Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/06/mccloughan-to-d-c-still-not-done/

Florio, szóval nem kell készpénznek venni 😉

When word first broke earlier this afternoon that Washington will hire former 49ers G.M. Scot McCloughan to serve as the team’s new G.M., a source with knowledge of the situation told PFT that there’s no deal yet.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Bruce Allen lett a president (ez viccen kívül jó döntés)
meglepő ez a kinevezés! azt hittem simán AJ Kovács lesz a befutó

úgy nézem előrefelé léptünk egyet 😊
...meglepő...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Michael Robinson ‏@RealMikeRob 3 min3 perccel ezelőtt
BREAKING! Scott McCloughan will be Redskins new GM. Just spoke with him! Good for you Scottie! Press conference coming end of week.

Breer és Rapoport is megerősítette:

Albert Breer ‏@AlbertBreer 39 s39 másodperccel ezelőtt
Scot McCloughan has accepted a job as Redskins GM, they're negotiating the contract now.Beki
a kurva életbe, hogy mi meg elengedtük szerződés nélkül.
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
az ESPN Magazine decemberi hosszú cikke róla

 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12014699/scot-mccloughan-nfl-best-talent-scout-self-employed-living-farm


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagyon nagy húzás ha egyben tud maradni az ember.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
örülök Scottnak, remélem sikerült leküzdenie a démonait.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Michael Robinson ‏@RealMikeRob 3 min3 perccel ezelőtt
BREAKING! Scott McCloughan will be Redskins new GM. Just spoke with him! Good for you Scottie! Press conference coming end of week.

Breer és Rapoport is megerősítette:

Albert Breer ‏@AlbertBreer 39 s39 másodperccel ezelőtt
Scot McCloughan has accepted a job as Redskins GM, they're negotiating the contract now.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Shanahanről objektíven mit gondoltok? Interjúzott nálunk.Amadeus91
az RG traden kívül semmit sem csináltak, plusz idehozta Haslettet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Shanahanről objektíven mit gondoltok? Interjúzott nálunk.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
illetve olvastam valahol, hogy most hogy "elvileg" Bruce Allen elnökféleség lesz (ami tök jó, hogy valaki képes felfelé bukni), de legalább adhat egy normális GM-nek helyet...
AJ Smith mellett most volt meghallgatáson Scot McCloughan, aki tul.képpen felhúzta a mostani 49ers alapjait.

Mindegy, ha AJ Smith lesz nem valószínű, hogy nézek focit. Kb. szisztematikusan szétbaszta a Chargerst.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins Free Agents:

Unrestricted:

Colt McCoy, QB
Leonard Hankerson, WR
Santana Moss, WR
Niles Paul, TE
Roy Helu, RB
Tyler Polumbus, OL
Jarvis Jenkins, DE
Chris Neild, NT
Brian Orakpo, LB
E.J. Biggers, CB
Ryan Clark, FS
Brandon Meriweather, SS

Restricted:

Trenton Robinson, FS
Kai Forbath, PK
Justin Rogers, CB

Szerintem, az RFA-kon kívül Helut és Jenkinst lenne érdemes visszahozni; pontosabban Jenkinst akkor ha 4-3at fogunk játszani 😊. ő egy jó kis 4-3-as NT lenne.
A többiek mehetnek isten hírével.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Adam Schefter
‏@AdamSchefter
Trying to capitalize on HC shakeups, Redskins asked for, but were denied, permission to speak with Bills DC Jim Schwartz about their DC job.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Rapoport szerint Wade Phillips is benéz egy DC-interjúra, ő mondjuk jóban is van AJ-vel.empty taxi
Chris Russell @Russellmania980 · 1 h 1 órával ezelőtt
Wade Phillips has seen the #Redskins in person at least five times this year. Has watched from crowd, not box, etc. Has a good feel already.


John Keim @john_keim · 1 h 1 órával ezelőtt
Bruce Allen has told people in the past how much he likes wade phillips. No surprise or stretch to think he'd be highly considered

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az mondjuk rossz hír lehet nekünk......ha ő felépít itt egy jó védelmet
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Rapoport szerint Wade Phillips is benéz egy DC-interjúra, ő mondjuk jóban is van AJ-vel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
úgy néz ki AJ Smithnek kinéz egy előléptetés kváziGM-é
jó kezdés, és bedobás...
ez az FO még mindig az egyik leginkompetensebb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins setting up DC interviews with 49ers DC Vic Fangio, 49ers DB coach Ed Donatell and SD LB coach Joe Barry, per sources.

