Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Upsz... beletellik kis időbe mire megszokom ezt az új style-t.

...............
ja meg állítólag, ha Dan Quinn a Jetsbe ment volna cseréltek volna Kuzinért. na az mi lett volna, egy Qb se lett volna a rosteren itt szeptemberre.
sapka
Azt akartam kérdezni, hogy miért, most van?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
..............
ja meg állítólag, ha Dan Quinn a Jetsbe ment volna cseréltek volna Kuzinért. na az mi lett volna, egy Qb se lett volna a rosteren itt szeptemberre.
sapka
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Ez így van, viszont a fia legalább tudta használni Gidát.
D11
Diszlájk
Ez így van, viszont a fia legalább össze tudta törni a Gidát. - helyesen
sutianap
Nem hinném, hogy az OC dönt hogy vissza mehet e fr. QB sérülten játszani. Szóval nem értem mibaj Kisshannivel. Ez a faterja felelősége hiszen ő a fő head fasz.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Ez így van, viszont a fia legalább tudta használni Gidát.
D11
Diszlájk
Ez így van, viszont a fia legalább össze tudta törni a Gidát. - helyesen
sutianap
Diszlájk erre,

mindenesetre kíváncsi leszek MattyIce szintű Qb.val hogy fog csörögni a readaction zoneblock, hogy jussunk át minél jobban a Loson. Ami durva lesz, hogy úgy néz ki Chester meg Polombér is kezdő lesz ott 😮😮😮😮😮😮

ja meg állítólag, ha Dan Quinn a Jetsbe ment volna cseréltek volna Kuzinért. na az mi lett volna, egy Qb se lett volna a rosteren itt szeptemberre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Ez így van, viszont a fia legalább tudta használni Gidát.
D11
Diszlájk
Ez így van, viszont a fia legalább össze tudta törni a Gidát. - helyesen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Najóvammá, ha neked is magyarázkodni kő, az öregnéne őzikéjének má nyista lába, amin jó lenne, csak a feje maradt.

Zwei számtalanszor mögtekintett Raybenz meccsen, ketten baszták el, Gidovicski, hogy visszajött az orvosiból balhézni, hogy rakják vissza, aztán meg a RedFace, hogy engedett, pedig ott kellett volna rohasztani a padon vagy visszaküldeni az öltözőbe. Plussz még a kis Kyle, akit teljes szívbűl szeretek, hogy rohaggyon el állva....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
apeszos
Ez így van, viszont a fia legalább tudta használni Gidát.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jó, majd legközelebb...
apeszos
youtube videó beillesztésénél most már semmilyen kóddal nem kell szórakozni, elég csak a linket bemásolni és automatikusan beágyazódik a fórumba (tweet-, facebook-, stb. üzenetnél ugyanez)
baggio
Köszi! A kiemelt hsz-t mikor tudom szerkeszteni kb?
apeszos
passz, viszont a kiemelt kommentet már most vissza tudják az adminok vonni, szóval egyelőre csak írd be új hsz-ként, amit ki akarsz emelni és én megcsinálom
baggio
veri a danke...
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
jó, majd legközelebb...
apeszos
youtube videó beillesztésénél most már semmilyen kóddal nem kell szórakozni, elég csak a linket bemásolni és automatikusan beágyazódik a fórumba (tweet-, facebook-, stb. üzenetnél ugyanez)
baggio
Köszi! A kiemelt hsz-t mikor tudom szerkeszteni kb?
apeszos
passz, viszont a kiemelt kommentet már most vissza tudják az adminok vonni, szóval egyelőre csak írd be új hsz-ként, amit ki akarsz emelni és én megcsinálom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z
sutianap
A lábai? Ez a gida már mankóval jár. A mai napig vallom, hogy Shanahan a ludas benne.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jó, majd legközelebb...
apeszos
youtube videó beillesztésénél most már semmilyen kóddal nem kell szórakozni, elég csak a linket bemásolni és automatikusan beágyazódik a fórumba (tweet-, facebook-, stb. üzenetnél ugyanez)
baggio
Köszi! A kiemelt hsz-t mikor tudom szerkeszteni kb?
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
jó, majd legközelebb...
apeszos
youtube videó beillesztésénél most már semmilyen kóddal nem kell szórakozni, elég csak a linket bemásolni és automatikusan beágyazódik a fórumba (tweet-, facebook-, stb. üzenetnél ugyanez)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
D11
Mintuggyuk a gidák lábon jók, de fejbe gyengék. Gruden meg egy akkora varasbékát akar letolni a torkán, hogy elpusztul benne, ezt beszorozzuk az arcberendezés nagyságával, smekkapjuk mé nem akar hirtelen meghalni az OL érte. De gondegyszálse, a futás megy, nemkőkúbi... Egy masszív FB kéne a z


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát rosszab azóta sem lett. A kérdés mi romlott el?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jó, majd legközelebb...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.youtube.com/watch?v=LL0m99zsHeI

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, kifogott rajtam az új fórum...
Nem tudom emlékszünk erre még?

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LL0m99zsHeI?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
apeszos
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom emlékszünk erre még?

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Jaja... Nem értem mért kellett megveretni, kb fal nélkül is tolhatta volna akkor legalább jogosan számíthat rá, hogy agyonüti Hunt hátulról. Komolyan nem hiszem el, hogy nem tudnak összepakolni egy korrekt falat főleg egy olyan QB-nak aki tanulja, hogy kéne zsebből irányítania. Tönkreteszik itt, legalább 10 gyengébb képességű kezdő QB van a ligában, nem hinném hogy RG nem tenne meg mindent amit kérnek tőle. Így borítékolható neki az IR csak a mikor a kérdés. Én Griffin helyében olyan gyorsan húznék el Washingtonból amilyen gyorsan csak lehet, jobb lenne a Redskinsnek is meg Robertnak is. Win-win.
D11
ACL + LCL + az utána lévő gyenge forma után kb nem lehet olyan opció, amivel ti jól járnátok szvsz. Elpasszoljátok egy 3. körért (már ha ad érte vki annyit) akkor sem vagytok előrébb, hiába a cetli, ott franchise QB-t nem visztek (RW meg a hox az más 😀 Szvsz Griffinnek Washingtonban lefőtt a kávé, és így utólag visszagondolva minden idők egyik legszopóbb trade-je volt a Ramsel (ők se jártak túl jól a csomó pickkel, ti se RG III-al). Majd ha el lesz küldve v vmi hátsó körösért / más playáért elcseréitek, akkor kíváncsi leszek mit fog tudni hozni. Potenciál van benne, de sztem 1 újabb sérülésre van attól h kidobhassa a karrierjét a kukába.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Jaja... Nem értem mért kellett megveretni,
D11
Ha ez nem most történik, akkor az 1. meccsen a Phins ellen, vagy ha ott nem, a másodikon a Rams ellen, szóval - köcsögség ilyet leírni, de - igazából mindegy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Jaja... Nem értem mért kellett megveretni, kb fal nélkül is tolhatta volna akkor legalább jogosan számíthat rá, hogy agyonüti Hunt hátulról. Komolyan nem hiszem el, hogy nem tudnak összepakolni egy korrekt falat főleg egy olyan QB-nak aki tanulja, hogy kéne zsebből irányítania. Tönkreteszik itt, legalább 10 gyengébb képességű kezdő QB van a ligában, nem hinném hogy RG nem tenne meg mindent amit kérnek tőle. Így borítékolható neki az IR csak a mikor a kérdés. Én Griffin helyében olyan gyorsan húznék el Washingtonból amilyen gyorsan csak lehet, jobb lenne a Redskinsnek is meg Robertnak is. Win-win.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...
Rolni
Én már jóval a sérülés előtt beírtam az eredménykövetőbe, hogy csoda ha életben marad ilyen OL mögött.
Futásnál még csak-csak jól blokkoltak de passznál siralmas volt az egész. Scherff-et egyszer úgy borította fel Tyrunn Walker (aki azért valljuk be nem egy szupersztár) mint egy szalmabábút.
És ő volt talán a legjobb ember a falban...

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
HL alapján kicsit Any Given Sunday ugrott be amikor Willie Beamen-t szivtja az OL és simán átengednek minden védőt, h agyonüthessék...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na nekem itt fogyott el a türelmem. Húzzon a faszomba ez a nagypofájú, hínárhajú pöcs. Elegem van. Még csak az összefoglalót láttam, de akkor is. Azt is leszarom, hogy Colt meg Kirk cserék ellen játszott, mert cseréknek is dobáltak. Eddig 4 negyedet, azaz kB. Egy teljes meccset tolt a csodafekánk, 6 passz, egy fumble, egy agyrázkódás és nulla pont. Sajnálom, kedveltem, szimpatikus volt, de ami sok az sok. Csak áll és bámul, mintha azért járna a pont, hogy kapaszkodik a tojásba.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Reserve lists
-- James Gayle OLB (IR)
84 Niles Paul TE (IR)
82 Logan Paulsen TE (IR)
32 Silas Redd RB (Waived/injured)
54 Trevardo Williams OLB (IR)