, Tenn. – Pénteki edzés Centennial High középiskola sportpályáján.
Ami szembetűnő volt:
• Az atmoszféra. 6,822 néző volt az edzésen. Még a játékosokn is látszott a hatása.
“Péntek esténként sok program van Nashvilleben, úgyhogy ilyenkor ez a nézőszám még kiemelkedőbbnek számít.”
• A támadók szépen haladtak előre egy two-minute drill alatt, ami 1:17 hátralévő idővel kezdődött, de nem tudtak pontot szerezni. Ez Sims-en múlott, aki pont jól helyezkedett ahhoz, hogy leüsse a Taylor felé szálló passzt, de Taylor is többet tehetett volna azért, hogy megszerezze a labdát.
• Derrick Henry megint elég robbanékonynak tűnt, s él a többletedzés lehetőségével. Több szélső futást is hosszú yardokra váltott.
• Jace Amaro többször is szép elkapást produkált. 21 yardra, illetve az endzone-ba is behúzta a bogyót
• Úgy néz ki megtaláltuk Adoree Jackson helyét, mint visszahordó. Robbanékony, mozgékony, szépen cipeli vissza a labdát.
• David Fluellen-nek is jó napja volt, szépeket futott és TD elkapást is jegyzett.
• Jayon Brown megmutatta magát: áttörve a támaókon a LOS mögött szerelte Muhammadet.
• Rookie linebacker Josh Carraway is szép nyomást gyakorolt a támadókra, bár csak a második csapatról van szó most.
• Az OL megint elhozta az Övet.
A NAP JÁTÉKA
Több playről van most szó, de mindegyikben szerepel Eric Decker.
MM 16yardos 3rd downos passzát húzts be, aztán megint 3rd down 21 yardért. Utána megint ő kapta el a harmadik kísérletre.
Később TD passzt is kapott Mariotától.
Még az elején vagyunk, de úgy néz ki már jól összeszoktak…
A NAP TÖRTÉNETE
Corey Davis combhajlítója „bármely héten” renbe jöhet. Beöltözve,de vállvédő nélkül nézte a többieket az oldalvonalról. Azt mondta, hogy a csapattársak nagyon bíztatják.
“A fiúk nagyon támogatnak, MAriotától kezdve mindenki.” mondta . “Megértik, hogy mit jelen most ez, és hogy nem szabad erőltetni. Játszani akarok, és nagyon türelmetlen vagyok. De megbízom az edzőkben, és ők rendbehoznak.”
SÉRÜLTLISTA
• DeMarco Murray nem edzett, ő is combhajlító miatt, és ő is oldalvonalról nézte a többieket. Mularkey szerint kisebb húzódás, bármely napra meggyógyulhat.
• Tajae Sharpe ugyebár megint nem edzett.
• Victor Ochi LB lábsérülést szenvedett, és le kellett segíteni a pályáról.
Még délelőtt jön a tegnapi összefoglaló is.

Szerkesztette: Druid
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Szerencsére akkor Davis sérülése annyira nem súlyos. Nagyon kelleni fog, és sokat is várunk tőle. "Régen" mondhattuk azt, hogy potenciálisan van olyan wr a rosteren aki 1&1-ben penge lehet, vagy 50/50 labdákra jó lehet vagy adott esetben a playmakerként is tekinthetnénk rá. Tisztában vagyok vele, hogy még egyetlen egy NFL meccse sincs, de eddig biztató a helyzet a főpróba még odébb van. Nekem Simms teljesítménye meglepő, mondjuk emlékszem tavaly volt olyan meccse ahol abszolút homály volt ( ha jól emlékszem a Bears ellen) majd a következőn szinte mint ha nem is ő lenne, voltak jó megoldásai. Byard-ról a szezonban a "nyers játék" jutott mindig eszembe, képes jó játékokra, de ugye a rookie mistake gyakran látszott, talán második évére már sikerül csiszolni rajta.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Davis legalább egy hetet kihagy, mondhatni olcsón megúszta ezt a sérülést.

Itt egy kis olvasnivaló is:  www.cbssports.com/nfl/news/titans-camp-good-locker-room-vibes-and-an-even-better-outlook-in-the-afc-south/?ftag=SPM-05-10abb2i&utm_campaign=trueAnthem%3A+Trending+Content&utm_content=59847f1119694a00079a6cc2&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook

Music City Miracle