Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A.J. Smith repült.😊nexion218
ezt hol olvastad? Még nem látom sehol.
--
DeAngelo Hall szerződéséből pedig kipörgött a garantált tartalom. 😊sapka
közben meglett, elsőre aranyat húzott az új GM 😊
Smith elbukta a powert, helyes!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A.J. Smith repült.😊nexion218
ezt hol olvastad? Még nem látom sehol.
--
DeAngelo Hall szerződéséből pedig kipörgött a garantált tartalom. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A.J. Smith replült.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.


Emberünkre azóta rászóltak, hogy nem túl jó ötlet ez az edzésmódszer. 😀

több mint 11 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Despite trading up to select Robert Griffin III with the second pick in the 2012 NFL Draft, then-Redskins coach Mike Shanahan says, “Even in the third round, we were thinking about taking Russell Wilson.”

 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Redskins-had-their-eye-on-Russell-Wilson-in-2012-NFL-Draft/d895d5b2-c753-4a5b-9f62-5d6345626c20

😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Akkor talán ezzel a hírrel érdemes megtörni a csendet 😀:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000471110/article/robert-griffin-iii-is-redskins-starter-jay-gruden-saysdande
Cousins meg John Grudennel dolgozik együtt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor talán ezzel a hírrel érdemes megtörni a csendet 😀:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rbalewokthmgepmirkvs
Robert Griffin III is Redskins starter, Jay Gruden says
Coach Jay Gruden announced Wednesday that Robert Griffin III will open the season as the Redskins starter. Why the change in attitude from Gruden?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins hired Matt Cavanaugh as QBs coach.
Washington is bringing in a quarterbacks coach after not having one during Jay Gruden's first season.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Na! na! na! Naaaaaaaaaaaaaa!

Redskins hired ex-Giants DC Perry Fewell as DBs coach.
Fewell was also a candidate for the 49ers' defensive-backs job.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mindemellett itt azért tehetségesebb összegészében a keret (különösen a front7), mint volt akkoriban a Lionsnél, szóval még akár be is jöhet Barry, plusz az akkori kinevezésekor csak 37 éves volt, ergo a tapasztalat is hiányozhatott.empty taxi
Binomiális: vagy bejön vagy nem...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Mindemellett itt azért tehetségesebb összegészében a keret (különösen a front7), mint volt akkoriban a Lionsnél, szóval még akár be is jöhet Barry, plusz az akkori kinevezésekor csak 37 éves volt, ergo a tapasztalat is hiányozhatott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Raheem Morris úgy néz ki megy Atlantába... Akkor mi a faszért nem hozhatta Fangio magával a saját DB edzőjét???😕nexion218
Gyanítom akkor még nem hívták Morrist Atlantába, mikor téma volt a dolog nálatok.empty taxi
Az OK, de gondolom nem az elmúlt pár napban döntöttek úgy, hogy adott esetben hagynák menni/nem ragaszkodnak hozzá...nexion218
Abban igazad van, hogy elvileg blokkolhatnák az atlantai interjúját. Mondjuk én személy szerint sose szerettem ha pozíciós edzőt nem hajlandóak elengedni koordinátori interjúra, de az a helyzet h ez nem mérvadó. 😊
Btw ez az egész cécó előtt is már elengedték a Giantshez DC-interjúra, csak h még tovább árnyaljuk a képet 😀empty taxi
Ezt ráadásul el is felejtettem... Nem értem Scot ezt miért engedte... Pedig elvileg ugye ő nagy personnel guru... Ehh...😕

Meg mondom, nem azt nem értem, hogy miért megy vagy épp miért marad... Csak ha ilyen simán engednék máshová és tényleg igaz, hogy Fangio azért nem jött, mert nem hozhatta magával a saját DB edzőjét, akkor mi a logika ebben az egészben? Jött volna egy jó DC, nem kellett, mert ragaszkodunk a szar DB edzőnkhöz, aztán felveszünk egy szar DC-t és szó nélkül szélnek eresztjük a szar DB edzőt, akihez ragaszkodtunk, amikor jó DC-t vehettünk volna... Szóval érted...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Raheem Morris úgy néz ki megy Atlantába... Akkor mi a faszért nem hozhatta Fangio magával a saját DB edzőjét???😕nexion218
Gyanítom akkor még nem hívták Morrist Atlantába, mikor téma volt a dolog nálatok.empty taxi
Az OK, de gondolom nem az elmúlt pár napban döntöttek úgy, hogy adott esetben hagynák menni/nem ragaszkodnak hozzá...nexion218
Abban igazad van, hogy elvileg blokkolhatnák az atlantai interjúját. Mondjuk én személy szerint sose szerettem ha pozíciós edzőt nem hajlandóak elengedni koordinátori interjúra, de az a helyzet h ez nem mérvadó. 😊
Btw ez az egész cécó előtt is már elengedték a Giantshez DC-interjúra, csak h még tovább árnyaljuk a képet 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
állítólag Fewell jöhet DB coachnak, ez viszont előrelépés lehet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Raheem Morris úgy néz ki megy Atlantába... Akkor mi a faszért nem hozhatta Fangio magával a saját DB edzőjét???😕nexion218
Gyanítom akkor még nem hívták Morrist Atlantába, mikor téma volt a dolog nálatok.empty taxi
Az OK, de gondolom nem az elmúlt pár napban döntöttek úgy, hogy adott esetben hagynák menni/nem ragaszkodnak hozzá...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Raheem Morris úgy néz ki megy Atlantába... Akkor mi a faszért nem hozhatta Fangio magával a saját DB edzőjét???😕nexion218
Gyanítom akkor még nem hívták Morrist Atlantába, mikor téma volt a dolog nálatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Raheem Morris úgy néz ki megy Atlantába... Akkor mi a faszért nem hozhatta Fangio magával a saját DB edzőjét???😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Volt még az a kimondhatatlan nevű lb Pisomaina vagy ki.Amadeus91
Ha Pisa Tinoisamoára gondolsz akk nem nyert, ő Rams és Bears játékos volt korábban. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Azóta sem (előtte sem) kapott DC munkát sehol. Lehet, hogy jó LB edző de szerintem nem alkalmas Dc munkára.Bazzani
nem állítom az ellenkezőjét!
de a keretről kicsit mást gondolok:
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
Az LB sorból Simsre emlékszem az Eaglesből, de már ott is borzalmas volt, Paris Lenon pedig csak nálatok volt kezdő, sehol máshol; és első dolgotok volt kirakni annó 😛
A többiben szintén teljesen egyetértek;
szóval kapott egy bottom 5-7-es keretet és azt bevitte bottom 2-be, nem egy dicsőség, de ilyen szempontból én picit furcsállom, hogy a korábbi edzőkeringőkben soha nem kapott állást;
mindenesetre semmi jóra nem számítok: talán ha át/visszaállunk 4-3-rasapka
Volt még az a kimondhatatlan nevű lb Pisomaina vagy ki.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
New Redskins GM Scot McCloughan is attempting to add Packers senior personnel executive Alonzo Highsmith to his front office.
Highsmith is a highly respected college scout who was originally hired by Ron Wolf in 1999. He was named the NFL Scout of the Year following the 2010 season. McCloughan, like Highsmith, has a background with Wolf.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
sapka
Shaun Rogers kibaszottjó DT volt.Bazzani
szerintem 2007-ben/től már nem volt annyira jó (előtte elit volt az ok)
szerk. akarom írni 2006-tól, és onnan érkezett 2007-re; és szerintem nem véletlen engedtétek cseréltétek el 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
sapka
Shaun Rogers kibaszottjó DT volt.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Azóta sem (előtte sem) kapott DC munkát sehol. Lehet, hogy jó LB edző de szerintem nem alkalmas Dc munkára.Bazzani
nem állítom az ellenkezőjét!
de a keretről kicsit mást gondolok:
A Dl sorból egyedül Redding az aki tényleg top/topközeli játékos volt/van/lesz, a többiek tul.képpen semmire nem vitték (a lionsban sem)
Az LB sorból Simsre emlékszem az Eaglesből, de már ott is borzalmas volt, Paris Lenon pedig csak nálatok volt kezdő, sehol máshol; és első dolgotok volt kirakni annó 😛
A többiben szintén teljesen egyetértek;
szóval kapott egy bottom 5-7-es keretet és azt bevitte bottom 2-be, nem egy dicsőség, de ilyen szempontból én picit furcsállom, hogy a korábbi edzőkeringőkben soha nem kapott állást;
mindenesetre semmi jóra nem számítok: talán ha át/visszaállunk 4-3-ra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:

"Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?"Bazzani
no igen, de milyen kerettel?
vagy úgy érzed az egy top 5-ös D-keret volt? vagy csak keret alapján mire predesztináltad volna őket?sapka
Ez itt kurva nagy OFF, de válaszolok hamár kérdeztél. 😊
Kicsit ködösek az emlékeim így rákerestem a keretre.
2007
Egy teljesen átlagos/jó DL (Shaun Rogers, Cory Redding, Dewayne White, Shaun Cody), egy viszonylag használható de inkább liga hátsó harmada LB sor (az akkor még jónak számító Ernie Sims, a tackle gyár tavaly SB-t játszó Paris Lenon, többi felejtős) és egy szar DB sor.
2008
A DL-ből távozott Rogers helyére egy kiöregedőfélben lévő veterán érkezett(Darby) viszont ekkor draftoltuk Avrilt, az LB sor maradt (illetve hasonló kaliberű emberek érkeztek mint akik távoztak) viszont a secondary-be érkezett a jónak számító Bodden-Kelly kettős.

Egyik esetben sem vártak tőle csodát, de az, hogy mindenben ligaalja legyen az egység (úgy hogy a HC is defense szakember) az miatta is volt.
Azóta sem (előtte sem) kapott DC munkát sehol. Lehet, hogy jó LB edző de szerintem nem alkalmas Dc munkára.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Egy Lions drukker vélemény twitteren, asszem mindent elmond a dologról:

"Joe Barry? The guy whose defense ranked 32nd in the NFL in yards, pts, rush yds per att, rush TDs, & passing nYPA both his seasons as a DC?"Bazzani
no igen, de milyen kerettel?
vagy úgy érzed az egy top 5-ös D-keret volt? vagy csak keret alapján mire predesztináltad volna őket?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!