Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Komolyan (?) kérdezem, szerintetek nem tudjuk Robit Texasba exportálni?első körösért bármikor.
Ami szerepe jelenleg van a csapatban, bármit kapnánk érte, jól járnánk.
Az meg, hogy esetleg elmondaná a dolgokat a játékrendszerről stb. az ellennek...
Ain't no kiddin me 😊
agent T
mármint kapunk egy első köröst, és cserébe átvesszük Bobot is. aztán mehet PS-be, hogy a scout team offense-t vezényelhesse.
több mint 10 éve
Komolyan (?) kérdezem, szerintetek nem tudjuk Robit Texasba exportálni? Ami szerepe jelenleg van a csapatban, bármit kapnánk érte, jól járnánk.
Az meg, hogy esetleg elmondaná a dolgokat a játékrendszerről stb. az ellennek...
Ain't no kiddin me 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 10 éve
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀Ez kurva vicces amúgy...😀 Ha csütörtökön a Törpéket lenyomjuk, még el is hiszem. A New York vicces, majdnem mintha a Redskins-t látnám, Dallas rábaszott ugyebár (Dez és Romo kuka), Ti meg nagyon megleptek ezzel a nyomi produkcióval. Ha továbbra is így futunk a Szöszi meg hozza ezt blue collar game menedzselést, sokkal jobb lehet a szezon, mint amilyenre reálisan nézve számítani lehetne. De mivel a Washington-ról van szó, úgyis mi fogunk szopni a végén.😀
dande
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀😀 😀
dande
az kemény lenne! ha ez tényleg igaz lenne, talán majd a giants philly kettős legyőzése után esetleg
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Srácok két hét után van egy jó hírünk: ti vagytok a csoport esélyesei!!!! 😀
több mint 10 éve
pont ezt akartam írni, bezzeg meghalt a Dolphins a Jax ellen...ellenünk meg feltámadt 😊
nagyon durva egy focihét volt ez
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
De kibaszottul fog fájni még az a múlt hét... A Miami kiszopott a JACKSONVILLE-től....Nem mintha bárki a playoff-ba várna minket, csak maga a tény, hogy buktunk egy kurvára nyerhető meccset...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
nyertünk 😊, de azt hiszem azért mert gyenge volt ez a Rams passzjátékés szerencsére nekünk nem kellett ilyesmit csinálni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Helyreállt a világ rendje:Jordan Reed szerepel az injury report listánkon...😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
no, teljesen kieesett a pixisbőlRedskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IRezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt
apeszos
kristof
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Robinson a kezdő, Johnson a backupRedskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IRezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt
apeszos
kristof
több mint 10 éve
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IRezzel Jeron Johnson lép elő kezdő SS-nek? ő már felépült? mert defensive snapet ha jól láttam nem kapott, de ST-ben szerelése is volt
apeszos
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Redskins Sign CB Will Blackmon; Place SS Duke Ihenacho on IR
több mint 10 éve
Jó lesz ez... Culliver eltiltás, Hall bordái nemtom hogy állnak, Ihenacho könnyen lehet, hogy IR (törött csukló, műtik elvileg), Amerson szarabb, mint a sokéves átlag (pedig nálunk ugyebár az se túl jó...), Breeland remélem hamarosan pössent megint egy pozitívat... Esetleg Goldson kérhetne egy-két tippet Merriweather-től, hogy a teljes secondary kuka legyen...😀(BTW: első félidő: 26 futás, második félidő: 11... no comment...)
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Lindell helyére hozták a Billsbe, de megsérült, s a Sírásó kitúrtaKai szó szerint kirúgta magát:öööö... ookey... és ki a faszom az a Dustin Hopkins? Vele kurvára jobb lesz.
www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker
nexion218
apeszos
NCAA Division I FBS upping the record to 448 points
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
min tudod az Iglic topic kizárólag mazochista Hicskok imádóknak van....A madarakon több van mint az indiánokon.hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigálóSapka ugye nézed Mariotát?Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
sutianap
gyeek
sutianap
gyeek

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Kai szó szerint kirúgta magát:öööö... ookey... és ki a faszom az a Dustin Hopkins? Vele kurvára jobb lesz.
www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker
nexion218
több mint 10 éve
A madarakon több van mint az indiánokon.hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigálóSapka ugye nézed Mariotát?Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
sutianap
gyeek
sutianap
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
DJax 3-4 hét off Schefter szerint.
több mint 10 éve
Kai szó szerint kirúgta magát:www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-redskins-make-change-kicker
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
PFF elemzés a tegnapi meccsről: www.profootballfocus.com/blog/2015/09/14/mia-was-grades-bad-day-for-qb-ryan-tannehill/

http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Na leszedtem a meccset, így hirtelen még egy észrevétel: az utsó támadó play... A 78-as delfin blokkolatlanul érkezett, nem tudom, hogy ezért ki a ludas... Snap előtt látszik, hogy nem emberre (Reed) áll fel, a két DT nagyon messze van egymástól és köztük a két LB is elég közel mocorog a LoS-hez. Az eredmény: 6 man rush 5 man protection-re, Cousins hátrálva, hátsó lábról, emberrel a képében elhajít egy sebzett kacsát... Pedig ha van ideje beleállni, kb. tuti TD, mert Reed egyedül volt a védővel és mögötte járt a dobás pillanatában, teljesen üres területen. Bár őszintén szólva nemtom a 5WR set-ből kit lehetett volna áthívni blokkolni vagy ilyen helyzetben mi a megoldás, de a protection ennél a playnél nagyon szarul volt megálmodva és Szöszi se nagyon tett ellene semmit...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
hámá hogyaviharba ne személyeskednék, én vagyok a tollhuzigálóSapka ugye nézed Mariotát?Ne itt személyeskedj, menj az Eagles topikba és ott érdeklődj! (:
sutianap
gyeek

Aki nem hiszi, annak utánajárnak