Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 11 éve
na akkor legyen az, hogy hosszú poszt következik:(a képek nem az enyémek, egy hogs haven cikkből vannak átemelve)
Cím:
Griffin és a nemlétező passzjáték 😊
Kezdjük is el; izgis fake handoff, jobb felül egy bubble screen, a TE pedig a zóna ellen
szóval ez egy read option játék, igazából Reed-option 😊
és ami történt:
Jobb felül DJAX üresen, 1/1-et játszhat a safety ellen, miközben Garcon blokkolni fog neki; és még az option játék is ül Reed fut a pálya közepe felé full üresen. És elviszi DJAX emberét is magával+ a belső LB is rá fog zárni, tehát két nagyjátékra van lehetőség.
Griffin erre elfutott balra, és dobott egy intet 😊
--
Nézzünk egy másikat:
Reed slotból megy balra motionbe a pálya szélére, a LB nem követi, tehát zóna.
Gruden rajzolt hozzá egy-két szép routeot:
A slotban lévő ember elviszi a belső LB-ket, a cornerek ugye tudjuk, hogy zónáznak, ezért Reed üresen lesz a pálya belsejében hiszen 2-3 yardos ablak fog nyílni közte és a zónát megjástzó (belső) corner között;
és ez így is lett 😛
igyekszek kevés képet berakni; de Griffin nem találta el Reedet.
--
Nézzünk egy másikat:
A Tampa cover 2-ős felállása; és Gruden cover 2 ölő routejai:
Bal alul full üresen lesz a kifutó FB..., kivéve ha a corner felveszi őt; mert akkor szinten balra alul DJAX futhat be a corner és a safety közé:
A corner felvette Youngot, az e,ső két lépésben, utána spurizott vissza DJAX-re, ami azt jelenti ismerve DJAX sebességét, full üresen volt:
Griffin Youngot válaszotta 5 yardért.
--
Na akkor nézzünk egy másikat, 3rd and short. Ezt követő play.
Mindenki slanten. Ilyenkor a Qb-nak van egy first és second optionje, és nézi ki tud elszakadni, és gyorsan megjátssza.
Na az Lb kiszúrta a szemkontaktot a first optionnel, aki bal alul Garcon.
És itt látszik a lényeg:
Mindenki megcsinálta a slantrouteot, mindenki megjátszható. Garcon is. De a QB sneakes LB próbálja a belső zónát/passsávot lezárni, egy csapda felsejlik, ha odaér.
éssssssssssssssssssssssssss:
odaért; Griffin Garcont válaszotta. Picksix.
Well done.
--
Na még egyet:
A ravasz kalózok most cover 1-eznek.
Garcon elviszi a bal alsó CB-t így DJAX a pálya széle felé sprintelhet 1/1. A safety pedig nem tud kiérni.
Behúzták a vonalat ahova csak oda kell löbbölni a labdát, mert DJAX 3 lépés előnyben van mindenkivel szemben. És aztán instant TD.
Természetesen Griffin nem dobta el.
Sack lett belőle.
--
Valahogy elértünk a redzoneig 😊
Helu fut a pálya szélére motionben, DJAX van középen.
Teljesen üresen!!!!
kettőt lépett:
RG odanéz...
...és elfut jobbra, sack -10y
Köv play:
Ravasz kalózok cover1-nek álcázzák a cover 2-őt.
Hajjaj...
Mint látszik Roberts full üresen fog előreindulni, mert a safety visszavált. A corner pedig Garcont nézi, a pálya széle pedig nem játszik.
Nem dobta el...
sack lett.
--
--
Ez volt az első félidő.
--
--
Nézzük a másodikat 😊.
Ezt már ismerjük! Gruden Lovie ölő playbookja:
Bár merre nézel üres ember lesz!
erre odadobta bal alul Niles Paulnak, aki nem várta a labdát. (Miért várta volna, ő decoyt futott, mindenki más meg üresen volt.
--
Ezt is ismerjük:
Most nem Roberts fut előre, hanem DJAX; két lépés előnyben:
Túldobta.
--
Újabb ismerős játék:
bár most cover 3 ellen, de újból üres ember:
Más szögből:
Nem dobta el...
sack.
--
Rejtélyes felállás a tampától; cover1/cover3 is lehet.
cover 3 lett:
DJAX üresen.
Griffin inkább elfut.
--
Comment nélkül:
Utolsó:
és ezek után lenyilatkozta, hogy mindenki szar volt.
Takarodj!
(megjegyzem a Tampa erre a borzalmas Defensere nem érdemelt győzelmet...)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Elképesztő a hazai és a külföldi Redskins-fanok hozzáállása is RG3-hez. Ha nyerünk és jól játszik, akkor Isten, és mindenki ódákat zeng, ha viszont egy kicsit is döcög a szekér, ki van jelentve, hogy bust, és mindenki felül a Kirk, khm akarom mondani, Colt bandwagonra. Mindenki mindenhol felemlegeti, hogy 2 interceptiont dobott legutóbb, de azt érdekes módon elfelejtik, hogy az első Roberts hihetetlen balfaszkodása, a második pedig egy felpattanó labda után született. A Redskins fanoknak alapjáraton semmi sem jó, ha nyerünk, de nem játszik tökéletesen, akkor az a baj, ha kikapunk, de kifejezetten jól tolja, akkor meg ménemtudnyerni. A fal egy kalap szar előtte, ennyi sack mellett Romo sem tudott nyerni ellenünk, pedig ott még elvárhatóbb lett volna a dallasi győzelem mint most a mi esetünkben.Azt azért megjegyezném, hogy több mint 1 éve nem nyert meccset!!! Tampa ellen megmár simán látszott, hogy ellene játszik a csapat. Nincs ott már semmi csak nagy arc.
Nyilván van, hogy hibázgat, túldobja DJaxet, vagy rosszul olvassa néha a védelmeket, de bárki bármit mond, még mindig folyamatos kettős veszélyt jelent mobilitása révén, képes higgadtan dönteni a nehéz pillanatokban, és Morris is csak vele produkál nagy meccseket.
Kirk egy int-gyár, Colt meg egy zseniális védelem mellett tudott tök konzervatív játékkal nyerni- ha a védelem úgy játszik az elmúlt két meccsen, mint a Dallas ellen, akkor az offense és Griff sincs folyamatos eredménykényszerben, és állítom, hogy mind a két meccs megvan.bálnalekvár
több mint 11 éve
nem ez a baj, persze ez is!Hanem inkább ez:
Griffin's middling numbers were even deceiving last week. He essentially made no "NFL throws" beyond check downs, bubble screens, and other dinks and dunks. He was often off-target on short passes and his early interceptions appeared to make him gun shy. While his pass protection against Tampa didn't help, at least four of Griffin's sacks were on him.
The Game Rewind tape on Griffin is far more damning than Jay Gruden's public scolding. Griffin seems to have no confidence in what he was seeing and no idea when to leave the pocket. There were bizarre hops at the end of his drops. This is a timing offense and Griffin is playing like a quarterback with zero confidence.
Szétesett és ösztönből játszik, de ez nem a college. 😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Elképesztő a hazai és a külföldi Redskins-fanok hozzáállása is RG3-hez. Ha nyerünk és jól játszik, akkor Isten, és mindenki ódákat zeng, ha viszont egy kicsit is döcög a szekér, ki van jelentve, hogy bust, és mindenki felül a Kirk, khm akarom mondani, Colt bandwagonra. Mindenki mindenhol felemlegeti, hogy 2 interceptiont dobott legutóbb, de azt érdekes módon elfelejtik, hogy az első Roberts hihetetlen balfaszkodása, a második pedig egy felpattanó labda után született. A Redskins fanoknak alapjáraton semmi sem jó, ha nyerünk, de nem játszik tökéletesen, akkor az a baj, ha kikapunk, de kifejezetten jól tolja, akkor meg ménemtudnyerni. A fal egy kalap szar előtte, ennyi sack mellett Romo sem tudott nyerni ellenünk, pedig ott még elvárhatóbb lett volna a dallasi győzelem mint most a mi esetünkben. Nyilván van, hogy hibázgat, túldobja DJaxet, vagy rosszul olvassa néha a védelmeket, de bárki bármit mond, még mindig folyamatos kettős veszélyt jelent mobilitása révén, képes higgadtan dönteni a nehéz pillanatokban, és Morris is csak vele produkál nagy meccseket.
Kirk egy int-gyár, Colt meg egy zseniális védelem mellett tudott tök konzervatív játékkal nyerni- ha a védelem úgy játszik az elmúlt két meccsen, mint a Dallas ellen, akkor az offense és Griff sincs folyamatos eredménykényszerben, és állítom, hogy mind a két meccs megvan.
akkorisredskins
több mint 11 éve
Helyzet van, nem tudom mi fog kisülni belőle..................Mi fog kisülni? Az hogy előbb utóbb hivatalosan is kimondják, hogy "Bust" a csávó.
www.nfl.com/news/story/0ap3000000431969/article/colt-mccoy-pushing-robert-griffin-iii-gruden-saysdande
több mint 11 éve
Helyzet van, nem tudom mi fog kisülni belőle..................több mint 11 éve
olvasgatom külföldi fórumokat/hírportálokat, elég nagy a harag RG3 körülvalahol ez érthető...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
MCL and ankle sprains.Grudes called Williams "day to day,"
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Trent Wiliamsnek lett valami komolyabb baja, vagy csak nem akart résztvenni Robi kinyiratásában?
több mint 11 éve
www.washingtonpost.com/wp-apps/imrs.php?src=http://img.washingtonpost.com/blogs/dc-sports-bog/files/2014/11/skinsday1114f.jpg&w=1484LOL
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
no, kezdődik a dobálózás; végre valami ami izgalmas; mármint ez önmagában baromi sajnálatos, de mindenkinek kell az 5 percnyi Blikk+Velvet olvasás.Nem lehet Domestosos házban élni! 😀
"Robert had some fundamental flaws," Gruden said. "His footwork was below average. He took three-step drops when he should have taken five. He took a one-step drop when he should have taken three on a couple occasions and that can't happen. He stepped up when he didn't have to step up, and he stepped into pressure. He read the wrong side of the field a couple times.
"So, from his basic performance just critiquing Robert, it's not even close to good enough to what we expect from the quarterback position."
Gruden mentioned Griffin missing on multiple deep-ball throws to DeSean Jackson, noting it as a big difference in the game.
"First of all, Robert needs to understand he needs to worry about himself No. 1 and not everybody else," Gruden said. "... It's my job to worry about everybody else. Yes, everybody else needs to improve, but it's not his place. His place is to talk about himself and he knows that. He just elaborated a little too much and he'll learn from it. He's 24 years old."
ez volt a kiinduló
www.redskins.com/news-and-events/article-1/WATCH-LIVE-Redskins-Postgame-Comments/2f40ecfe-5380-4ff0-95eb-b7397aad08fe
megmondta Robert, hogy nincs a csapatban sem egy pro bowl játékos, sem egy jó játékos.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ez egy borzalmas meccs volt, szétesett fos csapatEttől pontosabban nem lehet összefoglalni.