Remek, remek 😊.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Némi ellentmondással élnék... Távol álljon tőlem, hogy védjem Haslett-et, de ez a szar védelem még mindig jobban teljesített mint az impotens támadó szekció. Kíváncsian várom az ottani változásokat is...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
felsírtam, hogy tehetik ezt egy talpig becsületes és felkészült emberrel!!!!

hozzuk át a Jets stábját 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 902 — capitaine du château de Vienne 1487
Haslett kirúgvabaggio
ez közvetlen bizonyíték az isteni gondoskodás meglétére, kezdődhet a tollasbál jippiiiiiiiiiiiiiiiii


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Haslett kirúgva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
So here are their 2015 opponents:

Home: Dallas, Philadelphia, New York Giants, Tampa Bay, New Orleans, Buffalo, Miami, St. Louis.

Away: Dallas, Philadelphia, New York Giants, Atlanta, Carolina, New England, New York Jets, Chicago.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én a magam részéról Kerrigan-t LB-nek vettem.😊 Robinson nekem amúgy változatlanul nem lassú... De franc tudja... A D-line persze, nem lenne gyenge, csak Hatcher sérült, Cofield talán az első 6 meccset hagyta ki és asszem Bowen-nel is van vmi... Szóval ha nagyon akarom, kb. 2 safety hiányozna tényleg egy elit D-hez és úgy játszunk, mintha egy komplett D kellene.... Szomorú...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Arról nem beszélve, hogy sajnos a védelem teljesítménye is Shanahan-t igazolja: eddig az volt a szöveg, hogy beleszólt és azért voltak szarok. Most nem szól bele és ha lehet, akkor még szarabbak...😀 Bár őszintén szólva ezt sem értem... Az LB sorunk egész jó, a cornereinkre sztem egy szavunk nem lehet. Ez a védelem fele. Értem, hogy a D-line teljesítménye felhúzhatná az egész D-t meg a sefety-k sokat kozmetikázhatnának, de azért ha a védelem fele tűrhetően teljesít, akkor azért nem kéne ilyan szarul kinézni...:Snexion218
igen!
annyi kitétellel, hogy az LB sor két izmos, de viszonylag lassú run-stufferből áll; ami nem rossz! de nem is jó
a cornerek idén nem hogy egész jók, hanem nagyon jók! Az Amerson-Breeland párosban nagyon komoly jövő van
A safety sor szintén gyenge, Clark ad neki tartást, de ez továbbra is hiányosság
és az sem igaz, hogy a D-line gyenge lenne Hatcher és Kerrigan kb. elit teljesítményt tesz le, Cofield pedig szimplán nagyon jó
ezt egy erősebb csapat is simán megirigyelné, kéne egy rendes DLine-blokkolási séma, kéne egy normális cover séma, nem kéne 500x céltalanul blitzelni stb.

és erre nem képes ez a dilettáns egy domináns/erős védelmet összerakni..., hanem ezt a szart látjuk
mondjuk lehet 4-3-at kellene játszani, meg ilyesmi; de végre nincs kifogás
nincs itt BigAl, aki megöli az öltözőt, nincs aktuális sémaváltás; minden kifogásolható pozícióra érkezett ember+draft is; nincs itt Shanahan hogy beleszóljon...
Haslett egy fasz!
Blackmondayt a pofájának, és adjunk Jaynek egy rendes évet, hogy ne fullaszzuk ebbe a mocsárba. Legalább azt engedjék meg neki, hogy a saját stábját összerakhassa!!!
vagy basszuk ki őt is, és hozzunk egy mindenes embert, és kész.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mennyire fogunk szánalmasnak tűnni, ha jövőre a Maciknál Shanny varázsol egyet?😀 Elküldtük, hogy miatta szar RG3 meg az egész csapat... Gruden kb. annyit se tudott belőle kicsiholni és előjöttek ugyanazok a karakterbeli kritikák, amiket tavaly állítólag a Shanny tábor terjesztett... Azt figyeltétek, hogy hétvégén már volt egy kis playcalling puska a csuklóján???😉 Nem bántom Jay-t, meg leszarom, hogy kivel nyerünk, csak végre nyerjünk már... Az más kérdés, hogy ha én tulaj lennék, Shanahan-t foglalkoztatnám inkább. Gruden jr. szimpatikus, meg tetszik, hogy nem szarozik a nyilatkozataiban, de nekem a stílusa Zorn-t jutattja eszembe...
Arról nem beszélve, hogy sajnos a védelem teljesítménye is Shanahan-t igazolja: eddig az volt a szöveg, hogy beleszólt és azért voltak szarok. Most nem szól bele és ha lehet, akkor még szarabbak...😀 Bár őszintén szólva ezt sem értem... Az LB sorunk egész jó, a cornereinkre sztem egy szavunk nem lehet. Ez a védelem fele. Értem, hogy a D-line teljesítménye felhúzhatná az egész D-t meg a sefety-k sokat kozmetikázhatnának, de azért ha a védelem fele tűrhetően teljesít, akkor azért nem kéne ilyan szarul kinézni...:S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson