NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem mondhatjuk meglepetésnek a WR és CB picket. A CB-t mondtam "tutira". Robinsonnak nem volt más választása ki kellett húzni Davis-t 1/5-re nagy a WR need és 1/18-ra már nem lett volna bent Davis-Williams-Ross trió. Nyilván trade-elt volna, csak a Bears beintett sokaknak. Adoree Jackson személye csak annyiban lepett meg, hogy voltak még előtte lévő játékosok a prospectben. 3 kör szerintem TE az egyik pick, a másik pedig G vagy CB. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ahogy várni lehetett, needre draftoltunk. Sajnos trade ezúttal nem jött össze.
1/5: WR Corey Davis jött, szerintem jó választás. Korai, de érthető, mert gyorsan ki is ment az 1. körbe jósolt három elkapó. Mondjuk én S Jamal Adamsnak jobban örültem volna, de a szükség nagyobb úr volt.
1/18: CB Adoree' Jackson azért váratlan húzás. Conleyt érthetően kockázatos lett volna vinni, White viszont a legtöbb helyen előrébb állt a corner rangsorban. Legyen jó nálunk, és akkor egy szavunk se lesz rá.

A 2. napon nincs 2. körös pickünk, viszont a 3. körben kettőt húzunk.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lehívtuk Lewan 5. éves opcióját, ami vitathatatlanul jó döntés. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Douglas 2, Searcy 2,2 milliót engedett a fizetéséből. Robinson szép munkát végez, ők se remekeltek tavaly. Gyanítom, McCourty is azért távozott, mert nem tudtak megegyezni egy kisebb összegben.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Mondhatnátok, hogy a McCourty cut után biztosan pezsgőt bontottam, hiszen én voltam a legnagyobb savazó Jason-t illetően. Írtam már biztos, hogy már két éve reptettem volna, és azóta már lehet meglenne a kezdő CB. Volt szó a fizetéséről igaz, hogy 7 millió az nem sok a mostani szerződéseket megnézve, viszont anno mikor kapta a szerződést azért elég zsíros szerződésnek számított. A teljesítménye viszont elmaradt bőven, nem ért annyit.
Azt a részét nem értem, hogy miért nem egy hónappal ezelőtt tettük ki, ha már a cut mellett döntöttek Robinson-ék. A másik pedig, hogy nyilván cb fog jönni első körben, de szerintem még így is vékonyak leszünk ezáltal, hogy McCourty-nak lefőtt a kávé. Logan Ryan, McCain, Rookie..... meg a töltelékek. Egy jó Valentino Blake azért elférne igaz? 😀 A C'mon man-ben biztos. Na jól van befejezem a pesszimista nézetet, tehát jó az idei CB class, az utóbbi években elég gyér volt a felhozatal, most ki kell használni és találni valami gyöngyszemet. 😊 Összegezve tehát örülök is meg nem is a McCourty cut-nak, ha mondjuk egy évvel ezelőtt küldtük volna el(vagy két éve), abszolút pezsgőbontás sztori. Lattimore lesz a befutó?! Na jól van nézek valami McCourty mezt, most már biztos akciós. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet Lattimore

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
McCourtyt kitettük... : ( 2009 óta volt a csapatnál, és bár az utóbbi szezonokban nem voltunk mindig elégedettek vele, de sajnálom, hogy nem töltötte ki a szerződése utolsó évét. Sok sikert neki máshol!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem
Janek
Beugrósként jól van az. 😀 Annyi, hogy nem kell nekünk 1 RB sem draftról. 😊
pakesz
Shalom azért jó pick már csak a neve miatt is

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem
Janek
Beugrósként jól van az. 😀 Annyi, hogy nem kell nekünk 1 RB sem draftról. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
az utolsó rb-t én pickeltem igaz kb elötte 1 perccel derült ki huzok nekik,azt sem volt idő megnézni mik voltak a pickek

és a needeket sem ismerem

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Logan már nem én voltam, mert elmentem addigra aludni. Pumphrey azért jött, hogy ne Marianinak kelljen visszahordania
mustaine
Mariani jelenleg nincs a csapatnál, plusz Weemst hoztuk FA-ról, valószínűleg visszahordónak. Ne sértődj meg, de nekem nem tetszik a lista. 😊 (De ahogy olvasom, a két RB nem is a Te hibád.)

Music City Miracle
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Logan már nem én voltam, mert elmentem addigra aludni. Pumphrey azért jött, hogy ne Marianinak kelljen visszahordania

több mint 7 éve
Druid Tennessee Titans 602
Hali
Beugrósként én vittem a Titanst is a mock draft játékban, íme a végeredmény:
1 5 Tennessee Titans Marshon Lattimore, CB (Ohio State)
1 18 Tennessee Titans OJ Howard, TE (Alabama)
3 83 Tennessee Titans Amara Darboh, WR (Michigan)
3* 100 Tennessee Titans Anthony Walker Jr, ILB (Northwestern)
4 124 Tennessee Titans Eddie Vanderdoes, DT (UCLA)
5 164 Tennessee Titans Donnel Pumphrey, RB (SDSU)
6 214 Tennessee Titans T.J. Logan RB North Carolina
7 236 Tennessee Titans Shalom Luani SS Washington State
mustaine
Még két RB ?
Ennyire tanácstalan voltál? 😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Hali
Beugrósként én vittem a Titanst is a mock draft játékban, íme a végeredmény:
1 5 Tennessee Titans Marshon Lattimore, CB (Ohio State)
1 18 Tennessee Titans OJ Howard, TE (Alabama)
3 83 Tennessee Titans Amara Darboh, WR (Michigan)
3* 100 Tennessee Titans Anthony Walker Jr, ILB (Northwestern)
4 124 Tennessee Titans Eddie Vanderdoes, DT (UCLA)
5 164 Tennessee Titans Donnel Pumphrey, RB (SDSU)
6 214 Tennessee Titans T.J. Logan RB North Carolina
7 236 Tennessee Titans Shalom Luani SS Washington State

több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bizonyára hallottátok ti is, hogy Sherman-t el akarja trade-elni (vagy már ő akarja,) a Seahawks. Ugye minket is szóba hoztak, mint lehetséges "befutót" egyrészt azért mert van két első körünk, másrészt pedig mi gyakran cover 3-as felállásban toljuk ami fekszik Sherman-nek., a harmadik pedig, ami a legfontosabb, hogy ráfér az erősítés a secondary-re. Minden áron nem adnák el természetesen. Ha úgy nézzük Sherman nem igazán illik bele, a Robinson féle "jófiúkat keresünk" filozófiájába, hiszen csapaton belül voltak összezördülései a Sheahawks stábbal. Ha csak a szerződését nézzük simán vállalható kategória.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Helló, idén újra szurkolói mock draft játék! Nem sokára (még a héten) rajtatok lesz a sor, gondoltam előre jelzem!

Link majd itt lesz:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
GiantsMLBhunter
Ismét nálatok a labda. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Offseason dátumok: Report: April 17; OTA Offseason Workouts: May 23-25, May 30-31, June 1, June 5-8; Mandatory Minicamp: June 13-15

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Demontre Hurst CB-t leigazoltuk depthnek.

Music City Miracle
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mularkey nagyon dicséri-hízeleg Mariota-nak. Remélhetőleg akkor már az idény elején egy jó playbook-al áll elő az edző stáb, nem a 7. héten jönnek rá, hogy eddig a Gőgös Gúnár Gedeon-ból hívták a playeket. 😀

Szerkesztette: pakesz

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sok a kérdőjel szerintem mindenkiben az első kört illetően, viszont szerintem abban "biztosak" lehetünk, hogy a 3. kör lezárultával lesz TE pick. Walker,Supernaw a két használható TE a rosteren, szóval need, valamint Mularkey amúgy is szereti ha van bőven TE. Nem is tudom mikor volt ilyen erős a TE class, szóval ki fogja ezt használni Robinson.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ígérem a draftig ez lesz az utolsó CB-s dolog amit írok. 😊 Nos azért gondolnám, hogy legkésőbb 1/18-ra be kellene vállalni a cb picket, mert nincs második körünk. 3. körre meg szerintem nem marad olyan akit érdemes lenne behúzni. Egyébként a szebb napokat is megélt Brandon Flowers szerintem erősítést jelentene, mondjuk 1-2 éves szerződés keretében megpróbálni, jobb megoldás mint Valentino 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tim Lelito guard, nálunk folytatja, Saintsben játszott 4 évig. Mélyíteni kellett az OL-t szerintem jó döntés volt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem láttam, de biztos " nagyon vicces" valaki. 😊 Na és most figyeli, hogy: Ú megnézem mit írnak a Titans topicban. "Jóvan, hagyjad leszarom!" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az óra kettyeg, a Titans-en van a sor az 5. pickkel!
GiantsMLBhunter
Valaki beletrollkodott a listánkba. Így nem sok értelme van a dolognak.
Nandito
Sajnos amint látom hogy norm pick valaki lead, levédem a mezőt, de a trollkodást nem tudok kivédeni. Nyilván becsületre megy a dolog. Azóta látom valaki a trollkodósabb picket törölte. Remélem azért jó pick születik így is
GiantsMLBhunter
Köszi a törlőnek. 😊 Ha tudom, hogy nem kell hozzá szerkesztési jog, akkor én is megcsináltam volna.

Music City Miracle