nagyon nagy kavar van a fejekbensapka
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
ez egy borzalmas meccs volt, szétesett fos csapatnagyon nagy kavar van a fejekben
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nem vagyok benne biztos, hogy McCoy hozta volna a meccsetsosetugyuk meg, a texasi csatát, de még egypár RG 0,3 meccs és jöhet, egy vinceyoung-nyira állunk ettől, LonghornzQB allofthebest 😉
szóval ilyen szempontból jó volt Griffint kezdetni
esetleg nyerhettünk volnasapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nem vagyok benne biztos, hogy McCoy hozta volna a meccsetszóval ilyen szempontból jó volt Griffint kezdetni
esetleg nyerhettünk volna
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Ti kinek fogtok szurkolni a playoffban? Én a Saintsnek, a GB-nek meg persze a Ravensnek.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Undorító meccs.. Keresnivalója nincsen a Vikingsnek az első félidőben, és HÁROM PONT előnnyel megyünk szünetre. HÁROMMAL. A D legutóbb szétszedte a Dallast, most egy félkegyelmű Bridgewaterrel nem tud mit kezdeni. Drága bozótfutó QB-nk képtelen futni mikor elvileg mobilis, 4th és 6nál akkora hely volt előtte, hogy gyalog is átér, de nem, ő inkább ledobja a földre. Egyszerűen borzalmas, így lehet egy fantasztikus győzelmet tökéletesen semmissé tenni egy már megnyert meccsen. 3-6, ahelyett hogy felzárkóztunk volna a Dallasra egy kicsit. Mindenki takarodjon a mondjonlebe
akkorisredskins
több mint 11 éve
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
😀😀Valami ilyesmit hallottam a Jags meccs után is... 😛apeszosEgy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.bálnalekvárha leültettük a nyerő embert pont most, az hatalmas nagy edzői baklövés lennesapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Valami ilyesmit hallottam a Jags meccs után is... 😛Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.bálnalekvárha leültettük a nyerő embert pont most, az hatalmas nagy edzői baklövés lennesapka
több mint 11 éve
01:00

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.bálnalekvárha leültettük a nyerő embert pont most, az hatalmas nagy edzői baklövés lenne
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.RG3 elmondása szerint már a Dallas ellen is tudott volna játszani, mert egészséges volt, de így, hogy pihent még egyet, már "több mint 100%os". Mondjuk az ő elmondásait ismerjük, mikor a Seahawks elleni 2012es sérülése után tologatták egymásnak a felelősséget Shanahannel, akkor is volt egy olyan verzió, hogy Robi azt mondta, jó a térde, ő menne vissza. Ennek ellenére bízom benne, talán már érett annyira, hogy felmérje, hogy a saját érdeke, hogy csak akkor játsszon, ha tényleg bírja a bokája. Az ezzel a dislocate-el kapcsolatban megejtett nyilatkozatai alapján nekem úgy tűnik, felfogta.
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799
Egyébként érdekes a kérdés, mert olvastam olyat is (bár nem érzem úgy, hogy ennek lehetne valóságalapja), hogy ennek ellenére Gruden pihentetné byeweek utánig, csakhogy akkor már a Bucs után a Niners és a Colts jön szembe, és fél, hogy teljesen összetörné a két vereség, úgyhogy bedobják a Vikings ellen is, hogy két meccse legyen önbizalmat gyűjteni.
Egy biztos, ez a Dallas elleni W visszaadta a drukkerek abba vetett hitét, hogy produkálunk egy akkora playoffrun-t, mint mikor 12ben 3-6 után 10-6tal zártunk, és ahhoz, hogy ne pártoljon át mindenki McCoy mellé, mint tette azt Cousins-szal a Jags W után, Griffinnek mindenképp jó játékkal kell nyernie a Vikings ellen.
akkorisredskins
több mint 11 éve
Vasárnap még szerintem nem lesz visszaállítva az óra nem? Lehet én tudom rosszul. Ha igen akkor hát 19.00-ás, és akkor a Dallas-Arizona-ával együtt kéne majd nézni. 😊de.HöriVasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?Bazzani
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799

Liverpool Fc
több mint 11 éve
de.Vasárnap ha van lehetőségem a 18:00 órási meccsek közül valszeg a tiéteket nézem majd meg. Jó meccsre számítok, hasonló erőviszonyokkal.OFF de nem állítják még vissza az órát USA-ban?Bazzani
RGIII már 100%? Nagyon kéne még neki egy rásérülés... ha úgy is jön a Vikings után a bye nem tudom minek erőltetni...balazs799