Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Redskins Sign Tight Ends D.J. Williams And Ernst Brunwww.redskins.com/news-and-events/article-1/Redskins-Sign-Tight-Ends-DJ-Williams-And-Ernst-Brun/d0148122-0df8-4dac-9b6a-b91785be99e5
több mint 10 éve
Ember...Mi a Redskins vagyunk! Nemhogy puskánk nincs, de még a nyílvesszőink is csak öntapadós végűek...😀Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POrasutianap.............Mondjuk én később sem.apeszos
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Amúgy ANNYIRA szerintem nem volt gáz Hínárhajú...Igaz, kb. 2 évvel ezelőtt kellett volna itt tarani a játékának, de legalább úgy tűnik hajlandó tanulni...
www.washingtonpost.com/news/football-insider/wp/2015/08/14/robert-griffin-iii-showed-what-he-needed-to-in-start-against-cleveland/
(Érdekesség: A Washington Post nem gyalázza fossá a Redskins-t....😀)
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Paulsen is kihagyja a szezont és mivel Reed is üveg, sztem simán benne van, hogy két veterán is érkezik hamarosan
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
😀😀😀😀Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POrasutianap.............Mondjuk én később sem.apeszos
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nyilván nem akarták ehasználni az összes puskaport, tartogattyák a POra.............Mondjuk én később sem.apeszos
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
.............Mondjuk én később sem.
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.sapka
több mint 10 éve
közben megnéztem a meccset, ami feltűnt:Garcon hatalmas elejtés, Roberts spec team fumble-mi sem változott Robertssel
Nekem Griffin nem tetszett, ugyanazt a tutyimutyi nem tudom mivanságot láttam rajta mint tavaly, aztán összevissza szaladgált, belement ostoba ütésekbe és értelmetlen konfliktusokba
Morris és Jones nagyon jól mozgott, nagyon szimpatikus ez a back formáció
A secondaryval komoly gondok vannak...
A falak nekem tetszettek, jól nyitottak futásnak, és a D-fal pedig uralta a barna futójátékot, még a cserék is; ez jó ez jó
A második egységeknél direkt figyeltem Robertset ott meg qrva jó volt, fejben komoly gondok vannak nála szerintem
Grantet is figyeltem nagyon pozitív amit csinált,
A védelemből Terrence Plummer tűnt fel, volt több jó megmozdulása, mondjuk ilyen névvel tömte a lyukat 😀, kíváncsi leszek a többi meccsen mit virít
Alapjában véve nem találtam bíztatónak a játékot az első negyedben.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ahogy nézem Pault elmeszelték egy szezonra a barnák, még jó hogy állítólag sokat fejlődött és kezdőnek szánták...Részemről same ole' Redskins....😊 Ótvar védelem, moslék fal, kabaré szintű ST...😀 Mondjuk a Hínárhajú mintha igyekezne szabadulni a lasztitól időben és olyan is láttam, hogy 2, 3 opciót is végigsasolt! 😮 Bazz, mik vannak! 😀
másik, visszaigényeltem a tenyard accountom, és visszaadták. Bazz, mik vannak 😀sapka
Amúgy Paul-t sajnálom. Becsülettel dolgozott és a nagyon szar nem ilyen. Komplet bokatörés. Silas Redd meg ACL/MCL gyanús... Cooley-time!!!!!!!!
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
ahogy nézem Pault elmeszelték egy szezonra a barnák, még jó hogy állítólag sokat fejlődött és kezdőnek szánták...másik, visszaigényeltem a tenyard accountom, és visszaadták. Bazz, mik vannak 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Hall sem változott sokat 😀
(lásd Hard Knocks)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
néztem a hard knocksot és betették, ahogy az egyik udfa rookie földhözbaszta egy bunyóban a hősies supermant (Wattot) 😀najó ez lehet csak nekem tetszett
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
igen, ez igaz; de ott is úgy voltak a scouting riportok hogy valószínű G lesz, mert rövidek a kezeiOhh... I see! Ez elkerülte a figyelmemet. Vmiért az rémlett, hogy kálidzsban is T volt....nexion218Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jósapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ohh... I see! Ez elkerülte a figyelmemet. Vmiért az rémlett, hogy kálidzsban is T volt....Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jósapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.nexion218Scherff alapból G-nek indult, csak megmarketingelték a kombányra hogy Tnek is jó
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Én sem mondtam, hogy feltétlen bukó a dolog, örülni fogok, ha müxik. De azért eddig ez nekem akkor is olyan Redskins-es, hogy lépünk egy jót, aztán meg megpiszkáljuk. 😊 Az viszont tény, hogy Scherff ha G marad a rookie szerződése után lóvét fog bukni, mert a T "drágább" szokott lenni, mint egy G.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Azért csak nem csalódok imádott csapatunkban...😀nem értek egyet!
A No.5 overall RT-nk az éve első hivatalos depth chart-ja szerint guard-dá "avanzsált". A srác bukott egy valag lóvét, mi pedig hozzuk a formánkat: a liga történetében talán két vagy három alkalommal költöttek ilyen magas pikket guard-ra...😀 Ettől még lehet jól sül el a kísérlet, de így papíron leírva "same old Redskins"-nek tűnik a dolog...😀😀😀😀nexion218
de komolyan 😕,
Callahan a tavalyi 1/10-en valahányas Zack Martinból is G-t csinált, mégpedig olyat hogy na. Scherff szerintem nála erősebb fizikálisabb gyorsabb; na az milyen lesz. Bár abban a falban volt egy Frederick meg egy Smith is.
Egyébként szerintem azért lett G, mert a tackle helyzet még elkaristol, de az izomerő nincs meg guardban. És Calahan falában az Lt után az RG a legfontosabb. Majd visszakeresem azt a cikket ahol bővebben olvastam erről.
Ez a dallasi Free előtte utána egy okádéknyi szintet hozott mint RT, már majdnem kivágták kétszer, Martin mellett pedig nem volt rossz, szerintem ez az út lesz Mosesnek is.
És emellett pedig kezdhetünk hozzászokni a Jones-féle N-S futásokra, mint az állat.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Azért csak nem csalódok imádott csapatunkban...😀A No.5 overall RT-nk az éve első hivatalos depth chart-ja szerint guard-dá "avanzsált". A srác bukott egy valag lóvét, mi pedig hozzuk a formánkat: a liga történetében talán két vagy három alkalommal költöttek ilyen magas pikket guard-ra...😀 Ettől még lehet jól sül el a kísérlet, de így papíron leírva "same old Redskins"-nek tűnik a dolog...😀😀😀😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Ne már,ilyet még nem is láttam.😀 Griffining😀😀 McFumbles
Sajnos inkább ez a Griffining:
HTTR
több mint 10 éve
DeSean Jackson has been diagnosed with a sprained AC joint, and will be sidelined 1-2 weeks.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Philip Thomas el,. jött helyette CB Bryan McCannTevin Mitchell pedig IR-en kezd
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ne már,ilyet még nem is láttam.😀 Griffining😀😀 Akkor szerintem Tebow és Griffin is maradhat a padon,hogy jól begyakorolják művészeteiket,és a WAS-PHI meccs azthiszem a backup irányítók meccse lesz.😀😀Vele nem csak 21-el húznánk el😀. Bár lehet egész meccses Tebowing keretei közt működne csak közre a győzelmünkben!😊McFumblesNe csináld már... Tebow Time-ról Te sem akarnál lemaradni!😉nexion218Jajj. Ezek a rivális drukkerek..........😀McFumblesNa várok lassan egy Redskins-Egles meccset,remélem akkor is jókat röhögünk majd a topicban együtt,ha 21 el megy az Eagles a 4.negyedben😀McFumblesigen, de majd gyere akkor is ha a redskins megy 21-gyel 😉sapkaapeszos
több mint 10 éve
Vele nem csak 21-el húznánk el😀. Bár lehet egész meccses Tebowing keretei közt működne csak közre a győzelmünkben!😊McFumblesNe csináld már... Tebow Time-ról Te sem akarnál lemaradni!😉nexion218Jajj. Ezek a rivális drukkerek..........😀McFumblesNa várok lassan egy Redskins-Egles meccset,remélem akkor is jókat röhögünk majd a topicban együtt,ha 21 el megy az Eagles a 4.negyedben😀McFumblesigen, de majd gyere akkor is ha a redskins megy 21-gyel 😉sapka
több mint 10 éve
Vele nem csak 21-el húznánk el😀. Bár lehet egész meccses Tebowing keretei közt működne csak közre a győzelmünkben!😊Ne csináld már... Tebow Time-ról Te sem akarnál lemaradni!😉nexion218Jajj. Ezek a rivális drukkerek..........😀McFumblesNa várok lassan egy Redskins-Egles meccset,remélem akkor is jókat röhögünk majd a topicban együtt,ha 21 el megy az Eagles a 4.negyedben😀McFumblesigen, de majd gyere akkor is ha a redskins megy 21-gyel 😉sapka