Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Usákoknál ez a szexuális zaklatás téma jóval érzékenyebb téma, mint Európában. Egyik egyetemi tanárom mesélte anno h egy ottani konferencia végén udvariasságból fel akarta segíteni az egyik amerikai kolléganőjére a kabátot, aki közölte vele h csak azért nem jelenti fel szexuális zaklatásért, mert tudja h ő barbár európai.
empty taxi
Vannak azért gondok...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt olvasom több helyen, hogy azért lett delayelve az anyag, mert egy jó része (pl on-field dolgok meg a beharangozott Gruden - futó gyerek eszkimótesósága) olyan volt, hogy ki kellett venni.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Usákoknál ez a szexuális zaklatás téma jóval érzékenyebb téma, mint Európában. Egyik egyetemi tanárom mesélte anno h egy ottani konferencia végén udvariasságból fel akarta segíteni az egyik amerikai kolléganőjére a kabátot, aki közölte vele h csak azért nem jelenti fel szexuális zaklatásért, mert tudja h ő barbár európai.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yawn. Legalább derült volna ki, hogy Snyder dugja a rookie falembereket... 40-es 50-es fasziknak felállt a pöcsük huszonéves, vélhetően baromi csinos lányokra... Melyik részét szánták hírnek?
nexion218
Lehet, hogy ez csak a kezdet, és lesz még több is. Vagy ennyi védhető biztosan a bíróság előtt is, ha perelnek az érintettek. Ezt is figyelembe kell venni.
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Yawn. Legalább derült volna ki, hogy Snyder dugja a rookie falembereket... 40-es 50-es fasziknak felállt a pöcsük huszonéves, vélhetően baromi csinos lányokra... Melyik részét szánták hírnek?

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A McAfee által beharangozott "BONKERS"-től azért elég messze van, szerintem ilyen kb minden csapatnál történ(he)t

Snyder közvetlenül meg se lett vádolva semmivel, 2018-ban a Times meg lehozott már egy durvább sztorit (a félmeztelen costa rica-i fotózásról), az érdekes mód elsikkadt
r.baggio
Ja, még Jay Gruden sincs egyelőre név szerint megemlítve benne. Pedig az előzetes hírek alapján azt hittem, hétvégére már McAddo lesz a Jags OC-je.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
Beki
egyik keszulekemen sem engedi elolvasni elofizetes nelkul 😕
winston
 outline.com/CdyCuU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
A McAfee által beharangozott "BONKERS"-től azért elég messze van, szerintem ilyen kb minden csapatnál történ(he)t

Snyder közvetlenül meg se lett vádolva semmivel, 2018-ban a Times meg lehozott már egy durvább sztorit (a félmeztelen costa rica-i fotózásról), az érdekes mód elsikkadt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez kurva meredek.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
Beki
egyik keszulekemen sem engedi elolvasni elofizetes nelkul 😕
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.washingtonpost.com/sports/2020/07/16/redskins-sexual-harassment-larry-michael-alex-santos/?arc404=true
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Washington Post cikk is érdekes

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Má' olyat is olvastam, hogy Rivera lelép 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kisebbsègi tulajok elkezdték árulni a tulajdonrészüket. Kurva érdekes lesz ez.
Amadeus
Most hogy nem Redskins a csapatnév, azt hittem, hogy erre nem kerül sor az indián tulajok részéről 😕

több mint 4 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre valami érdekes pletyka:

 twitter.com/Chef_Curryy_/status/1283570628679868418/photo/1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
A kisebbsègi tulajok elkezdték árulni a tulajdonrészüket. Kurva érdekes lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
az a kérdés, hogy a magyar megfelelőjét, a washingtoni cigányokat mire változtassuk?
érdekes egyébként így leírva milyen menő magyarul is. sztem ez a redskins is inkább egyfajta dicséret az indiánok felé: vigyázzatok jönnek a rézbőrűek és megbasznak. féljetek. kb. annyira negatív, mint a “zsidó medve” a becstelen brigantykban. vagyjön a cigánykirály és szétver. fasza, az egyik legfaszább név volt az nfl-ben. és az egyik legnagyobb elismerés és tisztelet az indiánok felé, közösségvállalás egy kiebbséggel. mi vagyunk a rézbőrűek csapata. kár, hogy fèlremagyarázzák.
gedam
Ülj le, egyes! Olvass vissza, unom a hosszadalmas értekezéseket leírni a kedvetekért... Csak egy apró részlet vmelyik korábbiból, ami jól passzol az ostoba példáidhoz: Adolf is nyilván azért nevezte el a kedvenc csapatát Berlin Juden-nek, mert annyira rühellte őket, hogy csapatot is akart elnevezni róluk. Ja, hogy ilyen nem történt, mert nettó faszság és logikai bukfenc?


Illetve segítek egy kicsit az angol fordításban, mert látom a google translate cserben hagyott:

A "Hail to the Redksins" jelentése nem az, hogy "jönnek a rézbőrűek és megbasznak", hanem nagyjából annyit tesz, hogy "Üdvözlet a Rézbőrűeknek". Bár téged meg is baszhatnának, akkor se tudnál nagyobb ostobaságokat írni... Illetve a "cigány" angolul gypsy, nem redskin. Én mondjuk ha cigó lennék tuti megsértődnék, ha leindiánoznál, de nyilván te jobban tudod, hiszen te sokkal érzékenyebb és figyelmesebb vagy ezekre a dolgokra, mint mi, türhő rasszista parasztok... De remélem a Winnetou könyveket (olvastad egyáltalán?) is elégeted, amiben "rézbőrű testvérnek" szólítják egymást a szereplők! Mégis mit képzelhetett az a rabszolgahajcsár rasszista német gyökér, hogy ilyeneket írt?????

Ha annyira villantani akarod a képzelt erkölcsi és morális felsőbbrendűségedet, legalább vedd a fáradtságot, hogy ne komplett baromságokat hordj össze, esetleg egy helyesírási szabályzatnak is lenne helye a polcodon... Nulla logika, nulla vitakészség, csak böfögni az előemésztett hülyeséget... Elkeserítő.

(Ha netán megint én értettem volna félre vmit, akkor természetesen tekintsd semmisnek a posztot!)
nexion218
Lehet rosszul értem, de nekem pont az jött le, hogy szerinte semmi sértő vagy kivetnivaló nem volt a Redskins névben 😊
warr_b
Hamarosan kiderül...😀 Én párszor újraolvastam, de arra jutottam, hogy nem értünk egyet.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az a kérdés, hogy a magyar megfelelőjét, a washingtoni cigányokat mire változtassuk?
érdekes egyébként így leírva milyen menő magyarul is. sztem ez a redskins is inkább egyfajta dicséret az indiánok felé: vigyázzatok jönnek a rézbőrűek és megbasznak. féljetek. kb. annyira negatív, mint a “zsidó medve” a becstelen brigantykban. vagyjön a cigánykirály és szétver. fasza, az egyik legfaszább név volt az nfl-ben. és az egyik legnagyobb elismerés és tisztelet az indiánok felé, közösségvállalás egy kiebbséggel. mi vagyunk a rézbőrűek csapata. kár, hogy fèlremagyarázzák.
gedam
Ülj le, egyes! Olvass vissza, unom a hosszadalmas értekezéseket leírni a kedvetekért... Csak egy apró részlet vmelyik korábbiból, ami jól passzol az ostoba példáidhoz: Adolf is nyilván azért nevezte el a kedvenc csapatát Berlin Juden-nek, mert annyira rühellte őket, hogy csapatot is akart elnevezni róluk. Ja, hogy ilyen nem történt, mert nettó faszság és logikai bukfenc?


Illetve segítek egy kicsit az angol fordításban, mert látom a google translate cserben hagyott:

A "Hail to the Redksins" jelentése nem az, hogy "jönnek a rézbőrűek és megbasznak", hanem nagyjából annyit tesz, hogy "Üdvözlet a Rézbőrűeknek". Bár téged meg is baszhatnának, akkor se tudnál nagyobb ostobaságokat írni... Illetve a "cigány" angolul gypsy, nem redskin. Én mondjuk ha cigó lennék tuti megsértődnék, ha leindiánoznál, de nyilván te jobban tudod, hiszen te sokkal érzékenyebb és figyelmesebb vagy ezekre a dolgokra, mint mi, türhő rasszista parasztok... De remélem a Winnetou könyveket (olvastad egyáltalán?) is elégeted, amiben "rézbőrű testvérnek" szólítják egymást a szereplők! Mégis mit képzelhetett az a rabszolgahajcsár rasszista német gyökér, hogy ilyeneket írt?????

Ha annyira villantani akarod a képzelt erkölcsi és morális felsőbbrendűségedet, legalább vedd a fáradtságot, hogy ne komplett baromságokat hordj össze, esetleg egy helyesírási szabályzatnak is lenne helye a polcodon... Nulla logika, nulla vitakészség, csak böfögni az előemésztett hülyeséget... Elkeserítő.

(Ha netán megint én értettem volna félre vmit, akkor természetesen tekintsd semmisnek a posztot!)
nexion218
Lehet rosszul értem, de nekem pont az jött le, hogy szerinte semmi sértő vagy kivetnivaló nem volt a Redskins névben 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
az a kérdés, hogy a magyar megfelelőjét, a washingtoni cigányokat mire változtassuk?
érdekes egyébként így leírva milyen menő magyarul is. sztem ez a redskins is inkább egyfajta dicséret az indiánok felé: vigyázzatok jönnek a rézbőrűek és megbasznak. féljetek. kb. annyira negatív, mint a “zsidó medve” a becstelen brigantykban. vagyjön a cigánykirály és szétver. fasza, az egyik legfaszább név volt az nfl-ben. és az egyik legnagyobb elismerés és tisztelet az indiánok felé, közösségvállalás egy kiebbséggel. mi vagyunk a rézbőrűek csapata. kár, hogy fèlremagyarázzák.
gedam
Ülj le, egyes! Olvass vissza, unom a hosszadalmas értekezéseket leírni a kedvetekért... Csak egy apró részlet vmelyik korábbiból, ami jól passzol az ostoba példáidhoz: Adolf is nyilván azért nevezte el a kedvenc csapatát Berlin Juden-nek, mert annyira rühellte őket, hogy csapatot is akart elnevezni róluk. Ja, hogy ilyen nem történt, mert nettó faszság és logikai bukfenc?


Illetve segítek egy kicsit az angol fordításban, mert látom a google translate cserben hagyott:

A "Hail to the Redksins" jelentése nem az, hogy "jönnek a rézbőrűek és megbasznak", hanem nagyjából annyit tesz, hogy "Üdvözlet a Rézbőrűeknek". Bár téged meg is baszhatnának, akkor se tudnál nagyobb ostobaságokat írni... Illetve a "cigány" angolul gypsy, nem redskin. Én mondjuk ha cigó lennék tuti megsértődnék, ha leindiánoznál, de nyilván te jobban tudod, hiszen te sokkal érzékenyebb és figyelmesebb vagy ezekre a dolgokra, mint mi, türhő rasszista parasztok... De remélem a Winnetou könyveket (olvastad egyáltalán?) is elégeted, amiben "rézbőrű testvérnek" szólítják egymást a szereplők! Mégis mit képzelhetett az a rabszolgahajcsár rasszista német gyökér, hogy ilyeneket írt?????

Ha annyira villantani akarod a képzelt erkölcsi és morális felsőbbrendűségedet, legalább vedd a fáradtságot, hogy ne komplett baromságokat hordj össze, esetleg egy helyesírási szabályzatnak is lenne helye a polcodon... Nulla logika, nulla vitakészség, csak böfögni az előemésztett hülyeséget... Elkeserítő.

(Ha netán megint én értettem volna félre vmit, akkor természetesen tekintsd semmisnek a posztot!)

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
az a kérdés, hogy a magyar megfelelőjét, a washingtoni cigányokat mire változtassuk?
érdekes egyébként így leírva milyen menő magyarul is. sztem ez a redskins is inkább egyfajta dicséret az indiánok felé: vigyázzatok jönnek a rézbőrűek és megbasznak. féljetek. kb. annyira negatív, mint a “zsidó medve” a becstelen brigantykban. vagyjön a cigánykirály és szétver. fasza, az egyik legfaszább név volt az nfl-ben. és az egyik legnagyobb elismerés és tisztelet az indiánok felé, közösségvállalás egy kiebbséggel. mi vagyunk a rézbőrűek csapata. kár, hogy fèlremagyarázzák.
gedam
De akkor miért nem lehetett/lehetne a Neve Washington indians? Mert maga az Indians le van védetve?

Utána kell olvasnom, hogy a rézbőrű kifejezés miért is akkora sértés...
De az is lehet, hogy az a problémájuk, hogy jogtalan alap címén bitorolják a nevet és semmi köze a BLM-hez és hasonlókhoz...
több mint 4 éve
gedam 5 802
az a kérdés, hogy a magyar megfelelőjét, a washingtoni cigányokat mire változtassuk?
érdekes egyébként így leírva milyen menő magyarul is. sztem ez a redskins is inkább egyfajta dicséret az indiánok felé: vigyázzatok jönnek a rézbőrűek és megbasznak. féljetek. kb. annyira negatív, mint a “zsidó medve” a becstelen brigantykban. vagyjön a cigánykirály és szétver. fasza, az egyik legfaszább név volt az nfl-ben. és az egyik legnagyobb elismerés és tisztelet az indiánok felé, közösségvállalás egy kiebbséggel. mi vagyunk a rézbőrűek csapata. kár, hogy fèlremagyarázzák.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
úgyis W.Niggaz lesz a, külömbe gyön a navajo felszabadítási front azt annyi, adják vissza nekik Dakotát, csókolom
sutianap
ez ugye hat éve volt, a élő vátesz, nembánom mosmá mögböcsülhöttök...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehetnénk mondjuk a Washington Philosophers.... 😀
nexion218
Én egy olyan médiahekkre kíváncsi lennék azért, ahol a végén a Washington Niggers lesz a nyertes.
És még szó se érhetné a ház elejét, mert hát ugye egyetlen egy szó sem lehet pusztán önmagában rasszista, és amúgy a csapat 90+%-a fekete.

| Nemutolsósorban a szilícium völgyben, startup cégeknél dolgozó, starbucksba járó, zöld, vegán, píszís agyhalottakat is szívesen megnézném epehányás közben. |
akdestroyer
* Niggaz

Mert ugye a niggerek csak gyapotföldön vannak és valsáncot hordanak, a nigga-k pedig a klubokban nyomulnak aranylánccal (by 2Pac). 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
1-2 napon kijöhet egy nagy tényfeltáró cikk a Washington Postban a 'Skins nagyon szennyes ügyeivel kapcsolatban. Ha igaz, amit itt írnak, hogy többek közt mit tartalmaz majd ez a cikk, akkor a névváltoztatás lesz a legkisebb gondja a Washingtonnak.
 twitter.com/DaveSturchio/status/1283554309670666247


Update: úgy tűnik ma várható a nagy leleplező cikk.
 twitter.com/ABC7John/status/1283560458499350534


A végén még Snyder is repül a Redskins névvel együtt. Meg valószínűleg Jay Gruden tőlünk, mint OC...
iktriad
Hajjaj, nagyon ki akarják csinálni Danny boyt... Hiába, az egyik legértékesebb franchise nagy érték, érthető, ha meg akarják szerezni, most nyilván kicsit óccóbban hozzájuthatnak itt a mindenféle balhé meg fennforgás közepette.
Nagyon nem sírna senki Snyder után, de ha mondjuk egy Fred Smith-féle rohadék lenne a tulaj, azzal se lennénk egy centivel se előrébb...

Nagyjából azt hiszem kukázhatjuk a csapatot, ahogy van, remélem mindenki elégedett.
warr_b
Uccse lesz szezon, akkor meg ráérnek megalkudni Snyderrel...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1-2 napon kijöhet egy nagy tényfeltáró cikk a Washington Postban a 'Skins nagyon szennyes ügyeivel kapcsolatban. Ha igaz, amit itt írnak, hogy többek közt mit tartalmaz majd ez a cikk, akkor a névváltoztatás lesz a legkisebb gondja a Washingtonnak.
 twitter.com/DaveSturchio/status/1283554309670666247


Update: úgy tűnik ma várható a nagy leleplező cikk.
 twitter.com/ABC7John/status/1283560458499350534


A végén még Snyder is repül a Redskins névvel együtt. Meg valószínűleg Jay Gruden tőlünk, mint OC...
iktriad
Hajjaj, nagyon ki akarják csinálni Danny boyt... Hiába, az egyik legértékesebb franchise nagy érték, érthető, ha meg akarják szerezni, most nyilván kicsit óccóbban hozzájuthatnak itt a mindenféle balhé meg fennforgás közepette.
Nagyon nem sírna senki Snyder után, de ha mondjuk egy Fred Smith-féle rohadék lenne a tulaj, azzal se lennénk egy centivel se előrébb...

Nagyjából azt hiszem kukázhatjuk a csapatot, ahogy van, remélem mindenki elégedett.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta