Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The players they released:

  • NT Isaako Aaitui
  • LB Steve Beauharnais
  • WR Braylon Bell
  • T Edawn Coughman
  • DL Kenny Horsley
  • G Rishaw Johnson
  • LB Gabe Miller
  • T Ty Nsekhe
  • CB Kenny Okoro
  • WR Jerry Rice, Jr.
  • CB Trey Wolfe
  • LB Ricky Sapp
  • LB Austin Spitler
  • több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    The Redskins gave Duke T/G Takoby Cofield this year's highest signing bonus for an undrafted free agent, valued at $25,000.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    És akkor most lesz valami támadófal?agent T
    Scherff biztosan jó lesz; gondolom TW is
    talán Lauvao sem sérül meg; aztán meglátjuk mit fog Callahan összehoznisapka
    Hát leginkább ez érdekel engem is. (mondjuk jó ideje már.. 😀) Idén nem nagyon tudtam követni a történéseket, a draftot meg végképp nem sikerült. De ha te mondod, úgy legyen.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    nagyon komplett draft analízis:  bleacherreport.com/articles/2452288-washington-redskins-complete-2015-nfl-draft-wrap-up-and-analysis

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    És akkor most lesz valami támadófal?agent T
    Scherff biztosan jó lesz; gondolom TW is
    talán Lauvao sem sérül meg; aztán meglátjuk mit fog Callahan összehozni

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    És akkor most lesz valami támadófal?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    A draft:
    1 5 Washington Redskins Brandon Scherff OT Iowa
    2 38 Washington Redskins Preston Smith DE Mississippi State
    3 95 Washington Redskins Matt Jones RB Florida
    4 105 Washington Redskins Jamison Crowder WR Duke
    4 112 Washington Redskins Arie Kouandjio G Alabama
    5 141 Washington Redskins Martrell Spaight OLB Arkansas
    6 181 Washington Redskins Kyshoen Jarrett SS Virginia Tech
    6 182 Washington Redskins Tevin Mitchel CB Arkansas
    6 187 Washington Redskins Evan Spencer WR Ohio State
    7 222 Washington Redskins Austin Reiter C USF
    +2016/6 (Saints)
    UDFA:
    Ty Long K UAB
    Devin Mahina TE BYU
    Tyler Rutenbeck WR Dubuque
    Takoby Cofield OT Duke
    Quinton Dunbar WR Florida
    Terrance Plummer ILB UCF
    Brey Cook OT Arkansas
    Corey Crawford DE Clemson
    Connor Halliday QB Washington State
    Dyshawn Davis LB Syracuse
    --
    Azt rögtön elárulom, hogy én senkit nem ismerek az UDFA csoportból, ami lehet előny és lehet hátrány is 😀.
    A draftról, egyértelműen csakis BPA-t húztak, az első 3 kör szerintem nagyon kellemes-remek erősítések/szituációs játékosok; de a 4-től lefelé nagyon projektek, vagy sérültek (Dijondizsó térdei tropák), Crowderről nem esett szó elég jó returner, de nem értem hogy fog a rosterre férni 😊.
    A többi srácról nem tudok semmit; nem hiszem hogy sokra fogják vinni 😛. Kicsit bosszús vagyok mert a középső körökben lett volna lehetőség szerintem jobb játékosokat húzni, de úgyis minden eldől a TC-ben.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    PSmitt 3-4 OLB mi ia annak néztük nagyon.
    MattJ, emlékkszöl a Gátőr-Bulldogza, mikor passzoltatni akartál minden huszadik snapre? Na azvót a MattJ 200y aki miatt nem gyött be a passzos jóslatod eccerse 😀 😀 😀sutianap
    😀, emlékszem!
    van a srácban kakaó, de kb. ugyanolyan kaliberű és stílusú mint Morris, én inkább egy joystick futót néztem volna meg

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    MattJ, emlékkszöl a Gátőr-Bulldogza, mikor passzoltatni akartál minden huszadik snapre? Na azvót a MattJ 200y aki miatt nem gyött be a passzos jóslatod eccerse 😀 😀 😀sutianap
    Ő volt? 😊 Akkor ez egy speciális ajándék sapkának! 😀

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 901 — capitaine du château de Vienne 1487
    lássuk:

    jött egy Preston Smith második körben; na ennek őszintén örültem, mert ez a srác nagyon jó lehet
    lehet belőle még 3-4 end és olb is; tipikus 4-3-as LDE lenne, és az állna neki igazán jól, szóval lehet subpackage menő lesz egyelőre, mindenesetre értékes passrusher lehet
    jó lenne átállni 4-3-ra (smith-hatcher-paea-kerrigan+LB sor ami nincs), a 3-4 most nehézkesebb emberállományt tekintve

    aztán letrade Seahawksszal, van egy 4.5.6. körünk pluszban szóval McAlkesz kiélheti magát, majd elvitték a Gátőr futót... ez nem tetszett 😕, nem is nagyon tudom magyarázni, ez nem jó pick és rossz helyre

    utsó nap még mindig Lb-t és OG-t várok, remélem érkezik egy talicskasapka
    PSmitt 3-4 OLB mi ia annak néztük nagyon.
    MattJ, emlékkszöl a Gátőr-Bulldogza, mikor passzoltatni akartál minden huszadik snapre? Na azvót a MattJ 200y aki miatt nem gyött be a passzos jóslatod eccerse 😀 😀 😀


    Aki nem hiszi, annak utánajárnak
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    lássuk:

    jött egy Preston Smith második körben; na ennek őszintén örültem, mert ez a srác nagyon jó lehet
    lehet belőle még 3-4 end és olb is; tipikus 4-3-as LDE lenne, és az állna neki igazán jól, szóval lehet subpackage menő lesz egyelőre, mindenesetre értékes passrusher lehet
    jó lenne átállni 4-3-ra (smith-hatcher-paea-kerrigan+LB sor ami nincs), a 3-4 most nehézkesebb emberállományt tekintve

    aztán letrade Seahawksszal, van egy 4.5.6. körünk pluszban szóval McAlkesz kiélheti magát, majd elvitték a Gátőr futót... ez nem tetszett 😕, nem is nagyon tudom magyarázni, ez nem jó pick és rossz helyre

    utsó nap még mindig Lb-t és OG-t várok, remélem érkezik egy talicska

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    Innen nézve meg teljesen logikus, Callahan falat épít, ahogy nálunk is. SajnosCharlie Firpo
    igen!
    Érdemes Zach Martin tapeket nézni, nagyon hasonlít, csak szerintem jobb.
    Gruden meg lenyilatkozta, hogy RT lesz., szóval Moses kuka.

    Valahol olvastam, hogy a skins draftlistáján csak Dante Fowler és Amari Cooper volt magasabban, mondjuk Cooper wtf húzás lett volna 😀.

    Második kör elején vannak jó prospectek még, Gregory nagy csúszásban egy szál fű miatt. Még nem ment ki belső ILB a Dawson-Kendricks párosból, akár még Landon Collins is jó lehet. Sőt húzzunk még egy tacklet, Jake Fisher személyében! (semmi irónia, vagy ilyesmi Scherff menne eggyel beljebb, és van egy falunk!)

    Mindent összvetve Paul Dawsonnak örülnék a legjobban.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
    Fura dolog... Nagyon nem értek a prospect elemzéshez, szóval azt ki is hagynám...😊 Elmaradt a draft day varázslás, viszont az egyik leglukasabb csapatrészbe húztunk. És ha az elmúlt draftok első köreit nézem... Nem rémlik, hogy Trent vagy Kerrigan vagy Orakpo annyira benne lett volna nekünk a mock draftokban, engem pl meg is leptek és mind Pro Bowl játékos lett. Az egyetlen agyonhájpolt pikkünk meg ugyebár a hivatalos bust szélén áll... Szóval ezek alapján van egy Pro Bowl OL-ünk!😀😀😀😀😀😀nexion218
    Innen nézve meg teljesen logikus, Callahan falat épít, ahogy nálunk is. Sajnos

    - Engem gyíkká változtatott!
    - Gyíkká?
    - De már elmúlt.
    több mint 11 éve
    yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
    Nektek is jól jön + velünk is kitoltatok (kicsit) ! szóval duplán jó húzás! 😊
    és RGIII. egészsége miatt is nyugodtabbak lehettek 1-2 fokkal!
    több mint 11 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Fura dolog... Nagyon nem értek a prospect elemzéshez, szóval azt ki is hagynám...😊 Elmaradt a draft day varázslás, viszont az egyik leglukasabb csapatrészbe húztunk. És ha az elmúlt draftok első köreit nézem... Nem rémlik, hogy Trent vagy Kerrigan vagy Orakpo annyira benne lett volna nekünk a mock draftokban, engem pl meg is leptek és mind Pro Bowl játékos lett. Az egyetlen agyonhájpolt pikkünk meg ugyebár a hivatalos bust szélén áll... Szóval ezek alapján van egy Pro Bowl OL-ünk!😀😀😀😀😀😀

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
    Még egy kedvencem a fővárosban. Brandon Scherff OL a csapatnál.
    Muszáj leszek kicsit emelni a skins meccseimen majd. 😊


    Liverpool Fc
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    @NBCdianna 1h1 hour ago
    I'm told the Redskins are planning and hoping to take Dante Fowler Jr. at 5 tonight. If not, look for them to go OL.Höri
    úgy tudom NBCdianna szeret összevissza beszélni célnélkül
    szóval erősen kétlem hogy ez igaz lenne

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    @NBCdianna 1h1 hour ago
    I'm told the Redskins are planning and hoping to take Dante Fowler Jr. at 5 tonight. If not, look for them to go OL.

    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    Most úgy érzem hogy vagy feltradelünk vagy le, vagy választunk az 5-ön.
    Nagyon jó lesz, kíváncsi vagyok hány féllábút húzunk 😀.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    azta******!

    lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
    Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
    igen, viszont ha megsérül garantált leszsapka
    márpedig ahogy elnézem a falat az is garantált lesz...
    több mint 11 éve
    D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
    azta******!

    lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
    Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
    igen, viszont ha megsérül garantált leszsapka
    nem sérül le! ne is kisértsd a sorsot azzal, hogy ezt leírod 😀
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    azta******!

    lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
    Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.tomi-tomi
    igen, viszont ha megsérül garantált lesz

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    azta******!

    lehívtuk RG3 utolsó éves opcióját, ez jövőre 16,3M-ba fog kerülni.sapka
    Szerintem nem olyan meglepő, mivel vissza lehet mondani jövő tavaszig. Csak biztosíték arra az esetre, ha Gida mutatna valami érdemit 2015-ben.

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Swearinger-t cserélné a Texans, csak 1.2 Misi jár neki idén... Érdekelhet minket?

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Akkor itt nem lesz Mariota meg senki imádkozhattok h egészséges maradjon!dande
    miután lehívták az opciót egyből jött a nyilatkozat, hogy ez semmin nem változtat a draft-stratégián, ha az ötödik helyen egy irányító lesz a legjobb elérhető játékos, akkor irányító lesz a választás. nyilván nagy eséllyel smokescreen, de hát ki tudja...kristof
    Főleg ha elbótoljuk a 5th pikket:

    https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwarmfzhzrojigl4e5i9
    Browns talking to Redskins about trade into top five
    Ian Rapoport reported Monday that the Browns have talked with the Redskins over the past week about the possibility of moving up to the fifth-overall pick. Are the Browns looking to replace Johnny Manziel?

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson