Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Tudom, hogy a sport Blikkje, de azért na...bleacherreport.com/articles/2553631-nfl-head-coach-on-jay-gruden-leaving-rg3-in-game-it-looks-personal-to-me
több mint 10 éve
Ezt valszeg sose tudjuk meg... De ha annyira hiszek egy játékosban, akkor azért gyanús, hogy húzok a posztjára még egyet, aki sztem ugyanúgy kezdő alapanyag, nem?Szerintem az öreg nagyon is tisztában volt a sérülékenységével. Azt hitte, hogy az "egynyári QB" majd megmenti a seggét. Majdnem így lett.... De az a köcsög nigger nem lesérült, amikor a legjobban kellett volna neki? Hallatlan. Tudta ő mire kell neki, csak korábban jött a ficam. Előbb utóbb ő is lecserélte volna. Minden más csak a szurkereknek van kitalálva
nexion218
több mint 10 éve
Ezt valszeg sose tudjuk meg... De ha annyira hiszek egy játékosban, akkor azért gyanús, hogy húzok a posztjára még egyet, aki sztem ugyanúgy kezdő alapanyag, nem?de!Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.LOL bazdmeg:A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.
Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
gyeek
nexion218
szerintem igen, Shanahanék nagyon is akarták őt, nyilván Snyder húzta meg a végsőt; de biztosan nagyon örültek neki
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
de!Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.LOL bazdmeg:A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.
Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
gyeek
nexion218
szerintem igen, Shanahanék nagyon is akarták őt, nyilván Snyder húzta meg a végsőt; de biztosan nagyon örültek neki
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nekem kezd az az érzésem lenni, hogy Snyder nélkül Griffin sose lett volna Redskin...Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.LOL bazdmeg:A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.
Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
gyeek
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ezzel a gesztussal lehet inkább arra utal, hogy nem tartja jó játékosnak és egészségesen is padoztatta volna. Snyder itt a rákfene szerintem, ha ő nem kontárkodna bele az edzők munkájába időről-időre, akkor ez a lépés szerintem már korábban megtörténik. Ebben a tragikomédiában mondjuk senki sem ártatlan.LOL bazdmeg:A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.
Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
bálnalekvár
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Az az érzésem, hogy az Öreg Mike az összes létező módon szurkolni fog a Szöszinek... Mekkora kibaszott zseninek fogja majd tartani magát, ha beválik Kirk??? 😀 És picit meg is köszönhetjük majd neki, ha tényleg jó lesz... Tudom, még átlagos mércével nézve is túl optimista vagyok, nemhogy Redskins szurkolónak, de legalább megmozdult vmi... Kezdtem ráunni, hogy 2 érzés legyen bennem meccsek közben: 1.: úgyis kikapunk 2.: nem az izgat, hogy hogy sikerül a játék, hanem hogy vajon felkel-e a nigga a földről... Utána meg egy hétig hallgatni a magyarázkodást, hogy miért volt szánalmasan szar illetve amit a shitteren/faecesbook-on írt, azt nem is úgy gondolta. Így legalább lesz vagy 3 meccs, ami alatt lehet reménykedni...😛 Aztán 0-3-mal kezdünk és újra minden a régi lesz.😀
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Cousins már tradicionálisan nagyon jó a baltimore ellen 😀Ezt a ""nagyon jó"-t kissé túlzásnak tartom azért...
sapka
több mint 10 éve
Redskins released/waived CB Bryan McCann, OT Willie Smith, TE Ernst Brun, LB Dyshawn Davis, TE Chase Dixon. CB Tajh Hasson, LB Alonzo Highsmith, CB DreQuan Hoskey, WR Tony Jones (designated as injured), K Ty Long, TE Devin Mahina, OG Bryce Quigley and CB Trey Wolfe.Ezekben az a jó, hogy kB. 2 kivétellel azt sem tudtam, hogy a csapatnál vannak ...😀
Szegény Willie Smitht most kirakjuk 😕, pedig milyen szépen módszeresen kicsinálta Griffint a Lions ellen a vakoldalról
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Redskins released/waived CB Bryan McCann, OT Willie Smith, TE Ernst Brun, LB Dyshawn Davis, TE Chase Dixon. CB Tajh Hasson, LB Alonzo Highsmith, CB DreQuan Hoskey, WR Tony Jones (designated as injured), K Ty Long, TE Devin Mahina, OG Bryce Quigley and CB Trey Wolfe.Szegény Willie Smitht most kirakjuk 😕, pedig milyen szépen módszeresen kicsinálta Griffint a Lions ellen a vakoldalról
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Cousins már tradicionálisan nagyon jó a baltimore ellen 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
LOL bazdmeg:A baj azzal van, hogy Gruden egy hete jelentette ki, hogy a sérülése semmilyen hatással nincs RG pozíciójára a depthen. Egy hét alatt változott a véleménye? Ennyire meggyőző lett volna Kirk boltimór elleni performansza?
www.nfl.com/news/story/0ap3000000518629/article/washington-redskins-to-start-kirk-cousins-in-week-1
nexion218
Szívesebben szurkolnék egy gerinccel rendelkezo HCnek.
Mindenesetre sokminden el fog dőlni az első néhány héten.
akkorisredskins
több mint 10 éve
LOL bazdmeg:"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
most megint fortyognak a hírek, az espn kidobott egy riportot hogy RG-t el akarják tradelni, meg már rég el akarták, de Snyder blokkolta; most a Washington poszt cáfolta az egészet mondván kitalációaz a lényeg, hogy minden rendben 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Hát ezzel nehezen tudnék vitázni. Nem is akarok.Valóban nem most kellett volna... De ha már így alakult, jobb későn, mint soha... Néha az az érzésem, hogy Washingtonban direkt nem lehet jó a csapat... Steve Smith TD? Értem én, hogy Smith kurva jó, de hogy 3 ember se találja el... Meg ezek az állandó sérülések... Persze, erőszakos sport, sokkal több a sérülés... Az elmúlt 4-5 évben állandóan volt vki, aki mellizomszakadással küzdött, lehet Reed is üvegből van, de harmadik éve nem tudják megelőzni a hamstring problémáit stb... Az meg, hogy a médiát ne tudja egy NFL franchise botrány nélkül kezelni... Az egész ligában nincs sztem annyi médiacirkusz, mint nálunk... Miért nekünk kell állandóan kísérletezni? Jim Zorn, a HC, aki nem hívhat játékokat? Nyugdíjas klubos playcaller? McNabb? Grossman? Beck? Griffin? Apa-fia edzőpáros? Elsőéves HC (Gruden)? Pozíciós edző DC-nek, aki eddig kordinátorként egy 0-16 szezont tud felmutatni? És a legszörnyebb, hogy nincs is annyira szar keretünk, de néha olyan, mintha gimisek lennének a pályán...Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
több mint 10 éve
Valóban nem most kellett volna... De ha már így alakult, jobb későn, mint soha... Néha az az érzésem, hogy Washingtonban direkt nem lehet jó a csapat... Steve Smith TD? Értem én, hogy Smith kurva jó, de hogy 3 ember se találja el... Meg ezek az állandó sérülések... Persze, erőszakos sport, sokkal több a sérülés... Az elmúlt 4-5 évben állandóan volt vki, aki mellizomszakadással küzdött, lehet Reed is üvegből van, de harmadik éve nem tudják megelőzni a hamstring problémáit stb... Az meg, hogy a médiát ne tudja egy NFL franchise botrány nélkül kezelni... Az egész ligában nincs sztem annyi médiacirkusz, mint nálunk... Miért nekünk kell állandóan kísérletezni? Jim Zorn, a HC, aki nem hívhat játékokat? Nyugdíjas klubos playcaller? McNabb? Grossman? Beck? Griffin? Apa-fia edzőpáros? Elsőéves HC (Gruden)? Pozíciós edző DC-nek, aki eddig kordinátorként egy 0-16 szezont tud felmutatni? És a legszörnyebb, hogy nincs is annyira szar keretünk, de néha olyan, mintha gimisek lennének a pályán...Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
apeszos
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Ezzel megint csak az a bajom, hogy röppennek a két-három évek, és eredmény sehol. Minden offseasonnnek így indulunk neki, hopp, elröppen pár év, és megint rebuilding. A preseasont megint 4 winnel prezentáljuk, ami kurva jó parasztvakításnak. Áh mindegy is...adtam egy lájkot mert teljesen egyetértek, milyen szakmai munka folyik ott bassza meg?Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
apeszos
másrészt én valahol örülök Cousinsnak is Griffinnek is a szituációnak is, mert jövőre ha így haladunk nem Gruden lesz, és McAlkesz idehozhat, legalábbis remélem hozhat ide egy edzőt
és restart, kell egy QB szerintem top5-ben vagy top3ban fogunk húzni; a támadófal jövőre összeállhat szerintem talán 1-1 ember hiányzik, az elkapó+TE+futósor rendben van
a védelemben a Dline lehet jó, esetleg a secondaryban beválhat Culliver, cb2 meg csak lesz, és LB + safetyket lehet rendezni arra elég lehet egy offseason
nem olyan rossz a helyzet kellene egy hiteles nagyágyú edző, és egy jó offseason, a csoportban Eli+coughlin lehet kiöregszik addigra, szerintem Kelly és a Bradford+Sanchez projekt bukni fog (valszeg balhé lesz köv offseasonra ott) a Cowboys mondjuk erős lehet, de mintha a cap nagyon is szorítani fogja őket; úgy igazából minden adott lehet
sapka
több mint 10 éve
adtam egy lájkot mert teljesen egyetértek, milyen szakmai munka folyik ott bassza meg?Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
apeszos
másrészt én valahol örülök Cousinsnak is Griffinnek is a szituációnak is, mert jövőre ha így haladunk nem Gruden lesz, és McAlkesz idehozhat, legalábbis remélem hozhat ide egy edzőt
és restart, kell egy QB szerintem top5-ben vagy top3ban fogunk húzni; a támadófal jövőre összeállhat szerintem talán 1-1 ember hiányzik, az elkapó+TE+futósor rendben van
a védelemben a Dline lehet jó, esetleg a secondaryban beválhat Culliver, cb2 meg csak lesz, és LB + safetyket lehet rendezni arra elég lehet egy offseason
nem olyan rossz a helyzet kellene egy hiteles nagyágyú edző, és egy jó offseason, a csoportban Eli+coughlin lehet kiöregszik addigra, szerintem Kelly és a Bradford+Sanchez projekt bukni fog (valszeg balhé lesz köv offseasonra ott) a Cowboys mondjuk erős lehet, de mintha a cap nagyon is szorítani fogja őket; úgy igazából minden adott lehet
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Én meg azt mondom, hogy ezen nem most kellene elgondolkodni. Az is nyílt titok, hogy Gruden se csípi a gyalogkakukkot, ugye tavaly bepróbálta a másik kettőt is, igen kevés sikerrel. Most ugyanott tartunk. Ezen már túl kellene lennünk.És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
nexion218
több mint 10 éve
S Króder?Króder nem rossz, de még nem látom benne azt, hogy neki lehet a szezonban szerepe, mondjuk 5. receivernek lenni egy inkább futócsapatban nem egy olyan hatalmas érdem
sutianap
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
S Króder?

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
És erre mondom, hogy el kéne gondolkodni a dolgon... Mi az esélye, hogy olyat villantson a nigga, hogy a csapattársai azt mondják: 'ok, múlt héten agyonverettünk, de mostamtól megdoglünk érted, mert jó arc vagy és nyerünk veled'? Sztem sajna nem sok...Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
elnézve az offenset még egyszer, Moses egy hatalmas nagy katasztrófa, az az ember teljesen fogalmatlan mit kell csinálnia csak baszott nagy dbRyan Grant viszont marha jó volt, kár hogy az elkapó az egyetlen posztunk ami fullosan megvan kb. bármilyen sémára...
Illetve a mocsárfutó Jones is egyre jobb, szerintem Morrist jövőre meg fogja szorítani a kezdő posztért
Szerkesztette: sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ez mondjuk nem volt nagy titok eddig se..."An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
nexion218
több mint 10 éve
"An important note: The Redskins didn't surrender any sacks on Saturday. This stands in stark contrast to last week against the Lions, when Griffin took a beating that eventual led to his head injury. The return of the newly minted Trent Williams made a big difference, but Cousins and McCoy deserve credit for getting the ball out quickly."Igen, picit gyanús, hogy a mi remek Bozótfutónkat némi arccökkentésnek vetette alá a fal...😀
Ja. Kicsit sem feltűnő.
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson